Wątek: [2021-12-18][Wrocław][ADV][Speed Duel] Santa Claws ADV + Speed Duel Side  (Przeczytany 704 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Raviael

Temat raportowy turnieju [2021-12-18] [Wrocław][ADV][Speed Duel] Santa Claws ADV + Speed Duel Side

brzezik

No dobra to tak jak mówiłem napisze jakiś tam raport.

Przyjechałem wczoraj do Wrocławia walić wóde z koleżankami, ale jak frajer jestem na antybiotyku do jutra i musiałem oglądać jak były skurwione jak szpadel, ale za to było śmiesznie. Pizgało w c**j, wróciłem do mieszkania we Wrocławiu. Wstałem rano prawie się spóźniłem. Terrence jechał po karty, bo ziomek od nas odjebał maniane, dymy w c**j, ale no zagrałem sobie najlepszym deckiem w formacie.

Zacznijmy od ADV

R1 vs Seweryn (Eldlich zombie)

Szczerze z gierkami to tak średnio, w pierwszej wszedł Destiny HERO - Destroyer Phoenix Enforcer Control. W sumie w drugiej też. Grałem wokół dosłownie każdej karty jaką miał Seweryn. No przykre w sumie, ale co mam zrobić Sky Striker Ace - Raye Silna Karta.

1-0

R2 vs Yuri (SwordSoul)

W G1 zrobiłem elegancko Sky Striker Ace - Shizuku, set 3 pass. Kolega robi Special Summon Tenyi Spirit - Ashuna na co mu powiedziałem słynne "Zaczekaj, Kolego" i odpaliłem There Can Be Only One. Yuri Scoopnął (Smiesznie)

W G2 waliliśmy sie w dupe, ale no był silniejszy, ciężko przechodzić milion negacji co ture XD

W G3 kończył sie czas, Yuri coś tam zadał, ja coś zadałem i Jerzy Scoopnął, bo miałem 15 sekund a opcje po Sky Striker Ace - Kaina -> Sky Striker Ace - Kagari -> Sky Striker Mobilize - Engage! -> Sky Striker Mecha - Widow Anchor -> Battle Phase -> Atak po gre, wiecie o co b.

2-0

R3 vs Izo (Tribrigade Sierściuch)

G1 zacząłem z grubej rury Destiny HERO - Destroyer Phoenix Enforcer, na co Remigiusz wpuścił swojego, niestety jego dostał Sky Striker Mecha - Shark Cannon i mój był zwycięzcą.

G2 troche stukania, troche controli. Jego kolega dostał znowu Sky Striker Mecha - Shark Cannon mój wyleciał w kosmos przez Ancient Warriors Oath - Double Dragon Lords, super zabawa. Ja odpaliłem kolegów w GY, Remigiusz tak samo. Super sprawa polecam. Zaczynam sie rozkręcać dostaje Imperial Order, super zabawa, ale gram sobie w gre dla dzieci i wale go po 1500 z Sky Striker Ace - Hayate, bo to silna kombinacja. Na ture Remigiusza zrobiłem, set zestawu małego gracza sky strikera czyli 4 interupty i Mystic Mine jakby drugie pota dostawił. Super zabawa xD

3-0

Z nagród Nibiru, the Primal Being, chyba nawet jakiś włoch już to kupił. nie wiem mam 7 zamówień do ogarnięcia, ale nie chce mi sie tego dzisiaj robić.

Speed Duel:

Nauczyłem Terrego grać jego deckiem, ja sobie zagrałem XYZ Turbo, Wpierdol, Kombinacja.

R1 vs Kodi

Odpalił mi jakiegoś skilla, gdzie sie okazało, że BOM jest średni xD Ale wyciągnąłem to, bo Kamil w*****l sobie maszynki swoje z Allure of Darkness i było smiesznie. W G2 już wiedziałem co sie dzieje, więc grałem jeszcze controlniej. Wygrałem.

1-0

R2 vs Aleksander

Tutaj moim zdaniem wyszło doświadczenie grania na zasoby, gram chwile w tą c*****a gre, więc troszke lepiej kierowałem tutaj się intuicją.

2-0

R3 vs Terry

Miałem dostać Przemka, ale no c**j 6 osób na speedach to wiecie jak jest, KTS robi różne smieszne rzeczy, tzw smieszne oprogramowanie.

Terrence w G1 dostał w pizde.
W G2 graliśmy sobie troszke, z******m troche, bo zrobiłem missa przez co scoopnąłem gierke.
W G3 już totalny control, wygrałem sobie.


3-0

Takze podsumowanie 6-0 dzisiaj, gierki średnie, bo wiedziałem, że Sky Striker Ace - Raye to była silna karta od zapowiedzi.
Liste podeśle na kanał, jak bedzie mi sie chcialo to nagrać, także czekajcie z niecierpliwością.

Pozdrawiam Cieplutko.

Link sponsorowany
 

Podobne tematy Yu-Gi-Oh!

  Temat / Zaczęty przez Ostatnio
Ostatnio 17 Październik, 2021, 16:41:16
Izorist
Ostatnio 09 Grudzień, 2021, 18:44:14
Raviael
Ostatnio 08 Styczeń, 2022, 10:00:11
Raviael
Ostatnio 19 Styczeń, 2022, 11:09:44
ekomSgiB
Ostatnio 24 Styczeń, 2022, 21:01:41
Kvothe