Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Dominik W. (-) 9999000032

Turnieje

Sezon #2

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Dominik W. (-) 9999000032 (ELO: 945) vs. reszta świata

ZAKRESTURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYEELO DIFF
OGÓŁEM3122190-
Sezon 23122190-55
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Jakub K. (Krzywy)030215271912060-7-700118%
Adam W. (adamo)030320200810550-2-201035%
Piotr F. (-)03021531919298-8010152%
Jakub B. (Fotel Złości)03021527449800-17-1700245%
Piotr C. (peterek)030111541610770-15-1500232%
Jan M. (-)03021535109740-8-800146%
Karol G. (-)03021527709310-8-800152%
Szymon Ś. (sharksis)030215348411220-7-700127%
Aleksander R. (-)030215269593290910052%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (0)
WŁASNA DUSZA: STRACONA
NIE MA JEJ
DOPÓKI NIE ZAGRA
W NOWYM TURNIEJU
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
Blue-Eyes 3 0 2 1 9 20% 2015-03-07

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
Blue-Eyes #N/A 1 1 0 0 100%
Blue-Eyes Cyber Dragon 1 0 1 0 34%
Blue-Eyes Fire King 1 0 0 1 0%
Blue-Eyes HERO 2 1 0 1 50%
Blue-Eyes Hieratic 1 0 0 1 0%
Blue-Eyes Lightsworn 1 0 0 1 0%
Blue-Eyes Mecha Phantom Beast 1 0 0 1 0%
Blue-Eyes Monarch 2 0 0 2 0%
Blue-Eyes Synchron 1 0 0 1 0%
Blue-Eyes Yang Zing 1 0 0 1 0%