Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Jan W. (Yano) 0302154725

Turnieje

Sezon #4
Sezon #5
Sezon #6

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Jan W. (Yano) 0302154725 (ELO: 1136) vs. reszta świata

TURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYE
OGÓŁEM39162814717
TEN SEZON1044264132
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Kamil K. (kuros)030111363111999-31-2210641%
Mikołaj D. (Miki)030111601114080-14-1400717%
Filip P. (Vardøger)0302153337120111-17-610341%
Tomasz P. (Dżimi)030215252410450-8-800163%
Bartłomiej B. (chaisab)030215420192280810077%
Dawid M. (agentx)03021532769951801820069%
Maurycy P. (ak1r4)0302151637124632-221030435%
Mateusz Z. (MateMatyk)0302153264123910-30-2011436%
Marcin P. (Viet)0302152316106024-39-1530661%
Tomasz J. (Viamortis)030111362010750-6-600159%
Sebastian J. (Shiroo)0303199745118119-37-1820644%
Mariusz Z. (OkazakiQq)0302151101123236-34230737%
Rafał G. (Tranqui45)03021507638571001020083%
Michał G. (groszekace)03021533629710-8-800172%
Adam D. (-)030319975791080810079%
Krzysztof M. (DuszekWiluszek)030319806411332402430050%
Piotr B. (UnicroN)030111639094727-22550275%
Wojciech P. (Vattghern)030215421210796-9-310158%
Łukasz B. (SandoRo)030215419910847-8-110157%
Dawid S. (Venom master)030215128390270710079%
Łukasz D. (Shadowcain)0302151759105723-101331161%
Maciej K. (Devil)030319978293570710076%
Szymon B. (Kali)030215165113970-10-1000418%
Tomasz J. (Kanashimi Tomo)030111375312590-7-700233%
Piotr G. (azhai)0302154175113727-28-140350%
Monika K. (Nekochi)030215412692660610077%
Szymon Ś. (Zimon)030215261110221101120066%
Mateusz G. (Obelisktv)0302154358102680810065%
Maciej K. (MatiasK96)030215411493419-12740176%
Mateusz R. (Mufinek)030215422491760610078%
Erol S. (-)999900009199470710069%
Piotr M. (Tyson)030215324110370-9-900164%
Krzysztof M. (Lincoln)030215257311211701720052%
Bartosz T. (Aligatur)030319899396770710073%
Bartłomiej Ś. (Lampart)030111626612733-4-101131%
Michał P. (Elefesel)030215414095960610073%
Piotr K. (Petron)030319858990690920079%
Joanna S. (Madolche)030319855393360610076%
Michał K. (Mipus24)030319853010830-10-1000158%
Max K. (-)03032006879121001020078%
Mateusz M. (Mati121.2)030319831098970710070%
Łukasz K. (Mugetsu)03021541639611001020073%
Jakub B. (Entelarmer)0301116498109617-17020256%
Rafał W. (Sachi)030111652311371601620050%
Daniel G. (Gizmo)03021510149850-10-1000170%
Krzysztof A. (Illidan)030111598011571001010047%
Rafał M. (Samanthar)0302151332101060610067%
Dawid M. (Lucid)031130233810970-10-1000156%
Patryk B. (PatryQ)030320131799760610069%
Jan G. (banan253)030320125685030310084%
Bernard G. (Benger)030319944111431001010049%
Marek N. (MarkBass)0302154751101950510066%
Mateusz K. (Arashel)0303201221123990911036%
Jakub W. (-)030319813711240-8-800152%
Jakub J. (Bucherlord)030320132992980820077%
Przemysław M. (Cloud)030111577182430310086%
Remigiusz M. (Panda)030111498212281001010037%
Jan D. (Hacker)030215126096640410073%
Jakub J. (Sorun)030320275495950510073%
Hannah K. (-)030320137889630310080%
Tomasz K. (LonelyBanana)030319854198540410070%
Radosław S. (gnukij20)030319900110050-11-1100168%
Piotr D. (-)030320120782830310085%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (0)
WŁASNA DUSZA: STRACONA
POSIADA JĄ:
Szymon B. (Kali)
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
HERO 1 0 3 0 2 60% 2018-11-03
Trickstar Mekk-Knight 1 0 2 0 1 67% 2018-09-15
Sky Striker Invoked 4 0 10 1 6 61% 2018-10-20
Sky Striker ABC 2 0 6 2 1 75% 2018-08-11
Sky Striker 1 0 2 1 1 59% 2018-06-16
Darkest Diabolos 1 0 3 0 4 43% 2018-06-02
Lair Infernoid 1 0 3 0 1 75% 2018-05-19
Diabolos 2 0 5 0 3 63% 2018-05-05
Trickstar 2 0 2 0 4 34% 2018-05-29
Pendulum Magician 1 0 2 0 2 50% 2018-01-27
Gouki Rokket 3 0 7 0 4 64% 2018-01-07
Lightsworn 2 0 6 0 2 75% 2018-08-04
Blue-Eyes 2 0 3 0 4 43% 2018-03-24
True King Dinosaur 2 0 5 0 3 63% 2017-08-12
True Draco Metalfoes 1 0 2 0 2 50% 2017-07-15
Zoodiac Metalfoes 1 0 2 0 2 50% 2017-04-15
#N/A 4 0 5 0 10 34% 2018-03-17
ABC 7 0 13 0 14 49% 2018-04-17
Felgrand 1 0 0 0 4 0% 2016-11-26

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
#N/A #N/A 3 2 0 1 67%
#N/A ABC 2 0 0 2 0%
#N/A Burning Abyss 1 1 0 0 100%
#N/A Metalfoes 1 0 0 1 0%
#N/A Pendulum Odd-Eyes 1 1 0 0 100%
#N/A True Draco 2 0 0 2 0%
#N/A Zoodiac 1 0 0 1 0%
#N/A Zoodiac Kaiju 1 0 0 1 0%
#N/A Zoodiac Metalfoes 3 1 0 2 34%
ABC #N/A 5 3 0 2 60%
ABC ABC 2 0 0 2 0%
ABC Burning Abyss 1 0 0 1 0%
ABC D/D 1 1 0 0 100%
ABC Infernoid 1 0 0 1 0%
ABC Monarch 1 1 0 0 100%
ABC Paleozoic Frog 1 0 0 1 0%
ABC Pendulum Magician 6 4 0 2 67%
ABC SPYRAL 1 0 0 1 0%
ABC Synchro 1 1 0 0 100%
ABC True Draco 1 1 0 0 100%
ABC True Draco Invoked 3 1 0 2 34%
ABC World Chalice 2 0 0 2 0%
ABC Yosenju 1 1 0 0 100%
Blue-Eyes Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Blue-Eyes Fluffal 1 1 0 0 100%
Blue-Eyes Invoked True Draco 1 0 0 1 0%
Blue-Eyes Magical Musket 1 1 0 0 100%
Blue-Eyes True Draco 1 0 0 1 0%
Blue-Eyes True King Dinosaur Yang Zing 1 0 0 1 0%
Blue-Eyes World Chalice 1 0 0 1 0%
Darkest Diabolos Altergeist 2 0 0 2 0%
Darkest Diabolos Odd-Eyes Magician 1 0 0 1 0%
Darkest Diabolos Sky Striker 2 1 0 1 50%
Darkest Diabolos Trickstar 1 1 0 0 100%
Darkest Diabolos True King Dinosaur 1 1 0 0 100%
Diabolos #N/A 1 1 0 0 100%
Diabolos Gouki 1 1 0 0 100%
Diabolos Lair Infernoid 1 0 0 1 0%
Diabolos Pendulum Magician 2 1 0 1 50%
Diabolos SPYRAL 1 1 0 0 100%
Diabolos Trickstar 1 0 0 1 0%
Diabolos True Draco 1 1 0 0 100%
Felgrand ABC 2 0 0 2 0%
Felgrand PSY-Frame 1 0 0 1 0%
Felgrand SPYRAL 1 0 0 1 0%
Gouki Rokket #N/A 1 0 0 1 0%
Gouki Rokket Chain Burn 1 0 0 1 0%
Gouki Rokket Magical Musket 1 1 0 0 100%
Gouki Rokket Pendulum 1 1 0 0 100%
Gouki Rokket Shiranui 1 1 0 0 100%
Gouki Rokket SPYRAL 2 2 0 0 100%
Gouki Rokket Tellarknight 1 0 0 1 0%
Gouki Rokket Trickstar 2 2 0 0 100%
Gouki Rokket True Draco Invoked 1 0 0 1 0%
HERO Cyber Dragon 2 1 0 1 50%
HERO Mekk-Knight Invoked 1 1 0 0 100%
HERO Sky Striker 1 0 0 1 0%
HERO True Draco 1 1 0 0 100%
Lair Infernoid Lair 1 1 0 0 100%
Lair Infernoid Six Samurai 1 1 0 0 100%
Lair Infernoid True Draco 1 0 0 1 0%
Lair Infernoid World Chalice 1 1 0 0 100%
Lightsworn ABC Lightsworn 1 1 0 0 100%
Lightsworn D/D 1 1 0 0 100%
Lightsworn Invoked Spellbook 1 1 0 0 100%
Lightsworn Lair 1 1 0 0 100%
Lightsworn Monarch 1 1 0 0 100%
Lightsworn SPYRAL 1 0 0 1 0%
Lightsworn World Chalice 1 1 0 0 100%
Lightsworn Zoodiac True Draco 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician #N/A 2 2 0 0 100%
Pendulum Magician SPYRAL 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician True Draco Invoked 1 0 0 1 0%
Sky Striker ABC 1 1 0 0 100%
Sky Striker Altergeist 1 0 1 0 34%
Sky Striker Odd-Eyes Magician 1 1 0 0 100%
Sky Striker Trickstar Sky Striker 1 0 0 1 0%
Sky Striker ABC Altergeist 1 0 1 0 34%
Sky Striker ABC Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Sky Striker ABC D/D 1 1 0 0 100%
Sky Striker ABC Gouki 2 2 0 0 100%
Sky Striker ABC Mekk-Knight Dinosaur 1 0 0 1 0%
Sky Striker ABC Pendulum Magician 1 0 1 0 34%
Sky Striker ABC SPYRAL 1 1 0 0 100%
Sky Striker ABC World Chalice 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Altergeist 5 1 0 4 20%
Sky Striker Invoked Counter Fairy 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Crusadia 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked D/D 1 0 0 1 0%
Sky Striker Invoked Destiny HERO 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Fluffal Herald 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Lair 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Nordic 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Phantom Knights 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Sky Striker 3 1 1 1 45%
Sky Striker Invoked Trickstar 1 1 0 0 100%
Trickstar ABC 1 0 0 1 0%
Trickstar D/D 1 0 0 1 0%
Trickstar Gren Maju OTK 1 1 0 0 100%
Trickstar Pendulum Magician 2 1 0 1 50%
Trickstar SPYRAL 1 0 0 1 0%
Trickstar Mekk-Knight Altergeist 1 1 0 0 100%
Trickstar Mekk-Knight Gren Maju 1 1 0 0 100%
Trickstar Mekk-Knight Sky Striker Invoked 1 0 0 1 0%
True Draco Metalfoes #N/A 2 2 0 0 100%
True Draco Metalfoes Cyber Dragon 1 0 0 1 0%
True Draco Metalfoes Fluffal 1 0 0 1 0%
True King Dinosaur #N/A 2 2 0 0 100%
True King Dinosaur Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
True King Dinosaur Triamid 1 1 0 0 100%
True King Dinosaur True King Dinosaur 1 1 0 0 100%
True King Dinosaur Zoodiac True Draco 3 0 0 3 0%
Zoodiac Metalfoes #N/A 2 2 0 0 100%
Zoodiac Metalfoes ABC 1 0 0 1 0%
Zoodiac Metalfoes Fluffal 1 0 0 1 0%