Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Michał W. (Quentim) 0302150751

Turnieje

Sezon #2
Sezon #3
Sezon #4
Sezon #5
Sezon #6

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Michał W. (Quentim) 0302150751 (ELO: 988) vs. reszta świata

TURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYE
OGÓŁEM2494376474
TEN SEZON281160
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Angelika D. (Vkito)030215079994070710057%
Łukasz S. (Blast)030003544411390-7-700130%
Gabryś L. (G)030003546810430-7-700142%
Wojciech S. (Wojtas)030096700710230-8-800145%
Filip P. (Vardøger)030215333712010-8-800123%
Hubert S. (Los)030215242610500-9-900141%
Eryk S. (Zadyma)0302152658111823-111220232%
Dariusz B. (Raiden)030215260997490910052%
Mateusz W. (Othello)030215266011200-18-1800332%
Patryk B. (Patrollbb)030215095810120-15-1500247%
Tomasz J. (Viamortis)030111362010750-6-600138%
Daniel G. (Gizmo)030215101498590910050%
Jakub B. (Entelarmer)030111649810960-5-500135%
Konrad P. (posen)030215096010150-7-700146%
Bartosz C. (Whisper)030215127194980810056%
Adrian G. (Secior)0302152585102817-71020144%
Jędrzej J. (ArchJ)03021506539940-9-901149%
Konrad O. (Yugi MODO)030215404190480810062%
Mikołaj D. (Miki)030111601114086060108%
Szymon Ś. (Zimon)030215261110220-10-1001145%
Jakub S. (Nikita Chruszczow)030215100210551001010040%
Patryk S. (rincewind93)030111361894080810057%
Jakub K. (Evres)0302152634100216-8820148%
Kamil K. (Cienisty)0302152646110910-18-810333%
Łukasz D. (Azroohh)030215409198280810051%
Rafał D. (KtoPyta)03021508858892502540064%
Bartosz M. (Nitro)030215084810740-7-700138%
Robert W. (-)030215067799670710049%
Mateusz F. (hidan)030215469011998-18-1010323%
Paweł M. (Mizuk)030319943991170710061%
Bernard G. (Benger)030319944111439-28-1910529%
Kamil K. (Argus205)03021506419680-9-900153%
Mateusz P. (Nimrod)0302153582112124-141030232%
Krzysztof M. (Lincoln)030215257311210-6-600132%
Piotr B. (UnicroN)030111639094750510056%
Jens T. (-)0300887908100070710048%
Remigiusz M. (Panda)0301114982122820201020%
Kamil M. (Limak)020027797911550-6-600128%
Marcin P. (Viet)0302152316106020201040%
Przemysław A. (Szefo09)030215361810618-9-110140%
Konrad O. (Bowlin)030215089711130-9-900133%
Marta G. (Soulstealer)030319808810271401420044%
Mariusz Z. (OkazakiQq)030215110112322402420020%
Tomasz J. (Kanashimi Tomo)030111375312590-4-400117%
Krystian M. (Krycholos)030215362099670710049%
Jakub O. (Zolirex)030215468810720-19-1900238%
Jakub W. (-)030319813711240-14-1400231%
Wojciech W. (-)030215392491260610061%
Jan G. (banan253)030320125685060610069%
Paweł P. (splawik90)030215446811861201210024%
Patryk B. (brzezik)0302154823117420201026%
Mateusz K. (Arashel)030320122112390-14-1400219%
Jakub Z. (Icarus)030215107511410-6-600129%
Przemysław K. (graylife75)03031981519050-10-1000162%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (0)
WŁASNA DUSZA: STRACONA
POSIADA JĄ:
Mariusz Z. (OkazakiQq)
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
Noble Knight 2 0 1 1 6 17% 2018-11-24
Lightsworn Infernoid 1 0 2 0 2 50% 2017-07-15
#N/A 2 0 2 0 2 50% 2017-05-27
Infernoid 14 1 27 5 25 51% 2018-06-02
Evilswarm 5 0 5 0 12 30% 2016-08-28

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
#N/A #N/A 4 2 0 2 50%
Evilswarm Archfiend 1 0 0 1 0%
Evilswarm Beast 1 0 0 1 0%
Evilswarm Bujin 1 1 0 0 100%
Evilswarm Burning Abyss Phantom Knights 1 0 0 1 0%
Evilswarm Chain Burn 1 0 0 1 0%
Evilswarm Constellar 1 0 0 1 0%
Evilswarm Dark World 1 1 0 0 100%
Evilswarm Des Frog 1 0 0 1 0%
Evilswarm Dragon Ruler 1 0 0 1 0%
Evilswarm Dragunity 1 1 0 0 100%
Evilswarm Fire Fist 1 0 0 1 0%
Evilswarm HERO 1 1 0 0 100%
Evilswarm Lightsworn 2 1 0 1 50%
Evilswarm Nekroz 1 0 0 1 0%
Evilswarm Shaddoll 1 0 0 1 0%
Evilswarm Yosenju 1 0 0 1 0%
Infernoid #N/A 1 0 0 1 0%
Infernoid ABC 1 1 0 0 100%
Infernoid Ancient Gear 1 1 0 0 100%
Infernoid Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Infernoid Dark Magician 1 1 0 0 100%
Infernoid Dinomist 1 0 0 1 0%
Infernoid Dinosaur 2 0 0 2 0%
Infernoid Dinosaur True King 2 1 0 1 50%
Infernoid Exodia 1 1 0 0 100%
Infernoid Gem-Knight 1 0 0 1 0%
Infernoid HERO 2 1 0 1 50%
Infernoid Kozmo 4 1 0 3 25%
Infernoid Lunalight 1 1 0 0 100%
Infernoid Magical Musket 1 0 0 1 0%
Infernoid Magician 2 1 1 0 67%
Infernoid Mermail 2 2 0 0 100%
Infernoid Metalfoes Dino 1 0 0 1 0%
Infernoid Metalfoes Dinosaur True King 1 1 0 0 100%
Infernoid Monarch 5 2 0 3 40%
Infernoid Nekroz 1 1 0 0 100%
Infernoid Paleozoic 1 1 0 0 100%
Infernoid Pendulum Infernity 1 0 0 1 0%
Infernoid Pendulum Magician 2 1 0 1 50%
Infernoid PSY-Frame 1 0 1 0 34%
Infernoid Red-Eyes 1 0 0 1 0%
Infernoid Resonator 1 1 0 0 100%
Infernoid Shaddoll 2 1 0 1 50%
Infernoid Sky Striker 2 1 1 0 67%
Infernoid SPYRAL 2 0 0 2 0%
Infernoid Tellarknight 1 1 0 0 100%
Infernoid Trickstar 1 1 0 0 100%
Infernoid True Draco 1 0 0 1 0%
Infernoid True Draco Invoked 3 2 0 1 67%
Infernoid Vendread 1 0 0 1 0%
Infernoid Yang Zing 1 1 0 0 100%
Infernoid Zombie 1 1 0 0 100%
Infernoid Zoodiac Kaiju 1 0 0 1 0%
Infernoid Zoodiac True Draco 1 0 1 0 34%
Infernoid Zoodiac True Draco Metalfoes 1 0 1 0 34%
Lightsworn Infernoid Dark Magician 1 1 0 0 100%
Lightsworn Infernoid Dinosaur Kaiju 1 0 0 1 0%
Lightsworn Infernoid Fluffal 1 1 0 0 100%
Lightsworn Infernoid True King Dinosaur 1 0 0 1 0%
Noble Knight Chain Burn 1 0 1 0 34%
Noble Knight Crusadia 1 0 0 1 0%
Noble Knight Cyberse 1 0 0 1 0%
Noble Knight Dark Warrior 1 0 0 1 0%
Noble Knight Kozmo True Draco 1 0 0 1 0%
Noble Knight Mekk-Knight Dinosaur 1 0 0 1 0%
Noble Knight True Draco 1 1 0 0 100%
Noble Knight Zombie 1 0 0 1 0%