Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Jakub B. (Fotel Złości) 0302152744

Turnieje

Sezon #2
Sezon #3

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Jakub B. (Fotel Złości) 0302152744 (ELO: 980) vs. reszta świata

ZAKRESTURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYEELO DIFF
OGÓŁEM1141161222-
Sezon 2830111162-21
Sezon 3273040-7
Sezon 6142020+8
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Marcel T. (-)030215275696880811052%
Adrian O. (adriano)0301115392115511-42-3110727%
Filip C. (-)999900001110080-8-800146%
Adam W. (adamo)030320200810552802840039%
Adrian B. (-)999900002110140-22-2200345%
Jakub D. (c4sever)03021534599979-14-510248%
Hubert R. (Tasse)030215279311410-6-600128%
Kacper W. (-)999900002996890910052%
Jakub K. (Krzywy)030215271912060-7-700121%
Marian O. (-)99990000278542102130067%
Dominik W. (-)99990000329451701720055%
Martin S. (-)9999000034100280810047%
Piotr C. (peterek)030111541610770-14-1400236%
Filip S. (fillif)030215272110200-8-800144%
Piotr F. (-)030215319192980810057%
Szymon Ś. (sharksis)030215348411220-7-700131%
Szymon W. (Finest)030215270710750-13-1300237%
Michał M. (-)999900005310150-7-700145%
Łukasz L. (-)030320257191090910060%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (1)
WŁASNA DUSZA: OBECNA
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
Spirit 1 0 2 0 2 50% 2014-11-15
Mecha Phantom Beast 4 0 7 0 8 47% 2019-05-12
Synchron 4 0 5 0 9 36% 2016-02-06
Duston 1 0 2 0 1 67% 2014-07-19
Hieratic Ruler 1 0 0 1 2 12% 2014-06-14

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
Duston Battlin' Boxer 1 1 0 0 100%
Duston Hieratic Ruler 1 0 0 1 0%
Duston Utopia 1 1 0 0 100%
Hieratic Ruler Battlin' Boxer 1 0 0 1 0%
Hieratic Ruler Dragon Ruler 1 0 1 0 34%
Hieratic Ruler Hieratic Ruler 1 0 0 1 0%
Mecha Phantom Beast Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Mecha Phantom Beast Cyber Dragon 2 1 0 1 50%
Mecha Phantom Beast Cyberse 1 1 0 0 100%
Mecha Phantom Beast Dark World 1 1 0 0 100%
Mecha Phantom Beast Fire King 1 0 0 1 0%
Mecha Phantom Beast Frog Monarch 1 0 0 1 0%
Mecha Phantom Beast Infernoid 1 0 0 1 0%
Mecha Phantom Beast Lair 1 0 0 1 0%
Mecha Phantom Beast Lightsworn 2 2 0 0 100%
Mecha Phantom Beast Madolche 1 0 0 1 0%
Mecha Phantom Beast Ritual Beast 1 1 0 0 100%
Mecha Phantom Beast Sylvan 2 0 0 2 0%
Spirit Cyber Dragon 1 1 0 0 100%
Spirit Hieratic Ruler 1 0 0 1 0%
Spirit Lightsworn Ruler 1 0 0 1 0%
Spirit Pendulum 1 1 0 0 100%
Synchron Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Synchron Infernoid 1 0 0 1 0%
Synchron Lightsworn 1 0 0 1 0%
Synchron Madolche 1 0 0 1 0%
Synchron Magician 1 1 0 0 100%
Synchron Melodious 3 3 0 0 100%
Synchron PSY-Frame 1 0 0 1 0%
Synchron Sylvan 2 0 0 2 0%
Synchron Synchron 3 0 0 3 0%