Wątek: [2021-07-10][Trójmiasto] Pandababa on the Beach  (Przeczytany 811 razy)

Temat raportowy turnieju [2021-07-10] [Trójmiasto] Pandababa on the Beach

Frowo

Odp: [2021-07-10][Trójmiasto] Pandababa on the Beach
« #1 10 Lipiec, 2021, 18:57:37 »
0
Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem. Miło było zobaczyć te parę osób wracających po przerwie, miło się trejdowało,miło się czekało na spóźnialskich.
Grałem Tribrigade Lyrilusc, Gołąb Turbo best deck lets goooo

Runda 1 - Molie (Dino)
Przegrałem kostkę. Bez misca dinożarły mają parę nowych choke pointów, strzeliłem na ślepo aszkę w oviraptora ii trafiłem. Pass. Pokręciłem swoje kombo, zrobiłem Apo, byłem trzy summony przed simorgiem ii.. Nibiru? Chain Apo, chain Gamma. Zgubił mnie banish oviraptora. Nibiru przechodzi, tracę stół, odzyskuję go niewykorzystanym normal summonem, psuję kombo lockując się tak że nie mogę użyć tokena z nibiru do gry, nadal mam simorgha, end w apex avian. Następna tura, zanegowałem oviraptora, dobrałem chyba bricka tribrigade oath, zbiłem w bp do 1200. Molie topdeckuje Mystic Mine, nie mam outa, i liczę na to że czas się skończy zanim dobierze coś co mnie udupi (zostało 13 minut) po drodze poszła zmiana w diagram, przejście w lithosagyma, outuję go trybutem apexa, w ostatnich dwóch minutach double evolution, UTC, zbija mi hapeki ale niewystarczająco, kolejny battle phase również nie wystarczył i skończyliśmy g1 w terminacji z pierwszą wygraną dla mnie
1:0

Runda 2 - Drzymorda (Altergeist)
Przegrałem kostkę, meluseek linkuriboh set 3 pass, trochę się pokręciłem trochę ponegowałem kolega trochę też ponegował, jak na moje gra mogła pójść w obu kierunkach ale Drzymorda uznał że scoopnie
G2, set 4 pass. Zaczynam foolishem, w odpowiedzi imperial order i wszystkie spelle dobierające startery wyłączone. Zjechał się tym orderem do 1100 podczas gdy ja dobierałem wszystkie spelle po kolei a potem zaczął się kręcić, poddałem
G3, otworzyłem full combo w Dark Simorgha, dostałem impermą i evenly matchem.. Ale przeżyłem, terminacja złapała mnie w battle phasie i wygrałem przez punkty życia
2:0

Runda 3 - Łolek (Scrap Orcust)
Wygrałem kostkę, popatrzyłem na swoją rękę. Crow, dwie gammy, starterów brak, stwierdziłem że spasuję. Łolek zaczął scraptorem na którego dostał Gammę, monster reborn zanegowany krukiem, oddał turę topdeck turkus warbler, skręciłem full kombo, scoop
G2, dobrałem wszystko. start chyba ze scrap raptora, znowu gamma, leży, puściłem aszkę w allure of darkness, pass. Tenki wyciągnęło ash blossom, zagrałem drugim starterem po wredne full kombo, scoop

Runda 4 - Przymulony (Amazement Traptrix)

Kostkę przegrałem, set 4 pass. Dość ostrożnie rozstawiłem kombo, nie pamiętam nawet czy czymś dostałem, zbiłem go do 1200 hp czy coś takiego, scoop
G2, szybko rozstawił Serę, Rafflesię i cośtam jeszcze, pamiętam aktywowany imperial order i że musiałem poddać
G3, otworzyłem kombo, poszedłem w dark simorgha, przeżyłem evenly i próbę zrobienia utopii lightning, kolega musiał poddać

I tak skończyłem 4:0, w drafcie war cock URka i ogólnie paździerz, zgarnąłem coś za 2,50 a potem secretkę z własnych boosterów za tyle samo.

Do następnego!
« Ostatnia zmiana: 10 Lipiec, 2021, 19:03:03 Frowo »

Funny7lucky

« #2 10 Lipiec, 2021, 19:36:37 »
0
Powiem tak w skrócie dobry turniej wiele wesołych akcji i dla odmiany wygrać rundę 1 turniejową

Pierwsza runda : Łołek - Scrap orcust combo
G1 zacząłem grę i największa zagrywka z aszka na alulre of darkness potem poddałem bo nie miałem czym odpowiedzieć
G2: dwa największe osiągnięcia
1: podejść na wezwanie Black rose dragon z waking of Dragon
2 bolesne otk ze strony oponenta i poddałem nie miałem jak obejść kombo bo z gammy mnie zatrzymał .
Lekcja jakiej się nauczyłem to ashkować gamme.

Druga runda Michał Evil eye
Powiem.jedno nawet jak to pierwszy to sprawiło problem
G1 zacząłem pierwszy i parę specjalnych wezwań ja wezwałem z fuzji metal claw a on selen link 3 zaboław z efektu equip potwór że szybko zakończył
G2 podobnie jak w G1 z tą różnicą że z rencarnation trickstar coś mu zabrałem ale niestety znowu selen link 3 combo eye zakończyło to i się poddałem

Runda 3 bye
Może nie walczyłem ale widziałem ciekawy mecz pomiędzy Dino a evil eye które było 2:1 dla Dino
Tak w skrócie
R1 Dino zdominowały atakiem conductora i innych potworów w oponenta
R2 selen combo dały niesamowity atak i pokazy jak walczy się przeciwko Dino dając 1:1 który dało niesamowity remis
A R3 Dino i evil eye była ciekawa runda ale to Evil eye dokonały tego wyniku 2:1 i wygrały
Ciekawy mecz który pokazał jak wiele można się nauczyć na niesamowitych talliach i strategi i był naprawdę zabawny i dobry

Runda 4 Drzymorda  Altergeist
Powiem to był naprawdę ciekawy mecz gdzie powiem ciekawy i dał wiele do ciekawych. Rozwiązań
G1 zacząłem pierwszy każda ze stron dla z wiele wszystko a przeciwnik dzięki przepołowieniu lp i imperial order dało mojemu oponentowi HP do 750 i dzięki wezwaniu pendulum i atakowi odd-eyes pendulum dragon z boostowaną altergeost Hextia z 2000 atk dzięki melusik z 1500 do 2000 dzięki wspomnianemu atakowi pendulum dragona damage był podwojony z 500 do 1000 pkt damage i tak zakończyła się G1
G2- powiem jedno drzymorda zrobił otk gdzie miałem 5800 lp i powiem było to dobre otk
G3 i najszybsze w historii zacząłem pierwszy bo G2 przegrałem zrobiłem pendulum summom i wezwałem jokera odd eyes pendulum dragona i Grzesia alias (King bear performapal ) i wezwałem ich z skali 4/8 dzięki czemu ich wezwałem przeciwnik setował 3 karty ja próbowałem atakować zanegował i zrobił combo 2 altergeist suilquitos i kunia sorry zapomniałem nazwy zrobiłem xyz 7 i zakończył się czas a przed terminacją przeciwnik zagrał cosmic cyclone i z banishował mi pendulum scoucera z pendulum zone i miał 7000 lp
I dzięki terminacji i lp wygrałem performapal tą rundę gra była zabawna  a przeciwnik przy pendulum summon zanegował siebie czyli King bera powiem to naprawdę był dobry mecz turniej stał się udany i zająłem 6 miejsce a z nagród s-force potwór i commony

To był naprawdę ciekawy turniej i dobrze się przynim bawiłem i następne turnieje będą równie zabawne . Do zobaczenia na następnych turniejach i następny raport będzie ciut zrozumiały.
« Ostatnia zmiana: 10 Lipiec, 2021, 23:40:44 Funny7lucky »