Wątek: [Manga] Yu-Gi-Oh! OCG Structures (możliwe spoilery)  (Przeczytany 1763 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kamiru

[Manga] Yu-Gi-Oh! OCG Structures (możliwe spoilery)
« 22 Grudzień, 2019, 19:00:03 »
+4
Wygląda na to że zarówno VRAINS jak i na razie SEVENS nie doczeka się swojego mangowego odpowiednika, dlatego chyba warto wspomnieć o tej dość nietypowej pozycji a mianowicie Yu-Gi-Oh! OCG Structures, która w odróżnieniu od innych mang YGO skupia się bardziej na metowym aspekcie gry i promuje sobą najpopularniejsze decki, jak i najnowsze produkty z tą karcianką związane wydane w Japonii :). Dlatego więc zebrałem wszystkie do tej pory wydane rozdziały i będę uzupełniał ten temat za każdym razem gdy będą pojawiać się kolejne, miłej lektury :D.

« Ostatnia zmiana: 30 Sierpień, 2020, 19:10:55 Kamiru »

Kamiru

Z lekkim poślizgiem, ale jednak dotarł do nas kolejny rozdział OCG Structures zatytułowany "Duel Date!?" w którym to jesteśmy świadkami początku pojedynku naszego protagonisty z Light Tsukiko i jej Heraldami :D. Przy okazji jest to też swego rodzaju reklama najnowszej członkini wcześniej wspomnianego archetypu, a mianowicie Diviner of the Heralds, która tak się składa że była kartą promocyjną dodaną do japońskiego wydania pierwszego tomu tejże mangi :).

« Ostatnia zmiana: 28 Kwiecień, 2020, 18:25:40 Kamiru »

Kamiru

+2
« Ostatnia zmiana: 28 Kwiecień, 2020, 18:25:50 Kamiru »

Kamiru

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! OCG Structures (możliwe spoilery)
« #3 28 Kwiecień, 2020, 18:30:10 »
+1
Po kolejnych długich poszukiwaniach (gdyż linki ze skanami tej mangi znikają szybciej niż się pojawiają) nareszcie udało mi się znaleźć 9 rozdział tejże mangi, zatytułowany "Ageha's True Skills", w którym to dla odmiany nie nasz protagonista, a jego siostra i jej Traptrixy grą pierwsze skrzypce :D. Ostatecznie mam nadzieje że to już koniec perypetii ze skanami, gdyż troszkę to nie przystoi by tak przyzwoita, jak na standardy YGO pozycja była tak trudno dostępna :).


Kamiru

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! OCG Structures (możliwe spoilery)
« #4 30 Sierpień, 2020, 19:30:09 »
0
Dużo czasu minęło, masa (nie do końca czystej) wody w Wiśle przepłynęło, ale wreszcie doczekaliśmy się kolejnego rozdziału, noszącego tym razem tytuł "The New Master Rules" :)! Jak widać ostatnie oczekiwanie to nic w porównaniu do tego, no ale może tym razem sytuacja już się ustabilizuje i zaczniemy w miarę regularnie otrzymywać skany kolejnych chapterów tej serii :D.


Link sponsorowany