Wątek: [2022-10-30][Trójmiasto][YCŚ] Yu-Gi-OH! Championship Śledziowo  (Przeczytany 486 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Drzymorda

:(
« Ostatnia zmiana: 06 Listopad, 2022, 14:00:18 Drzymorda »

Drzymorda

było 25 osób
Jonasz wygrał
potem wrzucę pełne standingi

Arashel

fajny raport dziekuje

Aligatur

Dzień wcześniej nawiedziłem Grześka na karty i nocleg. Rano dojechaliśmy na chillu na miejsce, ludziska się zeszli i zaczęliśmy.
Grałem Ancient Warriorem bo mam ostatnio buff chinese gay men arc, dopasowałem build do swoich potrzeb i dorzuciłem jakieś staple.
Nie chce mi się rozpisywać gier, bo nie pamiętam w całości.
R1 D/D win
R2 Tru Draco lose
R3 Cyber Dragon win
R4 Floowandereeze win
R5 Marincess lose
I mając 3-2 zająłem ósme miejsce.
Co mogę powiedzieć to że deck działa zaskakująco nieźle nawet w lokalnoturniejowym środowisku. Zdarzają się boleśnie słabe ręce, ale w większości pozwalają zrobić więcej niż normal summon pas. Nauczyłem się że Liu Xuan to przehypowana k***a j****a i nigdy nie działa kiedy jest potrzebny. Żałuję że nie grałem jednak dwóch zamiast trzech.
Frekwencja naprawdę dobra, bo 25 graczy. Cieszy to mocno, miło zobaczyć tyle twarzy i spędzić czas w przyjaznej atmosferze. Oby się nam to trzymało w podobnych ilościach.
Dzięki wszystkim za gry i widzimy się w Olsztynie za tydzień!

jona

Chyba nie mam ochoty tym razem rozpisywać turnieju tura po turze, ale coś skrobnę, bo event był zacny. Chciałem grać Runick Sprightem, ale w sobotę po 21:00 zorientowałem się, że nie mam ani jednej kopii Runick Freezing Curses (btw serdecznie nie polecam emanów na cardmarkecie). Tym samy, tak jak w przypadku 3 ostatnich turniejów, grałem strategią Spright z hand trapami. Niestety, z 4 boxów DABLa wydropiłem całego jednego Magnamhuta, więc nie byłem szczególnie zadowolony ze swojej listy. Zacisnąłem zęby, dopchałem 2 sloty innymi ht i wysłałem decklistę.

R1 vs wszystkie fuzje świata.dek
R2 vs Eldlich Zombie
R3 vs Dinomorphia
R4 vs HERO
R5 vs Tearlament

Ogólnie sporo missowałem, ale wygrałem wszystkie kostki i ani razu nie zbrickowałem :) Dzięki temu, mimo że przez swoje błędy przegrałem 2 gierki (no, może półtorej), udało się wygrać turniej z wynikiem 5-0. Talia była silna, ale to wiedziałem już wcześniej po - nawet jeżeli ograniczonych - testach na DB i kilku meczach irl z Belim.
Z nagród mata z Crystron Halqifibrax, 8 OTSów i nazewnictwo przyszłych turniejów w Gdyni. Do tego wszyscy dostaliśmy bardzo ładny token ze śledziem w cenie wpisowego.

Serdeczne gratulacje dla Grzesia i dragon-store za organizację świetnego eventu. Frekwencja dopisała, mimo niewielu przyjezdnych - 25 osób dobrze rokuje na zbliżające się WCQ. Najwidoczniej nic tak nie przyciąga ludzi jak wpisanie słów DUŻY TURNIEJ w ogłoszeniu na forum.
Po głównym turnieju graliśmy jeszcze patologiczny side event structure deckami Crystal Beastów na 16 osób. Nie wygrałem maty, sadge.

Decklista jest dostępna w arkuszu turniejowym:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_9BBjpwKKIkNA88JOWbP7K7oWaf6P5YgMD7JzAiofJ0/edit?usp=sharing

Do następnego!


Drzymorda

Grałem sobie True Draco z Super Polymerization z niemalże identyczną listą jak potem w olsztynie.

R1 vs Salad
R2 vs Ancient
R3 vs Marincess
R4 vs Sprite Tear
R5 vs Hero

zrobiłem 3-2, nawet nie rouge deck więc nie mam co mówić.

mieliśmy bardzo fajną frekwencje, przy 25 osobach nawet nie było super ciasno, choć na czas nowych paringów jednak trzeba wychodzić by przewietrzyć sale i na spokojnie ludzi do stołów przypasować.
dodałem też finalne standingi.
zapraszamy na WCQ :)
« Ostatnia zmiana: 06 Listopad, 2022, 11:31:31 Drzymorda »

Link sponsorowany
 

Podobne tematy Yu-Gi-Oh!

  Temat / Zaczęty przez Ostatnio
Ostatnio 11 Luty, 2022, 18:48:40
jona
Ostatnio 12 Luty, 2022, 18:41:36
Panda
Ostatnio 23 Lipiec, 2022, 10:00:02
Raviael
Ostatnio 21 Sierpień, 2022, 21:00:57
Bucherlord
Ostatnio 26 Październik, 2022, 09:52:41
Drzymorda