Wątek: [2017-07-29][Kraków][Sneak Peek] Code of the Duelist  (Przeczytany 310 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KtoPyta

Temat raportowy turnieju [2017-07-29] [Kraków][Sneak Peek] Code of the Duelist

Nimrod

Zamiast raportu będzie krótkie podsumowanie, bo zaraz na początku sneaka wysiadł mi długopis.

- Jedyne ScR jakie padło, trafiło się Zolirexowi w postaci Lumina, Twilightsworn Shaman.

- Ja wydropiłem: Slayera bez rituala do niego, support do Twilightswornów bez Twilightswornów, support do Supreme Kingów, oraz support do Linków bez Linków.

- Ogółem wyszedł mi z tego szrotu deck tak zły, że przegrałem nawet z bye'em. :D

- Dziękuję, dobranoc.

Szefo09

Co do tych secret rarek, wyleciała jeszcze Gaia Saber, the Lightning Shadow, ale ogólnie na 40 boosterpacków, jakie na sneaku zostały otworzone to zdecydowanie plasujemy się po tej biedniejszej stronie co do dropów.

Soulstealer

Oj sneak peek, sneak peek... niestety nie poleciało mi za dużo Trickterów, na które liczyłam, ale i tak bawiłam się dobrze, choć wyszłam z lekką solą. Niestety również nie zapisywałam więc ogólnikowo wrażenia.

-Gry były raczej długie z powodu tego że sporo potworów miało dosyć duzo defa i często pojawiały się ściany, przez co dwa razy prawie się zmillowałam.

-Gry często ratował mi Launcher Commander, który wytagowywał się i usuwał z pola problematyczne potwory takie jak The Ascended of Thunder lub Supreme King Dragon Clear Wing, którego udało się wystawić Nimrodowi i się nim długo nie nacieszył.

-Bossem talii był kloc Orbital Hydralander, który idealnie sprawdził się na sneaku przy małej ilości kart i ich powtórek.

-pomocny okazał się również F.A. Sonic Meister, do którego dostałam F.A. Circuit Grand PrixF.A. Downforce

-Niesyety pomimo 3 wygranych 2:0 zajęłam drugie miejsce. O braku możliwości wygranej dowiedziałam się w połowie mojego trzeciego meczu. Z powodu nieparzystej liczby zostałam dwa razy sparowana w dół więc gdy hidan i Zolirex zostali sparowani razem (obaj również 2:0) było już przesądzone, że to któryś z nich wygra sneak peek, a mi system tę szansę zabrał. Szkoda, bo myslę że jak na sneak miałam dosyć dobry deck...

MateMatyk

Niesyety pomimo 3 wygranych 2:0 zajęłam drugie miejsce. O braku możliwości wygranej dowiedziałam się w połowie mojego trzeciego meczu. Z powodu nieparzystej liczby zostałam dwa razy sparowana w dół więc gdy hidan i Zolirex zostali sparowani razem (obaj również 2:0) było już przesądzone, że to któryś z nich wygra sneak peek, a mi system tę szansę zabrał. Szkoda, bo myslę że jak na sneak miałam dosyć dobry deck...

Graliście 3 rundy i była was nieparzysta liczba osób, także była was albo piątka, albo siódemka. Nie wydaje mi się, aby było możliwe, żeby po dwóch rundach trzy osoby miały 6 punktów w żadnej z powyższych sytuacji.

Link sponsorowany
 

Podobne tematy Yu-Gi-Oh!

  Temat / Zaczęty przez Ostatnio
Ostatnio 30 Lipiec, 2017, 22:30:27
Razmus
Ostatnio 29 Lipiec, 2017, 00:00:31
hidan
Ostatnio 31 Lipiec, 2017, 13:37:27
UnicroN
Ostatnio 29 Lipiec, 2017, 18:52:53
Zeref
Ostatnio 31 Lipiec, 2017, 13:02:08
OkazakiQq