Yu-Gi-Oh! TCG Polska

Inne => Offtop => Wątek zaczęty przez: Kali w 19 Lipiec, 2017, 00:25:30

Tytuł: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Kali w 19 Lipiec, 2017, 00:25:30
Witam użytkowników, tych starszych, ale głównie tych nowych. Chcę poruszyć sprawę turnieju la:redemption, zapowiedzianego x czasu temu, oraz podejścia "firmy" Lost Armory Games, czyli na forum użytkownika KOMÓRCZAK do swoich klientów, w tym dużej ilości moich znajomych, przez co szczególnie porusza mnie fakt traktowania ludzi przez ów osobę.

Zacznijmy od redemption. Niedotrzymywanie terminów, co do podania konkretnych informacji już od początku, przed przełożeniem nie wiedzielismy o co gramy, Komórczak spóźniał się z podaniem czegokolwiek. Nie jest trudno sprawdzić, że odwiedza forum, jednak nie raczy odpisać zainteresowanym klientom swojej domniemanej marki, niektórzy płacili przecież przedpłaty. Wczoraj przez jego czcigodny fanpage lubiany przez 100 osób dostałem odpowiedź, że dzisiaj pojawi się info.
(https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/20217461_1604068722968643_523710951_n.png?oh=97716bec0994e37c7b680dc27e1e9dd4&oe=5970DE83)
No i jak widać d**a blada, kolejny niedotrzymany termin. Ludzie muszą wziąc wolne, ustawić plany na weekend, a on systematycznie olewa ludzi. Dlatego nawet jeśli ta parodia profesjonalnie zoorganizowanego turnieju się odbędzie, apeluję o bojkot tego czegoś, nie przychodźcie na turnieje organizowane przez komóra/lost armory.

Pragnę zauważyć, że jego powody przekładania eventów, w tym przypadku aren są wyssane z palca, co tydzień pociąg popsuty, kontuzja pracownika, kontuzja kota etc. Najfajniejszy przypadek to chyba arena, gdzie już jechałem na stację samochodem żeby wsiadać w pociąg, gdzie okazuje się, że jednak nie ma, bo w baleja barze (miejsce jego eventów, jak się odbywają) jest impreza od 18 i lokal wynajęty, później innej osobie pisał że będzie dj grał i nie ma warunków na karty no i jak się okazało po krótkiej rozmowie z baleja barem:
(https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/20197172_1438926632865906_2080033026_n.jpg?oh=419abd7eeb2a50310a054852ef3f2f0a&oe=5970C440)


Kolejna sprawa: ludzie nie dajcie się robić w c***a już x lat z rzędu!!! Nigdy przenigdy nie dawajcie mu jakiejkolwiek zaliczki, jakiegokolwiek przelewu, niczego nie widząc kart na własne oczy, nigdy. Osoba ta często sprzedaje towar którego nie posiada, ludzie czekają miesiącami na karty, często nie dostają ich, lub dostają po takim czasie, że ich wartość spada czasem o połowę. Dla własnego bezpieczeństwa lepiej w ogóle nie handlujcie z nikim o nicku Komórczak, nikim pod szyldem Lost Armory Games, ani na allegro nie kupujcie kart od użytkownika Asia Asiuleczka czy jakoś tak, to jego konto, stare zostało zasypane fala minusów.

Następna ciekawostka: Komór pożyczał od ludzi karty, które nagle znikały i ludzie ich nie odzyskiwali. Natknąłem się na to, chcąc kupić od Vardogera (Filipa) zoodiaci do extra decku niedawno, okazuje się że Lost armory pożyczyło od niego karty grubo przed mp, do tego czasu nie zwróciło ich, obiecywało wysłanie paczki w poniedziałek zeszły, do tej pory nic nie ma, na prośby o wysłanie potwierdzenia istnienia kart nie reagował. Zresztą screen wyjaśnia chyba wszystko:
(https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/20179625_1527827437279005_119650684_n.png?oh=730ce7dfc1b74b3cd81d1e533a3fdfcb&oe=59714383)
Z tego co mi wiadomo nie jest to jedyny przypadek, ponoć wisi też coś Shadowcainowi, proszę go o odezwanie się w temacie. Mówił mi kiedyś, że stosuje dropshipping, sprawdźcie sobie definicję i popatrzcie jak żałośnie to wygląda.

Kolejna rzecz to jego cynizm, arogancja i przeświadczenie że może robić każdego w c***a i za każdym razem wyjdzie mu to na sucho. Każdą prośbę o konkrety, każde niewygodne pytanie odbiera jako atak, próbuje kogoś spławić tekstami "nie podoba się nie przychodź", "z każdym się rozliczam prędzej czy później" etc, powiedz to Korniemu któremu od listpoada nie oddałeś 500zł za połowę wygranej przez nas konsoli ;) OBUDŹCIE SIĘ LUDZIE, NIE KUPUJĄC OD NIEGO RZECZY I NIE BIORĄC UDZIAŁU W JEGO PSEUDO EVENTACH, bez klientów szybko zobaczy gdzie popełnil błędy i że nie można tak traktować ludzi.

Ostatnia sprawa to to, jak próbuje działać na ludzi, stwarza wokół siebie wizerunek jakby nie wiadomo kim był, mydli Wam oczy, że jest osobą godną zaufania, bo jest bratem, synem, przyjacielem, coachem, gra w karty od 2005 roku nieprzerwanie (kolejny absurd, ludzie co grają troche w tę grę wiedzą dlaczego xD), o handlu wie wiele, ma szkołę podrywu. Moim znajomym, mówi że zarabia 2000zł dziennie jak mu się chce, wyjmując później telefon sprzed dekady z kieszeni, "jaram się, 12 eventów i redemption w miesiącu", po czym odbywają się 4 (na fanpagu pisał mi, że czasem coś wypada, wg mnie 4/12 to nie czasem tylko prawie zawsze), mniejsza z tym bo nie w tym tkwi sęk. Patrząc na jego organizację i podejście do ludzi jestem w stanie tylko stwierdzić, że żaden z niego biznesmen, tylko zwykły nieudacznik, próbujący zrobić na Was - graczah ygo łatwe pieniądze. Pomyślcie o tym następnym razem, zanim będziecie chcieli kupić od niego karty.

Kwitując:
NIE PRZYCHODŹCIE NA REDEMPTION W RAMACH SZACUNKU DO GRACZY KTÓRZY MUSZĄ WZIĄĆ WOLNE W SOBOTĘ, ZAPLANOWAĆ WYJAZD, ZAKUPIĆ BILETY I NIE KUPUJCIE OD NIEGO KART, LEPIEJ ZAMÓWCIE SOBIE Z MARKETU - W RAMACH SZACUNKU DO OSZUKANYCH PRZEZ NIEGO OSÓB, a i przy okazji większa szansa na to, że szybko Wam dojdzie. Ja sobotę mam wolną więc powinno mi być ryba kiedy pojawią się konkrety, jednak wielu z moich znajomych nie ma tego komfortu.

Kiedyś gdy zaczynałem graćszanowałem go jako osobę i organizatora, jedna po wielu wpadkach, przez które padły mi plany, po wielu wpadkach i przekrętach wykonanych na moich znajomych, po paru próbach naprawienia swojego wizerunku, nadal robi to samo od lat i sądzę, że raczej się to nie zmieni - mitoman.

Pozdrawiam.
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Razmus w 19 Lipiec, 2017, 00:28:42
Podpisuję się pod tym, tylko jedna uwaga: tekst spóźniony o jakiś rok-dwa ;)
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Kali w 19 Lipiec, 2017, 00:34:37
Wiem, jednak cały czas miałem nadzieję, że zacznie ludzi traktować poważnie w koncu, skoro jego aspiracją było stworzenie jakiejś marki rozpoznwalnej w naszym community, jednak grubo się zawiodłem po razu kolejny. Post to tylko namiastka, nie chcę wstawiać prywatnych rozmów ze mna czy moimi znajomymi i jego aroganckich wypowiedzi. Mówimy jednak o mitomanie, tak samo perełką jest to że w urzędzie patentowym zastrzegł sobie nazwę CRSu - teamu, do którego w swoim opisie, który robi do eventów się chce tak przyszyć a prawda jest taka, że nikt nie chce mieć w nim nic wspólnego z jego nazwiskiem ;)
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: MatiasK96 w 19 Lipiec, 2017, 00:44:02
To ja może podrzucę pewien ciekawy fragment kodeksu karnego który chyba powinien sie tu znaleźć ;)

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Jacollo w 19 Lipiec, 2017, 01:03:03
Z technicznego punktu widzenia wyrobił sobie markę, markę którą trzeba omijać szerokim łukiem niczym dżumę lub tyfus.
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Hiruma w 19 Lipiec, 2017, 07:55:38
Akcja z shadowcainem wyglądała tak że komór pożyczył Crystalwinga i gengisa kiedy stały najwiecej i mój team mate czekał z 3 miesiące na jego zwrot już dostał przedruki w tym czasie.Dalej czeka na te karty.Wiem tylko że mój kolega cały czas otrzymywał informacje że karta idzie albo że kurier ją zgubił i tym podobne opowieści.Z mojej strony chce powiedzieć że może nie gram za często ostatnio ale chciałem to zmienić specjalnie brałem urlop na wcześniejszy termin.Aktualnie nie mam już możliwości przyjść na turniej.
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Kanashimi Tomo w 19 Lipiec, 2017, 08:22:59
Sytuacje opisane powyżej powtarzają się już od bardzo dawna. Nie jest to pierwszy przypadek, gdy jest robiony duży turniej, który koniec końców nie odbywa się, a marka LA schodzi do podziemi na rok, aby potem wyjść bez jakichkolwiek zobowiązań wobec poszkodowanych osób.

Co było nie-Ok na przestrzeni lat?
a) Oczywiste niewysyłanie towaru bądź jego wybrakowanie o karty, które się opłaciło.
b) Pożyczanie kart już miało miejsce. Pożyczka Ultra Rare Leviaira, oddanie Super Rare o dużo mniejszej wartości. Pozdrawiam osobę, która sama się wypowie w temacie jeśli będzie to potrzebne.
c) Bitwa Warszawska '13 - wiem, wyciągam stary temat, ale i tutaj powtarza się sytuacja z przed 4 lat. Przypadkiem też nie jest brak ugadania/ustalenia miejsca turnieju, brak poszanowania dla przyjezdnych, ich czasu i pieniędzy. LA Redemption oczywiście koniec końców skłania się ku podobnemu losowi. http://yugioh.pl/turnieje/(warszawa)-bitwa-warszawska-'13-odwolany/
d) Kwestia arogancji i "patentowania nazw" - wystarczy spojrzeć na post w temacie z 2014 roku http://yugioh.pl/turnieje/(warszawa)-wcs-warsaw-challenge-series/25/

Żeby nie było : osobiście mam szacunek do Komórczaka za wprowadzenie do gry turniejowej i polskiego community... I to w sumie wszystko z plusów... Tyle mam do dodania

Bonus : http://yugioh.pl/yu-gi-oh!-ogolnie/sixth-sense-w-pl/msg4869/#msg4869 - "pozytywne" przyjęcie opinii Komórczaka po Bitwie Warszawskiej '13
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Viet w 19 Lipiec, 2017, 08:50:40
To mi przypomina ten film wilk z Wall Street  :D
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Nimrod w 19 Lipiec, 2017, 08:53:04
A mnie ten film z Woodym Allenem, "Bierz forsę i w nogi" :D

(http://4.bp.blogspot.com/-FoyOJhvAUL0/ULZRIgMe3TI/AAAAAAAAE_Y/04TdYEBHoxY/s1600/take+the+money+and+run.jpg)
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Devil w 19 Lipiec, 2017, 10:10:17
Popieram w 100% tą akcję. Komórczak jest złodziejem i notorycznie okrada ludzi nawet się z tym nie kryjąc (aż dziw, że nikt z tym nie poszedł na policję). Sam raz kupiłem od niego karty i miałem szczęście, że odbierałem je osobiści bo nagle przy odbiorze okazało się, że nie ma trzech kart. Jasne! Komórczak może powiedzieć, że te karty były tanie i to żadna strata ale....te karty nie były dla mnie! Były prezentem w skutek czego musiałem biegać jak wariat i szukać na ostatnią chwilę czegoś w zastępstwie. Ponadto jeśli składam zamówienie to oczekuję odbioru całego zamówienia a nie 8/10 całości. Kolejną sprawą jest to iż jego firma uważa, że kontakt z klientem raz na tydzień albo dwa jest świetnym kontaktem. Nie! Tak niestety nie jest. Jeśli coś chcę zamówić to powinienem być informowany o moim zamówieniu aż do znudzenia tak bym wiedział o nim dosłownie wszystko. Zamiast tego jest dużo gadania o konstruowaniu zamówienia, które kończy się tym, że jak dzwonię do człowieka z jego firmy (w dniu odbioru zamówienia) to dowiaduję się, że....moje zamówienie jest nadal składane do kupy i będę musiał na nie poczekać jeszcze za dwie godziny. Mam w tym miejscu jedno pytanie. Czy naprawdę tak wielkim wysiłkiem jest włożenie do niezaklejonej koperty (bo w tym dostałem swoje karty na przystanku autobusowym [grunt to standardy firmy Komórczaka]) 6 kart, z których większość się powtarza? Osobiście szczerze w to wątpię. Kolejną sprawą jest jego organizacja turniejów w szkole. Tak, na jego turnieju nigdy nie byłem ale pragnę zauważyć, że zorganizowanie czegokolwiek w szkole nie jest niczym wielkim i nie potrzeba do tego zbyt wielkich albo de facto żadnych dochodów finansowych (wiem o tym z doświadczenia).
Mam również apel do osób/osoby zarządzającej tą stroną.
[/Apeluję o usunięcia Komórczaka z tegoż forum nie tylko ze względu na fakt, że jest oszustem i złodziejem ale również ze względu na to, że po przez swoje działania zniechęca innych graczy zarówno do handlu kartami w ogóle jak i do tej gry! Czy na prawdę chcemy, żeby taka osoba była członkiem naszej społeczności skoro wiemy ile już osób zostało przez niego poszkodowanych?
Odpowiedź pozostawiam wam. Mimo to mam nadzieję, że mój apel zostanie poparty i wysłuchany.

I: Spokojnie, gdzie z tym dużym fontem? :P
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Regis w 19 Lipiec, 2017, 11:23:39
Lata mijają, a pewne rzeczy pozostają niezmienne ;P

Nie chce mi sie wyciągać mojego prehistorycznego postu, w którym podsumowywalem tego gościa, bo jak widać również jego klienci wykazują sie lekkomyslnoscia mając na papierze jego opinie taką, a nie inną.

Cytuj
Podpisuję się pod tym, tylko jedna uwaga: tekst spóźniony o jakiś rok-dwa ;)

Już za Shadow Forum, byly inby, więc sprawe można spokojnie nazwać "nieco" starszą ;)
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Kanashimi Tomo w 19 Lipiec, 2017, 11:29:10
@regis - wygrzebałem to już xd
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Yano w 19 Lipiec, 2017, 15:52:54
Autopromocja: Zamawiam rzeczy z marketu i jestem pewniejszym źródłem niż Lost Armory Games (chwila to miało zabrzmieć jak reklama? Każdy jest pewniejszym źródłem :kappa:) Koniec autopromocji
Z Komórem jeśli już to należy dealować na zasadach: masz fizycznie przy sobie? Dobijemy targu. Nie masz? Nie ryzykuje. Arenki jeśli już się odbywają to zasadniczo warto się pojawić tylko dla nagród gdzie zawsze jest ten cały box i to tyle w sumie. Nic specjalnego nie ma podczas tych turniejów. Ogólnie jednak polecam po prostu pójść na inny local, który na 90% się odbędzie.
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Izorist w 19 Lipiec, 2017, 17:42:12
Zanim powstanie z tego jakaś drama i temat do wyzywania i publicznego samozadowalania się - nie emocjonujcie się.

Co do "apelu o usunięcie z forum" - bany i permabany przysługują za przewinienia na forum, nie poza nim. Jaki będziemy mieli pożytek z usunięcia jego konta? Allegro już mu usunęło, czy to coś zmieniło?
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Rock w 19 Lipiec, 2017, 18:27:46
Niestety muszę zgodzić się z Izoristem. Jaki jest problem w tym, że za pół roku wróci i zrobi sobie nowe I wróci z Handlem? nawet na Allegro nie jest to problemem.
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Yano w 19 Lipiec, 2017, 19:36:20
Temat miał raczej być po prostu przestrogą dla nowych, którzy się pojawili niedawno.

I: Z postu Devila wynika coś innego, nie chcę, żeby ktokolwiek szedł jego drogą.
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Nimrod w 19 Lipiec, 2017, 19:42:23
To już bardziej by się przydał automatycznie wysyłany link do tego tematu, wrzucany na skrzynkę każdemu nowemu użytkownikowi, który się u nas zarejestruje :P
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Izorist w 19 Lipiec, 2017, 19:44:19
To już bardziej by się przydał automatycznie wysyłany link do tego tematu, wrzucany na skrzynkę każdemu nowemu użytkownikowi, który się u nas zarejestruje :P
Podczas pisania wiadomości do osoby z dużą ilością negatywów wyświetla się stosowny komunikat.
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Kali w 20 Lipiec, 2017, 18:18:53
to zdecydowanie za mało jak widać ;DD
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Izorist w 20 Lipiec, 2017, 19:45:14
Nic nie poradzę, że są na świecie osoby, które nie potrafią czytać ze zrozumieniem i korzystać ze zdrowego rozsądku.
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Kali w 23 Lipiec, 2017, 14:05:23
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=45797019&order=m

nowe konto najlepszego tradera na forum xD, z którym również polecam uważać i lepiej poprosić o fotkę irl karty, tych droższych przynajmniej przed jakimkolwiek zakupem
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: kuros w 01 Sierpień, 2017, 22:15:47
widzieliście jak "ktoś" Lagowi dał komentarz?
"Najlepsze karty tylko u tego sprzedawcy można kupić! polecam!"


Ale ściema o ja :D :D  8| 8|
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Kali w 21 Marzec, 2018, 20:04:12
https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-karty-magic-pokemon-yugioh-lost-armory-games-CID767-IDrrEiJ.html UPDATE, UWAŻAJCIE
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Kali w 09 Sierpień, 2018, 00:36:33
https://allegro.pl/uzytkownik/LOST_ARMORY?order=m

uważajcie na profil tego mitomana cały czas, super sprzedawcę nabił sobie sam komentarzami z kont, kupując randomowe groszowe karty by zapłacić jak najmniejszą prowizję, jeśli możecie zgłoście też to do ludzi z Allegro, jest to wbrew zasadą i jest to swojego rodzaju oszustwo ;DD
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Kali w 09 Sierpień, 2018, 16:34:13
(https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/38704906_2071310883181754_3695450042560151552_n.png?_nc_cat=0&oh=b08655e94b8ca255e8f40979f64f769f&oe=5BCDEFBE)

Ja to tu tylko zostawię ;) osoba mówiąca coś o tym sławnym rozwoju osobistym, podający się za profesjonalistę, robiący z siebie biznesmena, oto on w pigułce, chamstwo, prostactwo, pociski na matkę w stylu niedorozwiniętego gimnazjalisty. Jeśli chcecie produkt, lepiej kupcie go w oficjalnym sklepie, w Warszawie macie Strefę MTG, singli szukajcie na forum albo zamawiajcie z marketu od uczciwych sellerów z lepszymi cenami, nie wspomagajcie "biznesu" tak knajackiej osoby i oszusta!
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Yano w 09 Sierpień, 2018, 17:21:14
Trzeba przecież dbać o wizerunek marki Lost Armory. Ten kto z nim pisał powinien być wdzięczny, że szanowny biznesmen, syn, menda społeczna i złodziej w jednym, postanowił mu łaskawie odpisać. ;DD
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Mufinek w 09 Sierpień, 2018, 17:50:49
Podpytałem i okazuje się ze allegro przyjmuje też zgłoszenia przez fb
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Kiris_PRO w 11 Sierpień, 2018, 18:14:31
gdzie on organizuje te turnieje?
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Kali w 28 Listopad, 2018, 17:23:23
https://www.facebook.com/lostarmory/posts/1997437373668777

Przypominam o ryzyku chodzenia na eventy organizowane przez ten pseudo biznes, mają tendencje do tego, że są odwołane 10 min przed rozpoczęciem, a % z zapowiedzianych eventów, jaki faktycznie się odbył to może z 30% XD Polecam chodzić w Warszawie na eventy do autoryzowanego i zaufanego sklepu ;) ;) ;)
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Bucherlord w 28 Listopad, 2018, 17:54:42
Haha. Komórczak i eventy? Te słowa do siebie nie pasują
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Yano w 28 Listopad, 2018, 20:39:11
Ciekawe czy te wejściówki będą miały jakiś regulamin. W sensie jak nie napisze, że zwraca kasę jeśli event się nie odbędzie to allegro nawet go nie może ścigać. Węszę easy scam
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Mufinek w 28 Listopad, 2018, 22:05:46
Dodam od siebie ze dostałem w koncu zwrot z LA redemption po 15 miesiącach, wyslane przez osobę trzecia
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Kali w 28 Listopad, 2018, 22:50:14
Dodam od siebie ze dostałem w koncu zwrot z LA redemption po 15 miesiącach, wyslane przez osobę trzecia

w końcu wielka korporacja, 15 miesięcy przy ich ruchu to i tak mało, bądź wdzięczny ;DD Vardo nadal czeka na Dridenta i Broadbulla, może z bana do tego czasu zejdą XD ja maty też nie dostałem
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Yano w 28 Listopad, 2018, 22:50:57
Nikita dalej nie ma nekroza xD
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Messerschmitt w 15 Kwiecień, 2019, 19:09:54
Witam,

Niestety muszę odświeżyć temat. Wróciłem do gry po około 4 latach przerwy i automatycznie zacząłem się rozglądać za różnymi deckami. Na moje nieszczęście kolega na spotkaniu wspomniał, że zamawiał ostatnio SDki Soulburner z Lost Armory Games. Od razu pomyślałem o tym, żeby w takim razie napisać do Marcina Pruszkowskiego (komórczaka), czy byłby w stanie zrealizować moje zamówienie na karty. Dodam, że kilka lat temu, gdy jeszcze grałem w yugioh, często zamawiałem od niego karty i nigdy nie miałem żadnego problemu.

Na moje zamówienie odpowiedział szybko, ustaliliśmy ceny za karty i następnego dnia wysłałem mu przelew na kwotę 990zł (data: 8 marca). Jeżeli ktoś będzie chciał mogę mu wysłać listę kart które dokładnie zamówiłem, z dowodami.
Po około 2 tygodniach odezwałem się do niego, czy ma już wszystkie karty - odpowiedział, że ma już prawie wszystkie i że po weekendzie wysyła do mnie paczkę.

Od tamtego momentu kontakt z nim był coraz gorszy, aż w końcu przestał odpisywać z konta prywatnego, natomiast odzywał się z konta firmowego (Lost Armory Games) na facebooku. Tydzień temu dostałem "tracking" przesyłki - której nie wysłał, ponieważ paczki nie ma w systemie, a kod który mi wysłał jest tylko "wygenerowaną naklejką do przesyłki". Od tamtej pory nie odpisuje na moje wiadomości z żadnego konta. Nie odpisuje też na maile w których wyraźnie prosiłem o zwrot pieniędzy, ponieważ minął już ponad miesiąc (od 8 marca, do teraz) od złożenia zamówienia.
Oczywiście wartość wielu kart zdążyła spaść, np: zreprintowany Borreload Dragon, Pot of Desires i inne...

Kwota, której zwrotu się domagam, to 990zł!                  Dzisiaj podjąłem pierwsze kroki w banku. Jeżeli nie dostanę pieniędzy bezpośrednio od niego, lub przez reklamację złożoną w banku sprawę skieruję natychmiastowo na policję oraz do sądu.

Jeżeli ktoś ma z nim kontakt lub propozycję jak mi pomóc, proszę o wiadomość prywatną.
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Yano w 15 Kwiecień, 2019, 19:12:17
Do komóra podchodzi się w określony sposób jeśli chcesz coś kupić. Po pierwsze nie kupujesz, a po drugie jeśli już musisz to płatność TYLKO przy odbiorze. Póki nie dostanie hajsu to nie opłaca mu się wałować ludzi.
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Tasse w 15 Kwiecień, 2019, 19:14:47
Dodam też że konto Lost Armory zostało niedawno zawieszone na allegro, i to już chyba kolejny raz.

https://allegro.pl/uzytkownik/LOST_ARMORY
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Arashel w 15 Kwiecień, 2019, 20:36:23
az szkoda komentowac, moze oszukiwanie ludzi to faktycznie jakis sposob na zycie, skoro w kolko powtarza sie zeby goscia unikac a on dalej ma klientow
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: SaSuKe w 15 Kwiecień, 2019, 20:49:34
Słyszałem opinie że na Allegro to nie oszuka , chyba się pomylili
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Kali w 16 Kwiecień, 2019, 18:53:40
990zł to kwota w polskim prawie liczona jako kradzież i przestępstwo, przez co zgłaszając to nie mogą Cie olać i sprawa na pewno będzie w toku, zwłaszcza, że zdobyć jego dane etc. nie jest trudno. Nr. przesyłki, która nie istnieje to jego znana sztuczka. Zgłosić złodzieja i cwaniaczka to żaden wstyd więc polecam ;) Z tego co słyszałem na słowo policja przyśpiesza. I generalnie polecam Ci też zażądać zwrotu pełnej kwoty i zamówić karty z marketu, gdyż nawet jak się odezwie pewnie i tak znowu będzie wywijał kota ogonem i myslał, że się dasz nabrać na jego wymówki i bajki. Kolejny dowód, że to nieudacznik, chyba zgłoszenia wysyłane na jego konto na allegro podziałały, za fikcyjnego super sprzedawcę XD htfu na złodzieja

Co ciekawe, nadal nie wiem jak możecie się nabierać i przelewac mu gruby hajs i dawać przedpłaty. Ciekaw jestem ile osób już zniechęcił do gry / powrotu takimi akcjami. Zgłaszajcie wszystko co ma w nazwie Lost Armory Games bo to wrzód na d***e community, nic zrobił dla sceny ygo w Polsce, poza zniechęcaniem i oszukiwaniem graczy :D
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: enma w 17 Kwiecień, 2019, 10:29:16
najlepszy był by zbiorowy pozew :)
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Yano w 17 Kwiecień, 2019, 10:39:27
Styknie, że jedna osoba mu wytoczy pozew. Komór pójdzie z torbami bo jak przegra to nie dość, że zwraca kasę z odszkodowaniem to pokrywa koszty procesu. No i pewnie byśmy mieli z nim spokój na jakiś czas (za takie przewały chyba są najczęściej prace społeczne przymusowe).
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: Chris Cornell w 17 Kwiecień, 2019, 16:50:56
Przestępstwo ścigane z urzędu to nie kwestia procesu cywilnego, tylko zwykłego zgłoszenia na  policję. Tyle osób zwałowanych, tyle dramy na forum, a z jedynego logicznego rozwiązania nikt nie skorzystał. Krótko mówiąc dostajecie to, na co pracujecie. Też bym wszedł w taki biznes, gdybym wiedział, że jedyną konsekwencją będą minusy na jakimś tam forum.
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: enma w 21 Kwiecień, 2019, 11:46:26
najlepiej aby zgadzać się i puścić zgłoszenie razem :)
Tytuł: Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
Wiadomość wysłana przez: settokaiba w 19 Sierpień, 2019, 17:02:23
No gość jest specyficzny.
Czasem coś sprzeda a czasem nie.
parokrotnie kupowałem od niego i zwykle dochodziło. Raz tylko musiałem przyciskać na wysyłkę, a raz nie dostałem 2 kart - ale kasę oddał, oczywiście z opóźnieniem po naciskaniu.
Potem chciałem dokupić trochę starszych kart, mieliśmy kupić poza allegro i kart nie dostałem. A samą kasę zwrócił po miesiącu czy jakoś tak.