Wątek: Gdzie kupić karty?  (Przeczytany 7886 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Panda

Gdzie kupić karty?
« 08 Sierpień, 2013, 12:56:44 »
Miejsca, gdzie można zaopatrzyć się w asortyment Yu-Gi-Oh! na terenie nadmorskiego kurortu kolorowych smoków.ul. Bema 10d, Gdynia
Obecnie posiadają największy asortyment związany z YU-Gi-OH! na Pomorzu. Tutaj grane są turnieje na przemiennie z Dragon-Store. Na stanie dostępne najnowsze dodatki, startery oraz wersje kolekcjonerskie oraz Speed Duel. Akcesoria w formie sleevów oraz deckboxów również dostępne - ewentualnie na zamówienie.
Dla zmyłki - LiveQuest to lokal gdzie gramy, a LootQuest to nazwa sklepu choć wszystko robione jest przez te same osoby, w tym samym miejscu  :)ul. Morska 173, Gdynia
Obecnie dopiero zaczynają z asortymentem z naszą wspaniałą karcianką ale dostępne są już najnowsze produkty wraz z akcesoriami, większość sprowadzane na życzenie i na bieżąco.
Również tutaj gramy turnieje
www.rebel.pl
ul. Jana Kilińskiego 4 (CH Metropolia) 
poziom -1, przy wyjściu z SKM
Obecnie mają dostępne stare dodatki na magazynie, nie mamy pewności jak z zamówieniami z nowszymi dodatkami
Przy kupnie bezpośrednio w sklepie, warto wspomnieć, że całe zamówienie jest na konto: Nocturn_ (tak, z tym podkreślnikiem na końcu). Otrzymacie w ten sposób zniżkę, która na dzień dzisiejszy wynosi 10%.
W przypadku, gdybyście chcieli złożyć zamówienie i otrzymać zniżkę, należy skontaktować się z właścicielem konta, czyli mną :)
Zniżka dotyczy CAŁEGO asortymentu sklepu rebel, nie tylko yu-gi-oh!

Jeśli szukasz singli, to również na naszej grupie Yu-Gi-OH! Trójmiasto robimy zamówienia z CardMarketu lub wymieniami/sprzedajemy/kupujemy karty. Jeśli jesteś na grupie, też nie ominie Cię większość informacji związanymi z innymi zamówieniami :)
« Ostatnia zmiana: 06 Listopad, 2019, 11:03:46 Drzymorda »

Drzymorda

Odp: Gdzie kupić karty?
« #1 06 Listopad, 2019, 10:53:59 »
zaktualizowane - w razie gdybyście znali jakieś miejsce gdzie mają YGO a się nie chwalą głośno - dajcie znać :)

Link sponsorowany