Wątek: [2023-02-04][Bielsko-Biała] Turniej ADV w "Strefie"  (Przeczytany 386 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BachowSky

Temat raportowy turnieju [2023-02-04]  [Bielsko-Biała] Turniej ADV w "Strefie"

Hexie

+2
Nigdy raportów nie piszę, alee fajny dzień był dzisiaj w Bielsku, dużo grańska i fajny loot to napiszę 🐸👍

Najpierw zagraliśmy sneaka z PHHY, z moich 5 paczek nic ciekawego nie poleciało, żadnej urki/secretki, ale trafiłem kilka ważnych commonów, więc nie było tragedii 😳
Na turnieju było 6 osób, więc 3 rundki swissa. Sealed format był ciekawą odskocznią od obecnego advanceda, bardzo na +++.
Udało się pójść 3-0. Mental Tuner na 3 kopiach + kilka dobrych synchro wycarrowało. W nagrodę za pierwsze miejsce mata, promka i 4 otsy, ale w sumie każdy dostał field centera, ots packa i promkę albo matę, więc no bardzo faajen!
https://imgur.com/a/eJSnu4j <- mój loocik🦣

Po sneaku zagraliśmy turniej w Advanced, zostały na niego 4 osoby, więc po prostu było grane każdy z każdym. Ja grałem potenżnymi madolche z kaczkami. Nie będę rozpisywał się nad gierkami, ale trzymajcie skróciki 🦆

R1 2-1 W na Despie Herca
Chyba w obu grach, które wygrałem ashnąłem Hercowi Branded Fusion graj Despią przez ashkę challenge impossible :o. Bystiale i ishizu shufflery też oczywiście dość silne na despie :)), a follow up i play extension z Vernusylphów pomogły grać przez jakiekolwiek dysrupcje oponent tam miał. Bardzo fajen, że z nowym supportem madolche mogą konkurować z w miarę playable deckami  ;D

R2 2-0 W na Cyber Dragony Zane'a
Troszku jednostronny mecz. W obu grach Zane posłał mnie pierwszego i chociaż mój end board nie robi za dużo na cyber dragony, to udało mi się przeżyć do turn 3 gdzie to ja robiłem otk. Wszystko according to the gameplan!

R3 2-0 W na Branded Shaddoll mkuru86
Tutaj było miejscami close. W g1 rzucił dobrze wytime'owanego Veilera, ale uratował mnie Vernusylph of the Thawing Mountains z bardzo dobrym topdeckiem (chociaż już nie pamiętam co to było dokładnie lmao). W g2 mkuru zaskoczył mnie i poszedł drugi, ale wsm dobrze wyszło bo tak to nie miałem zbyt dużo outów na Windę! Dostałem nibem, ale i tak zasetupowałem jakieś tam dysrupcje przez które mkuru nie mógł zagrać, więc nom.

3-0, w nagrodę bonik podarunkowy do sklepu i 3 ots packi. Nie poleciało dzisiaj żadne ulti, ale i tak bardzo fajen.
Anyway, zapraszam do Bielska, super atmosfera, scena się rozrasta. Lokalni też często się spotykają by bardziej casualowo sobie pograć. Jest dobrze!

A tutaj lista moja z dzisiaj, jakby to kogoś tam interesowało  8|
https://imgur.com/PmUo11b

Link sponsorowany
 

Podobne tematy Yu-Gi-Oh!

  Temat / Zaczęty przez Ostatnio
Ostatnio 07 Styczeń, 2023, 10:00:02
BachowSky
Ostatnio 21 Styczeń, 2023, 10:00:02
BachowSky
Ostatnio 18 Luty, 2023, 10:00:02
BachowSky
Ostatnio 04 Marzec, 2023, 10:00:02
BachowSky
Ostatnio 18 Marzec, 2023, 10:00:02
BachowSky