Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Jan W. (Yano) 0302154725

Turnieje

Sezon 4
Sezon 5
Sezon 6
Sezon 7

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Jan W. (Yano) 0302154725 (ELO: 1282) vs. reszta świata

ZAKRESTURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYEELO DIFF
OGÓŁEM883692241012411-
Sezon 462570162-27
Sezon 52393480423+96
Sezon 624107655352+107
Sezon 7361511075354+89
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Kamil K. (kuros)0301113631123017-36-1920757%
Mikołaj D. (Miki)030111601114080-14-1400733%
Filip P. (Vardøger)0302153337120111-17-610361%
Tomasz P. (Dżimi)030215252410163-8-510182%
Bartłomiej B. (chaisab)030215420192280810089%
Dawid M. (agentx)03021532769731801820086%
Maurycy P. (ak1r4)0302151637124632-221030455%
Mateusz Z. (MateMatyk)0302153264126448-47151753%
Marcin P. (Viet)0302152316111032-55-2351773%
Tomasz J. (Viamortis)030111362010750-6-600177%
Sebastian J. (Shiroo)0303199745115549-371260668%
Mariusz Z. (OkazakiQq)0302151101123236-34230757%
Rafał G. (Tranqui45)03021507638571001020092%
Michał G. (groszekace)03021533629710-8-800186%
Adam D. (-)030319975791080810089%
Krzysztof M. (DuszekWiluszek)030319806411332402430070%
Piotr B. (UnicroN)030111639097933-221170285%
Wojciech P. (Vattghern)030215421211836-9-310164%
Łukasz B. (SandoRo)0302154199102619-81130181%
Dawid S. (Venom master)030215128391870710089%
Łukasz D. (Shadowcain)0302151759112435-48-1351571%
Maciej K. (Devil)030319978293570710088%
Szymon B. (Kali)0302151651141926-37-11211031%
Tomasz J. (Kanashimi Tomo)030111375312580-7-700253%
Piotr G. (azhai)0302154175115781-756120867%
Monika K. (Nekochi)030215412692660610089%
Szymon Ś. (Zimon)03021526119201101120089%
Mateusz G. (Obelisktv)0302154358104780810079%
Maciej K. (MatiasK96)030215411499426-25160284%
Mateusz R. (Mufinek)030215422491760610089%
Erol S. (-)999900009199470710084%
Piotr M. (Tyson)030215324110020-9-900183%
Krzysztof M. (Lincoln)0302152573117441-202160265%
Bartosz T. (Aligatur)030319899310021101120083%
Bartłomiej Ś. (Lampart)0301116266135913-9411239%
Michał P. (Elefesel)030215414098660610085%
Piotr K. (Petron)03031985899091701760090%
Joanna S. (Madolche)030319855393960610088%
Michał K. (Mipus24)030319853010660-10-1000178%
Max K. (-)03032006878731001020091%
Mateusz M. (Mati121.2)030319831097270710086%
Łukasz K. (Mugetsu)0302154163107549049120077%
Jakub B. (Entelarmer)0301116498105929-26340378%
Rafał W. (Sachi)030111652311172102130072%
Daniel G. (Gizmo)030215101410535-10-510179%
Krzysztof A. (Illidan)030111598011971001010062%
Rafał M. (Samanthar)0302151332106060610078%
Dawid M. (Lucid)031130233810947-10-310175%
Patryk B. (PatryQ)0303201317107060610077%
Jan G. (banan253)030320125695630310087%
Bernard G. (Benger)030319944111222902940072%
Marek N. (MarkBass)0302154751110050510074%
Mateusz K. (Arashel)0303201221127018-16221352%
Jakub W. (hercu)030319813712710-15-1500252%
Jakub J. (Bucherlord)030320132993551-1338150188%
Przemysław M. (Cloud)030111577182630310093%
Remigiusz M. (Panda)0301114982129210-7310149%
Jan D. (Hacker)0302151260106340410078%
Jakub J. (Sorun)030320275495150510087%
Hannah K. (-)030320137883530310093%
Tomasz K. (LonelyBanana)0303198541106116-13340178%
Radosław S. (gnukij20)030319900110490-11-1100179%
Piotr D. (Ginger)030319846782730310093%
Szymon K. (-)030320096896550510086%
Mikołaj M. (-)030320070197590920085%
Mateusz F. (hidan)030215469011926-14-810263%
Bartłomiej J. (-)030320115896550510086%
Filip G. (quazuo)03032011099970-11-1100184%
Aleksander N. (Łolek)030111497193940410088%
Jakub P. (Mr.nemesis)030320293785940410092%
Łukasz L. (jund6)0303202951101950510082%
Maciej G. (-)030320061498450510085%
Adam W. (SetoIba)030320065110101001030083%
Patryk B. (brzezik)030215482312449-9010155%
Damian K. (Roxas)030320114694521-14770187%
Lukas L. (-)0300050745101940410082%
Szymon Ś. (sharksis)030215348411220-12-1200172%
Zbigniew N. (fjols)0303202363100040410084%
Krystian M. (Krycholos)03021536209760-13-1300185%
Konrad O. (Bowlin)030215089710660-10-1000178%
Filip K. (Rewolwer)030215476299440410084%
Jakub O. (Zolirex)030215468811542502540068%
Mateusz P. (Nimrod)0302153582110960610073%
Bartosz M. (bertosh)030320104894490930087%
Darian C. (-)010399854011289-24-1520271%
Remigiusz K. (Izorist)030111428512820-12-1200150%
Jakub K. (Kuballo)030215220611053-12-910173%
Terry M. (terry)0303200907115740410067%
Łukasz P. (sqeeswy)0303198651113215-42-2732370%
Hubert R. (Tasse)030215279311400-12-1200169%
Jakub N. (Dunkoro)030215306812065-2311061%
Krzysztof T. (Quarin)030111327610730-5-501077%
Jakub K. (Krzywy)030215271912437-10-310156%
Mikołaj R. (Rambo)0302150080103530310081%
Konrad B. (jenning)0311357238101611-12-130182%
Gerard Z. (KoU)0302153044102740410081%
Filip G. (-)030320094489220210090%
Mikołaj W. (-)03031989079540-14-1400187%
Dariusz G. (Messerschmitt)030320282711220-11-1100172%
Kaspian K. (BastLover)030319863810531801860079%
Łukasz N. (Lukas7226)030319892184150520093%
Franciszek K. (Brionac)03031986409438-14-640188%
Damian W. (-)030320292512460-9-900155%
Jakub M. (-)031299137297230310086%
Rene H. (Renoss)030319862610071201240083%
Patryk J. (-)030319877396840410086%
Michał T. (Miht)0313076786100660620083%
Piotr P. (-)999900014698830310084%
Hanna S. (-)999900014997030310086%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (11)
Patryk J. (-)
Adam W. (SetoIba)
Ethan J. (-)
Adrian S. (adis1001)
Piotr P. (-)
Piotr B. (UnicroN)
Jakub M. (-)
Mateusz L. (-)
Przemysław C. (-)
Marek P. (-)
WŁASNA DUSZA: OBECNA
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
Invoked Dogmatika 2 1 6 0 1 86% 2020-08-29
Dinosaur Statue 1 0 2 0 1 67% 2020-08-08
Dinosaur 4 2 13 0 2 87% 2020-10-03
Eldlich 1 0 2 0 1 67% 2020-07-18
Shaddoll Invoked 1 0 2 0 2 50% 2020-03-07
Burning Abyss Phantom Knights 1 0 3 1 1 67% 2020-02-15
Dragonmaid 4 0 8 1 6 56% 2020-06-13
Burning Abyss Sekka 1 0 2 1 1 59% 2019-08-17
Mekk-Knight Invoked 2 0 6 0 3 67% 2019-08-03
Burning Abyss Orcust 2 2 10 0 0 100% 2019-06-29
Salamangreat 6 2 22 1 8 73% 2019-10-12
Burning Abyss 3 0 5 0 4 56% 2019-12-21
Danger! ABC 1 0 2 0 2 50% 2019-01-12
Thunder Dragon 4 0 13 0 7 65% 2019-12-14
Zombie 1 0 2 0 2 50% 2018-12-08
HERO 1 0 3 0 2 60% 2018-11-03
Trickstar Mekk-Knight 1 0 2 0 1 67% 2018-09-15
Sky Striker Invoked 5 0 13 1 7 64% 2019-07-27
Sky Striker ABC 2 0 6 2 1 75% 2018-08-11
Sky Striker 1 0 2 1 1 59% 2018-06-16
Darkest Diabolos 1 0 3 0 4 43% 2018-06-02
Lair Infernoid 1 0 3 0 1 75% 2018-05-19
Diabolos 2 0 5 0 3 63% 2018-05-05
Trickstar 2 0 2 0 4 34% 2018-05-29
Pendulum Magician 1 0 2 0 2 50% 2018-01-27
Gouki Rokket 3 0 7 0 4 64% 2018-01-07
Lightsworn 2 0 6 0 2 75% 2018-08-04
Blue-Eyes 2 0 3 0 4 43% 2018-03-24
True King Dinosaur 2 0 5 0 3 63% 2017-08-12
True Draco Metalfoes 1 0 2 0 2 50% 2017-07-15
Zoodiac Metalfoes 1 0 2 0 2 50% 2017-04-15
#N/A 18 5 47 2 22 68% 2020-09-05
ABC 7 0 13 0 14 49% 2018-04-17
Felgrand 1 0 0 0 4 0% 2016-11-26

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
#N/A #N/A 58 44 2 12 78%
#N/A ABC 2 0 0 2 0%
#N/A Altergeist 1 0 0 1 0%
#N/A Burning Abyss 1 1 0 0 100%
#N/A Metalfoes 1 0 0 1 0%
#N/A Pendulum Odd-Eyes 1 1 0 0 100%
#N/A True Draco 2 0 0 2 0%
#N/A Zoodiac 1 0 0 1 0%
#N/A Zoodiac Kaiju 1 0 0 1 0%
#N/A Zoodiac Metalfoes 3 1 0 2 34%
ABC #N/A 5 3 0 2 60%
ABC ABC 2 0 0 2 0%
ABC Burning Abyss 1 0 0 1 0%
ABC D/D 1 1 0 0 100%
ABC Infernoid 1 0 0 1 0%
ABC Monarch 1 1 0 0 100%
ABC Paleozoic Frog 1 0 0 1 0%
ABC Pendulum Magician 6 4 0 2 67%
ABC SPYRAL 1 0 0 1 0%
ABC Synchro 1 1 0 0 100%
ABC True Draco 1 1 0 0 100%
ABC True Draco Invoked 3 1 0 2 34%
ABC World Chalice 2 0 0 2 0%
ABC Yosenju 1 1 0 0 100%
Blue-Eyes Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Blue-Eyes Fluffal 1 1 0 0 100%
Blue-Eyes Invoked True Draco 1 0 0 1 0%
Blue-Eyes Magical Musket 1 1 0 0 100%
Blue-Eyes True Draco 1 0 0 1 0%
Blue-Eyes True King Dinosaur Yang Zing 1 0 0 1 0%
Blue-Eyes World Chalice 1 0 0 1 0%
Burning Abyss #N/A 1 1 0 0 100%
Burning Abyss D/D 1 0 0 1 0%
Burning Abyss Danger! Thunder Dragon 1 0 0 1 0%
Burning Abyss Gren Maju 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Orcust 1 0 0 1 0%
Burning Abyss Sky Striker 3 2 0 1 67%
Burning Abyss Subterror 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Orcust D/D 2 2 0 0 100%
Burning Abyss Orcust Danger! Thunder Dragon 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Orcust Dark Warrior 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Orcust Galaxy 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Orcust Invoked Orcust 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Orcust Orcust 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Orcust Pendulum Magician 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Orcust Subterror 2 2 0 0 100%
Burning Abyss Phantom Knights #N/A 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Phantom Knights Altergeist 1 0 0 1 0%
Burning Abyss Phantom Knights Endymion Pendulum 2 1 1 0 67%
Burning Abyss Phantom Knights Lunalight 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Sekka #N/A 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Sekka Salamangreat 2 1 1 0 67%
Burning Abyss Sekka Sky Striker Demise 1 0 0 1 0%
Danger! ABC Altergeist 1 0 0 1 0%
Danger! ABC Danger! 1 1 0 0 100%
Danger! ABC Mekk-Knight Invoked 1 0 0 1 0%
Danger! ABC Metaphys 1 1 0 0 100%
Darkest Diabolos Altergeist 2 0 0 2 0%
Darkest Diabolos Odd-Eyes Magician 1 0 0 1 0%
Darkest Diabolos Sky Striker 2 1 0 1 50%
Darkest Diabolos Trickstar 1 1 0 0 100%
Darkest Diabolos True King Dinosaur 1 1 0 0 100%
Diabolos #N/A 1 1 0 0 100%
Diabolos Gouki 1 1 0 0 100%
Diabolos Lair Infernoid 1 0 0 1 0%
Diabolos Pendulum Magician 2 1 0 1 50%
Diabolos SPYRAL 1 1 0 0 100%
Diabolos Trickstar 1 0 0 1 0%
Diabolos True Draco 1 1 0 0 100%
Dinosaur #N/A 1 1 0 0 100%
Dinosaur Burning Abyss 1 1 0 0 100%
Dinosaur Dinosaur 3 3 0 0 100%
Dinosaur Dinosaur Statue 1 1 0 0 100%
Dinosaur Dragon Link 1 0 0 1 0%
Dinosaur Eldlich 3 2 0 1 67%
Dinosaur Gouki 1 1 0 0 100%
Dinosaur Infernoble Orcust 1 1 0 0 100%
Dinosaur Mekk-Knight Invoked 1 1 0 0 100%
Dinosaur Salamangreat 2 2 0 0 100%
Dinosaur Statue Burning Abyss 1 1 0 0 100%
Dinosaur Statue Cyber Dragon 1 1 0 0 100%
Dinosaur Statue HERO 1 0 0 1 0%
Dragonmaid Adamancipator 1 0 0 1 0%
Dragonmaid Cyber Dragon 1 1 0 0 100%
Dragonmaid D/D 1 1 0 0 100%
Dragonmaid Endymion Pendulum 1 0 0 1 0%
Dragonmaid HERO 1 1 0 0 100%
Dragonmaid Mekk-Knight 1 0 0 1 0%
Dragonmaid Nekroz 1 0 1 0 34%
Dragonmaid Salamangreat 3 1 0 2 34%
Dragonmaid Shaddoll 1 1 0 0 100%
Dragonmaid Sky Striker Orcust 2 2 0 0 100%
Dragonmaid Tellarknight 1 0 0 1 0%
Dragonmaid Witchcrafter 1 1 0 0 100%
Eldlich D/D 1 1 0 0 100%
Eldlich Eldlich 1 0 0 1 0%
Eldlich Gouki 1 1 0 0 100%
Felgrand ABC 2 0 0 2 0%
Felgrand PSY-Frame 1 0 0 1 0%
Felgrand SPYRAL 1 0 0 1 0%
Gouki Rokket #N/A 1 0 0 1 0%
Gouki Rokket Chain Burn 1 0 0 1 0%
Gouki Rokket Magical Musket 1 1 0 0 100%
Gouki Rokket Pendulum 1 1 0 0 100%
Gouki Rokket Shiranui 1 1 0 0 100%
Gouki Rokket SPYRAL 2 2 0 0 100%
Gouki Rokket Tellarknight 1 0 0 1 0%
Gouki Rokket Trickstar 2 2 0 0 100%
Gouki Rokket True Draco Invoked 1 0 0 1 0%
HERO Cyber Dragon 2 1 0 1 50%
HERO Mekk-Knight Invoked 1 1 0 0 100%
HERO Sky Striker 1 0 0 1 0%
HERO True Draco 1 1 0 0 100%
Invoked Dogmatika Burning Abyss 1 1 0 0 100%
Invoked Dogmatika Eldlich Numeron Dragoon 1 0 0 1 0%
Invoked Dogmatika Gouki 1 1 0 0 100%
Invoked Dogmatika Gren Maju 1 1 0 0 100%
Invoked Dogmatika HERO 2 2 0 0 100%
Invoked Dogmatika Salamangreat 1 1 0 0 100%
Lair Infernoid Lair 1 1 0 0 100%
Lair Infernoid Six Samurai 1 1 0 0 100%
Lair Infernoid True Draco 1 0 0 1 0%
Lair Infernoid World Chalice 1 1 0 0 100%
Lightsworn ABC Lightsworn 1 1 0 0 100%
Lightsworn D/D 1 1 0 0 100%
Lightsworn Invoked Spellbook 1 1 0 0 100%
Lightsworn Lair 1 1 0 0 100%
Lightsworn Monarch 1 1 0 0 100%
Lightsworn SPYRAL 1 0 0 1 0%
Lightsworn World Chalice 1 1 0 0 100%
Lightsworn Zoodiac True Draco 1 0 0 1 0%
Mekk-Knight Invoked #N/A 1 0 0 1 0%
Mekk-Knight Invoked Mekk-Knight Invoked 1 0 0 1 0%
Mekk-Knight Invoked Orcust 1 0 0 1 0%
Mekk-Knight Invoked Pendulum Magician 1 1 0 0 100%
Mekk-Knight Invoked Salamangreat 1 1 0 0 100%
Mekk-Knight Invoked Sky Striker 1 1 0 0 100%
Mekk-Knight Invoked Thunder Dragon 1 1 0 0 100%
Mekk-Knight Invoked Thunder Dragon Crusadia 1 1 0 0 100%
Mekk-Knight Invoked True Draco 1 1 0 0 100%
Pendulum Magician #N/A 2 2 0 0 100%
Pendulum Magician SPYRAL 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician True Draco Invoked 1 0 0 1 0%
Salamangreat Altergeist 3 2 0 1 67%
Salamangreat D/D 1 1 0 0 100%
Salamangreat D/D Orcust 1 1 0 0 100%
Salamangreat Danger! Thunder Dragon 1 0 0 1 0%
Salamangreat Danger! Thunder Guardragon 1 0 0 1 0%
Salamangreat Danger! Zombie 1 1 0 0 100%
Salamangreat Destiny HERO 1 1 0 0 100%
Salamangreat Endymion Magician 2 1 0 1 50%
Salamangreat Endymion Pendulum 1 1 0 0 100%
Salamangreat Graydle 1 1 0 0 100%
Salamangreat Kozmo Artifact 1 1 0 0 100%
Salamangreat Mekk-Knight Invoked 1 1 0 0 100%
Salamangreat Metaphys 1 1 0 0 100%
Salamangreat Orcust 1 0 0 1 0%
Salamangreat Paleozoic Frog 1 0 1 0 34%
Salamangreat Raidraptor 1 1 0 0 100%
Salamangreat Salamangreat 4 1 0 3 25%
Salamangreat Sky Striker 4 4 0 0 100%
Salamangreat Subterror 2 2 0 0 100%
Salamangreat Trickstar 1 1 0 0 100%
Salamangreat Trickstar Phantom Knights 1 1 0 0 100%
Shaddoll Invoked #N/A 1 1 0 0 100%
Shaddoll Invoked Dinosaur 1 0 0 1 0%
Shaddoll Invoked Gren Maju 1 1 0 0 100%
Shaddoll Invoked Magical Musket 1 0 0 1 0%
Sky Striker ABC 1 1 0 0 100%
Sky Striker Altergeist 1 0 1 0 34%
Sky Striker Odd-Eyes Magician 1 1 0 0 100%
Sky Striker Trickstar Sky Striker 1 0 0 1 0%
Sky Striker ABC Altergeist 1 0 1 0 34%
Sky Striker ABC Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Sky Striker ABC D/D 1 1 0 0 100%
Sky Striker ABC Gouki 2 2 0 0 100%
Sky Striker ABC Mekk-Knight Dinosaur 1 0 0 1 0%
Sky Striker ABC Pendulum Magician 1 0 1 0 34%
Sky Striker ABC SPYRAL 1 1 0 0 100%
Sky Striker ABC World Chalice 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Altergeist 5 1 0 4 20%
Sky Striker Invoked Counter Fairy 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Crusadia 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked D/D 1 0 0 1 0%
Sky Striker Invoked Destiny HERO 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Fluffal Herald 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Lair 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Nordic 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Phantom Knights 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Salamangreat 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Sky Striker 3 1 1 1 45%
Sky Striker Invoked Thunder Dragon 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Thunder Dragon Crusadia 1 0 0 1 0%
Sky Striker Invoked Trickstar 2 2 0 0 100%
Thunder Dragon #N/A 3 3 0 0 100%
Thunder Dragon ABC 1 1 0 0 100%
Thunder Dragon Burning Abyss 2 1 0 1 50%
Thunder Dragon Cyber Dragon 1 1 0 0 100%
Thunder Dragon Cyberse 1 1 0 0 100%
Thunder Dragon Infernoid 2 2 0 0 100%
Thunder Dragon Mekk-Knight Dinosaur 1 0 0 1 0%
Thunder Dragon Orcust 2 0 0 2 0%
Thunder Dragon Phantasm Spiral 1 1 0 0 100%
Thunder Dragon PSY-Frame 1 1 0 0 100%
Thunder Dragon Sky Striker 1 0 0 1 0%
Thunder Dragon Subterror 2 1 0 1 50%
Thunder Dragon Thunder Dragon 2 1 0 1 50%
Trickstar ABC 1 0 0 1 0%
Trickstar D/D 1 0 0 1 0%
Trickstar Gren Maju 1 1 0 0 100%
Trickstar Pendulum Magician 2 1 0 1 50%
Trickstar SPYRAL 1 0 0 1 0%
Trickstar Mekk-Knight Altergeist 1 1 0 0 100%
Trickstar Mekk-Knight Gren Maju 1 1 0 0 100%
Trickstar Mekk-Knight Sky Striker Invoked 1 0 0 1 0%
True Draco Metalfoes #N/A 2 2 0 0 100%
True Draco Metalfoes Cyber Dragon 1 0 0 1 0%
True Draco Metalfoes Fluffal 1 0 0 1 0%
True King Dinosaur #N/A 2 2 0 0 100%
True King Dinosaur Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
True King Dinosaur Triamid 1 1 0 0 100%
True King Dinosaur True King Dinosaur 1 1 0 0 100%
True King Dinosaur Zoodiac True Draco 3 0 0 3 0%
Zombie Altergeist 2 0 0 2 0%
Zombie Odd-Eyes 1 1 0 0 100%
Zombie Raidraptors 1 1 0 0 100%
Zoodiac Metalfoes #N/A 2 2 0 0 100%
Zoodiac Metalfoes ABC 1 0 0 1 0%
Zoodiac Metalfoes Fluffal 1 0 0 1 0%