Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Lech K. (Leo) 0301115832

Turnieje

Sezon #1
Sezon #2
Sezon #3
Sezon #4
Sezon #5
Sezon #6

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Lech K. (Leo) 0301115832 (ELO: 1088) vs. reszta świata

TURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYE
OGÓŁEM6929815751315
TEN SEZON131020
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Joachim K. (Kaiser)030111416310129-8110161%
Artur S. (Flasher)0303199415113530-69-39301043%
Jakub C. (Korni)0300044090132645-40541820%
Kacper D. (Sergio)030320133110652202230053%
Rafał M. (Samanthar)0302151332101015-9620161%
Patrycjusz B. (Puczman)030111398510450-8-800156%
Alan R. (Alan)0303199537105855-401580454%
Filip M. (Fifi)0301115575117173-83-10801238%
Dominik K. (Minik)030319949098240-202060265%
Przemysław M. (Cloud)03011157718242702750082%
Andrzej S. (Andrzej)030319950199031-102150164%
Przemysław S. (Soul)030111493312740-24-2400526%
Adrian G. (bury_zenek)03031995629061601620074%
Marcin L. (MarcinX)0301115123123326-62030130%
Przemysław T. (Blacks)030111651110570-14-1400254%
Szymon G. (mundek)030111654710548-23-1510355%
Dawid P. (Frank2)030215130797680810066%
Bartłomiej Ś. (Lampart)030111626612730-6-600126%
Piotr K. (ALPHA-san)030215068910098-7110161%
Paweł N. (Elbem)030111572293647-123590171%
Artur P. (Wolv)030111586810597-15-810254%
Mikołaj D. (Miki)0301116011140810-7310214%
Łukasz S. (Alias)0301115074110490910048%
Bartosz M. (Nitro)0302150848107490910052%
Kamil S. (Speicher)03011165599947-20-1311263%
Adam L. (-)03011155999930-9-900163%
Dawid D. (Razmus)0302152829115541-36550540%
Remigiusz K. (Izorist)0301114285106080-90-10901254%
Michał D. (D3b3T)0302152463106860610053%
Tomasz J. (Kanashimi Tomo)0301113753125931-52630127%
Krzysztof A. (Illidan)030111598011577-8-110140%
Enrique R. (-)0303282830102170710060%
Szymon B. (Kali)0302151651139780810014%
Leo R. (-)0302150934104470710056%
Michał C. (Rock)030215222085150510080%
Miłosz S. (Misalwa)03021512469142102140073%
Krystian K. (Geralt)030215323991850510073%
Kacper S. (Kuzuryu Daimyojin)030215216911560-37-3700540%
Robert W. (Robe3)030215137010380-11-1100157%
Piotr M. (Jack Frost)0302150141105950510054%
Michał P. (Hunt)0301115807122755-183760331%
Grzegorz W. (Jinos)03021512119651801830067%
Stanisław J. (Wizard)030215293910311301320058%
Mikołaj R. (Rambo)03021500809807-42-3510465%
Julian S. (sekend)0302151368106428-56-2841653%
Łukasz U. (-)030215308191050510074%
Przemysław B. (Raviael)0302151258100721-44-2340461%
Kamil M. (Limak)020027797911558-10-210140%
Wojciech S. (Snela)030215310510010-10-1000162%
Jakub K. (Kuballo)03021522068980-12-1200175%
Bartosz S. (Zeref)030215312996525-111450167%
Konrad P. (posen)030215096010150-10-1000160%
Adam M. (Szogun)03009670328921001020076%
Jan D. (Hacker)03021512609894-11-710164%
Mateusz W. (Nomaf)03021543229971401420063%
Łukasz M. (Matys)030215357110698-9-110153%
Dawid B. (MrDisaster)03021531669930-9-900163%
Jakub N. (Dunkoro)0302153068109616-16020249%
Grzegorz S. (DragonBoss)03021548478821601630077%
Jerzy B. (Yuri)0302152501114219-14521242%
Seweryn T. (SewerSnake)030215466494960610069%
Ryszard P. (Rysnig)0301116217100380810062%
Damian S. (Sakadetsu)030215155298570710064%
Salmann Z. (-)030202256710440-10-1000156%
Maciej K. (Hiruma)030215227910670-9-900153%
Ka-Ming L. (-)0303065631101170710061%
Damian P. (-)030111560194660610069%
Remigiusz M. (Panda)030111498212410-7-700129%
Paweł P. (splawik90)030215446811866-18-1210236%
Martin M. (-)030215465298560610064%
Szymon Ś. (Zimon)0302152611102240410059%
Marcin P. (Viet)030215231610600-8-800154%
Patryk B. (brzezik)0302154823118211-25-1421337%
Bernard G. (Benger)0303199441114380810042%
Eryk S. (Zadyma)0302152658111890910046%
Konrad O. (Bowlin)0302150897111350510046%
Krzysztof M. (Lincoln)030215257311210-7-700145%
Gerard Z. (KoU)030215304410020-11-1100162%
Marcel K. (arijay)03021542859880-11-1100164%
Adam P. (Adaś)0302154859104770710056%
Kamil K. (-)03021548118251001020082%
Tomasz P. (Dżimi)0302152524104570710056%
Jan H. (Anoteuss)030319857789780820075%
Rafał W. (Sachi)030111652311370-19-1900243%
Maurycy P. (ak1r4)030215163712460-6-600129%
Jan G. (banan253)030320125685040410080%
Krzysztof M. (DuszekWiluszek)030319806411330-8-800144%
Filip G. (-)030320094493450510071%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (0)
WŁASNA DUSZA: STRACONA
POSIADA JĄ:
Krystian M. (Krycholos)
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
True Draco ABC 1 0 4 0 1 80% 2018-03-10
#N/A 1 0 1 0 2 34% 2017-12-16
Shiranui Zombie 2 0 4 0 3 58% 2017-08-26
ABC Invoked 1 0 2 0 4 34% 2017-05-27
ABC 12 1 28 3 19 58% 2018-05-12
Dinomist 1 0 1 1 2 34% 2016-09-17
Volcanic 1 0 2 0 2 50% 2015-05-09
Anti-Meta 7 0 15 0 14 52% 2016-04-09
Traptrix 3 0 7 0 5 59% 2018-04-14
Tellarknight 3 0 7 0 7 50% 2014-12-13
Traptrix Plant 1 0 2 0 2 50% 2014-07-05
Infernity 1 0 2 0 2 50% 2014-06-14
Bujin 1 0 7 0 2 78% 2014-05-31
Chaos Control 1 0 3 0 1 75% 2014-05-17
Chaos 3 0 7 0 6 54% 2014-04-12
Monarch 8 0 20 1 17 54% 2016-06-04
Zombie 18 1 36 0 35 51% 2018-08-04
Agent 4 0 9 0 7 57% 2014-03-29

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
#N/A Burning Abyss 1 1 0 0 100%
#N/A Pendulum Magician 1 0 0 1 0%
#N/A True Draco 1 0 0 1 0%
ABC ABC 9 6 2 1 75%
ABC Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
ABC Burning Abyss 2 1 0 1 50%
ABC Cardian 1 1 0 0 100%
ABC Cubic 1 1 0 0 100%
ABC D/D 1 0 0 1 0%
ABC DARK Synchro 1 0 0 1 0%
ABC Dark World 1 1 0 0 100%
ABC Dinosaur Yang Zing 2 0 0 2 0%
ABC Fluffal Cubic 1 1 0 0 100%
ABC HERO 1 1 0 0 100%
ABC Infernoid Zoodiac 2 0 1 1 17%
ABC Invoked Windwitch 1 0 0 1 0%
ABC Kozmo 1 1 0 0 100%
ABC Lightsworn 1 1 0 0 100%
ABC Majespecter 2 2 0 0 100%
ABC Mekk-Knight Invoked 1 0 0 1 0%
ABC Metalfoes 1 0 0 1 0%
ABC Paleozoic 2 2 0 0 100%
ABC PSY-Frame 1 1 0 0 100%
ABC Raidraptor 2 2 0 0 100%
ABC SPYRAL 1 0 0 1 0%
ABC Tellarknight 1 1 0 0 100%
ABC True Draco 1 0 0 1 0%
ABC True Draco Invoked 1 0 0 1 0%
ABC True King Dinosaur 1 1 0 0 100%
ABC Zoodiac 6 3 0 3 50%
ABC Zoodiac Infernoid 1 0 0 1 0%
ABC Zoodiac Kozmo 1 1 0 0 100%
ABC Zoodiac Metalfoes 1 0 0 1 0%
ABC Zoodiac Yosenju Kaiju 1 0 0 1 0%
ABC Invoked Infernoid Zoodiac 1 0 0 1 0%
ABC Invoked Invoked Windwitch 1 0 0 1 0%
ABC Invoked Lightsworn 1 1 0 0 100%
ABC Invoked Majespecter 1 0 0 1 0%
ABC Invoked Nekroz Herald 1 1 0 0 100%
ABC Invoked True Draco 1 0 0 1 0%
Agent #N/A 2 2 0 0 100%
Agent Archfiend 1 1 0 0 100%
Agent Battlin' Boxer 1 0 0 1 0%
Agent Bujin 1 0 0 1 0%
Agent Constellar 1 0 0 1 0%
Agent Dark World 2 2 0 0 100%
Agent Dragon Ruler 1 0 0 1 0%
Agent Evilswarm 1 1 0 0 100%
Agent Frog Monarch 1 1 0 0 100%
Agent Gadget 1 1 0 0 100%
Agent Gravekeeper 2 0 0 2 0%
Agent Mermail 1 0 0 1 0%
Agent Monarch 1 1 0 0 100%
Anti-Meta Agent 1 0 0 1 0%
Anti-Meta Burning Abyss 4 2 0 2 50%
Anti-Meta D/D 2 1 0 1 50%
Anti-Meta Geargia 1 1 0 0 100%
Anti-Meta HERO 3 2 0 1 67%
Anti-Meta Lightsworn 1 0 0 1 0%
Anti-Meta Magician 3 1 0 2 34%
Anti-Meta Monarch 2 0 0 2 0%
Anti-Meta Nekroz 1 1 0 0 100%
Anti-Meta Performapal Dracoslayer 1 0 0 1 0%
Anti-Meta Performapal Performage 1 1 0 0 100%
Anti-Meta Tellarknight 6 3 0 3 50%
Anti-Meta U.A. 1 1 0 0 100%
Anti-Meta Yosenju 2 2 0 0 100%
Bujin #N/A 1 1 0 0 100%
Bujin Artifact Traptrix 1 0 0 1 0%
Bujin Bujin 1 1 0 0 100%
Bujin Chain Burn 1 1 0 0 100%
Bujin Dragon Ruler 2 1 0 1 50%
Bujin Geargia 1 1 0 0 100%
Bujin Noble Knight 2 2 0 0 100%
Chaos Blackwing 1 0 0 1 0%
Chaos Bujin 2 0 0 2 0%
Chaos Dragon Ruler 1 1 0 0 100%
Chaos Fire Fist 3 1 0 2 34%
Chaos Fire King 1 1 0 0 100%
Chaos Gravekeeper 1 1 0 0 100%
Chaos Machina Gadget 1 1 0 0 100%
Chaos Mermail 1 1 0 0 100%
Chaos Six Samurai 1 0 0 1 0%
Chaos Sylvan 1 1 0 0 100%
Chaos Control Battlin' Boxer 1 1 0 0 100%
Chaos Control Bujin 1 1 0 0 100%
Chaos Control Dragon Ruler 1 1 0 0 100%
Chaos Control Fire Fist 1 0 0 1 0%
Dinomist Blue-Eyes 1 0 0 1 0%
Dinomist Burning Abyss 1 0 1 0 34%
Dinomist Performapal 1 1 0 0 100%
Dinomist Tellarknight 1 0 0 1 0%
Infernity Blackwing 1 0 0 1 0%
Infernity Bujin 1 0 0 1 0%
Infernity Dark World 1 1 0 0 100%
Infernity Exodia 1 1 0 0 100%
Monarch Battlin' Boxer 3 2 0 1 67%
Monarch Blackwing 1 1 0 0 100%
Monarch Bujin 1 0 0 1 0%
Monarch Burning Abyss Phantom Knights 2 1 0 1 50%
Monarch Chain Beat 1 0 0 1 0%
Monarch Dragon Ruler 1 1 0 0 100%
Monarch Fire Fist 4 0 0 4 0%
Monarch Fire King 1 1 0 0 100%
Monarch Gadget Traptrix 1 1 0 0 100%
Monarch Infernity 2 1 0 1 50%
Monarch Inzektor 1 1 0 0 100%
Monarch Kozmo 2 1 0 1 50%
Monarch Lightsworn 2 1 0 1 50%
Monarch Monarch 3 3 0 0 100%
Monarch Performapal Dracoslayer 1 0 0 1 0%
Monarch Plasma 1 1 0 0 100%
Monarch Qliphort 1 0 1 0 34%
Monarch Raidraptor 1 1 0 0 100%
Monarch Shaddoll 1 0 0 1 0%
Monarch Six Samurai 2 1 0 1 50%
Monarch T.G. 1 0 0 1 0%
Monarch Tellarknight 2 1 0 1 50%
Monarch Water 1 1 0 0 100%
Monarch X-Saber 1 1 0 0 100%
Monarch Yosenju 1 0 0 1 0%
Shiranui Zombie #N/A 1 1 0 0 100%
Shiranui Zombie Barrier Statue 1 1 0 0 100%
Shiranui Zombie Burn 1 1 0 0 100%
Shiranui Zombie Kozmo 1 0 0 1 0%
Shiranui Zombie Lightsworn 1 0 0 1 0%
Shiranui Zombie Zoodiac 1 1 0 0 100%
Shiranui Zombie Zoodiac True Draco 1 0 0 1 0%
Tellarknight Blackwing 1 1 0 0 100%
Tellarknight Burning Abyss 2 0 0 2 0%
Tellarknight Chaos Dragon 1 0 0 1 0%
Tellarknight Fire King 1 1 0 0 100%
Tellarknight Geargia Karakuri 1 1 0 0 100%
Tellarknight Lightsworn 1 0 0 1 0%
Tellarknight Qliphort 1 0 0 1 0%
Tellarknight Shaddoll 1 1 0 0 100%
Tellarknight Spellbook 1 1 0 0 100%
Tellarknight Sylvan 1 1 0 0 100%
Tellarknight Tellarknight 3 1 0 2 34%
Traptrix Burning Abyss 2 1 0 1 50%
Traptrix Dinomist 1 1 0 0 100%
Traptrix HERO 1 1 0 0 100%
Traptrix Infernoid 1 1 0 0 100%
Traptrix Metalfoes Dinosaur 1 1 0 0 100%
Traptrix Pendulum Magician 3 0 0 3 0%
Traptrix True Draco 1 0 0 1 0%
Traptrix Yosenju 2 2 0 0 100%
Traptrix Plant Blackwing 1 0 0 1 0%
Traptrix Plant Dark World 1 0 0 1 0%
Traptrix Plant Harpie 1 1 0 0 100%
Traptrix Plant Lightsworn 1 1 0 0 100%
True Draco ABC Dark Magician 1 1 0 0 100%
True Draco ABC Pendulum Magician 2 1 0 1 50%
True Draco ABC Shinobird 1 1 0 0 100%
True Draco ABC Trickstar 1 1 0 0 100%
Volcanic Ritual Beast 1 0 0 1 0%
Volcanic Spellbook 1 1 0 0 100%
Volcanic Yosenju 2 1 0 1 50%
Zombie #N/A 2 1 0 1 50%
Zombie Archfiend 2 2 0 0 100%
Zombie Blackwing 2 0 0 2 0%
Zombie Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Zombie Bujin 1 1 0 0 100%
Zombie Burning Abyss 2 1 0 1 50%
Zombie Burning Abyss Phantom Knights 2 0 0 2 0%
Zombie Chain Beat 2 2 0 0 100%
Zombie Darklord 1 0 0 1 0%
Zombie Dinomist 2 2 0 0 100%
Zombie Evilswarm 1 1 0 0 100%
Zombie Fire Fist 2 1 0 1 50%
Zombie Fire King 1 0 0 1 0%
Zombie Geargia 5 4 0 1 80%
Zombie HERO 3 3 0 0 100%
Zombie Infernoid 2 1 0 1 50%
Zombie Kozmo 1 0 0 1 0%
Zombie Lightsworn 1 1 0 0 100%
Zombie Machina Gadget 1 1 0 0 100%
Zombie Madolche 1 1 0 0 100%
Zombie Madolche Abyss 1 0 0 1 0%
Zombie Mermail 1 0 0 1 0%
Zombie Monarch 7 3 0 4 43%
Zombie Paleozoic 1 0 0 1 0%
Zombie Pendulum 1 1 0 0 100%
Zombie Performapal 1 1 0 0 100%
Zombie Performapal Dracoslayer 3 2 0 1 67%
Zombie Prophecy 2 0 0 2 0%
Zombie PSY-Frame 1 0 0 1 0%
Zombie Qliphort 3 0 0 3 0%
Zombie Raidraptor 4 2 0 2 50%
Zombie Ritual Beast 1 0 0 1 0%
Zombie Shaddoll 1 1 0 0 100%
Zombie Simochi Burn 1 1 0 0 100%
Zombie Sky Striker 1 0 0 1 0%
Zombie Synchron 1 0 0 1 0%
Zombie Tellarknight 3 2 0 1 67%
Zombie Trap Queen 1 0 0 1 0%
Zombie Worm 1 0 0 1 0%
Zombie Yosenju 1 0 0 1 0%