Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Rafał D. (KtoPyta) 0302150885

Turnieje

Sezon #2
Sezon #3
Sezon #4
Sezon #5
Sezon #6
Sezon #7

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Rafał D. (KtoPyta) 0302150885 (ELO: 915) vs. reszta świata

TURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYE
OGÓŁEM4416045010114
TEN SEZON51730122
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Rafał G. (Tranqui45)03021507638570-8-800158%
Bartosz M. (Nitro)030215084810740-12-1200229%
Konrad O. (Bowlin)0302150897107921-52-3120828%
Mateusz K. (-)03021508739621701720043%
Marcin L. (MarcinX)030111512312330-15-1500414%
Bartłomiej Ś. (Lampart)030111626613320-5-50018%
Wojciech N. (Puszczyk)03011152719640-8-800143%
Łukasz M. (Matys)030215357110690-13-1300229%
Michał S. (Mich)03021525979990-6-600138%
Patryk S. (rincewind93)03011136189400-9-900146%
Marcin Z. (-)03011162429770-7-700141%
Angelika D. (Vkito)030215079994080810046%
Michał S. (misieks301)0302153681100510-6410137%
Maksymilian D. (-)03021507879240-8-800149%
Łukasz S. (Alias)030111507411040-5-500125%
Bartosz W. (Bart)03011133259781001010041%
Maciej P. (Bahamut)03021507759810-27-2700441%
Piotr Ł. (Tano)03011132529911001010039%
Jakub O. (Zolirex)0302154688114141-261550521%
Grzegorz G. (Goro)030111647410831101110028%
Jakub C. (Korni)030004409013260-2-20019%
Bernard G. (Benger)0303199441116212-25-1310719%
Filip M. (Fifi)030111557511540-3-300120%
Michał W. (Quentim)03021507519760-25-2500441%
Robert W. (-)03021506779960-7-700139%
Kamil K. (Cienisty)0302152646109312-12010326%
Mateusz W. (Othello)030215266011200-4-400124%
Jędrzej J. (ArchJ)0302150653100429-121730237%
Konrad O. (Yugi MODO)030215404188621-17430254%
Mateusz F. (hidan)0302154690119538-152330417%
Adrian G. (Secior)0302152585103890910033%
Jakub P. (Dragon Deck Master)03031980909061601620051%
Mateusz P. (Nimrod)0302153582110937-53-16301125%
Krzysztof M. (DuszekWiluszek)030319806411330-7-700122%
Jakub Z. (Icarus)030215107511340-4-400122%
Paweł N. (pn07)030111326493970710047%
Jerzy B. (Yuri)030215250110810-4-400128%
Sebastian J. (Shiroo)030319974511660-5-500119%
Marek N. (MarkBass)030215475111000-35-3500626%
Artur D. (-)03031981499651001010043%
Michał J. (yuto1)03021506309360-8-800147%
Krystian M. (Krycholos)03021536209840-12-1200240%
Wojciech W. (-)030215392491290910050%
Jakub W. (hercu)0303198137123211-22-1110614%
Marta G. (Soulstealer)030319808810480-11-1100232%
Kamil K. (Argus205)030215064195811-12-110244%
Rafał W. (Sachi)030111652311050-8-800225%
Przemysław K. (graylife75)03031981518911001010053%
Krzysztof T. (Quarin)030111327610063803840037%
Kamil Z. (-)03031980769752002020041%
Mateusz K. (Arashel)030320122112890-4-400310%
Louis G. (-)030464630510790-5-500128%
Dariusz G. (Messerschmitt)030320282711111101110024%
Michał K. (Mipus24)030319853010661101110030%
Mikołaj D. (-)030320246110020-6-600138%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (0)
WŁASNA DUSZA: STRACONA
POSIADA JĄ:
Mateusz K. (Arashel)
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
Rokket 1 0 1 0 1 50% 2019-06-22
Invoked Shaddoll 1 0 2 0 1 67% 2019-04-28
Danger! Thunder Dragon 1 0 3 0 1 75% 2019-03-31
Nekroz 1 0 2 0 2 50% 2019-03-10
Neo-Spacian 1 0 0 0 3 0% 2019-02-09
Lightsworn 1 0 1 0 3 25% 2018-12-16
Invoked Windwitch 1 0 2 0 3 40% 2018-11-24
Melodious 1 0 0 0 2 0% 2018-09-22
Exodia 1 0 0 0 4 0% 2018-04-21
Blackwing 2 0 1 0 6 15% 2019-07-07
ABC 1 0 1 0 2 34% 2018-02-24
Red-Eyes 1 0 1 0 3 25% 2017-12-16
Dark Magician 15 1 17 0 34 34% 2020-01-19
D/D 1 0 2 0 2 50% 2017-02-25
Blue-Eyes 1 0 0 0 2 0% 2017-01-21
Magician Girls 2 0 4 0 4 50% 2016-09-25
Synchro 1 0 1 0 2 34% 2016-07-02
Quasar 1 0 0 0 3 0% 2016-02-06
U.A. 1 0 1 0 1 50% 2016-01-09
Superheavy Samurai 2 0 1 0 5 17% 2018-02-03
HERO 3 0 2 0 9 19% 2019-07-20
#N/A 4 0 3 0 8 28% 2016-11-26

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
#N/A #N/A 8 3 0 5 38%
#N/A Dragon Ruler 1 0 0 1 0%
#N/A Fire King 1 0 0 1 0%
#N/A Tellarknight 1 0 0 1 0%
ABC Kozmo 1 0 0 1 0%
ABC Paleozoic Frog 1 0 0 1 0%
ABC Vendread 1 1 0 0 100%
Blackwing ABC 1 0 0 1 0%
Blackwing Dinosaur 1 0 0 1 0%
Blackwing Endymion Zefra 1 0 0 1 0%
Blackwing Salamangreat 1 1 0 0 100%
Blackwing Shaddoll Dinosaur 1 0 0 1 0%
Blackwing Sky Striker 1 0 0 1 0%
Blackwing Trickstar 1 0 0 1 0%
Blue-Eyes Fire King 1 0 0 1 0%
Blue-Eyes Palezoic Frog 1 0 0 1 0%
D/D D/D 1 0 0 1 0%
D/D Nekroz 1 0 0 1 0%
D/D Ritual Beast 1 1 0 0 100%
D/D Tellarknight 1 1 0 0 100%
Danger! Thunder Dragon Altergeist 2 2 0 0 100%
Danger! Thunder Dragon Monarch 1 1 0 0 100%
Danger! Thunder Dragon Sky Striker 1 0 0 1 0%
Dark Magician Altergeist 1 0 0 1 0%
Dark Magician Ancient Gear 1 0 0 1 0%
Dark Magician Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Dark Magician Burning Abyss 1 1 0 0 100%
Dark Magician Burning Abyss Infernoid 1 0 0 1 0%
Dark Magician Counter Fairy 1 0 0 1 0%
Dark Magician Cyberse 1 1 0 0 100%
Dark Magician Dark Magician 1 0 0 1 0%
Dark Magician Dinosaur 4 1 0 3 25%
Dark Magician Gouki 1 0 0 1 0%
Dark Magician Gouki Knightmare 1 0 0 1 0%
Dark Magician Gren Maju 1 0 0 1 0%
Dark Magician Infernoid 1 0 0 1 0%
Dark Magician Invoked Windwitch 1 0 0 1 0%
Dark Magician Kozmo 2 1 0 1 50%
Dark Magician Kozmo Artifact 1 1 0 0 100%
Dark Magician Lair 1 0 0 1 0%
Dark Magician Lightsworn 2 1 0 1 50%
Dark Magician Lightsworn Infernoid 1 0 0 1 0%
Dark Magician Lunalight 1 1 0 0 100%
Dark Magician Lyrilusc 1 1 0 0 100%
Dark Magician Mekk-Knight Dinosaur 1 0 0 1 0%
Dark Magician Metalfoes Dinosaur 2 0 0 2 0%
Dark Magician Monarch 3 2 0 1 67%
Dark Magician Monarch True Draco 1 0 0 1 0%
Dark Magician Paleozoic 1 0 0 1 0%
Dark Magician Paleozoic Frog 1 0 0 1 0%
Dark Magician Salamangreat 1 0 0 1 0%
Dark Magician Shaddoll 1 1 0 0 100%
Dark Magician SPYRAL 3 1 0 2 34%
Dark Magician Subterror 1 1 0 0 100%
Dark Magician Subterror Guru Control 1 0 0 1 0%
Dark Magician Tellarknight 1 1 0 0 100%
Dark Magician Timelord 1 0 0 1 0%
Dark Magician True Draco 1 0 0 1 0%
Dark Magician True Draco Demise 1 0 0 1 0%
Dark Magician True Draco Invoked 1 0 0 1 0%
Dark Magician True King Dinosaur 1 1 0 0 100%
Dark Magician Vendread 2 0 0 2 0%
Dark Magician Zoodiac 1 1 0 0 100%
Exodia Infernoid 2 0 0 2 0%
Exodia Magical Musket 1 0 0 1 0%
Exodia Paleozoic Frog 1 0 0 1 0%
HERO Burning Abyss 1 0 0 1 0%
HERO D-HERO 1 0 0 1 0%
HERO Dinosaur 1 0 0 1 0%
HERO Geargia 1 0 0 1 0%
HERO Gren Maju 1 1 0 0 100%
HERO Kozmo 1 1 0 0 100%
HERO Kozmo True Draco 1 0 0 1 0%
HERO Red-Eyes 1 0 0 1 0%
HERO Thunder Dragon 1 0 0 1 0%
HERO True Draco 1 0 0 1 0%
HERO Zombie 1 0 0 1 0%
Invoked Shaddoll Salamangreat 1 1 0 0 100%
Invoked Shaddoll True Draco 1 1 0 0 100%
Invoked Shaddoll Zombie 1 0 0 1 0%
Invoked Windwitch Chain Burn 1 0 0 1 0%
Invoked Windwitch Dinosaur 1 1 0 0 100%
Invoked Windwitch Galaxy 1 1 0 0 100%
Invoked Windwitch Thunder Dragon 1 0 0 1 0%
Invoked Windwitch Zombie 1 0 0 1 0%
Lightsworn Mekk-Knight Dinosaur 1 0 0 1 0%
Lightsworn Sky Striker 1 0 0 1 0%
Lightsworn Thunder Dragon 1 0 0 1 0%
Lightsworn Zombie 1 1 0 0 100%
Magician Girls Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Magician Girls Geargia 2 2 0 0 100%
Magician Girls HERO 1 1 0 0 100%
Magician Girls Kozmo 1 0 0 1 0%
Magician Girls Metalfoes 1 0 0 1 0%
Magician Girls Monarch 1 0 0 1 0%
Magician Girls Performapal 1 0 0 1 0%
Melodious Altergeist 1 0 0 1 0%
Melodious Trickstar 1 0 0 1 0%
Nekroz Mekk-Knight Invoked 1 0 0 1 0%
Nekroz Salamangreat 2 1 0 1 50%
Nekroz Zombie Danger Orcust 1 1 0 0 100%
Neo-Spacian Danger! Burning Abyss 1 0 0 1 0%
Neo-Spacian Red-Eyes 1 0 0 1 0%
Neo-Spacian Zombie 1 0 0 1 0%
Quasar Monarch 1 0 0 1 0%
Quasar Performage Magician 1 0 0 1 0%
Quasar Yosenju 1 0 0 1 0%
Red-Eyes ABC 1 0 0 1 0%
Red-Eyes Burning Abyss Phantom Knight 1 0 0 1 0%
Red-Eyes Mermail 1 1 0 0 100%
Red-Eyes Vendread 1 0 0 1 0%
Rokket Galaxy 1 1 0 0 100%
Rokket Zombie 1 0 0 1 0%
Superheavy Samurai D-HERO 1 0 0 1 0%
Superheavy Samurai Lunalight 1 1 0 0 100%
Superheavy Samurai Monarch 1 0 0 1 0%
Superheavy Samurai Pendulum Magician 1 0 0 1 0%
Superheavy Samurai Spellbook 1 0 0 1 0%
Superheavy Samurai SPYRAL 1 0 0 1 0%
Synchro #N/A 1 1 0 0 100%
Synchro Monarch 1 0 0 1 0%
Synchro Performapal Dracoslayer 1 0 0 1 0%
U.A. #N/A 1 1 0 0 100%
U.A. Magician 1 0 0 1 0%