Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Jan W. (Yano) 0302154725

Turnieje

Sezon #4
Sezon #5
Sezon #6
Sezon #7

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Jan W. (Yano) 0302154725 (ELO: 1253) vs. reszta świata

TURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYE
OGÓŁEM572431365958
TEN SEZON52419050
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Kamil K. (kuros)030111363112549-36-2710750%
Mikołaj D. (Miki)030111601114080-14-1400729%
Filip P. (Vardøger)0302153337120111-17-610357%
Tomasz P. (Dżimi)030215252410360-8-800178%
Bartłomiej B. (chaisab)030215420192280810087%
Dawid M. (agentx)03021532769951801820082%
Maurycy P. (ak1r4)0302151637124632-221030451%
Mateusz Z. (MateMatyk)0302153264125321-47-2621750%
Marcin P. (Viet)0302152316102728-43-1541679%
Tomasz J. (Viamortis)030111362010750-6-600174%
Sebastian J. (Shiroo)0303199745116449-371260663%
Mariusz Z. (OkazakiQq)0302151101123236-34230753%
Rafał G. (Tranqui45)03021507638571001020091%
Michał G. (groszekace)03021533629710-8-800184%
Adam D. (-)030319975791080810088%
Krzysztof M. (DuszekWiluszek)030319806411332402430067%
Piotr B. (UnicroN)030111639091531-22960287%
Wojciech P. (Vattghern)030215421211586-9-310163%
Łukasz B. (SandoRo)0302154199111819-81130169%
Dawid S. (Venom master)030215128391870710087%
Łukasz D. (Shadowcain)0302151759117123-19431262%
Maciej K. (Devil)030319978293570710086%
Szymon B. (Kali)0302151651135323-16720636%
Tomasz J. (Kanashimi Tomo)030111375312510-7-700250%
Piotr G. (azhai)0302154175115147-46170564%
Monika K. (Nekochi)030215412692660610087%
Szymon Ś. (Zimon)03021526119451101120085%
Mateusz G. (Obelisktv)0302154358105680810076%
Maciej K. (MatiasK96)030215411493226-121460186%
Mateusz R. (Mufinek)030215422491760610087%
Erol S. (-)999900009199470710082%
Piotr M. (Tyson)030215324110060-9-900181%
Krzysztof M. (Lincoln)030215257311263003040068%
Bartosz T. (Aligatur)03031989939321101120086%
Bartłomiej Ś. (Lampart)030111626613523-9-601236%
Michał P. (Elefesel)030215414098660610082%
Piotr K. (Petron)030319858988990920089%
Joanna S. (Madolche)030319855393960610086%
Michał K. (Mipus24)030319853010690-10-1000174%
Max K. (-)03032006879061001020088%
Mateusz M. (Mati121.2)030319831097270710083%
Łukasz K. (Mugetsu)03021541639931301330082%
Jakub B. (Entelarmer)0301116498106629-26340375%
Rafał W. (Sachi)030111652311891601620059%
Daniel G. (Gizmo)030215101410195-10-510179%
Krzysztof A. (Illidan)030111598012151001010055%
Rafał M. (Samanthar)0302151332106060610075%
Dawid M. (Lucid)031130233811097-10-310170%
Patryk B. (PatryQ)0303201317102760610079%
Jan G. (banan253)030320125695830310085%
Bernard G. (Benger)030319944110832302330073%
Marek N. (MarkBass)0302154751107350510074%
Mateusz K. (Arashel)0303201221120718-81021257%
Jakub W. (hercu)030319813711890-15-1500259%
Jakub J. (Bucherlord)03032013299812502570083%
Przemysław M. (Cloud)030111577183030310092%
Remigiusz M. (Panda)030111498212611001010049%
Jan D. (Hacker)0302151260104340410077%
Jakub J. (Sorun)030320275495450510085%
Hannah K. (-)030320137888030310090%
Tomasz K. (LonelyBanana)030319854110038-13-520181%
Radosław S. (gnukij20)030319900110270-11-1100179%
Piotr D. (-)030320120784030310092%
Szymon K. (-)030320096896550510084%
Mikołaj M. (-)030320070197590920083%
Mateusz F. (hidan)030215469012160-14-1400255%
Bartłomiej J. (-)030320115896550510084%
Filip G. (quazuo)030320110910050-11-1100181%
Aleksander N. (Łolek)030111497194140410086%
Jakub P. (Mr.nemesis)030320293787440410090%
Łukasz L. (jund6)030320295198950510082%
Maciej G. (-)030320061498450510082%
Adam W. (SetoIba)030320065188130310089%
Patryk B. (brzezik)0302154823121190910056%
Damian K. (Roxas)030320114697180820084%
Lukas L. (-)0300050745101940410079%
Szymon Ś. (sharksis)030215348410630-12-1200175%
Zbigniew N. (fjols)0303202363100140410081%
Krystian M. (Krycholos)03021536209840-13-1300182%
Konrad O. (Bowlin)030215089711070-10-1000170%
Filip K. (Rewolwer)030215476297940410083%
Jakub O. (Zolirex)030215468811261101120068%
Mateusz P. (Nimrod)0302153582106060610075%
Bartosz M. (-)030320104899530310082%
Darian C. (-)010399854010314-12-810178%
Łukasz P. (sqeeswy)0303198651106240401075%
Remigiusz K. (Izorist)030111428510660-12-1200175%
Jakub K. (Kuballo)030215220696030310084%
Terry M. (terry)0303200907101740410080%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (9)
Xommaso C. (-)
Hannah K. (-)
Mateusz L. (-)
Konrad B. (-)
Bartosz M. (-)
Tom X. (-)
Jakub P. (-)
Jakub K. (Kuballo)
Wojciech P. (Vattghern)
WŁASNA DUSZA: STRACONA
POSIADA JĄ:
Imrankhan J. (-)
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
Mekk-Knight Invoked 2 0 6 0 3 67% 2019-08-03
Burning Abyss Orcust 2 2 10 0 0 100% 2019-06-29
Salamangreat 5 2 19 0 6 76% 2019-05-25
Burning Abyss 2 0 3 0 3 50% 2019-02-09
Danger! ABC 1 0 2 0 2 50% 2019-01-12
Thunder Dragon 2 0 5 0 4 56% 2019-01-26
Zombie 1 0 2 0 2 50% 2018-12-08
HERO 1 0 3 0 2 60% 2018-11-03
Trickstar Mekk-Knight 1 0 2 0 1 67% 2018-09-15
Sky Striker Invoked 5 0 13 2 7 63% 2019-07-27
Sky Striker ABC 2 0 6 2 1 75% 2018-08-11
Sky Striker 1 0 2 1 1 59% 2018-06-16
Darkest Diabolos 1 0 3 0 4 43% 2018-06-02
Lair Infernoid 1 0 3 0 1 75% 2018-05-19
Diabolos 2 0 5 0 3 63% 2018-05-05
Trickstar 2 0 2 0 4 34% 2018-05-29
Pendulum Magician 1 0 2 0 2 50% 2018-01-27
Gouki Rokket 3 0 7 0 4 64% 2018-01-07
Lightsworn 2 0 6 0 2 75% 2018-08-04
Blue-Eyes 2 0 3 0 4 43% 2018-03-24
True King Dinosaur 2 0 5 0 3 63% 2017-08-12
True Draco Metalfoes 1 0 2 0 2 50% 2017-07-15
Zoodiac Metalfoes 1 0 2 0 2 50% 2017-04-15
#N/A 6 1 10 1 12 45% 2019-05-18
ABC 7 0 13 0 14 49% 2018-04-17
Felgrand 1 0 0 0 4 0% 2016-11-26

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
#N/A #N/A 11 7 1 3 67%
#N/A ABC 2 0 0 2 0%
#N/A Burning Abyss 1 1 0 0 100%
#N/A Metalfoes 1 0 0 1 0%
#N/A Pendulum Odd-Eyes 1 1 0 0 100%
#N/A True Draco 2 0 0 2 0%
#N/A Zoodiac 1 0 0 1 0%
#N/A Zoodiac Kaiju 1 0 0 1 0%
#N/A Zoodiac Metalfoes 3 1 0 2 34%
ABC #N/A 5 3 0 2 60%
ABC ABC 2 0 0 2 0%
ABC Burning Abyss 1 0 0 1 0%
ABC D/D 1 1 0 0 100%
ABC Infernoid 1 0 0 1 0%
ABC Monarch 1 1 0 0 100%
ABC Paleozoic Frog 1 0 0 1 0%
ABC Pendulum Magician 6 4 0 2 67%
ABC SPYRAL 1 0 0 1 0%
ABC Synchro 1 1 0 0 100%
ABC True Draco 1 1 0 0 100%
ABC True Draco Invoked 3 1 0 2 34%
ABC World Chalice 2 0 0 2 0%
ABC Yosenju 1 1 0 0 100%
Blue-Eyes Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Blue-Eyes Fluffal 1 1 0 0 100%
Blue-Eyes Invoked True Draco 1 0 0 1 0%
Blue-Eyes Magical Musket 1 1 0 0 100%
Blue-Eyes True Draco 1 0 0 1 0%
Blue-Eyes True King Dinosaur Yang Zing 1 0 0 1 0%
Blue-Eyes World Chalice 1 0 0 1 0%
Burning Abyss #N/A 1 1 0 0 100%
Burning Abyss D/D 1 0 0 1 0%
Burning Abyss Danger! Thunder Dragon 1 0 0 1 0%
Burning Abyss Gren Maju 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Sky Striker 2 1 0 1 50%
Burning Abyss Orcust D/D 2 2 0 0 100%
Burning Abyss Orcust Danger! Thunder Dragon 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Orcust Dark Warrior 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Orcust Galaxy 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Orcust Invoked Orcust 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Orcust Orcust 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Orcust Pendulum Magician 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Orcust Subterror 2 2 0 0 100%
Danger! ABC Altergeist 1 0 0 1 0%
Danger! ABC Danger! 1 1 0 0 100%
Danger! ABC Mekk-Knight Invoked 1 0 0 1 0%
Danger! ABC Metaphys 1 1 0 0 100%
Darkest Diabolos Altergeist 2 0 0 2 0%
Darkest Diabolos Odd-Eyes Magician 1 0 0 1 0%
Darkest Diabolos Sky Striker 2 1 0 1 50%
Darkest Diabolos Trickstar 1 1 0 0 100%
Darkest Diabolos True King Dinosaur 1 1 0 0 100%
Diabolos #N/A 1 1 0 0 100%
Diabolos Gouki 1 1 0 0 100%
Diabolos Lair Infernoid 1 0 0 1 0%
Diabolos Pendulum Magician 2 1 0 1 50%
Diabolos SPYRAL 1 1 0 0 100%
Diabolos Trickstar 1 0 0 1 0%
Diabolos True Draco 1 1 0 0 100%
Felgrand ABC 2 0 0 2 0%
Felgrand PSY-Frame 1 0 0 1 0%
Felgrand SPYRAL 1 0 0 1 0%
Gouki Rokket #N/A 1 0 0 1 0%
Gouki Rokket Chain Burn 1 0 0 1 0%
Gouki Rokket Magical Musket 1 1 0 0 100%
Gouki Rokket Pendulum 1 1 0 0 100%
Gouki Rokket Shiranui 1 1 0 0 100%
Gouki Rokket SPYRAL 2 2 0 0 100%
Gouki Rokket Tellarknight 1 0 0 1 0%
Gouki Rokket Trickstar 2 2 0 0 100%
Gouki Rokket True Draco Invoked 1 0 0 1 0%
HERO Cyber Dragon 2 1 0 1 50%
HERO Mekk-Knight Invoked 1 1 0 0 100%
HERO Sky Striker 1 0 0 1 0%
HERO True Draco 1 1 0 0 100%
Lair Infernoid Lair 1 1 0 0 100%
Lair Infernoid Six Samurai 1 1 0 0 100%
Lair Infernoid True Draco 1 0 0 1 0%
Lair Infernoid World Chalice 1 1 0 0 100%
Lightsworn ABC Lightsworn 1 1 0 0 100%
Lightsworn D/D 1 1 0 0 100%
Lightsworn Invoked Spellbook 1 1 0 0 100%
Lightsworn Lair 1 1 0 0 100%
Lightsworn Monarch 1 1 0 0 100%
Lightsworn SPYRAL 1 0 0 1 0%
Lightsworn World Chalice 1 1 0 0 100%
Lightsworn Zoodiac True Draco 1 0 0 1 0%
Mekk-Knight Invoked #N/A 1 0 0 1 0%
Mekk-Knight Invoked Mekk-Knight Invoked 1 0 0 1 0%
Mekk-Knight Invoked Orcust 1 0 0 1 0%
Mekk-Knight Invoked Pendulum Magician 1 1 0 0 100%
Mekk-Knight Invoked Salamangreat 1 1 0 0 100%
Mekk-Knight Invoked Sky Striker 1 1 0 0 100%
Mekk-Knight Invoked Thunder Dragon 1 1 0 0 100%
Mekk-Knight Invoked Thunder Dragon Crusadia 1 1 0 0 100%
Mekk-Knight Invoked True Draco 1 1 0 0 100%
Pendulum Magician #N/A 2 2 0 0 100%
Pendulum Magician SPYRAL 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician True Draco Invoked 1 0 0 1 0%
Salamangreat Altergeist 3 2 0 1 67%
Salamangreat D/D 1 1 0 0 100%
Salamangreat Danger! Thunder Dragon 1 0 0 1 0%
Salamangreat Danger! Thunder Guardragon 1 0 0 1 0%
Salamangreat Danger! Zombie 1 1 0 0 100%
Salamangreat Destiny HERO 1 1 0 0 100%
Salamangreat Endymion Magician 2 1 0 1 50%
Salamangreat Graydle 1 1 0 0 100%
Salamangreat Kozmo Artifact 1 1 0 0 100%
Salamangreat Mekk-Knight Invoked 1 1 0 0 100%
Salamangreat Metaphys 1 1 0 0 100%
Salamangreat Raidraptor 1 1 0 0 100%
Salamangreat Salamangreat 2 0 0 2 0%
Salamangreat Sky Striker 4 4 0 0 100%
Salamangreat Subterror 2 2 0 0 100%
Salamangreat Trickstar 1 1 0 0 100%
Salamangreat Trickstar Phantom Knights 1 1 0 0 100%
Sky Striker ABC 1 1 0 0 100%
Sky Striker Altergeist 1 0 1 0 34%
Sky Striker Odd-Eyes Magician 1 1 0 0 100%
Sky Striker Trickstar Sky Striker 1 0 0 1 0%
Sky Striker ABC Altergeist 1 0 1 0 34%
Sky Striker ABC Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Sky Striker ABC D/D 1 1 0 0 100%
Sky Striker ABC Gouki 2 2 0 0 100%
Sky Striker ABC Mekk-Knight Dinosaur 1 0 0 1 0%
Sky Striker ABC Pendulum Magician 1 0 1 0 34%
Sky Striker ABC SPYRAL 1 1 0 0 100%
Sky Striker ABC World Chalice 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Altergeist 5 1 0 4 20%
Sky Striker Invoked Counter Fairy 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Crusadia 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked D/D 1 0 0 1 0%
Sky Striker Invoked Destiny HERO 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Fluffal Herald 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Lair 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Nordic 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Pendulum Magician 1 0 1 0 34%
Sky Striker Invoked Phantom Knights 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Salamangreat 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Sky Striker 3 1 1 1 45%
Sky Striker Invoked Thunder Dragon 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Thunder Dragon Crusadia 1 0 0 1 0%
Sky Striker Invoked Trickstar 2 2 0 0 100%
Thunder Dragon ABC 1 1 0 0 100%
Thunder Dragon Burning Abyss 2 1 0 1 50%
Thunder Dragon Cyber Dragon 1 1 0 0 100%
Thunder Dragon Cyberse 1 1 0 0 100%
Thunder Dragon Mekk-Knight Dinosaur 1 0 0 1 0%
Thunder Dragon Phantasm Spiral 1 1 0 0 100%
Thunder Dragon Sky Striker 1 0 0 1 0%
Thunder Dragon Thunder Dragon 1 0 0 1 0%
Trickstar ABC 1 0 0 1 0%
Trickstar D/D 1 0 0 1 0%
Trickstar Gren Maju 1 1 0 0 100%
Trickstar Pendulum Magician 2 1 0 1 50%
Trickstar SPYRAL 1 0 0 1 0%
Trickstar Mekk-Knight Altergeist 1 1 0 0 100%
Trickstar Mekk-Knight Gren Maju 1 1 0 0 100%
Trickstar Mekk-Knight Sky Striker Invoked 1 0 0 1 0%
True Draco Metalfoes #N/A 2 2 0 0 100%
True Draco Metalfoes Cyber Dragon 1 0 0 1 0%
True Draco Metalfoes Fluffal 1 0 0 1 0%
True King Dinosaur #N/A 2 2 0 0 100%
True King Dinosaur Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
True King Dinosaur Triamid 1 1 0 0 100%
True King Dinosaur True King Dinosaur 1 1 0 0 100%
True King Dinosaur Zoodiac True Draco 3 0 0 3 0%
Zombie Altergeist 2 0 0 2 0%
Zombie Odd-Eyes 1 1 0 0 100%
Zombie Raidraptors 1 1 0 0 100%
Zoodiac Metalfoes #N/A 2 2 0 0 100%
Zoodiac Metalfoes ABC 1 0 0 1 0%
Zoodiac Metalfoes Fluffal 1 0 0 1 0%