Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Michał W. (Quentim) 0302150751

Turnieje

Sezon #2
Sezon #3
Sezon #4
Sezon #5
Sezon #6

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Michał W. (Quentim) 0302150751 (ELO: 988) vs. reszta świata

TURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYE
OGÓŁEM2494376474
TEN SEZON281160
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Angelika D. (Vkito)030215079994070710057%
Łukasz S. (Blast)030003544411390-7-700130%
Gabryś L. (G)030003546810400-7-700143%
Wojciech S. (Wojtas)030096700710070-8-800147%
Filip P. (Vardøger)030215333712010-8-800123%
Hubert S. (Los)030215242610500-9-900141%
Eryk S. (Zadyma)0302152658111823-111220232%
Dariusz B. (Raiden)030215260997490910052%
Mateusz W. (Othello)030215266011200-18-1800332%
Patryk B. (Patrollbb)030215095810120-15-1500247%
Tomasz J. (Viamortis)030111362010750-6-600138%
Daniel G. (Gizmo)0302151014101090910047%
Jakub B. (Entelarmer)030111649811130-5-500133%
Konrad P. (posen)030215096010150-7-700146%
Bartosz C. (Whisper)030215127194980810056%
Adrian G. (Secior)0302152585101617-71020146%
Jędrzej J. (ArchJ)030215065310020-9-901148%
Konrad O. (Yugi MODO)030215404188580810064%
Mikołaj D. (Miki)030111601114086060108%
Szymon Ś. (Zimon)03021526119920-10-1001149%
Jakub S. (Nikita Chruszczow)030215100210551001010040%
Patryk S. (rincewind93)030111361894080810057%
Jakub K. (Evres)0302152634100216-8820148%
Kamil K. (Cienisty)0302152646111910-18-810332%
Łukasz D. (Azroohh)030215409198280810051%
Rafał D. (KtoPyta)03021508858952502540063%
Bartosz M. (Nitro)030215084810740-7-700138%
Robert W. (-)030215067799670710049%
Mateusz F. (hidan)030215469012058-18-1010322%
Paweł M. (Mizuk)030319943991170710061%
Bernard G. (Benger)030319944111069-28-1910534%
Kamil K. (Argus205)03021506419620-9-900154%
Mateusz P. (Nimrod)0302153582109824-141030235%
Krzysztof M. (Lincoln)030215257311120-6-600133%
Piotr B. (UnicroN)030111639093650510057%
Jens T. (-)0300887908100070710048%
Remigiusz M. (Panda)0301114982125720201018%
Kamil M. (Limak)020027797911550-6-600128%
Marcin P. (Viet)0302152316106020201040%
Przemysław A. (Szefo09)030215361810618-9-110140%
Konrad O. (Bowlin)030215089711420-9-900129%
Marta G. (Soulstealer)030319808810481401420041%
Mariusz Z. (OkazakiQq)030215110112322402420020%
Tomasz J. (Kanashimi Tomo)030111375312490-4-400118%
Krystian M. (Krycholos)030215362098470710051%
Jakub O. (Zolirex)030215468810500-19-1900241%
Jakub W. (-)030319813711850-14-1400224%
Wojciech W. (-)030215392491260610061%
Jan G. (banan253)030320125694460610056%
Paweł P. (splawik90)030215446811861201210024%
Patryk B. (brzezik)0302154823119620201023%
Mateusz K. (Arashel)030320122113070-14-1400214%
Jakub Z. (Icarus)030215107511180-6-600132%
Przemysław K. (graylife75)03031981518910-10-1000164%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (1)
WŁASNA DUSZA: OBECNA
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
Noble Knight 2 0 1 1 6 17% 2018-11-24
Lightsworn Infernoid 1 0 2 0 2 50% 2017-07-15
#N/A 2 0 2 0 2 50% 2017-05-27
Infernoid 14 1 27 5 25 51% 2018-06-02
Evilswarm 5 0 5 0 12 30% 2016-08-28

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
#N/A #N/A 4 2 0 2 50%
Evilswarm Archfiend 1 0 0 1 0%
Evilswarm Beast 1 0 0 1 0%
Evilswarm Bujin 1 1 0 0 100%
Evilswarm Burning Abyss Phantom Knights 1 0 0 1 0%
Evilswarm Chain Burn 1 0 0 1 0%
Evilswarm Constellar 1 0 0 1 0%
Evilswarm Dark World 1 1 0 0 100%
Evilswarm Des Frog 1 0 0 1 0%
Evilswarm Dragon Ruler 1 0 0 1 0%
Evilswarm Dragunity 1 1 0 0 100%
Evilswarm Fire Fist 1 0 0 1 0%
Evilswarm HERO 1 1 0 0 100%
Evilswarm Lightsworn 2 1 0 1 50%
Evilswarm Nekroz 1 0 0 1 0%
Evilswarm Shaddoll 1 0 0 1 0%
Evilswarm Yosenju 1 0 0 1 0%
Infernoid #N/A 1 0 0 1 0%
Infernoid ABC 1 1 0 0 100%
Infernoid Ancient Gear 1 1 0 0 100%
Infernoid Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Infernoid Dark Magician 1 1 0 0 100%
Infernoid Dinomist 1 0 0 1 0%
Infernoid Dinosaur 2 0 0 2 0%
Infernoid Dinosaur True King 2 1 0 1 50%
Infernoid Exodia 1 1 0 0 100%
Infernoid Gem-Knight 1 0 0 1 0%
Infernoid HERO 2 1 0 1 50%
Infernoid Kozmo 4 1 0 3 25%
Infernoid Lunalight 1 1 0 0 100%
Infernoid Magical Musket 1 0 0 1 0%
Infernoid Magician 2 1 1 0 67%
Infernoid Mermail 2 2 0 0 100%
Infernoid Metalfoes Dino 1 0 0 1 0%
Infernoid Metalfoes Dinosaur True King 1 1 0 0 100%
Infernoid Monarch 5 2 0 3 40%
Infernoid Nekroz 1 1 0 0 100%
Infernoid Paleozoic 1 1 0 0 100%
Infernoid Pendulum Infernity 1 0 0 1 0%
Infernoid Pendulum Magician 2 1 0 1 50%
Infernoid PSY-Frame 1 0 1 0 34%
Infernoid Red-Eyes 1 0 0 1 0%
Infernoid Resonator 1 1 0 0 100%
Infernoid Shaddoll 2 1 0 1 50%
Infernoid Sky Striker 2 1 1 0 67%
Infernoid SPYRAL 2 0 0 2 0%
Infernoid Tellarknight 1 1 0 0 100%
Infernoid Trickstar 1 1 0 0 100%
Infernoid True Draco 1 0 0 1 0%
Infernoid True Draco Invoked 3 2 0 1 67%
Infernoid Vendread 1 0 0 1 0%
Infernoid Yang Zing 1 1 0 0 100%
Infernoid Zombie 1 1 0 0 100%
Infernoid Zoodiac Kaiju 1 0 0 1 0%
Infernoid Zoodiac True Draco 1 0 1 0 34%
Infernoid Zoodiac True Draco Metalfoes 1 0 1 0 34%
Lightsworn Infernoid Dark Magician 1 1 0 0 100%
Lightsworn Infernoid Dinosaur Kaiju 1 0 0 1 0%
Lightsworn Infernoid Fluffal 1 1 0 0 100%
Lightsworn Infernoid True King Dinosaur 1 0 0 1 0%
Noble Knight Chain Burn 1 0 1 0 34%
Noble Knight Crusadia 1 0 0 1 0%
Noble Knight Cyberse 1 0 0 1 0%
Noble Knight Dark Warrior 1 0 0 1 0%
Noble Knight Kozmo True Draco 1 0 0 1 0%
Noble Knight Mekk-Knight Dinosaur 1 0 0 1 0%
Noble Knight True Draco 1 1 0 0 100%
Noble Knight Zombie 1 0 0 1 0%