Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Michał C. (-) 0303198481

Turnieje

Sezon #4
Sezon #5
Sezon #6

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Michał C. (-) 0303198481 (ELO: 979) vs. reszta świata

TURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYE
OGÓŁEM1452201292
TEN SEZON621101100
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Ryszard P. (Rysnig)030111621710030-16-1600247%
Adrian G. (-)03021512098860-32-3200363%
Szymon Ś. (Zimon)030215261199216-31-1521448%
Jakub Z. (Icarus)0302151075112711-9210230%
Krzysztof A. (Illidan)0301115980118812-12010323%
Erol K. (-)999900009410140-7-700145%
Mateusz K. (Arashel)030320122113330-13-1300212%
Piotr B. (UnicroN)03011163909360-8-800156%
Jakub K. (kkolodziej)030319832185390910067%
Rafał W. (Sachi)0301116523112611-6510130%
Szymon K. (don_chaka)030320106193616-7920156%
Dawid C. (-)030215104094990910054%
Piotr M. (Tyson)0302153241105410-8210139%
Elias S. (-)030304684410230-6-600144%
Paweł M. (Mizuk)03031994399110-8-800160%
Igor K. (Reggier)030319838289590910062%
Krzysztof M. (Lincoln)030215257311120-6-600132%
Oskar D. (-)030319847996490910052%
Michał G. (groszekace)030215336297190910051%
Konrad O. (Bowlin)030215089711241001010030%
Mateusz K. (Matikers)03032012709690-8-800151%
Jan G. (banan253)030320125690860610060%
Bernard G. (Benger)030319944111240-4-400130%
Jan H. (Anoteuss)030319857789370710062%
Kamil S. (Hollo)030215106396990910051%
Szymon B. (Kali)030215165113930-1-10018%
Piotr D. (-)030320120782560610071%
Wojciech D. (-)030320121994780810055%
Adam D. (SaSuKe)030215109989260610062%
Łukasz L. (jund6)030320295110080-8-800146%
Kamil K. (kuros)030111363112490-4-400117%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (0)
WŁASNA DUSZA: STRACONA
POSIADA JĄ:
Mateusz Z. (MateMatyk)
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
Dinosaur 1 0 1 0 3 25% 2018-12-15
SPYRAL 1 0 1 1 1 45% 2018-10-13
Shaddoll Dinosaur 1 0 2 0 1 67% 2018-07-14
Paleozoic Dinosaur 1 0 2 0 1 67% 2018-06-30
Brilliant Blue-Eyes 1 0 2 0 2 50% 2018-06-03
Monarch 4 0 9 0 9 50% 2018-06-22
Blue-Eyes 5 0 3 0 12 20% 2018-03-03

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
Blue-Eyes Blue-Eyes 2 0 0 2 0%
Blue-Eyes Cyberdark 1 0 0 1 0%
Blue-Eyes D/D 1 1 0 0 100%
Blue-Eyes Dinosaur 2 0 0 2 0%
Blue-Eyes Gren Maju 1 0 0 1 0%
Blue-Eyes Paleozoic 1 1 0 0 100%
Blue-Eyes Paleozoic Frog 1 0 0 1 0%
Blue-Eyes Pendulum Magician 5 1 0 4 20%
Blue-Eyes Subterror 1 0 0 1 0%
Brilliant Blue-Eyes Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Brilliant Blue-Eyes Gouki Knightmare 1 0 0 1 0%
Brilliant Blue-Eyes Paleozoic Dinosaur 1 1 0 0 100%
Brilliant Blue-Eyes Trickstar Sky Striker 1 0 0 1 0%
Dinosaur Gumblar HERO 1 1 0 0 100%
Dinosaur Pendulum Magician 1 0 0 1 0%
Dinosaur Phantasm Spiral 1 0 0 1 0%
Dinosaur Sky Striker 1 0 0 1 0%
Monarch ABC 1 1 0 0 100%
Monarch Altergeist 2 2 0 0 100%
Monarch Blue-Eyes 1 0 0 1 0%
Monarch Darkest Diabolos 1 1 0 0 100%
Monarch Deskbot 1 1 0 0 100%
Monarch Krawler 1 1 0 0 100%
Monarch Magical Musket 1 0 0 1 0%
Monarch Mekk-Knight Invoked 1 0 0 1 0%
Monarch Mermail 1 0 0 1 0%
Monarch Metalfoes 1 1 0 0 100%
Monarch Paleozoic 1 0 0 1 0%
Monarch Pendulum Magician 2 0 0 2 0%
Monarch Red-Eyes 1 1 0 0 100%
Monarch Sky Striker 2 1 0 1 50%
Monarch Trickstar 1 0 0 1 0%
Paleozoic Dinosaur D/D 1 1 0 0 100%
Paleozoic Dinosaur Elementsaber 1 1 0 0 100%
Paleozoic Dinosaur Trickstar Sky Striker 1 0 0 1 0%
Shaddoll Dinosaur #N/A 1 1 0 0 100%
Shaddoll Dinosaur Noble Knight 1 1 0 0 100%
Shaddoll Dinosaur Yosenju 1 0 0 1 0%
SPYRAL Altergeist 1 0 0 1 0%
SPYRAL Paleozoic Dinosaur 1 1 0 0 100%
SPYRAL Pendulum Magician 1 0 1 0 34%