Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Jan W. (Yano) 0302154725

Turnieje

Sezon #4
Sezon #5
Sezon #6

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Jan W. (Yano) 0302154725 (ELO: 1190) vs. reszta świata

TURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYE
OGÓŁEM482001054848
TEN SEZON1982504263
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Kamil K. (kuros)030111363112749-36-2710738%
Mikołaj D. (Miki)030111601114080-14-1400722%
Filip P. (Vardøger)0302153337120111-17-610348%
Tomasz P. (Dżimi)030215252410450-8-800170%
Bartłomiej B. (chaisab)030215420192280810082%
Dawid M. (agentx)03021532769951801820075%
Maurycy P. (ak1r4)0302151637124632-221030442%
Mateusz Z. (MateMatyk)0302153264127921-41-2021637%
Marcin P. (Viet)0302152316106024-39-1530668%
Tomasz J. (Viamortis)030111362010750-6-600166%
Sebastian J. (Shiroo)0303199745120128-37-930648%
Mariusz Z. (OkazakiQq)0302151101123236-34230744%
Rafał G. (Tranqui45)03021507638571001020087%
Michał G. (groszekace)03021533629710-8-800178%
Adam D. (-)030319975791080810083%
Krzysztof M. (DuszekWiluszek)030319806411332402430058%
Piotr B. (UnicroN)030111639093631-22960281%
Wojciech P. (Vattghern)030215421211466-9-310156%
Łukasz B. (SandoRo)0302154199109714-8620163%
Dawid S. (Venom master)030215128391870710083%
Łukasz D. (Shadowcain)0302151759114623-101331156%
Maciej K. (Devil)030319978293570710081%
Szymon B. (Kali)030215165114010-16-1600623%
Tomasz J. (Kanashimi Tomo)030111375312510-7-700241%
Piotr G. (azhai)0302154175113534-36-250458%
Monika K. (Nekochi)030215412692660610082%
Szymon Ś. (Zimon)03021526119911101120076%
Mateusz G. (Obelisktv)0302154358102680810072%
Maciej K. (MatiasK96)030215411492926-121460182%
Mateusz R. (Mufinek)030215422491760610083%
Erol S. (-)999900009199470710076%
Piotr M. (Tyson)030215324110540-9-900169%
Krzysztof M. (Lincoln)030215257311482502530056%
Bartosz T. (Aligatur)03031989939411101120081%
Bartłomiej Ś. (Lampart)030111626613313-4-101131%
Michał P. (Elefesel)030215414095960610079%
Piotr K. (Petron)030319858989590920085%
Joanna S. (Madolche)030319855393960610081%
Michał K. (Mipus24)030319853010620-10-1000168%
Max K. (-)03032006879061001020084%
Mateusz M. (Mati121.2)030319831097270710078%
Łukasz K. (Mugetsu)03021541639661001020078%
Jakub B. (Entelarmer)0301116498110117-26-920363%
Rafał W. (Sachi)030111652311121601620061%
Daniel G. (Gizmo)030215101410155-10-510173%
Krzysztof A. (Illidan)030111598011861001010051%
Rafał M. (Samanthar)0302151332102560610072%
Dawid M. (Lucid)031130233811077-10-310162%
Patryk B. (PatryQ)0303201317103360610071%
Jan G. (banan253)030320125695830310079%
Bernard G. (Benger)030319944110891701720064%
Marek N. (MarkBass)0302154751102650510072%
Mateusz K. (Arashel)030320122112859-8111237%
Jakub W. (-)030319813711610-15-1500254%
Jakub J. (Bucherlord)03032013299451601640080%
Przemysław M. (Cloud)030111577183030310089%
Remigiusz M. (Panda)030111498212281001010045%
Jan D. (Hacker)0302151260104340410070%
Jakub J. (Sorun)030320275495450510080%
Hannah K. (-)030320137888030310086%
Tomasz K. (LonelyBanana)030319854199240410076%
Radosław S. (gnukij20)030319900110130-11-1100173%
Piotr D. (-)030320120782730310089%
Szymon K. (-)030320096897050510078%
Mikolaj M. (-)030320070199750510075%
Mateusz F. (hidan)030215469012410-14-1400243%
Bartłomiej J. (-)030320115896550510079%
Filip G. (quazuo)03032011099980-11-1100175%
Aleksander N. (Łolek)030111497192740410082%
Jakub P. (Mr.nemesis)030320293790540410084%
Łukasz L. (jund6)0303202951100850510074%
Maciej G. (-)030320061498450510077%
Adam W. (SetoIba)030320065189630310084%
Patryk B. (brzezik)0302154823120190910048%
Damian K. (-)030320114698440410077%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (4)
Xommaso C. (-)
Piotr P. (-)
Jakub Z. (Icarus)
Jakub K. (-)
WŁASNA DUSZA: STRACONA
POSIADA JĄ:
Szymon B. (Kali)
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
Salamangreat 3 2 12 0 2 86% 2019-04-06
Burning Abyss 2 0 3 0 3 50% 2019-02-09
Danger! ABC 1 0 2 0 2 50% 2019-01-12
Thunder Dragon 2 0 5 0 4 56% 2019-01-26
Zombie 1 0 2 0 2 50% 2018-12-08
HERO 1 0 3 0 2 60% 2018-11-03
Trickstar Mekk-Knight 1 0 2 0 1 67% 2018-09-15
Sky Striker Invoked 4 0 10 1 6 61% 2018-10-20
Sky Striker ABC 2 0 6 2 1 75% 2018-08-11
Sky Striker 1 0 2 1 1 59% 2018-06-16
Darkest Diabolos 1 0 3 0 4 43% 2018-06-02
Lair Infernoid 1 0 3 0 1 75% 2018-05-19
Diabolos 2 0 5 0 3 63% 2018-05-05
Trickstar 2 0 2 0 4 34% 2018-05-29
Pendulum Magician 1 0 2 0 2 50% 2018-01-27
Gouki Rokket 3 0 7 0 4 64% 2018-01-07
Lightsworn 2 0 6 0 2 75% 2018-08-04
Blue-Eyes 2 0 3 0 4 43% 2018-03-24
True King Dinosaur 2 0 5 0 3 63% 2017-08-12
True Draco Metalfoes 1 0 2 0 2 50% 2017-07-15
Zoodiac Metalfoes 1 0 2 0 2 50% 2017-04-15
#N/A 4 0 5 0 10 34% 2018-03-17
ABC 7 0 13 0 14 49% 2018-04-17
Felgrand 1 0 0 0 4 0% 2016-11-26

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
#N/A #N/A 3 2 0 1 67%
#N/A ABC 2 0 0 2 0%
#N/A Burning Abyss 1 1 0 0 100%
#N/A Metalfoes 1 0 0 1 0%
#N/A Pendulum Odd-Eyes 1 1 0 0 100%
#N/A True Draco 2 0 0 2 0%
#N/A Zoodiac 1 0 0 1 0%
#N/A Zoodiac Kaiju 1 0 0 1 0%
#N/A Zoodiac Metalfoes 3 1 0 2 34%
ABC #N/A 5 3 0 2 60%
ABC ABC 2 0 0 2 0%
ABC Burning Abyss 1 0 0 1 0%
ABC D/D 1 1 0 0 100%
ABC Infernoid 1 0 0 1 0%
ABC Monarch 1 1 0 0 100%
ABC Paleozoic Frog 1 0 0 1 0%
ABC Pendulum Magician 6 4 0 2 67%
ABC SPYRAL 1 0 0 1 0%
ABC Synchro 1 1 0 0 100%
ABC True Draco 1 1 0 0 100%
ABC True Draco Invoked 3 1 0 2 34%
ABC World Chalice 2 0 0 2 0%
ABC Yosenju 1 1 0 0 100%
Blue-Eyes Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Blue-Eyes Fluffal 1 1 0 0 100%
Blue-Eyes Invoked True Draco 1 0 0 1 0%
Blue-Eyes Magical Musket 1 1 0 0 100%
Blue-Eyes True Draco 1 0 0 1 0%
Blue-Eyes True King Dinosaur Yang Zing 1 0 0 1 0%
Blue-Eyes World Chalice 1 0 0 1 0%
Burning Abyss #N/A 1 1 0 0 100%
Burning Abyss D/D 1 0 0 1 0%
Burning Abyss Danger! Thunder Dragon 1 0 0 1 0%
Burning Abyss Gren Maju 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Sky Striker 2 1 0 1 50%
Danger! ABC Altergeist 1 0 0 1 0%
Danger! ABC Danger! 1 1 0 0 100%
Danger! ABC Mekk-Knight Invoked 1 0 0 1 0%
Danger! ABC Metaphys 1 1 0 0 100%
Darkest Diabolos Altergeist 2 0 0 2 0%
Darkest Diabolos Odd-Eyes Magician 1 0 0 1 0%
Darkest Diabolos Sky Striker 2 1 0 1 50%
Darkest Diabolos Trickstar 1 1 0 0 100%
Darkest Diabolos True King Dinosaur 1 1 0 0 100%
Diabolos #N/A 1 1 0 0 100%
Diabolos Gouki 1 1 0 0 100%
Diabolos Lair Infernoid 1 0 0 1 0%
Diabolos Pendulum Magician 2 1 0 1 50%
Diabolos SPYRAL 1 1 0 0 100%
Diabolos Trickstar 1 0 0 1 0%
Diabolos True Draco 1 1 0 0 100%
Felgrand ABC 2 0 0 2 0%
Felgrand PSY-Frame 1 0 0 1 0%
Felgrand SPYRAL 1 0 0 1 0%
Gouki Rokket #N/A 1 0 0 1 0%
Gouki Rokket Chain Burn 1 0 0 1 0%
Gouki Rokket Magical Musket 1 1 0 0 100%
Gouki Rokket Pendulum 1 1 0 0 100%
Gouki Rokket Shiranui 1 1 0 0 100%
Gouki Rokket SPYRAL 2 2 0 0 100%
Gouki Rokket Tellarknight 1 0 0 1 0%
Gouki Rokket Trickstar 2 2 0 0 100%
Gouki Rokket True Draco Invoked 1 0 0 1 0%
HERO Cyber Dragon 2 1 0 1 50%
HERO Mekk-Knight Invoked 1 1 0 0 100%
HERO Sky Striker 1 0 0 1 0%
HERO True Draco 1 1 0 0 100%
Lair Infernoid Lair 1 1 0 0 100%
Lair Infernoid Six Samurai 1 1 0 0 100%
Lair Infernoid True Draco 1 0 0 1 0%
Lair Infernoid World Chalice 1 1 0 0 100%
Lightsworn ABC Lightsworn 1 1 0 0 100%
Lightsworn D/D 1 1 0 0 100%
Lightsworn Invoked Spellbook 1 1 0 0 100%
Lightsworn Lair 1 1 0 0 100%
Lightsworn Monarch 1 1 0 0 100%
Lightsworn SPYRAL 1 0 0 1 0%
Lightsworn World Chalice 1 1 0 0 100%
Lightsworn Zoodiac True Draco 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician #N/A 2 2 0 0 100%
Pendulum Magician SPYRAL 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician True Draco Invoked 1 0 0 1 0%
Salamangreat Altergeist 2 2 0 0 100%
Salamangreat Danger! Thunder Guardragon 1 0 0 1 0%
Salamangreat Destiny HERO 1 1 0 0 100%
Salamangreat Graydle 1 1 0 0 100%
Salamangreat Kozmo Artifact 1 1 0 0 100%
Salamangreat Metaphys 1 1 0 0 100%
Salamangreat Raidraptor 1 1 0 0 100%
Salamangreat Salamangreat 1 0 0 1 0%
Salamangreat Sky Striker 3 3 0 0 100%
Salamangreat Subterror 1 1 0 0 100%
Salamangreat Trickstar Phantom Knights 1 1 0 0 100%
Sky Striker ABC 1 1 0 0 100%
Sky Striker Altergeist 1 0 1 0 34%
Sky Striker Odd-Eyes Magician 1 1 0 0 100%
Sky Striker Trickstar Sky Striker 1 0 0 1 0%
Sky Striker ABC Altergeist 1 0 1 0 34%
Sky Striker ABC Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Sky Striker ABC D/D 1 1 0 0 100%
Sky Striker ABC Gouki 2 2 0 0 100%
Sky Striker ABC Mekk-Knight Dinosaur 1 0 0 1 0%
Sky Striker ABC Pendulum Magician 1 0 1 0 34%
Sky Striker ABC SPYRAL 1 1 0 0 100%
Sky Striker ABC World Chalice 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Altergeist 5 1 0 4 20%
Sky Striker Invoked Counter Fairy 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Crusadia 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked D/D 1 0 0 1 0%
Sky Striker Invoked Destiny HERO 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Fluffal Herald 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Lair 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Nordic 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Phantom Knights 1 1 0 0 100%
Sky Striker Invoked Sky Striker 3 1 1 1 45%
Sky Striker Invoked Trickstar 1 1 0 0 100%
Thunder Dragon ABC 1 1 0 0 100%
Thunder Dragon Burning Abyss 2 1 0 1 50%
Thunder Dragon Cyber Dragon 1 1 0 0 100%
Thunder Dragon Cyberse 1 1 0 0 100%
Thunder Dragon Mekk-Knight Dinosaur 1 0 0 1 0%
Thunder Dragon Phantasm Spiral 1 1 0 0 100%
Thunder Dragon Sky Striker 1 0 0 1 0%
Thunder Dragon Thunder Dragon 1 0 0 1 0%
Trickstar ABC 1 0 0 1 0%
Trickstar D/D 1 0 0 1 0%
Trickstar Gren Maju 1 1 0 0 100%
Trickstar Pendulum Magician 2 1 0 1 50%
Trickstar SPYRAL 1 0 0 1 0%
Trickstar Mekk-Knight Altergeist 1 1 0 0 100%
Trickstar Mekk-Knight Gren Maju 1 1 0 0 100%
Trickstar Mekk-Knight Sky Striker Invoked 1 0 0 1 0%
True Draco Metalfoes #N/A 2 2 0 0 100%
True Draco Metalfoes Cyber Dragon 1 0 0 1 0%
True Draco Metalfoes Fluffal 1 0 0 1 0%
True King Dinosaur #N/A 2 2 0 0 100%
True King Dinosaur Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
True King Dinosaur Triamid 1 1 0 0 100%
True King Dinosaur True King Dinosaur 1 1 0 0 100%
True King Dinosaur Zoodiac True Draco 3 0 0 3 0%
Zombie Altergeist 2 0 0 2 0%
Zombie Odd-Eyes 1 1 0 0 100%
Zombie Raidraptors 1 1 0 0 100%
Zoodiac Metalfoes #N/A 2 2 0 0 100%
Zoodiac Metalfoes ABC 1 0 0 1 0%
Zoodiac Metalfoes Fluffal 1 0 0 1 0%