Yu-Gi-Oh! TCG Polska

Scena Turniejowa => Raporty i relacje => Wątek zaczęty przez: Illidan w 06 Kwiecień, 2019, 10:00:03

Tytuł: [2019-04-06][Łódż][ADV] Turniej
Wiadomość wysłana przez: Illidan w 06 Kwiecień, 2019, 10:00:03
Temat raportowy turnieju [2019-04-06] [Łódż][ADV] Turniej
Tytuł: Odp: [2019-04-06][Łódż][ADV] Turniej
Wiadomość wysłana przez: Icarus w 06 Kwiecień, 2019, 23:01:10
Ponownie grałem strategią Salamangreat, tym razem z Crusadia Reclusia w main/side i Will of the Salamangreat w side, karty się sprawdziły, zwłaszcza Will sidowany pod pójście drugim był bardzo dobry.

R1 vs Pendulum Magician
Zimona dawno nie było na turnieju, niestety po wygranej kostce zrobiłem standard combo + hard draw trapa i w zasadzie nie było dużo do grania. W G2 musiałem przejść Odd-Eyes Vortex Dragon + Time Pendulumgraph, ale z tak wydolnym enginem jaki grałem dało radę.

R2 vs Pendulum Magician
Również wygrałem kostkę, musiałem zrobić jakiś niezręczny play po Salamangreat Gazelle, zasetowałem Salamangreat Roar + Called by the Grave, który następnie puszczony na Supreme King Dragon Darkwurm przy ceglanej ręce przeciwnika pozwilił mi wygrać grę. W G2 spodziewałem się D/D/D Duo-Dawn King Kali Yuga combo, acz okazało się że przeciwnik grał dziś innym wariantem, dzięki czemu dostałem szansę gry :) Trzeba było się przebić przez 2 Phantom Knights' Fog Blade, Odd-Eyes Vortex Dragon i Decode Talker, jednak z domainowanym Will of the Salamangreat dało radę.

R3 vs Thunder Dragon Danger
Znów wygrałem kostkę, wow. Rozpocząłem, źle dobrałem, przeciwnik zabił mnie z łatwością. W G2 poszedłem drugi, dobrałem Artifact Lancea, która ładnie przystopowała. Niestety wysajdowałem wszystkie trapy, więc jako follow-up musiałem zrobić dziwny Abyss Dweller + Artifact Lancea, które jednak na szczęście ponownie zatrzymały smoki gromu, i pozwoliły wbić się później fuzją. G3 przeciwnik puścił mnie przodem, dołożyłem jednak tym razem jednego trapa do maina, i mogłem skontrolować nim grę, a następnie ponownie wbić soczysty damage.

Na następnym lokalu zagram czymś innym :) Raczej.

Side eventowy Speed Duel bardzo przyjemny, nie wiedziałem że tam jest harpie deck w tych starterach, trzeba było tak od razu ;D