Witam.
Oto standingi turniejowe:
Rank Player Points Ties
1 Zwierzyński, Tomasz (0301113826) 12 12500578
2 Nowicki, Paweł (0301116034) 9 9625531
3 Zaborowski, Adam (0302151808) 6 6625484
4 Chołostiakow, Marek (0302150139) 6 6562500
5 Piłat, Jonasz (0302150029) 6 6437484
6 Rolewicz, Oskar (0302150017) 6 6312500
7 Zaborowski, Karol (0302151761) 3 3500468
8 Gardjan, Karol (0301113789) 0 437453
Gratulacje dla Tomka
Teraz czas na najważniejsze. Na nagrody były 3 puszki (2x Tempest, 1x Redox):
Oto lista kart z nagród:
ULTIMATE:
Number 46: Dragluon - jona
Number 107: Galaxy-Eyes Tachyon Dragon - Cyfry
SECRET:
2x Tempet, Dragon Ruler of Storms - Belizariusz, Cyfry
Redox, Dragon Ruler of Boulders - Nowik
Torrential Reborn - kouji
SUPER:
2x Thunder Sea Horse - kouji, Cyfry
2x Number 50: Blackship of Corn - Nowik, Szinigami Jr.
2x Gea Gigant X - Szinigami, jona
Number 88: Gimmick Puppet of Leo - belizariusz
Diamond Dire Wolf - Maras
3x Rank-Up Magic Barian's Force - Szinigami, kouji, Cyfry
Spellbook of the Master - Maras
Nobel Arms of Destiny - belizariusz
Hysteric Sign - Szinigami Jr
RARE:
Tempest, , Dragon Ruler of the Storms - Maras
Tidal, Dragon Ruler of the Waterfalls - Nowik
Archfiend Cavalry
Wheel of Prophecy
Brotherhood of the Fire Fist - Rhino
Bujingi Raven
Oh Tokenbaum!
Archfiend Palabyrinth
Puralis, the Purple Pyrotile - jona
Ice Beast Zerofyne
Fairy Cheer Girl
Number C65: King Overfiend
Number 102: Star Seraph Sentry - Szinigami Jr.
Number 64: Ronin Raccoon Sandayu - Szinigami
COMMONY
SHSP
BIG Win!?
3x Numbers Overlay Boost
Intrigue Sheild
Survival of the Fittest
Chain Ignition
Ghostrick Vanish
Gagagatag
Ghostrick Mansion
Dragon Shield
2x Sacred Serpent's Wake
Vampire Kingdom
Blue Duston
Yellow-Bellied Oni
Mythic Tree Dragon
2x armed Protector Dragon
2x Secret Sect Druid Wid
3x Bujingi Ibis
Secret Sect Druid Dru
Pumprincess the Princess of Ghosts
Chow Chow Chan
2x Knight Day Grepher
Rasetsu
2x White Dragon Wyverburster
Battlin' Boxer Rib Gardna
Bujingi Centipede
Ghostrick Witch
2x Terrene Toothed Tsuchinoko
Baby Raccoon Ponpoko
Skelesaurus
Bujingi Boar
Ghostrick Stein
Soul Drain Dragon
Malicevorous Spoon
Malicevorous Knife
Mythic Water Dragon
Mira the Star-Bearer
JOTL:
3x Xyz Revenge Shuffle
Xyz Reversal
Reverse Glasses
2x Sargasso Lighthouse
Umbral Horror Ghoul
Umbral Horror Will o' the Wisp
Umbral Horror Unform
Xyz Agent
Kujakujaku
Mecha Phantom Beast Coltwing
Flying "C"
Brotherhood of the Fire Fist - Caribou
Star Seraph Sword
Bujingi Turtle
Spell Recycler
The Calibrator
Junk Blader
Cheepcheepcheep
Bujingi Ophidian
Super Defense Robot Monki
Googly-Eyes Drum Dragon
LTGY:
Memory Loss
Dragoncarnation
High Tide on Fire Island
Five Brothers Explosion
Mind Drain
2x Abyss-Scale of the Mizuchi
Magnum Shield
Spellbook of Miracles
Gagagawind
Mecha Phantom Beast Blackfalcon
3x Tatakawa Knight
Battlin' Boxer Switchitter
2x Aurora Wing
2x Parsec, the Interstellar Dragon
Mecha Phantom Beast Stealthray
2x Starfish
2x Stream, Dragon Ruler of Droplets
Brotherhood of the Fire Fist - Leopard
Doteotengu
2x Sharkraken
Battlin' Boxer Counterpunch
Radius, the Half-Moon Dragon
2x Reactan, Dragon Ruler of Pebbles
Mimimic
Battlin' Boxer Glassjaw
Lightning, Dragon Ruler of Drafts
Battlin' Boxer Sparrer
Little Fairy
Eagle Shark
Blizzard Falcon
Mermail Abyssocea
Burner, Dragon Ruler of Sparks
Legendary Atlantean Tridon
2x Shark Fortress