Wątek: Arboretum  (Przeczytany 1719 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Członkowie teamu arboretum
Statystyki turniejowe teamu arboretum

Lisek

Arboretum
« 26 Październik, 2018, 21:00:32 »

Traktujesz karciankę Yugioh jako swoiste hobby? Lubisz kolekcjonować karty, wymieniać lub grać dla tzw. Fun’u? To ta grupa jest właśnie dla Ciebie.
Szukasz osób z którymi możesz w bezproblemowy sposób wymienić się kartami?
Chcesz zamówić pojedyncze karty zza granicy, ale nie chcesz płacić kupy kasy za przesyłkę? To dobrze trafiłeś.

Arboretum to casualowa grupa osób, które wyszukują najlepsze ceny kart do swoich i nie tylko swoich kolekcji. Naszym zadaniem jest wyszukiwanie naprawdę dobrych ofert kart, które są na topie i skupowanie ich. Świadczymy również usługi brokerskie w zamawianiu kartoników zza granicy.
Nie czekaj dołącz do Nas już dziś.

[REGULAMIN]
Drogi Użytkowniku!
Słowem bardzo krótkiego wstępu, poniżej znajduje się regulamin polskiej grupy Arboretum. Jeżeli zawędrowałeś aż tutaj to znaczy, że masz wystarczająco instynktu samozachowawczego, by jednak przestrzegać tych kilku wymaganych przez Nas reguł. Nikt nie ma zamiaru bawić się tutaj w policję, wszystko jest dla ludzi - nikt nie będzie specjalnie tępił drugiego. Za pojedyncze złamania zasad raczej nikomu nie będzie chciało się kogoś ścigać, ale jeżeli ktoś faktycznie stanie się irytujący, regulamin ma być tym przysłowiowym batem i uzasadnieniem, dlaczego się czepiamy. Oczywiście, jako Członkowie, mamy nadzieję, że atmosfera na forum będzie miła i luźna, nie zmuszająca zarówno nas, jak i Moderacji do częstych interwencji.
1.01. Jedna osoba może posiadać tylko jedno konto - jedno przynależne do tej grupy. Multikonta bez podpiętych COSSY przez dłuższy czas karać się będzie bez wyjątków. W przypadku współdzielenia komputera z rodzeństwem, należy to bezzwłocznie zgłosić innym członkom grupy. Wykrycie przez Szefostwo więcej niż jednego konta dla jednego użytkownika, skończyć się może banem na grupie bez wcześniejszych ostrzeżeń czy poinformowania. (Wówczas zdarzyć się może, że pewnego dnia wchodząc na forum zostaniecie poinformowani, że Wasze konto oraz ip zostało dożywotnio oddalone od Nas).
1.02. Użytkownik zobowiązany jest do posługiwania się językiem polskim. Dopuszcza się zwroty z języka japońskiego. Wprowadzające zamieszanie dialekty internetowe (l33t, PoKeMoN) mogą spotkać się ze sprzeciwem, a po dłuższych upomnieniach kończą się one ostrzeżeniem. Nie ortujemy, bo po to jest język polski by używać: ą, ę, ż, itp. Również używanie języka "smsowego" np. pacze zamiast patrzę, kończyć będzie się ostrzeżeniem. Ten punkt może przydać się młodszym użytkownikom, którzy coraz częściej owe błędy popełniają na dyktandach czy innych pracach, wymagających podstaw "polaka". Sienkiewicz i Mickiewicz nie byli by z Was dumni.

[AKTUALNI CZŁONKOWIE]
  • Lisek
Dlaczego właśnie My?
  • Każdemu graczowi dajemy możliwość gry w grupie, która nastawione jest na wspólne graniu na turniejach. Nie ma podziału na lepszych i gorszych.
  • Każda osoba, może liczyć na opinię osób, które mają trochę więcej doświadczenia w grze - konstruktywna krytyka pozwoli w rozwijaniu siebie. Dodatkowo pomagamy w uczeniu się oraz w miłym spędzaniu czasu wolnego.
  • Posiadamy swój Discord, na którym znajduje się kilka paneli dyskusyjnych oraz voice chat.


Casual Gaming, ale nie tylko!
Każda osoba chcąca dołączyć do Arboretum będzie miała zapewnioną odpowiednią grupę odnośnie wybranego contentu – wygoda i swoboda Waszej gry są dla Nas najważniejsze. Proponujemy udział w turniejach, eventach, a nawet zwykłych grach na PC/Konsolii.

Trochę śmiechu nikomu nie zaszkodzi
Zapraszamy zainteresowanych do dołączania na Nasz kanał Discorda, zawsze znajdzie się tam osoba, która zapewni pomoc, rozrywkę i nienaganną rozmowę. Gwarantujemy świetną zabawę  i miłą atmosferę w gronie Naszych członków.

Aplikanci, ale i weterani
W Naszych szeregach znajdziecie nowe osoby, jak i te, których staż w tej grze jest nieco dłuższy. W każdy możliwy sposób zapewniamy obu grupom odpowiednią rozrywkę oraz zainteresowanie. Szukasz zajęcia na wolne południa i wieczory? Zajrzyj do Nas już dziś!

Uniwersalna Strona w budowie...
Na Naszej stronie znajdziecie nie tylko fajne grafiki i bajery. Poszukując materiałów do gry, opisów kart oraz opinii na temat gry, warto zajrzeć właśnie tutaj. Nie zostawimy Was na piasku, kierując delikatnie we właściwym kierunku.


« Ostatnia zmiana: 02 Grudzień, 2018, 19:59:56 Lisek »

Link sponsorowany