Wątek: [2022-04-09][Trójmiasto] JoJonasz i lepiej późno niż później  (Przeczytany 544 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Drzymorda

Temat raportowy turnieju [2022-04-09] [Trójmiasto] JoJonasz i lepiej późno niż później

jona

13 osób, więc trochę skromniej niż zazwyczaj. Feature matche (Beli matche?) będą na YT jutro (godziny premier podane poniżej).

R1 Drzymorda (Zombie World) vs Hanu (Zombie) serio nie zmyślam - 12:00
(kliknij aby pokazać/ukryć)

R2 Bakandrev (Destiny Hero - Brave Souls of Prank Kids) vs Belizariusz (Brave New World) - 14:00
(kliknij aby pokazać/ukryć)

R3 jona (Brave New World) vs Belikekiusz (Brave New World) - 16:00
(kliknij aby pokazać/ukryć)

R4 Panda (Scrap Wyvern Turbo) vs Belizariusz (Brave New World) - 18:00
(kliknij aby pokazać/ukryć)

« Ostatnia zmiana: 09 Kwiecień, 2022, 21:36:45 jona »

Panda

Mimo rozpoczynającego się remontu i goniącego terminu, koniec końców udało się znaleźć chwilę i pojawić się na turnieju.

"Veni, vidi, no i nie vici, bo ileż można wygrywać?", czyli znowu rozbiłem się o tiery.

R1: vs Superheavy Samurai.
Z Adrianem dawno nie grałem, więc miłe przypomnienie dawnych czasów, kiedy było nas dużo mniej w trójmieście. Przegrałem kostkę, ale dzięki temu okazało się, że moja ręka w G1 Miscellaneousaurus + najlepszy field, czyli Lost World oraz boardbreakery dają combo, po któym przeszliśmy do G2. W G2 Adrian puścił mnie pierwszego, ale przy ręce Souleating Oviraptor, Babycerasaurus, Terraforming i braku przerwań u przeciwnika, miałem nie tylko full combo, ale także sporo recovery play'i, więc chwilę później byłem podpatrzeć kto czym gra.
2:0 (1:0)

R2: vs Virtual World.
Wygrał kostkę, setnął dwie. Ja sie nie pokręciłem bo dostałem Called by the Grave, Ash Blossom & Joyous SpringPSY-Framegear Gamma, ale przeciwnik nic nie dobrał, więc Souleating Oviraptor z topdecka pozwolił mi znaleźć brakujący dmg. G2 zasetował tylko Virtual World Gate - Chuche, a ja się mogłem kręcić chyba bez problemu, więc do przodu.
2:0 (2:0)

R3 vs Zombie Universe
Wygrałem kostkę, puściłem pierwszego. Dostałem Zombie World, Doomking Balerdroch, El Shaddoll Winda. Odpowiedziałem Dark Ruler No More, po czym przy pomocy Ultimate Conductor Tyranno wyczyściłem pole, wstawiłem PSY-Framelord Omega, Apollousa, Bow of the Goddess na 3, oraz Evolzar Dolkka, co przy 2 kartach przeciwnika nie pozwoliło mu za specjalnie grać. G2 zacząłem (co za niespodzianka, kiedy oba decki nastawione na go second!). Spojrzałem na ręke i poszedłem w Abyss DwellerScrap Raptor, po czym spasowałem, bo nic więcej nie miałem. Przeciwnik sumnął Necroworld Banshee, przejechał się po xyzie i spasował. Dobrałem kolejnego Scrap Raptor i w sumie niewiele mogłem zrobić, więc pozbyłem się Necroworld Banshee z pomocą Scrap Wyvern, złożonego z Scrap RaptorDinowrestler Pankratops, po czym chciałem pójść w Apollousa, Bow of the Goddess po 3, ale Hubert poszedł po Zombie World w mojej turze, wiec stwierdziłem, ze przejdę jeszcze przez Knightmare Phoenix, żeby uciąć zombie worlda i skończę z Apo na 2. Z drawu za phoenixa dobrałem Fossil Dig, który pozwolił mi się wykręcić i wbić 8k. Jak to czasem niewiele potrzeba do szczęścia, co nie? :D
2:0 (3:0)

R4 vs VW
Nagrane. Od siebie dodam, ze skopałem G1, bo byłem pewny, ze Oskar zneguje fielda, albo chociaż popnie to przy pomocy Virtual World Gate - Chuche, czego nie zrobił, bo nie do końca ogarniał jakie zagrożenie się z tym kryje, więc bardzo możliwe, że przeszedłbym to pole, jakbym odpalił Lightning Storm jako pierwszą kartę.
1:1:1 (3:0:1)

10 punktów, 2 miejsce. Przegrany spadłbym na piąte, więc z dwojga złego wolę ten remis, nawet pomimo to, że znowu tiery mnie zrzuciły z podium. Ale może to kara za to, że do dnia dzisiejszego nie do końca ogarniam magii, jaką robi vw podczas grania, że się tak kręcą i co z czego wchodzi :D

Dzięki za grę i mam nadzieję, że do zobaczenia za dwa tygodnie! (Chociaż znowu, nie wiem, czy będę w stanie się pojawić praktycznie do ostatniej chwili, bo remont)

Drzymorda

dobra, kiedyś trzeba napisać jakieś wypociny

R1 vs Hanu z Zombie Uniwerse wspierany przez magie Shaddol
Wszystko widać na filmie powyżej - w G1 dostałem CAU ale stwierdziłem że VW jest stronk i jakoś wytrzymam. Oprócz zjebania Virtual World Gate - Qinglong w jednej turze i zapomnieniu o Virtual World Hime - Nyannyan   było git. W G2 mogłem oczywiście grać poprawnie a nie speedować ale nie lubie wygrywać jak cham w terminacji, przez co pozwoliłem swojemu oppowi zaatakować w pozycji ataku Virtual World Xiezhi - Jiji
REMIS - Hanu zaraża mnie chorobą remisową

R2 vs Marviel z Nieprzykutymi Złymi Ocznymi
Kostka wygrana, zacząłem, dobrałem znośnie, przeciwnik nie miał przerwań przy polu Crystal Wing Synchro Dragon, Ultimaya Tzolkin, Beatrice, Lady of the Eternal która pozwoliła na aktywacje Zombie WorldNecroworld Banshee i w turze opa wezwaniem Doomking Balerdroch no i dodatkowo Virtual World Gate - Chuche. G2 trochę się bawiliśmy bo co chwile wracał sobie trapa z GY a ja nie miałem nic innego jak Virtual World Xiezhi - JijiVirtual World Kirin - Lili więc se wracały tak chyba z 2-3 tury, finalnie dobrałem spella, dostałem przewagę i poszedłem po wina.
Wygranko - yupi

R3 vs Łolek wraz z Potrójną Brygadą wspieraną poprzez Świetliste Ksieżyć
G1 zaczął ale dobrał cegłe, więc ja go zaciukałem. w G2 on zaczął i już dłużej się bawiliśmy. Finalnie w G3 mieliśmy sporo czasu ale weszliśmy w terminacje i ładnie mnie zaciukał i wygrał
PRZEGRANKO - KRUCI

R4 vs Molie i Żona wraz z Przyjacielem i ptaszkami co udają Yosenju
G1 znów dobrałem kał ale Ania podobnie i finalnie się bawiliśmy do czasu kiedy wygrałem. W G2 poszedłem drugi ale pozwoliłem na wejście w jej rundę i nie wezwałem wcześniej kotka co by zadać większe obrażonka, więc terminacja mnie pokarała.
REMIS -  Hanu się cieszy

Generalnie TOP8 jest, więc stonks, zarobiłem :
(kliknij aby pokazać/ukryć)

Link sponsorowany
 

Podobne tematy Yu-Gi-Oh!

  Temat / Zaczęty przez Ostatnio
Ostatnio 08 Kwiecień, 2022, 16:30:54
Funny7lucky
Ostatnio 09 Kwiecień, 2022, 00:43:46
jona
Ostatnio 23 Kwiecień, 2022, 21:34:16
Aligatur
Ostatnio 29 Maj, 2022, 21:01:11
tomeczkoo
Ostatnio 02 Sierpień, 2022, 19:24:50
jona