Wątek: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga  (Przeczytany 22212 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kali

Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
« 19 Lipiec, 2017, 00:25:30 »
+26
Witam użytkowników, tych starszych, ale głównie tych nowych. Chcę poruszyć sprawę turnieju la:redemption, zapowiedzianego x czasu temu, oraz podejścia "firmy" Lost Armory Games, czyli na forum użytkownika KOMÓRCZAK do swoich klientów, w tym dużej ilości moich znajomych, przez co szczególnie porusza mnie fakt traktowania ludzi przez ów osobę.

Zacznijmy od redemption. Niedotrzymywanie terminów, co do podania konkretnych informacji już od początku, przed przełożeniem nie wiedzielismy o co gramy, Komórczak spóźniał się z podaniem czegokolwiek. Nie jest trudno sprawdzić, że odwiedza forum, jednak nie raczy odpisać zainteresowanym klientom swojej domniemanej marki, niektórzy płacili przecież przedpłaty. Wczoraj przez jego czcigodny fanpage lubiany przez 100 osób dostałem odpowiedź, że dzisiaj pojawi się info.

No i jak widać d**a blada, kolejny niedotrzymany termin. Ludzie muszą wziąc wolne, ustawić plany na weekend, a on systematycznie olewa ludzi. Dlatego nawet jeśli ta parodia profesjonalnie zoorganizowanego turnieju się odbędzie, apeluję o bojkot tego czegoś, nie przychodźcie na turnieje organizowane przez komóra/lost armory.

Pragnę zauważyć, że jego powody przekładania eventów, w tym przypadku aren są wyssane z palca, co tydzień pociąg popsuty, kontuzja pracownika, kontuzja kota etc. Najfajniejszy przypadek to chyba arena, gdzie już jechałem na stację samochodem żeby wsiadać w pociąg, gdzie okazuje się, że jednak nie ma, bo w baleja barze (miejsce jego eventów, jak się odbywają) jest impreza od 18 i lokal wynajęty, później innej osobie pisał że będzie dj grał i nie ma warunków na karty no i jak się okazało po krótkiej rozmowie z baleja barem:Kolejna sprawa: ludzie nie dajcie się robić w c***a już x lat z rzędu!!! Nigdy przenigdy nie dawajcie mu jakiejkolwiek zaliczki, jakiegokolwiek przelewu, niczego nie widząc kart na własne oczy, nigdy. Osoba ta często sprzedaje towar którego nie posiada, ludzie czekają miesiącami na karty, często nie dostają ich, lub dostają po takim czasie, że ich wartość spada czasem o połowę. Dla własnego bezpieczeństwa lepiej w ogóle nie handlujcie z nikim o nicku Komórczak, nikim pod szyldem Lost Armory Games, ani na allegro nie kupujcie kart od użytkownika Asia Asiuleczka czy jakoś tak, to jego konto, stare zostało zasypane fala minusów.

Następna ciekawostka: Komór pożyczał od ludzi karty, które nagle znikały i ludzie ich nie odzyskiwali. Natknąłem się na to, chcąc kupić od Vardogera (Filipa) zoodiaci do extra decku niedawno, okazuje się że Lost armory pożyczyło od niego karty grubo przed mp, do tego czasu nie zwróciło ich, obiecywało wysłanie paczki w poniedziałek zeszły, do tej pory nic nie ma, na prośby o wysłanie potwierdzenia istnienia kart nie reagował. Zresztą screen wyjaśnia chyba wszystko:

Z tego co mi wiadomo nie jest to jedyny przypadek, ponoć wisi też coś Shadowcainowi, proszę go o odezwanie się w temacie. Mówił mi kiedyś, że stosuje dropshipping, sprawdźcie sobie definicję i popatrzcie jak żałośnie to wygląda.

Kolejna rzecz to jego cynizm, arogancja i przeświadczenie że może robić każdego w c***a i za każdym razem wyjdzie mu to na sucho. Każdą prośbę o konkrety, każde niewygodne pytanie odbiera jako atak, próbuje kogoś spławić tekstami "nie podoba się nie przychodź", "z każdym się rozliczam prędzej czy później" etc, powiedz to Korniemu któremu od listpoada nie oddałeś 500zł za połowę wygranej przez nas konsoli ;) OBUDŹCIE SIĘ LUDZIE, NIE KUPUJĄC OD NIEGO RZECZY I NIE BIORĄC UDZIAŁU W JEGO PSEUDO EVENTACH, bez klientów szybko zobaczy gdzie popełnil błędy i że nie można tak traktować ludzi.

Ostatnia sprawa to to, jak próbuje działać na ludzi, stwarza wokół siebie wizerunek jakby nie wiadomo kim był, mydli Wam oczy, że jest osobą godną zaufania, bo jest bratem, synem, przyjacielem, coachem, gra w karty od 2005 roku nieprzerwanie (kolejny absurd, ludzie co grają troche w tę grę wiedzą dlaczego xD), o handlu wie wiele, ma szkołę podrywu. Moim znajomym, mówi że zarabia 2000zł dziennie jak mu się chce, wyjmując później telefon sprzed dekady z kieszeni, "jaram się, 12 eventów i redemption w miesiącu", po czym odbywają się 4 (na fanpagu pisał mi, że czasem coś wypada, wg mnie 4/12 to nie czasem tylko prawie zawsze), mniejsza z tym bo nie w tym tkwi sęk. Patrząc na jego organizację i podejście do ludzi jestem w stanie tylko stwierdzić, że żaden z niego biznesmen, tylko zwykły nieudacznik, próbujący zrobić na Was - graczah ygo łatwe pieniądze. Pomyślcie o tym następnym razem, zanim będziecie chcieli kupić od niego karty.

Kwitując:
NIE PRZYCHODŹCIE NA REDEMPTION W RAMACH SZACUNKU DO GRACZY KTÓRZY MUSZĄ WZIĄĆ WOLNE W SOBOTĘ, ZAPLANOWAĆ WYJAZD, ZAKUPIĆ BILETY I NIE KUPUJCIE OD NIEGO KART, LEPIEJ ZAMÓWCIE SOBIE Z MARKETU - W RAMACH SZACUNKU DO OSZUKANYCH PRZEZ NIEGO OSÓB, a i przy okazji większa szansa na to, że szybko Wam dojdzie. Ja sobotę mam wolną więc powinno mi być ryba kiedy pojawią się konkrety, jednak wielu z moich znajomych nie ma tego komfortu.

Kiedyś gdy zaczynałem graćszanowałem go jako osobę i organizatora, jedna po wielu wpadkach, przez które padły mi plany, po wielu wpadkach i przekrętach wykonanych na moich znajomych, po paru próbach naprawienia swojego wizerunku, nadal robi to samo od lat i sądzę, że raczej się to nie zmieni - mitoman.

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 19 Lipiec, 2017, 00:27:24 Kali »

Razmus

Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
« #1 19 Lipiec, 2017, 00:28:42 »
+1
Podpisuję się pod tym, tylko jedna uwaga: tekst spóźniony o jakiś rok-dwa ;)

Kali

Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
« #2 19 Lipiec, 2017, 00:34:37 »
+3
Wiem, jednak cały czas miałem nadzieję, że zacznie ludzi traktować poważnie w koncu, skoro jego aspiracją było stworzenie jakiejś marki rozpoznwalnej w naszym community, jednak grubo się zawiodłem po razu kolejny. Post to tylko namiastka, nie chcę wstawiać prywatnych rozmów ze mna czy moimi znajomymi i jego aroganckich wypowiedzi. Mówimy jednak o mitomanie, tak samo perełką jest to że w urzędzie patentowym zastrzegł sobie nazwę CRSu - teamu, do którego w swoim opisie, który robi do eventów się chce tak przyszyć a prawda jest taka, że nikt nie chce mieć w nim nic wspólnego z jego nazwiskiem ;)
« Ostatnia zmiana: 19 Lipiec, 2017, 00:52:23 Kali »

MatiasK96

Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
« #3 19 Lipiec, 2017, 00:44:02 »
+3
To ja może podrzucę pewien ciekawy fragment kodeksu karnego który chyba powinien sie tu znaleźć ;)

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Jacollo

Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
« #4 19 Lipiec, 2017, 01:03:03 »
+1
Z technicznego punktu widzenia wyrobił sobie markę, markę którą trzeba omijać szerokim łukiem niczym dżumę lub tyfus.

Hiruma

Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
« #5 19 Lipiec, 2017, 07:55:38 »
0
Akcja z shadowcainem wyglądała tak że komór pożyczył Crystalwinga i gengisa kiedy stały najwiecej i mój team mate czekał z 3 miesiące na jego zwrot już dostał przedruki w tym czasie.Dalej czeka na te karty.Wiem tylko że mój kolega cały czas otrzymywał informacje że karta idzie albo że kurier ją zgubił i tym podobne opowieści.Z mojej strony chce powiedzieć że może nie gram za często ostatnio ale chciałem to zmienić specjalnie brałem urlop na wcześniejszy termin.Aktualnie nie mam już możliwości przyjść na turniej.
« Ostatnia zmiana: 19 Lipiec, 2017, 08:07:33 Hiruma »

Kanashimi Tomo

Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
« #6 19 Lipiec, 2017, 08:22:59 »
0
Sytuacje opisane powyżej powtarzają się już od bardzo dawna. Nie jest to pierwszy przypadek, gdy jest robiony duży turniej, który koniec końców nie odbywa się, a marka LA schodzi do podziemi na rok, aby potem wyjść bez jakichkolwiek zobowiązań wobec poszkodowanych osób.

Co było nie-Ok na przestrzeni lat?
a) Oczywiste niewysyłanie towaru bądź jego wybrakowanie o karty, które się opłaciło.
b) Pożyczanie kart już miało miejsce. Pożyczka Ultra Rare Leviaira, oddanie Super Rare o dużo mniejszej wartości. Pozdrawiam osobę, która sama się wypowie w temacie jeśli będzie to potrzebne.
c) Bitwa Warszawska '13 - wiem, wyciągam stary temat, ale i tutaj powtarza się sytuacja z przed 4 lat. Przypadkiem też nie jest brak ugadania/ustalenia miejsca turnieju, brak poszanowania dla przyjezdnych, ich czasu i pieniędzy. LA Redemption oczywiście koniec końców skłania się ku podobnemu losowi. http://yugioh.pl/turnieje/(warszawa)-bitwa-warszawska-'13-odwolany/
d) Kwestia arogancji i "patentowania nazw" - wystarczy spojrzeć na post w temacie z 2014 roku http://yugioh.pl/turnieje/(warszawa)-wcs-warsaw-challenge-series/25/

Żeby nie było : osobiście mam szacunek do Komórczaka za wprowadzenie do gry turniejowej i polskiego community... I to w sumie wszystko z plusów... Tyle mam do dodania

Bonus : http://yugioh.pl/yu-gi-oh!-ogolnie/sixth-sense-w-pl/msg4869/#msg4869 - "pozytywne" przyjęcie opinii Komórczaka po Bitwie Warszawskiej '13
« Ostatnia zmiana: 19 Lipiec, 2017, 08:26:54 Kanashimi Tomo »

Viet

Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
« #7 19 Lipiec, 2017, 08:50:40 »
0
To mi przypomina ten film wilk z Wall Street  :D

Nimrod

Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
« #8 19 Lipiec, 2017, 08:53:04 »
0
A mnie ten film z Woodym Allenem, "Bierz forsę i w nogi" :D

« Ostatnia zmiana: 19 Lipiec, 2017, 18:45:11 Nimrod »

Devil

Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
« #9 19 Lipiec, 2017, 10:10:17 »
+5
Popieram w 100% tą akcję. Komórczak jest złodziejem i notorycznie okrada ludzi nawet się z tym nie kryjąc (aż dziw, że nikt z tym nie poszedł na policję). Sam raz kupiłem od niego karty i miałem szczęście, że odbierałem je osobiści bo nagle przy odbiorze okazało się, że nie ma trzech kart. Jasne! Komórczak może powiedzieć, że te karty były tanie i to żadna strata ale....te karty nie były dla mnie! Były prezentem w skutek czego musiałem biegać jak wariat i szukać na ostatnią chwilę czegoś w zastępstwie. Ponadto jeśli składam zamówienie to oczekuję odbioru całego zamówienia a nie 8/10 całości. Kolejną sprawą jest to iż jego firma uważa, że kontakt z klientem raz na tydzień albo dwa jest świetnym kontaktem. Nie! Tak niestety nie jest. Jeśli coś chcę zamówić to powinienem być informowany o moim zamówieniu aż do znudzenia tak bym wiedział o nim dosłownie wszystko. Zamiast tego jest dużo gadania o konstruowaniu zamówienia, które kończy się tym, że jak dzwonię do człowieka z jego firmy (w dniu odbioru zamówienia) to dowiaduję się, że....moje zamówienie jest nadal składane do kupy i będę musiał na nie poczekać jeszcze za dwie godziny. Mam w tym miejscu jedno pytanie. Czy naprawdę tak wielkim wysiłkiem jest włożenie do niezaklejonej koperty (bo w tym dostałem swoje karty na przystanku autobusowym [grunt to standardy firmy Komórczaka]) 6 kart, z których większość się powtarza? Osobiście szczerze w to wątpię. Kolejną sprawą jest jego organizacja turniejów w szkole. Tak, na jego turnieju nigdy nie byłem ale pragnę zauważyć, że zorganizowanie czegokolwiek w szkole nie jest niczym wielkim i nie potrzeba do tego zbyt wielkich albo de facto żadnych dochodów finansowych (wiem o tym z doświadczenia).
Mam również apel do osób/osoby zarządzającej tą stroną.
[/Apeluję o usunięcia Komórczaka z tegoż forum nie tylko ze względu na fakt, że jest oszustem i złodziejem ale również ze względu na to, że po przez swoje działania zniechęca innych graczy zarówno do handlu kartami w ogóle jak i do tej gry! Czy na prawdę chcemy, żeby taka osoba była członkiem naszej społeczności skoro wiemy ile już osób zostało przez niego poszkodowanych?
Odpowiedź pozostawiam wam. Mimo to mam nadzieję, że mój apel zostanie poparty i wysłuchany.

I: Spokojnie, gdzie z tym dużym fontem? :P
« Ostatnia zmiana: 19 Lipiec, 2017, 17:37:09 Izorist »

Regis

Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
« #10 19 Lipiec, 2017, 11:23:39 »
0
Lata mijają, a pewne rzeczy pozostają niezmienne ;P

Nie chce mi sie wyciągać mojego prehistorycznego postu, w którym podsumowywalem tego gościa, bo jak widać również jego klienci wykazują sie lekkomyslnoscia mając na papierze jego opinie taką, a nie inną.

Cytuj
Podpisuję się pod tym, tylko jedna uwaga: tekst spóźniony o jakiś rok-dwa ;)

Już za Shadow Forum, byly inby, więc sprawe można spokojnie nazwać "nieco" starszą ;)

Kanashimi Tomo

Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
« #11 19 Lipiec, 2017, 11:29:10 »
0
@regis - wygrzebałem to już xd

Yano

Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
« #12 19 Lipiec, 2017, 15:52:54 »
0
Autopromocja: Zamawiam rzeczy z marketu i jestem pewniejszym źródłem niż Lost Armory Games (chwila to miało zabrzmieć jak reklama? Każdy jest pewniejszym źródłem :kappa:) Koniec autopromocji
Z Komórem jeśli już to należy dealować na zasadach: masz fizycznie przy sobie? Dobijemy targu. Nie masz? Nie ryzykuje. Arenki jeśli już się odbywają to zasadniczo warto się pojawić tylko dla nagród gdzie zawsze jest ten cały box i to tyle w sumie. Nic specjalnego nie ma podczas tych turniejów. Ogólnie jednak polecam po prostu pójść na inny local, który na 90% się odbędzie.

Izorist

Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
« #13 19 Lipiec, 2017, 17:42:12 »
+1
Zanim powstanie z tego jakaś drama i temat do wyzywania i publicznego samozadowalania się - nie emocjonujcie się.

Co do "apelu o usunięcie z forum" - bany i permabany przysługują za przewinienia na forum, nie poza nim. Jaki będziemy mieli pożytek z usunięcia jego konta? Allegro już mu usunęło, czy to coś zmieniło?

Rock

Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
« #14 19 Lipiec, 2017, 18:27:46 »
0
Niestety muszę zgodzić się z Izoristem. Jaki jest problem w tym, że za pół roku wróci i zrobi sobie nowe I wróci z Handlem? nawet na Allegro nie jest to problemem.

Yano

Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
« #15 19 Lipiec, 2017, 19:36:20 »
0
Temat miał raczej być po prostu przestrogą dla nowych, którzy się pojawili niedawno.

I: Z postu Devila wynika coś innego, nie chcę, żeby ktokolwiek szedł jego drogą.
« Ostatnia zmiana: 19 Lipiec, 2017, 19:43:03 Izorist »

Nimrod

Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
« #16 19 Lipiec, 2017, 19:42:23 »
0
To już bardziej by się przydał automatycznie wysyłany link do tego tematu, wrzucany na skrzynkę każdemu nowemu użytkownikowi, który się u nas zarejestruje :P

Izorist

Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
« #17 19 Lipiec, 2017, 19:44:19 »
+1
To już bardziej by się przydał automatycznie wysyłany link do tego tematu, wrzucany na skrzynkę każdemu nowemu użytkownikowi, który się u nas zarejestruje :P
Podczas pisania wiadomości do osoby z dużą ilością negatywów wyświetla się stosowny komunikat.

Kali

Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
« #18 20 Lipiec, 2017, 18:18:53 »
0
to zdecydowanie za mało jak widać ;DD

Izorist

Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
« #19 20 Lipiec, 2017, 19:45:14 »
0
Nic nie poradzę, że są na świecie osoby, które nie potrafią czytać ze zrozumieniem i korzystać ze zdrowego rozsądku.

Kali

Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
« #20 23 Lipiec, 2017, 14:05:23 »
0
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=45797019&order=m

nowe konto najlepszego tradera na forum xD, z którym również polecam uważać i lepiej poprosić o fotkę irl karty, tych droższych przynajmniej przed jakimkolwiek zakupem

kuros

Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
« #21 01 Sierpień, 2017, 22:15:47 »
0
widzieliście jak "ktoś" Lagowi dał komentarz?
"Najlepsze karty tylko u tego sprzedawcy można kupić! polecam!"


Ale ściema o ja :D :D  8| 8|

Kali

Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
« #22 21 Marzec, 2018, 20:04:12 »
+1

Kali

Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
« #23 09 Sierpień, 2018, 00:36:33 »
+4
https://allegro.pl/uzytkownik/LOST_ARMORY?order=m

uważajcie na profil tego mitomana cały czas, super sprzedawcę nabił sobie sam komentarzami z kont, kupując randomowe groszowe karty by zapłacić jak najmniejszą prowizję, jeśli możecie zgłoście też to do ludzi z Allegro, jest to wbrew zasadą i jest to swojego rodzaju oszustwo ;DD
« Ostatnia zmiana: 09 Sierpień, 2018, 00:38:17 Kali »

Kali

Odp: Lost Armory Games aka Komórczak - przestroga
« #24 09 Sierpień, 2018, 16:34:13 »
+9


Ja to tu tylko zostawię ;) osoba mówiąca coś o tym sławnym rozwoju osobistym, podający się za profesjonalistę, robiący z siebie biznesmena, oto on w pigułce, chamstwo, prostactwo, pociski na matkę w stylu niedorozwiniętego gimnazjalisty. Jeśli chcecie produkt, lepiej kupcie go w oficjalnym sklepie, w Warszawie macie Strefę MTG, singli szukajcie na forum albo zamawiajcie z marketu od uczciwych sellerów z lepszymi cenami, nie wspomagajcie "biznesu" tak knajackiej osoby i oszusta!

Link sponsorowany
 

Podobne tematy Yu-Gi-Oh!

  Temat / Zaczęty przez Ostatnio
Komórczak

Zaczęty przez tomeczkoo Offtop

Ostatnio 23 Lipiec, 2017, 13:58:06
tomeczkoo
Ostatnio 17 Czerwiec, 2018, 01:15:47
Izorist
Ostatnio 10 Luty, 2019, 13:39:00
Wojtas
Ostatnio 12 Listopad, 2019, 15:16:52
Drzymorda
Ostatnio 29 Kwiecień, 2020, 21:14:26
Razmus