Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Jan W. (Yano) 0302154725

Turnieje

Sezon #4
Sezon #5
Sezon #6
Sezon #7

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Jan W. (Yano) 0302154725 (ELO: 1235) vs. reszta świata

TURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYE
OGÓŁEM7431518491139
TEN SEZON2297674242
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Kamil K. (kuros)0301113631123017-36-1920751%
Mikołaj D. (Miki)030111601114080-14-1400727%
Filip P. (Vardøger)0302153337120111-17-610355%
Tomasz P. (Dżimi)030215252410163-8-510178%
Bartłomiej B. (chaisab)030215420192280810086%
Dawid M. (agentx)03021532769951801820080%
Maurycy P. (ak1r4)0302151637124632-221030448%
Mateusz Z. (MateMatyk)0302153264129731-47-1631741%
Marcin P. (Viet)0302152316111032-55-2351767%
Tomasz J. (Viamortis)030111362010750-6-600172%
Sebastian J. (Shiroo)0303199745116649-371260660%
Mariusz Z. (OkazakiQq)0302151101123236-34230750%
Rafał G. (Tranqui45)03021507638571001020090%
Michał G. (groszekace)03021533629710-8-800182%
Adam D. (-)030319975791080810087%
Krzysztof M. (DuszekWiluszek)030319806411332402430064%
Piotr B. (UnicroN)030111639095533-221170283%
Wojciech P. (Vattghern)030215421211766-9-310158%
Łukasz B. (SandoRo)0302154199103019-81130176%
Dawid S. (Venom master)030215128391870710086%
Łukasz D. (Shadowcain)0302151759117329-39-1041459%
Maciej K. (Devil)030319978293570710085%
Szymon B. (Kali)0302151651137326-22421731%
Tomasz J. (Kanashimi Tomo)030111375312580-7-700247%
Piotr G. (azhai)0302154175120259-66-790755%
Monika K. (Nekochi)030215412692660610086%
Szymon Ś. (Zimon)03021526119201101120086%
Mateusz G. (Obelisktv)0302154358104780810075%
Maciej K. (MatiasK96)030215411497326-121460182%
Mateusz R. (Mufinek)030215422491760610086%
Erol S. (-)999900009199470710080%
Piotr M. (Tyson)030215324110040-9-900179%
Krzysztof M. (Lincoln)0302152573117441-202160259%
Bartosz T. (Aligatur)03031989939681101120082%
Bartłomiej Ś. (Lampart)0301116266133213-9411236%
Michał P. (Elefesel)030215414098660610081%
Piotr K. (Petron)03031985899021301340087%
Joanna S. (Madolche)030319855393960610085%
Michał K. (Mipus24)030319853010660-10-1000173%
Max K. (-)03032006878561001020090%
Mateusz M. (Mati121.2)030319831097270710082%
Łukasz K. (Mugetsu)030215416310372502560076%
Jakub B. (Entelarmer)0301116498105929-26340373%
Rafał W. (Sachi)030111652311052102130068%
Daniel G. (Gizmo)030215101410415-10-510175%
Krzysztof A. (Illidan)030111598012171001010053%
Rafał M. (Samanthar)0302151332106060610073%
Dawid M. (Lucid)031130233810947-10-310169%
Patryk B. (PatryQ)0303201317103760610076%
Jan G. (banan253)030320125695430310083%
Bernard G. (Benger)030319944111622902940060%
Marek N. (MarkBass)0302154751110050510069%
Mateusz K. (Arashel)0303201221128918-16221342%
Jakub W. (hercu)030319813712320-15-1500250%
Jakub J. (Bucherlord)030320132999641-1328120180%
Przemysław M. (Cloud)030111577182630310091%
Remigiusz M. (Panda)0301114982127710-7310144%
Jan D. (Hacker)0302151260104340410075%
Jakub J. (Sorun)030320275495150510084%
Hannah K. (-)030320137883530310091%
Tomasz K. (LonelyBanana)0303198541103912-13-130176%
Radosław S. (gnukij20)030319900110490-11-1100174%
Piotr D. (Ginger)030319846782730310091%
Szymon K. (-)030320096896550510083%
Mikołaj M. (-)030320070197590920082%
Mateusz F. (hidan)030215469011956-14-810256%
Bartłomiej J. (-)030320115896550510083%
Filip G. (quazuo)03032011099970-11-1100180%
Aleksander N. (Łolek)030111497198540410081%
Jakub P. (Mr.nemesis)030320293785940410090%
Łukasz L. (jund6)030320295198950510080%
Maciej G. (-)030320061498450510081%
Adam W. (SetoIba)030320065199460620080%
Patryk B. (brzezik)030215482312719-9010145%
Damian K. (Roxas)030320114698913-14-140180%
Lukas L. (-)0300050745101940410078%
Szymon Ś. (sharksis)030215348411220-12-1200166%
Zbigniew N. (fjols)0303202363101640410078%
Krystian M. (Krycholos)03021536209840-13-1300181%
Konrad O. (Bowlin)030215089710790-10-1000171%
Filip K. (Rewolwer)030215476299140410080%
Jakub O. (Zolirex)030215468811412502540063%
Mateusz P. (Nimrod)0302153582110960610067%
Bartosz M. (bertosh)030320104894490930084%
Darian C. (-)010399854011289-24-1520265%
Remigiusz K. (Izorist)030111428512520-12-1200148%
Jakub K. (Kuballo)030215220610993-12-910169%
Terry M. (terry)0303200907110240410068%
Łukasz P. (sqeeswy)030319865110570-4-401074%
Hubert R. (Tasse)030215279311410-12-1200163%
Jakub N. (Dunkoro)030215306811745-2311059%
Krzysztof T. (Quarin)030111327610060-5-501079%
Jakub K. (Krzywy)030215271912147-10-310153%
Mikołaj R. (Rambo)030215008099730310080%
Konrad B. (jenning)031135723810081101130079%
Gerard Z. (KoU)0302153044102740410077%
Filip G. (-)030320094489220210088%
Mikołaj W. (-)03031989079540-14-1400183%
Dariusz G. (Messerschmitt)030320282711110-11-1100167%
Kaspian K. (BastLover)030319863894290930084%
Łukasz N. (-)999900013998430310081%
Franciszek K. (Brionac)030319864084140420091%
Damian W. (-)030320292512340-9-900150%
Jakub M. (-)031299137297230310082%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (6)
Xommaso C. (-)
Hannah K. (-)
Mateusz L. (-)
Bartosz M. (bertosh)
Marek P. (-)
WŁASNA DUSZA: OBECNA
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
Burning Abyss Phantom Knight 1 0 3 1 1 67% 2020-02-15
Dragonmaid 2 0 4 0 3 58% 2020-01-18
Burning Abyss Sekka 1 0 2 1 1 59% 2019-08-17
Mekk-Knight Invoked 2 0 6 0 3 67% 2019-08-03
Burning Abyss Orcust 2 2 10 0 0 100% 2019-06-29
Salamangreat 6 2 22 1 8 73% 2019-10-12
Burning Abyss 3 0 5 0 4 56% 2019-12-21
Danger! ABC 1 0 2 0 2 50% 2019-01-12
Thunder Dragon 4 0 13 0 7 65% 2019-12-14
Zombie 1 0 2 0 2 50% 2018-12-08
HERO 1 0 3 0 2 60% 2018-11-03
Trickstar Mekk-Knight 1 0 2 0 1 67% 2018-09-15
Sky Striker Invoked 5 0 13 1 7 64% 2019-07-27
Sky Striker ABC 2 0 6 2 1 75% 2018-08-11
Sky Striker 1 0 2 1 1 59% 2018-06-16
Darkest Diabolos 1 0 3 0 4 43% 2018-06-02
Lair Infernoid 1 0 3 0 1 75% 2018-05-19
Diabolos 2 0 5 0 3 63% 2018-05-05
Trickstar 2 0 2 0 4 34% 2018-05-29
Pendulum Magician 1 0 2 0 2 50% 2018-01-27
Gouki Rokket 3 0 7 0 4 64% 2018-01-07
Lightsworn 2 0 6 0 2 75% 2018-08-04
Blue-Eyes 2 0 3 0 4 43% 2018-03-24
True King Dinosaur 2 0 5 0 3 63% 2017-08-12
True Draco Metalfoes 1 0 2 0 2 50% 2017-07-15
Zoodiac Metalfoes 1 0 2 0 2 50% 2017-04-15
#N/A 15 3 36 2 21 63% 2020-02-29
ABC 7 0 13 0 14 49% 2018-04-17
Felgrand 1 0 0 0 4 0% 2016-11-26

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
#N/A #N/A 46 33 2 11 74%
#N/A ABC 2 0 0 2 0%
#N/A Altergeist 1 0 0 1 0%
#N/A Burning Abyss 1 1 0 0 100%
#N/A Metalfoes 1 0 0 1 0%
#N/A Pendulum Odd-Eyes 1 1 0 0 100%
#N/A True Draco 2 0 0 2 0%
#N/A Zoodiac 1 0 0 1 0%
#N/A Zoodiac Kaiju 1 0 0 1 0%
#N/A Zoodiac Metalfoes 3 1 0 2 34%
ABC #N/A 5 3 0 2 60%
ABC ABC 2 0 0 2 0%
ABC Burning Abyss 1 0 0 1 0%
ABC D/D 1 1 0 0 100%
ABC Infernoid 1 0 0 1 0%
ABC Monarch 1 1 0 0 100%
ABC Paleozoic Frog 1 0 0 1 0%
ABC Pendulum Magician 6 4 0 2 67%
ABC SPYRAL 1 0 0 1 0%
ABC Synchro 1 1 0 0 100%
ABC True Draco 1 1 0 0 100%
ABC True Draco Invoked 3 1 0 2 34%
ABC World Chalice 2 0 0 2 0%
ABC Yosenju 1 1 0 0 100%
Blue-Eyes Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Blue-Eyes Fluffal 1 1 0 0 100%
Blue-Eyes Invoked True Draco 1 0 0 1 0%
Blue-Eyes Magical Musket 1 1 0 0 100%
Blue-Eyes True Draco 1 0 0 1 0%
Blue-Eyes True King Dinosaur Yang Zing 1 0 0 1 0%
Blue-Eyes World Chalice 1 0 0 1 0%
Burning Abyss #N/A 1 1 0 0 100%
Burning Abyss D/D 1 0 0 1 0%
Burning Abyss Danger! Thunder Dragon 1 0 0 1 0%
Burning Abyss Gren Maju 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Orcust 1 0 0 1 0%
Burning Abyss Sky Striker 3 2 0 1 67%
Burning Abyss Subterror 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Orcust D/D 2 2 0 0 100%
Burning Abyss Orcust Danger! Thunder Dragon 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Orcust Dark Warrior 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Orcust Galaxy 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Orcust Invoked Orcust 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Orcust Orcust 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Orcust Pendulum Magician 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Orcust Subterror 2 2 0 0 100%
Burning Abyss Phantom Knight #N/A 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Phantom Knight Altergeist 1 0 0 1 0%
Burning Abyss Phantom Knight Endymion Pendulum 2 1 1 0 67%
Burning Abyss Phantom Knight Lunalight 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Sekka #N/A 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Sekka Salamangreat 2 1 1 0 67%
Burning Abyss Sekka Sky Striker Demise 1 0 0 1 0%
Danger! ABC Altergeist 1 0 0 1 0%
Danger! ABC Danger! 1 1 0 0 100%
Danger! ABC Mekk-Knight Invoked 1 0 0 1 0%
Danger! ABC Metaphys 1 1 0 0 100%
Darkest Diabolos Altergeist 2 0 0 2 0%
Darkest Diabolos Odd-Eyes Magician 1 0 0 1 0%
Darkest Diabolos Sky Striker 2 1 0 1 50%
Darkest Diabolos Trickstar 1 1 0 0 100%
Darkest Diabolos True King Dinosaur 1 1 0 0 100%
Diabolos #N/A 1 1 0 0 100%
Diabolos Gouki 1 1 0 0 100%
Diabolos Lair Infernoid 1 0 0 1 0%
Diabolos Pendulum Magician 2 1 0 1 50%
Diabolos SPYRAL 1 1 0 0 100%
Diabolos Trickstar 1 0 0 1 0%
Diabolos True Draco 1 1 0 0 100%
Dragonmaid D/D 1 1 0 0 100%
Dragonmaid HERO 1 1 0 0 100%
Dragonmaid Mekk-Knight 1 0 0 1 0%
Dragonmaid Salamangreat 1 0 0 1 0%
Dragonmaid Sky Striker Orcust 2 2 0 0 100%
Dragonmaid Tellarknight 1 0 0 1 0%
Felgrand ABC 2 0 0 2 0%
Felgrand PSY-Frame 1 0 0 1 0%
Felgrand SPYRAL 1 0 0 1 0%
Gouki Rokket #N/A 1 0 0 1 0%
Gouki Rokket Chain Burn 1 0 0 1 0%
Gouki Rokket Magical Musket 1 1 0 0 100%
Gouki Rokket Pendulum 1 1 0 0 100%
Gouki Rokket Shiranui 1 1 0 0 100%
Gouki Rokket SPYRAL 2 2 0 0 100%
Gouki Rokket Tellarknight 1 0 0 1 0%
Gouki Rokket Trickstar 2 2 0 0 100%
Gouki Rokket True Draco Invoked 1 0 0 1 0%
HERO Cyber Dragon 2 1 0 1 50%
HERO Mekk-Knight Invoked 1 1 0 0 100%
HERO Sky Striker 1 0 0 1 0%
HERO True Draco 1 1 0 0 100%
Lair Infernoid Lair 1 1 0 0 100%
Lair Infernoid Six Samurai 1 1 0 0 100%
Lair Infernoid True Draco 1 0 0 1 0%
Lair Infernoid World Chalice 1 1 0 0 100%
Lightsworn ABC Lightsworn 1 1 0 0 100%
Lightsworn D/D 1 1 0 0 100%
Lightsworn Invoked Spellbook 1 1 0 0 100%
Lightsworn Lair 1 1 0 0 100%
Lightsworn Monarch 1 1 0 0 100%
Lightsworn SPYRAL 1 0 0 1 0%
Lightsworn World Chalice 1 1 0 0 100%
Lightsworn Zoodiac True Draco 1 0 0 1 0%
Mekk-Knight Invoked #N/A 1 0 0 1 0%
Mekk-Knight Invoked Mekk-Knight Invoked 1 0 0 1 0%
Mekk-Knight Invoked Orcust 1 0 0 1 0%
Mekk-Knight Invoked Pendulum Magician 1 1 0 0 100%
Mekk-Knight Invoked Salamangreat 1 1 0 0 100%
Mekk-Knight Invoked Sky Striker 1 1 0 0 100%
Mekk-Knight Invoked Thunder Dragon 1 1 0 0 100%
Mekk-Knight Invoked Thunder Dragon Crusadia 1 1 0 0 100%
Mekk-Knight Invoked True Draco 1 1 0 0 100%
Pendulum Magician #N/A 2 2 0 0 100%
Pendulum Magician SPYRAL 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician True Draco Invoked 1 0 0 1 0%
Salamangreat Altergeist 3 2 0 1 67%
Salamangreat D/D 1 1 0 0 100%
Salamangreat D/D Orcust 1 1 0 0 100%
Salamangreat Danger! Thunder Dragon 1 0 0 1 0%
Salamangreat Danger! Thunder Guardragon 1 0 0 1 0%
Salamangreat Danger! Zombie 1 1 0 0 100%
Salamangreat Destiny HERO 1 1 0 0 100%
Salamangreat Endymion Magician 2 1 0 1 50%
Salamangreat Endymion Pendulum 1 1 0 0 100%
Salamangreat Graydle 1 1 0 0 100%
Salamangreat Kozmo Artifact 1 1 0 0 100%
Salamangreat Mekk-Knight Invoked 1 1 0 0 100%
Salamangreat Metaphys 1 1 0 0 100%
Salamangreat Orcust 1 0 0 1 0%
Salamangreat Paleozoic Frog 1 0 1 0 34%
Salamangreat Raidraptor 1 1 0 0 100%
Salamangreat Salamangreat 4 1 0 3 25%
Salamangreat Sky Striker 4 4 0 0 100%
Salamangreat Subterror 2 2 0 0 100%
Salamangreat Trickstar 1 1 0 0 100%
Salamangreat Trickstar Phantom Knights 1 1 0 0 100%
Sky Striker ABC 1 1 0 0 100%
Sky Striker Altergeist 1 0 1 0 34%
Sky Striker Odd-Eyes Magician 1 1 0 0 100%
Sky Striker Trickstar Sky Striker 1 0 0 1 0%
Sky Striker ABC Altergeist 1 0 1 0 34%
Sky Striker ABC Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Sky Striker ABC D/D 1 1 0 0 100%
Sky Striker ABC Gouki 2 2 0 0 100%
Sky Striker ABC Mekk-Knight Dinosaur 1 0 0 1 0%
Sky Striker ABC Pendulum Magician 1 0 1 0 34%
Sky Striker ABC SPYRAL 1 1 0 0 100%
Sky Striker ABC World Chalice 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Altergeist 5 1 0 4 20%
Sky Striker Invoked Counter Fairy 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Crusadia 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked D/D 1 0 0 1 0%
Sky Striker Invoked Destiny HERO 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Fluffal Herald 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Lair 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Nordic 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Phantom Knights 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Salamangreat 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Sky Striker 3 1 1 1 45%
Sky Striker Invoked Thunder Dragon 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Thunder Dragon Crusadia 1 0 0 1 0%
Sky Striker Invoked Trickstar 2 2 0 0 100%
Thunder Dragon #N/A 3 3 0 0 100%
Thunder Dragon ABC 1 1 0 0 100%
Thunder Dragon Burning Abyss 2 1 0 1 50%
Thunder Dragon Cyber Dragon 1 1 0 0 100%
Thunder Dragon Cyberse 1 1 0 0 100%
Thunder Dragon Infernoid 2 2 0 0 100%
Thunder Dragon Mekk-Knight Dinosaur 1 0 0 1 0%
Thunder Dragon Orcust 2 0 0 2 0%
Thunder Dragon Phantasm Spiral 1 1 0 0 100%
Thunder Dragon PSY-Frame 1 1 0 0 100%
Thunder Dragon Sky Striker 1 0 0 1 0%
Thunder Dragon Subterror 2 1 0 1 50%
Thunder Dragon Thunder Dragon 2 1 0 1 50%
Trickstar ABC 1 0 0 1 0%
Trickstar D/D 1 0 0 1 0%
Trickstar Gren Maju 1 1 0 0 100%
Trickstar Pendulum Magician 2 1 0 1 50%
Trickstar SPYRAL 1 0 0 1 0%
Trickstar Mekk-Knight Altergeist 1 1 0 0 100%
Trickstar Mekk-Knight Gren Maju 1 1 0 0 100%
Trickstar Mekk-Knight Sky Striker Invoked 1 0 0 1 0%
True Draco Metalfoes #N/A 2 2 0 0 100%
True Draco Metalfoes Cyber Dragon 1 0 0 1 0%
True Draco Metalfoes Fluffal 1 0 0 1 0%
True King Dinosaur #N/A 2 2 0 0 100%
True King Dinosaur Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
True King Dinosaur Triamid 1 1 0 0 100%
True King Dinosaur True King Dinosaur 1 1 0 0 100%
True King Dinosaur Zoodiac True Draco 3 0 0 3 0%
Zombie Altergeist 2 0 0 2 0%
Zombie Odd-Eyes 1 1 0 0 100%
Zombie Raidraptors 1 1 0 0 100%
Zoodiac Metalfoes #N/A 2 2 0 0 100%
Zoodiac Metalfoes ABC 1 0 0 1 0%
Zoodiac Metalfoes Fluffal 1 0 0 1 0%