Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Jakub C. (Korni) 0300044090

Turnieje

Sezon #1
Sezon #2
Sezon #3
Sezon #4
Sezon #5
Sezon #6

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Jakub C. (Korni) 0300044090 (ELO: 1326) vs. reszta świata

TURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYE
OGÓŁEM94426307101009
TEN SEZON000000
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Michał P. (Hunt)0301115807117233-57-2460671%
Remigiusz K. (Izorist)0301114285106678-744150882%
Lech K. (Leo)0301115832108840-45-581480%
Przemysław M. (Cloud)03011157718301901950095%
Dominik K. (Minik)030319949098227-18950288%
Przemysław T. (Blacks)030111651110570-7-700182%
Mikołaj R. (Rambo)03021500809812602650088%
Filip M. (Fifi)0301115575117164-67-3101771%
Przemysław S. (Soul)030111493312740-24-2400557%
Kacper D. (Sergio)0303201331107928-91950181%
Joachim K. (Kaiser)030111416310128-8010186%
Rafał M. (Samanthar)0302151332106080810082%
Robert W. (Robe3)030215137010383-10-710184%
Dawid P. (Frank2)03021513079761201230088%
Artur S. (Flasher)0303199415113579-2158120275%
Adrian G. (bury_zenek)03031995629061101120092%
Marcin Z. (-)030111624297770710088%
Raymond Z. (Ray)030111622994970710090%
Gabryś L. (G)0300035468104870710083%
Alan R. (Alan)0303199537107315-10540181%
Jonasz P. (jona)030215002911608-9-110172%
Mikołaj D. (Miki)0301116011140852-103-51631338%
Daniel M. (Koala)030215056710280-8-800185%
Kacper S. (Kuzuryu Daimyojin)0302152169114338-32660374%
Szymon G. (mundek)030111654710548-7110183%
Stanisław J. (Wizard)030215293910311601620085%
Dawid D. (Razmus)0302152829111323-32-940377%
Andrzej S. (Andrzej)03031995019903103170087%
Paweł N. (Elbem)03011157229301301360091%
Adam M. (Cienias)030215334995970710089%
Jakub B. (Entelarmer)030111649810665-6-110182%
Bartosz M. (Nitro)030215084810741701730081%
Hubert S. (Los)0302152426105010-11-120183%
Remigiusz M. (Panda)030111498212613803870059%
Kamil K. (kuros)0301113631125429-101950160%
Piotr Ś. (FeniX)030111505111230-9-900176%
Jan W. (j4)0302150555113680810075%
Oskar R. (Belizariusz)030215001712032502530067%
Patryk M. (-)030215132199050510087%
Bartłomiej Ś. (Lampart)0301116266135214-10420146%
Marcin L. (MarcinX)0301115123123380810063%
Krzysztof D. (-)030111633998270720088%
Filip P. (Vardøger)0302153337120121-13850167%
Maciej K. (Hiruma)0302152279106770720082%
Tomasz J. (Kanashimi Tomo)0301113753125139-291060361%
Marek C. (Maras)030215013911640-11-1100172%
Mikołaj Ż. (Kijanka)030215172311100-12-1200178%
Michał G. (groszekace)030215336297140410089%
Maurycy P. (ak1r4)0302151637124638-221680261%
Michał C. (Rock)030215222085180840094%
Wojciech S. (Snela)0302153105100130310087%
Kamil M. (Limak)020027797911551201230073%
Bartosz C. (Whisper)030215127194930310090%
Artur P. (Wolv)0301115868105940410082%
Meerten K. (-)030223953010460-12-1200183%
Szymon J. (-)030215140599240410087%
Jan D. (Hacker)0302151260104380840084%
Piotr M. (Jack Frost)030215014110591101140082%
Dawid M. (agentx)030215327699580830087%
Krzysztof M. (Lincoln)030215257311267-24-1720276%
Bartosz S. (Zeref)030215312996570730089%
Piotr B. (UnicroN)030111639091560640091%
Tomasz J. (Viamortis)0301113620107516-12440181%
Marcin P. (Viet)0302152316102722-13970185%
Łukasz S. (Blast)030003544411390-10-1000175%
Mariusz Z. (OkazakiQq)0302151101123218-12640163%
Łukasz M. (Matys)0302153571106940410081%
Tomasz P. (Dżimi)030215252410366-18-1221184%
Jerzy B. (Yuri)0302152501111217-24-740277%
Jakub N. (Dunkoro)030215306810964-12-810179%
Gerard Z. (KoU)0302153044102530310085%
Marek B. (Stefan)030215302110361001030084%
Julian S. (sekend)030215136810481201240083%
Kamil S. (Hollo)030215106397120210089%
Krzysztof A. (Illidan)0301115980121580820065%
Rafał K. (-)030215325275910110096%
Maciej M. (LazyFairy)030215413895320210090%
Patryk B. (brzezik)0302154823121117-40-2360366%
Mateusz J. (zanzaf)0301115025108540410080%
Kamil K. (afroklauzus)030215424893630310090%
Szymon B. (Kali)0302151651135328-36-841446%
Andrzej S. (-)030215423697920210088%
Łukasz D. (Shadowcain)030215175911717-14-730171%
Maximilian S. (-)030926298110060-6-601086%
Adam P. (Adaś)0302154859104730310083%
Paweł Z. (Agreel)0302152499104430310084%
Damian P. (-)030111560194620210090%
Miłosz S. (Misalwa)030215124691420210091%
Przemysław B. (Raviael)0302151258100850530086%
Bernard G. (Benger)0303199441108314-5941080%
Radosław W. (Radzik)030215433493020210091%
Mateusz K. (-)030215470198520210088%
Adam D. (SaSuKe)030215109991420210091%
Rafał D. (KtoPyta)030215088593920210090%
Paweł M. (Mizuk)030319943991120210092%
Adrian G. (Secior)0302152585103830310084%
Mateusz F. (hidan)0302154690121630310065%
Mateusz Z. (MateMatyk)0302153264125360620060%
Seweryn T. (SewerSnake)030215466499440420087%
Wojciech P. (Vattghern)0302154212115820210072%
Szymon Z. (GieHa)030215253610163-13-1010186%
Jakub Z. (Icarus)030215107511722-13-1110171%
Adrian G. (-)030215120987320220093%
Szymon Ś. (Zimon)030215261194550550090%
Paweł P. (splawik90)0302154468116619-36-1750372%
Bartłomiej B. (chaisab)030215420192220210091%
Krzysztof J. (Zaklinejszyn)030319972194420210090%
Krzysztof M. (DuszekWiluszek)0303198064113320210075%
Sijing Y. (-)0303005584109420210079%
Manuel M. (-)030304604910760-14-1400181%
Dawid S. (Venom master)030215128391810110091%
Przemysław A. (Szefo09)0302153618106120210082%
Łukasz B. (SandoRo)0302154199111820210077%
Sebastian J. (Shiroo)030319974511640-13-1300172%
Jan S. (smokaczka)030215341195920210089%
Rafał W. (Sachi)0301116523118930310069%
Jakub O. (Zolirex)030215468811263-6-311076%
Kamil K. (-)030215481176810110096%
Piotr D. (-)030320120784020210094%
Piotr G. (azhai)0302154175115130310073%
Jakub G. (Xari)0303198565103120210085%
Max F. (-)0300893758104320210084%
Michael T. (-)0303232863103420210084%
Grzegorz W. (Jinos)030215121196520210089%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (1)
WŁASNA DUSZA: OBECNA
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
Sky Striker 2 0 10 0 3 77% 2018-06-16
Mekk-Knight Invoked 1 1 3 0 0 100% 2018-05-26
True Draco 1 0 3 1 1 67% 2018-05-12
Pendulum Magician 9 2 26 1 8 76% 2018-04-28
True Draco Zoodiac 1 0 2 0 1 67% 2017-09-09
True King Dinosaur Yang Zing 1 0 1 0 1 50% 2017-08-12
Zoodiac True Draco 5 2 19 2 3 82% 2017-08-12
Paleozoic 4 3 13 0 1 93% 2017-05-06
Zoodiac 2 1 7 0 2 78% 2017-03-25
Zoodiac Kaiju 1 0 4 0 1 80% 2017-02-11
ABC 4 0 10 1 6 61% 2017-10-01
Metalfoes 8 4 31 0 8 80% 2017-01-28
#N/A 5 1 13 1 5 71% 2016-06-05
Performapal Dracoslayer 7 1 27 2 7 77% 2016-08-21
Performapal Pendulum 2 1 7 0 2 78% 2016-03-06
Performapal Performage 3 1 10 1 1 87% 2016-02-06
Magician 2 2 8 0 0 100% 2016-01-09
Nekroz 10 1 31 1 14 69% 2015-11-07
Burning Abyss 4 1 15 0 3 84% 2015-05-09
Qliphort 4 1 17 0 4 81% 2015-01-31
Shaddoll Artifact 1 0 2 0 2 50% 2014-11-09
Shaddoll 2 1 8 0 1 89% 2014-10-25
Infernity 4 1 16 0 4 80% 2014-09-27
Fire King 1 0 1 0 3 25% 2014-04-26
Chain Burn 2 0 5 0 4 56% 2014-06-14
Blackwing 5 0 13 0 8 62% 2014-02-15
Frog Monarch 2 0 4 0 4 50% 2013-11-09
Monarch 1 0 1 0 3 25% 2013-09-21

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
#N/A #N/A 16 11 1 4 71%
#N/A Kozmo 1 0 0 1 0%
#N/A Monarch 1 1 0 0 100%
#N/A Raidraptor 1 1 0 0 100%
ABC #N/A 2 1 0 1 50%
ABC ABC 7 3 1 3 48%
ABC Burning Abyss 1 1 0 0 100%
ABC Chain Burn 1 1 0 0 100%
ABC Crystron 1 1 0 0 100%
ABC Kozmo 1 0 0 1 0%
ABC Majespecter 1 1 0 0 100%
ABC Tellarknight 1 1 0 0 100%
ABC Trickstar 1 1 0 0 100%
ABC True Draco 1 0 0 1 0%
Blackwing Battlin' Boxer 3 2 0 1 67%
Blackwing Blackwing 2 1 0 1 50%
Blackwing Bujin 1 1 0 0 100%
Blackwing Chaos 1 1 0 0 100%
Blackwing Constellar 1 1 0 0 100%
Blackwing Dragon Ruler 1 1 0 0 100%
Blackwing Evilswarm 1 1 0 0 100%
Blackwing Fire Fist 1 0 0 1 0%
Blackwing Fire King 3 1 0 2 34%
Blackwing Gravekeeper 2 1 0 1 50%
Blackwing Infernity 1 0 0 1 0%
Blackwing Madolche 1 1 0 0 100%
Blackwing Prophecy 1 0 0 1 0%
Blackwing Worm 1 1 0 0 100%
Blackwing Zombie 1 1 0 0 100%
Burning Abyss #N/A 3 2 0 1 67%
Burning Abyss Anti-Meta 1 0 0 1 0%
Burning Abyss Burning Abyss 3 3 0 0 100%
Burning Abyss Gishki 2 2 0 0 100%
Burning Abyss HERO 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Ritual Beast 2 2 0 0 100%
Burning Abyss Shaddoll 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Tellarknight 2 2 0 0 100%
Burning Abyss Traptrix 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Yosenju 2 1 0 1 50%
Chain Burn Blackwing 1 0 0 1 0%
Chain Burn Chaos Dragon 1 1 0 0 100%
Chain Burn Fairy Slifer 1 1 0 0 100%
Chain Burn Fire Fist 1 0 0 1 0%
Chain Burn Gladiator Beast 1 0 0 1 0%
Chain Burn Hunder 1 1 0 0 100%
Chain Burn Machina Gadget 1 1 0 0 100%
Chain Burn Madolche 1 1 0 0 100%
Chain Burn Prophecy 1 0 0 1 0%
Fire King Blackwing 1 0 0 1 0%
Fire King Dragon Ruler 1 1 0 0 100%
Fire King Evilswarm 1 0 0 1 0%
Fire King Geargia 1 0 0 1 0%
Frog Monarch #N/A 2 2 0 0 100%
Frog Monarch Agent 1 0 0 1 0%
Frog Monarch Blackwing 1 1 0 0 100%
Frog Monarch Constellar 1 0 0 1 0%
Frog Monarch Dragon Ruler 1 0 0 1 0%
Frog Monarch Evilswarm 1 1 0 0 100%
Frog Monarch Six Samurai 1 0 0 1 0%
Infernity Archfiend 1 0 0 1 0%
Infernity Blackwing 1 1 0 0 100%
Infernity Bujin 1 1 0 0 100%
Infernity Burning Abyss 2 2 0 0 100%
Infernity Constellar 1 1 0 0 100%
Infernity Dark World 1 1 0 0 100%
Infernity Karakuri 1 0 0 1 0%
Infernity Lightsworn 1 1 0 0 100%
Infernity Madolche 1 1 0 0 100%
Infernity Malefic Anti-Meta 1 1 0 0 100%
Infernity Scrap 1 1 0 0 100%
Infernity Shaddoll 2 2 0 0 100%
Infernity Shaddoll Burning Abyss 1 0 0 1 0%
Infernity T.G. 1 1 0 0 100%
Infernity Tellarknight 4 3 0 1 75%
Magician Burning Abyss 1 1 0 0 100%
Magician Chain Burn 1 1 0 0 100%
Magician Infernoid 1 1 0 0 100%
Magician Magician 2 2 0 0 100%
Magician Tellarknight 1 1 0 0 100%
Magician U.A. 1 1 0 0 100%
Magician Yosenju 1 1 0 0 100%
Mekk-Knight Invoked #N/A 1 1 0 0 100%
Mekk-Knight Invoked Knightmare SPYRAL 1 1 0 0 100%
Mekk-Knight Invoked True Draco 1 1 0 0 100%
Metalfoes ABC 8 5 0 3 63%
Metalfoes Amorphage 1 1 0 0 100%
Metalfoes Blue-Eyes 5 2 0 3 40%
Metalfoes Burning Abyss Phantom Knights 3 3 0 0 100%
Metalfoes D/D 3 3 0 0 100%
Metalfoes Dark Magician 1 1 0 0 100%
Metalfoes Dark Synchro 1 1 0 0 100%
Metalfoes Darklord 1 0 0 1 0%
Metalfoes Dinomist 2 2 0 0 100%
Metalfoes Harpie 1 1 0 0 100%
Metalfoes Magician Girls 1 1 0 0 100%
Metalfoes Metalfoes 3 2 0 1 67%
Metalfoes Paleozoic 2 2 0 0 100%
Metalfoes Performapal 3 3 0 0 100%
Metalfoes Red-Eyes 1 1 0 0 100%
Metalfoes Synchron 1 1 0 0 100%
Metalfoes Tellarknight 2 2 0 0 100%
Monarch Agent 1 0 0 1 0%
Monarch Blackwing 1 0 0 1 0%
Monarch Constellar 1 0 0 1 0%
Monarch Zombie 1 1 0 0 100%
Nekroz Archfiend 1 1 0 0 100%
Nekroz Burning Abyss 4 3 0 1 75%
Nekroz Chaos 1 1 0 0 100%
Nekroz Chicken Race FTK 1 1 0 0 100%
Nekroz D-HERO 1 1 0 0 100%
Nekroz Fire Fist 1 1 0 0 100%
Nekroz Gishki 2 2 0 0 100%
Nekroz HERO 3 2 0 1 67%
Nekroz Nekroz 3 2 0 1 67%
Nekroz Performage Shaddoll 1 0 0 1 0%
Nekroz PSY-Frame 1 0 1 0 34%
Nekroz Qliphort 7 1 0 6 15%
Nekroz Ritual Beast 1 1 0 0 100%
Nekroz Shaddoll 5 4 0 1 80%
Nekroz Tellarknight 4 2 0 2 50%
Nekroz Trap Queen 1 1 0 0 100%
Nekroz U.A. 2 2 0 0 100%
Nekroz Volcanic 2 2 0 0 100%
Nekroz Yosenju 5 4 0 1 80%
Paleozoic #N/A 1 1 0 0 100%
Paleozoic ABC 1 1 0 0 100%
Paleozoic Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Paleozoic Chain Burn 1 1 0 0 100%
Paleozoic HERO 1 1 0 0 100%
Paleozoic Invoked Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Paleozoic Invoked Windwitch 1 1 0 0 100%
Paleozoic Metalfoes 1 1 0 0 100%
Paleozoic Paleozoic 3 3 0 0 100%
Paleozoic Tellarknight Zoodiac 1 1 0 0 100%
Paleozoic Zoodiac 2 1 0 1 50%
Pendulum Magician #N/A 2 2 0 0 100%
Pendulum Magician ABC 4 3 1 0 84%
Pendulum Magician Black Luster Soldier 1 1 0 0 100%
Pendulum Magician Counter Fairy 1 1 0 0 100%
Pendulum Magician Dark Magician 1 1 0 0 100%
Pendulum Magician HERO 1 1 0 0 100%
Pendulum Magician Infernoid 2 1 0 1 50%
Pendulum Magician Invoked Antimeta 1 1 0 0 100%
Pendulum Magician Lightsworn 2 2 0 0 100%
Pendulum Magician Magical Musket 2 2 0 0 100%
Pendulum Magician Pendulum Magician 7 4 0 3 58%
Pendulum Magician SPYRAL 5 2 0 3 40%
Pendulum Magician Stun 1 1 0 0 100%
Pendulum Magician Traptrix 1 1 0 0 100%
Pendulum Magician True Draco 2 1 0 1 50%
Pendulum Magician True Draco ABC 1 1 0 0 100%
Pendulum Magician Zombie 1 1 0 0 100%
Performapal Dracoslayer #N/A 1 1 0 0 100%
Performapal Dracoslayer Blue-Eyes 1 0 0 1 0%
Performapal Dracoslayer Burning Abyss 3 2 0 1 67%
Performapal Dracoslayer Burning Abyss Phantom Knights 4 2 0 2 50%
Performapal Dracoslayer Dinomist 1 1 0 0 100%
Performapal Dracoslayer Gem-Knight Madolche 1 1 0 0 100%
Performapal Dracoslayer HERO 3 3 0 0 100%
Performapal Dracoslayer Kozmo 7 5 1 1 77%
Performapal Dracoslayer Monarch 10 7 1 2 74%
Performapal Dracoslayer Performapal Dracoslayer 2 2 0 0 100%
Performapal Dracoslayer Raidraptor 1 1 0 0 100%
Performapal Dracoslayer Yosenju 2 2 0 0 100%
Performapal Pendulum #N/A 1 1 0 0 100%
Performapal Pendulum HERO 1 1 0 0 100%
Performapal Pendulum Mermail 1 1 0 0 100%
Performapal Pendulum Monarch 3 2 0 1 67%
Performapal Pendulum Performapal Pendulum 2 2 0 0 100%
Performapal Pendulum Shaddoll Fluffal 1 0 0 1 0%
Performapal Performage Blackwing 1 0 0 1 0%
Performapal Performage HERO 1 1 0 0 100%
Performapal Performage Infernoid 1 1 0 0 100%
Performapal Performage Kozmo 1 1 0 0 100%
Performapal Performage Magician 1 1 0 0 100%
Performapal Performage Mermail 1 1 0 0 100%
Performapal Performage Performapal Performage 4 3 1 0 84%
Performapal Performage Shiranui Shaddoll 1 1 0 0 100%
Performapal Performage Superheavy Samurai 1 1 0 0 100%
Qliphort Burning Abyss 6 4 0 2 67%
Qliphort Harpie 1 1 0 0 100%
Qliphort HERO 1 1 0 0 100%
Qliphort HERO Norleras 1 1 0 0 100%
Qliphort Hunder 1 1 0 0 100%
Qliphort Noble Knight 1 1 0 0 100%
Qliphort Qliphort 2 2 0 0 100%
Qliphort Shaddoll 2 1 0 1 50%
Qliphort Tellarknight 5 4 0 1 80%
Qliphort Vampire 1 1 0 0 100%
Shaddoll Battlin' Boxer 1 1 0 0 100%
Shaddoll Blackwing 2 2 0 0 100%
Shaddoll Bujin 1 1 0 0 100%
Shaddoll Burning Abyss 1 1 0 0 100%
Shaddoll Chaos Dragon 1 1 0 0 100%
Shaddoll Fire Fist 1 0 0 1 0%
Shaddoll Herald Agent 1 1 0 0 100%
Shaddoll Madolche Abyss 1 1 0 0 100%
Shaddoll Artifact Blackwing 1 0 0 1 0%
Shaddoll Artifact Bujin 1 1 0 0 100%
Shaddoll Artifact Burning Abyss 1 1 0 0 100%
Shaddoll Artifact Geargia 1 0 0 1 0%
Sky Striker #N/A 1 1 0 0 100%
Sky Striker Altergeist 2 2 0 0 100%
Sky Striker Gouki 1 0 0 1 0%
Sky Striker Lightsworn 1 1 0 0 100%
Sky Striker Mekk-Knight Invoked 2 2 0 0 100%
Sky Striker Odd-Eyes 1 1 0 0 100%
Sky Striker Sky Striker 3 2 0 1 67%
Sky Striker Trickstar Sky Striker 1 0 0 1 0%
Sky Striker World Chalice 1 1 0 0 100%
True Draco Burning Abyss 1 1 0 0 100%
True Draco Lair Infernoid 1 0 1 0 34%
True Draco Magical Musket 1 1 0 0 100%
True Draco Pendulum Magician 1 1 0 0 100%
True Draco True Draco 1 0 0 1 0%
True Draco Zoodiac Dinosaur 1 0 0 1 0%
True Draco Zoodiac Kozmo Zoodiac 1 1 0 0 100%
True Draco Zoodiac True King Dinosaur 1 1 0 0 100%
True King Dinosaur Yang Zing Invoked True Draco 1 1 0 0 100%
True King Dinosaur Yang Zing Paleozoic 1 0 0 1 0%
Zoodiac ABC Invoked 1 1 0 0 100%
Zoodiac Majespecter 1 1 0 0 100%
Zoodiac Mermail 1 1 0 0 100%
Zoodiac Paleozoic 1 1 0 0 100%
Zoodiac Yosenju Kaiju 1 0 0 1 0%
Zoodiac Zoodiac 2 2 0 0 100%
Zoodiac Zoodiac Kaiju 1 0 0 1 0%
Zoodiac Zoodiac Yosenju Kaiju 1 1 0 0 100%
Zoodiac Kaiju ABC 1 1 0 0 100%
Zoodiac Kaiju Burning Abyss Phantom Knights 1 1 0 0 100%
Zoodiac Kaiju Metalfoes 1 1 0 0 100%
Zoodiac Kaiju SPYRAL 1 1 0 0 100%
Zoodiac Kaiju Zoodiac Kaiju 1 0 0 1 0%
Zoodiac True Draco Burning Abyss 1 1 0 0 100%
Zoodiac True Draco Dinosaur True King 1 1 0 0 100%
Zoodiac True Draco Dinosaur True King Zoodiac 1 1 0 0 100%
Zoodiac True Draco Dinosaur Yang Zing 2 2 0 0 100%
Zoodiac True Draco Graydle Kaiju 1 1 0 0 100%
Zoodiac True Draco HERO 1 1 0 0 100%
Zoodiac True Draco Paleozoic Frog 1 1 0 0 100%
Zoodiac True Draco Raidraptor 1 1 0 0 100%
Zoodiac True Draco True Draco Zoodiac 1 1 0 0 100%
Zoodiac True Draco True King Dinosaur 2 2 0 0 100%
Zoodiac True Draco Zoodiac 4 3 1 0 84%
Zoodiac True Draco Zoodiac Infernoid 1 1 0 0 100%
Zoodiac True Draco Zoodiac Kaiju 1 1 0 0 100%
Zoodiac True Draco Zoodiac True Draco 5 1 1 3 27%
Zoodiac True Draco Zoodiac True Draco Metalfoes 1 1 0 0 100%