Wątek: [2021-11-07][Trójmiasto][ADV] Pandababa i Diament jest Niezniszczalny  (Przeczytany 843 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Drzymorda

Temat raportowy turnieju [2021-11-07] [Trójmiasto][ADV] Pandababa i Diament jest Niezniszczalny

jona

Znowu super frekwencja, 16 osób, więc zaledwie jednej zabrakło do 5 rund, mimo nieobecności kilku stałych bywalców!

Wygranko moje. Grałem Enforcer Strikerem (nie dorwałem Dashera, więc grałem Plasmę):
(kliknij aby pokazać/ukryć)

R1 vs Przymulony (Traptrix)
Kostka przegrana, ale match up dla Traptrixa raczej traumatyczny. Obie gry w zasadzie podobne, negowanie Sery, przebijanie się przez backrow i Enforcer brrrrrrr Raye ucieka przed trapami. G2 przydał się send World Dino Wrestling po Panka i wsparł rozbrajanie trapów przeciwnika.

R2 vs Zbyszek (Hero)
Wygrał kostkę. Stratos, chain Veiler, chain Mask Change, więc pokombił się, ale nie zrobił Dark Lawa. Board rozbroiłem, złożyłem Enforcera i przeszliśmy do drugiej, bo po dwóch resolve'ach Phoenixa przeciwnik został bez kart.
G2 zaczał Fusion Destiny ale oberwał Ash, zrobił normal summon watera set 3. W mojej turze mask Change w Acida na początku tury i flip Ordera na summon. Outu nie miałem, ale miałem Raye w Hayate w Kaine w Kagari i Shiz, zbiłem go szybko do 2200 z pomocą burnu z floodgate'a. Nie dobrał nic żywego z topa i dokończyłem normal summonem Celestiala w Zeke, banish Acida, Zeke send Area po grę.

R3 vs Panda (BA)
Wygrałem kostkę, ale puściłem go pierwszego - w trzeciej rundzie oczywiście już wiedziałem, że gra BA. Dobrałem bricka (bodaj Ash, Veiler, Upstart, Metalfoes Fusion, Plasma, z topa Veiler). TGU oberwała Veilerem i się grindowaliśmy. Drugi Veiler na drugą TGU ze Scarma, i finalnie dobrałem 2 Area0 z rzędu, więc mimo, że pierwszy dostał Dinomischusem, to drugi ożywił rękę, udało się złożyć Enforcera i już miałem zbyt dużo Adv, aby Pana mógł z tego wrócić.
G2 dobrałem Nibiru i absolutne porno. Wtasował mi co prawda Enforcera do extra, ale Engage już się kręcił zdecydowanie zbyt mocno, aby było to dla Remka do wygrania.

R4 vs Andrzej (Drytron)
WYGRAŁEM KOSTKĘ po chyba 4 rzutach. Tak złożyłem ten deck, żeby móc pójść pierwszym chociażby w tym match upie, więc gites. Miałem send Engage z Foolish Burial Goods i do tego Raye i Area, więc skończyłem z Shizuku, Multirole, Widow Anchor, Shark Cannon i Veilerem w ręce. Anchor na Diviner, Shark Cannon na Benten w chainie do Alphy i Veiler na Anacondę. Ten ostatni dostał Calledem, więc wjechał Dragoon. W swojej turze zagrałem Destiny Fusion, które Andrzej znegował, Multi send Area po Raye i Shark po Diviner into Accesscode. Multirole i Gage pozwoliły wygenerować tyle advantage'a, że przeszliśmy do drugiej.
W drugiej dobrałem zupełnie broken xD Multirole, Area0, Engage, Droplet, Cycle Reader, z topa Desires. Tym sposobem musiałem tylko nie rzucać Cycle Readera, żeby mieć potwora pod Droplet i nie nadziać się przypadkiem na TTT. Andrzej zrobił całe combo, tzn. skończył na Herald + IP + Dragoon + Beatrice. W SP w chainie do Beaty zrzuciłem z Dropleta Area, Multi i Cycle Readera, niezanegowaną zostawiłem IP. Engage po Raye, draw Afterburners, Afterburnes w IP, Andrzej IP Underworld Goddes, Kagari po Gage, Gage po Anchor, Anchor po Goddes. Zabiłem Heralda, złożyłem Anacondę w Enforcera, set 2. Andrzej dobrał martwą kartę z topa i scoopnął.

Tym sposobem turniej udało się wygrać bez przegranej gry. Deck chodził dziś bardzo fajnie, ale nie dajcie się zmylić - generalnie nie jest to szczególnie mocna strategia.

Z draftu g***o, dzięki wszystkim za grę i Łolkowi za organizację. Do następnego!
« Ostatnia zmiana: 07 Listopad, 2021, 17:33:05 jona »

Link sponsorowany
 

Podobne tematy Yu-Gi-Oh!

  Temat / Zaczęty przez Ostatnio
Ostatnio 14 Czerwiec, 2021, 17:19:57
Frowo
Ostatnio 10 Lipiec, 2021, 19:36:37
Funny7lucky
Ostatnio 14 Sierpień, 2021, 16:01:50
jona
Ostatnio 20 Wrzesień, 2021, 10:08:51
Aligatur
Ostatnio 01 Listopad, 2021, 10:45:05
Mipus24