Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Rafał D. (KtoPyta) 0302150885

Turnieje

Sezon #2
Sezon #3
Sezon #4
Sezon #5
Sezon #6

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Rafał D. (KtoPyta) 0302150885 (ELO: 892) vs. reszta świata

TURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYE
OGÓŁEM341243407911
TEN SEZON72570171
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Rafał G. (Tranqui45)03021507638570-8-800155%
Bartosz M. (Nitro)030215084810740-12-1200226%
Konrad O. (Bowlin)030215089711098-47-3910722%
Mateusz K. (-)03021508739621701720040%
Marcin L. (MarcinX)030111512312330-15-1500412%
Bartłomiej Ś. (Lampart)030111626612730-5-500110%
Wojciech N. (Puszczyk)03011152719640-8-800140%
Łukasz M. (Matys)030215357110690-13-1300227%
Michał S. (Mich)03021525979990-6-600135%
Patryk S. (rincewind93)03011136189400-9-900143%
Marcin Z. (-)030111624210010-7-700135%
Angelika D. (Vkito)030215079994080810043%
Michał S. (misieks301)0302153681100510-6410134%
Maksymilian D. (-)03021507879240-8-800145%
Łukasz S. (Alias)030111507411040-5-500123%
Bartosz W. (Bart)03011133259781001010038%
Maciej P. (Bahamut)030215077510210-27-2700432%
Piotr Ł. (Tano)03011132529911001010036%
Jakub O. (Zolirex)0302154688104241-113050230%
Grzegorz G. (Goro)030111647410831101110025%
Jakub C. (Korni)030004409013260-2-20018%
Bernard G. (Benger)0303199441112512-19-710621%
Filip M. (Fifi)030111557511710-3-300117%
Michał W. (Quentim)03021507519880-25-2500437%
Robert W. (-)03021506779960-7-700135%
Kamil K. (Cienisty)030215264611090-12-1200322%
Mateusz W. (Othello)030215266011200-4-400121%
Jędrzej J. (ArchJ)0302150653100220-61420135%
Konrad O. (Yugi MODO)030215404190414-17-320248%
Mateusz F. (hidan)0302154690117824-131120316%
Adrian G. (Secior)0302152585102890910031%
Jakub P. (Dragon Deck Master)03031980909061601620048%
Mateusz P. (Nimrod)0302153582113124-36-1220720%
Krzysztof M. (DuszekWiluszek)030319806411330-7-700120%
Jakub Z. (Icarus)030215107511280-4-400120%
Paweł N. (pn07)030111326496170710040%
Jerzy B. (Yuri)030215250111420-4-400119%
Sebastian J. (Shiroo)030319974511810-5-500116%
Marek N. (MarkBass)030215475110230-30-3000532%
Artur D. (-)03031981499651001010040%
Michał J. (yuto1)03021506309360-8-800144%
Krystian M. (Krycholos)03021536209960-6-600135%
Wojciech W. (-)030215392491290910047%
Jakub W. (-)0303198137115411-12-110318%
Marta G. (Soulstealer)030319808810270-11-1100231%
Kamil K. (Argus205)030215064196811-6510139%
Rafał W. (Sachi)030111652311260-4-400121%
Przemysław K. (graylife75)03031981519051001010048%
Krzysztof T. (Quarin)03011132769021901920049%
Kamil Z. (-)03031980769841101110037%
Mateusz K. (Arashel)030320122113200-2-20018%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (1)
WŁASNA DUSZA: OBECNA
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
Lightsworn 1 0 1 0 3 25% 2018-12-16
Invoked Windwitch 1 0 2 0 3 40% 2018-11-24
Melodious 1 0 0 0 2 0% 2018-09-22
Exodia 1 0 0 0 4 0% 2018-04-21
Blackwing 1 0 0 0 3 0% 2018-03-24
ABC 1 0 1 0 2 34% 2018-02-24
Red-Eyes 1 0 1 0 3 25% 2017-12-16
Dark Magician 12 1 16 0 26 39% 2018-08-18
D/D 1 0 2 0 2 50% 2017-02-25
Blue-Eyes 1 0 0 0 2 0% 2017-01-21
Magician Girls 2 0 4 0 4 50% 2016-09-25
Synchro 1 0 1 0 2 34% 2016-07-02
Quasar 1 0 0 0 3 0% 2016-02-06
U.A. 1 0 1 0 1 50% 2016-01-09
Superheavy Samurai 2 0 1 0 5 17% 2018-02-03
HERO 2 0 1 0 6 15% 2018-10-20
#N/A 4 0 3 0 8 28% 2016-11-26

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
#N/A #N/A 8 3 0 5 38%
#N/A Dragon Ruler 1 0 0 1 0%
#N/A Fire King 1 0 0 1 0%
#N/A Tellarknight 1 0 0 1 0%
ABC Kozmo 1 0 0 1 0%
ABC Paleozoic Frog 1 0 0 1 0%
ABC Vendread 1 1 0 0 100%
Blackwing ABC 1 0 0 1 0%
Blackwing Shaddoll Dinosaur 1 0 0 1 0%
Blackwing Trickstar 1 0 0 1 0%
Blue-Eyes Fire King 1 0 0 1 0%
Blue-Eyes Palezoic Frog 1 0 0 1 0%
D/D D/D 1 0 0 1 0%
D/D Nekroz 1 0 0 1 0%
D/D Ritual Beast 1 1 0 0 100%
D/D Tellarknight 1 1 0 0 100%
Dark Magician Altergeist 1 0 0 1 0%
Dark Magician Ancient Gear 1 0 0 1 0%
Dark Magician Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Dark Magician Burning Abyss 1 1 0 0 100%
Dark Magician Counter Fairy 1 0 0 1 0%
Dark Magician Cyberse 1 1 0 0 100%
Dark Magician Dark Magician 1 0 0 1 0%
Dark Magician Dinosaur 3 1 0 2 34%
Dark Magician Gouki 1 0 0 1 0%
Dark Magician Gouki Knightmare 1 0 0 1 0%
Dark Magician Infernoid 1 0 0 1 0%
Dark Magician Invoked Windwitch 1 0 0 1 0%
Dark Magician Kozmo 2 1 0 1 50%
Dark Magician Lair 1 0 0 1 0%
Dark Magician Lightsworn 2 1 0 1 50%
Dark Magician Lightsworn Infernoid 1 0 0 1 0%
Dark Magician Lunalight 1 1 0 0 100%
Dark Magician Lyrilusc 1 1 0 0 100%
Dark Magician Mekk-Knight Dinosaur 1 0 0 1 0%
Dark Magician Metalfoes Dinosaur 2 0 0 2 0%
Dark Magician Monarch 3 2 0 1 67%
Dark Magician Paleozoic 1 0 0 1 0%
Dark Magician Paleozoic Frog 1 0 0 1 0%
Dark Magician Shaddoll 1 1 0 0 100%
Dark Magician SPYRAL 2 1 0 1 50%
Dark Magician Subterror 1 1 0 0 100%
Dark Magician Tellarknight 1 1 0 0 100%
Dark Magician True Draco 1 0 0 1 0%
Dark Magician True Draco Demise 1 0 0 1 0%
Dark Magician True Draco Invoked 1 0 0 1 0%
Dark Magician True King Dinosaur 1 1 0 0 100%
Dark Magician Vendread 2 0 0 2 0%
Dark Magician Zoodiac 1 1 0 0 100%
Exodia Infernoid 2 0 0 2 0%
Exodia Magical Musket 1 0 0 1 0%
Exodia Paleozoic Frog 1 0 0 1 0%
HERO Burning Abyss 1 0 0 1 0%
HERO D-HERO 1 0 0 1 0%
HERO Geargia 1 0 0 1 0%
HERO Kozmo 1 1 0 0 100%
HERO Kozmo True Draco 1 0 0 1 0%
HERO Red-Eyes 1 0 0 1 0%
HERO Thunder Dragon 1 0 0 1 0%
Invoked Windwitch Chain Burn 1 0 0 1 0%
Invoked Windwitch Dinosaur 1 1 0 0 100%
Invoked Windwitch Galaxy 1 1 0 0 100%
Invoked Windwitch Thunder Dragon 1 0 0 1 0%
Invoked Windwitch Zombie 1 0 0 1 0%
Lightsworn Mekk-Knight Dinosaur 1 0 0 1 0%
Lightsworn Sky Striker 1 0 0 1 0%
Lightsworn Thunder Dragon 1 0 0 1 0%
Lightsworn Zombie 1 1 0 0 100%
Magician Girls Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Magician Girls Geargia 2 2 0 0 100%
Magician Girls HERO 1 1 0 0 100%
Magician Girls Kozmo 1 0 0 1 0%
Magician Girls Metalfoes 1 0 0 1 0%
Magician Girls Monarch 1 0 0 1 0%
Magician Girls Performapal 1 0 0 1 0%
Melodious Altergeist 1 0 0 1 0%
Melodious Trickstar 1 0 0 1 0%
Quasar Monarch 1 0 0 1 0%
Quasar Performage Magician 1 0 0 1 0%
Quasar Yosenju 1 0 0 1 0%
Red-Eyes ABC 1 0 0 1 0%
Red-Eyes Burning Abyss Phantom Knight 1 0 0 1 0%
Red-Eyes Mermail 1 1 0 0 100%
Red-Eyes Vendread 1 0 0 1 0%
Superheavy Samurai D-HERO 1 0 0 1 0%
Superheavy Samurai Lunalight 1 1 0 0 100%
Superheavy Samurai Monarch 1 0 0 1 0%
Superheavy Samurai Pendulum Magician 1 0 0 1 0%
Superheavy Samurai Spellbook 1 0 0 1 0%
Superheavy Samurai SPYRAL 1 0 0 1 0%
Synchro #N/A 1 1 0 0 100%
Synchro Monarch 1 0 0 1 0%
Synchro Performapal Dracoslayer 1 0 0 1 0%
U.A. #N/A 1 1 0 0 100%
U.A. Magician 1 0 0 1 0%