Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Hubert S. (Los) 0302152426

Turnieje

Sezon #1
Sezon #2
Sezon #3
Sezon #5

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Hubert S. (Los) 0302152426 (ELO: 1050) vs. reszta świata

TURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYE
OGÓŁEM1987403431
TEN SEZON000000
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Wojciech H. (Armed7)0301116280107120-15520247%
Maciej K. (Hiruma)030215227910679-23-1410348%
Wojciech R. (filanke)030111609510120-8-800155%
Kamil M. (-)030215245110020-8-800157%
Patryk A. (Poter)03021524389470-7-700164%
Łukasz D. (Shadowcain)030215175911717-8-111133%
Przemysław B. (Światowy)030215232811010-5-500143%
Jakub B. (Entelarmer)030111649810660-5-500148%
Piotr T. (-)03021522819091301320069%
Eryk S. (Zadyma)030215265811180-7-700140%
Michał W. (Quentim)030215075198690910059%
Bartosz M. (Nitro)030215084810741101110047%
Tomasz J. (Viamortis)030111362010751801820046%
Kamil K. (kuros)030111363112540-23-2300524%
Jakub C. (Korni)0300044090132611-10110217%
Tomasz J. (Kanashimi Tomo)0301113753125912-18-610423%
Maurycy P. (ak1r4)0302151637124612-4810124%
Jakub J. (-)030215331396210101062%
Krzysztof D. (-)03011163399821001010060%
Krzysztof B. (-)03011151359941001010058%
Filip M. (Fifi)0301115575117111-4710133%
Marcin P. (Viet)0302152316104314-15-120251%
Adam D. (SaSuKe)030215109991490910069%
Piotr M. (Tyson)0302153241100690910056%
Dawid S. (Venom master)030215128391890910068%
Krzysztof M. (Lincoln)030215257311380-13-1300238%
Mateusz Z. (MateMatyk)030215326412690-7-700122%
Rafał K. (-)03021532527591401440084%
Mikołaj D. (Miki)0301116011140814-10410311%
Michał C. (Czarny Iwan)03011143588404-7-310177%
Michał S. (Mich)030215259799990910057%
Piotr Ś. (FeniX)030111505111231001010040%
Sijing Y. (-)030300558410940-7-700144%
Jerzy B. (Yuri)030215250111090-7-700142%
Remigiusz M. (Panda)0301114982126310-7310123%
Szymon Ś. (Zimon)03021526119357-11-410166%
Piotr B. (UnicroN)030111639092280820068%
Szymon B. (Kali)0302151651136590910014%
Kaja G. (-)9999000054100580810056%
Marcin L. (MarcinX)030111512312330-5-500126%
Gerard Z. (KoU)0302153044102560610054%
Łukasz S. (Blast)030003544411390-14-1400237%
Dawid P. (Frank2)030215130797660610060%
Jakub D. (-)030215318098660610059%
Jacek W. (Jacollo)0302151026100550510056%
Mariusz Z. (OkazakiQq)030215110112320-9-900126%
Dawid M. (agentx)030215327699570710058%
Sebastian J. (Shiroo)030319974511640-8-800134%
Maciej K. (MatiasK96)03021541149320-3-301066%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (1)
WŁASNA DUSZA: OBECNA
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
Kozmo 1 0 1 1 3 27% 2017-10-08
Qliphort 9 1 28 0 16 64% 2016-04-30
Yang Zing 2 0 4 0 4 50% 2015-05-10
Bujin 1 0 0 1 3 9% 2015-01-10
Constellar 3 0 6 0 7 47% 2015-01-24
Dark World 3 0 1 1 10 12% 2014-03-22

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
Bujin #N/A 2 0 1 1 17%
Bujin Burning Abyss 1 0 0 1 0%
Bujin Qliphort 1 0 0 1 0%
Constellar Bujin 1 1 0 0 100%
Constellar Burning Abyss 1 0 0 1 0%
Constellar Evilswarm 1 1 0 0 100%
Constellar Fire King 2 1 0 1 50%
Constellar HERO Norleras 1 1 0 0 100%
Constellar Infernity 1 0 0 1 0%
Constellar Lightsworn 1 1 0 0 100%
Constellar Malefic Anti-Meta 1 0 0 1 0%
Constellar Qliphort 1 0 0 1 0%
Constellar Tellarknight 3 1 0 2 34%
Dark World Archfiend 2 0 0 2 0%
Dark World Bujin 2 0 0 2 0%
Dark World Chaos Fairy 1 0 0 1 0%
Dark World Cyber Dragon 2 1 1 0 67%
Dark World Fire King/Fist 1 0 0 1 0%
Dark World Galaxy 1 0 0 1 0%
Dark World Infernity 3 0 0 3 0%
Kozmo Lightsworn 1 1 0 0 100%
Kozmo Pendulum Magician 1 0 0 1 0%
Kozmo True Draco Invoked 1 0 0 1 0%
Kozmo World Chalice 1 0 0 1 0%
Kozmo Yosenju 1 0 1 0 34%
Qliphort #N/A 3 3 0 0 100%
Qliphort Burning Abyss 1 1 0 0 100%
Qliphort Chicken FTK 1 1 0 0 100%
Qliphort Fire Fist 1 1 0 0 100%
Qliphort Gadget 1 0 0 1 0%
Qliphort Gem-Knight 1 1 0 0 100%
Qliphort HERO 5 3 0 2 60%
Qliphort Hunder 1 1 0 0 100%
Qliphort Kozmo 3 0 0 3 0%
Qliphort Magician 2 0 0 2 0%
Qliphort Melodious 1 1 0 0 100%
Qliphort Mermail 1 1 0 0 100%
Qliphort Nekroz 8 3 0 5 38%
Qliphort Ritual Beast 4 3 0 1 75%
Qliphort Shaddoll 1 1 0 0 100%
Qliphort Superheavy Samurai 1 1 0 0 100%
Qliphort Tellarknight 4 3 0 1 75%
Qliphort Traptrix Hand 1 1 0 0 100%
Qliphort Volcanic 1 0 0 1 0%
Qliphort Yosenju 3 3 0 0 100%
Yang Zing #N/A 1 1 0 0 100%
Yang Zing Bujin 1 1 0 0 100%
Yang Zing D.D. Burn 1 0 0 1 0%
Yang Zing Evol 1 1 0 0 100%
Yang Zing HERO 1 0 0 1 0%
Yang Zing Noble Knight 1 1 0 0 100%
Yang Zing Qliphort 1 0 0 1 0%
Yang Zing Tellarknight 1 0 0 1 0%