Wątek: [luźny pomysł] HAZARD!!!!  (Przeczytany 489 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jacollo

[luźny pomysł] HAZARD!!!!
« 13 Lipiec, 2017, 22:27:12 »
+3
Pomysł kompletnie z sufitu, ale wydaje się być dosyć zabawnym i wartym zebrania opinii osób z forum, kompletnego poniżenia się i dostania zjebu od załogi za pomysł którego za chiny nie da się zaimplementować i jest "lekko" niezgodne z zasadami, ale co mi tam. Raz się żyje :P

HAZARD

Na czym by to miało polegać? Co tydzień każdy członek forum dostawałby żeton do wykorzystania TYLKO w danym tygodniu, żetony zdobyte z zakładów byłyby stałe. Zakłady byłyby przypisane do każdego turnieju na forum, dla przykładu:

1) wytypuj top 4na turnieju(w tym przypadku brane byłby pod uwagę tylko osoby które się zapisały)
2) wytypuj ilość osób która się pojawi

Oczywiście zakłady jak nr 1 wymagały by jakiejś integracji z systemem elo i tu widzę największy problem całego przedsięwzięcia.

Jakie byłby nagrody? Tutaj już trzeba byłoby się porozumieć z załogą forum i organizatorami turniejów. To co mi przyszło do głowy jako przykład, żeton przyznawany co tydzień nie liczy się do puli żetonów na nagrody.

1) za, np., 100 żetonów: bye w r1 na następnym lokalu
2) za, np., 200 żetonów: dobór 2 kart z draftu na następnym lokalu

Myślę by ograniczyć to do lokali a nie do turniejów wyższej rangi bo tak

Na koniec proszę o litość, zjechanie mnie w stopniu nie stwarzającym bólu pośladków i brak bana za debilne pomysły. Dziękuję za uwagę :D

MateMatyk

Odp: [luźny pomysł] HAZARD!!!!
« #1 13 Lipiec, 2017, 22:44:44 »
0
Generalnie każdy pomysł żeby rozruszać forum jest ok, sam nad tym ostatnio trochę myślałem, ale tutaj widzę kilka problemów. Raz, to fakt że nie da się przewidzieć kto się na danych turniejach pojawi bo często osoby albo decydują się w ostatniej chwili przyjść, albo na godzinę wcześniej przyczyny losowe sprawiają że nie mogą. Już pomijając fakt, że część nie korzysta z forum albo po prostu się nie zapisuje.

Nagrody pokroju BYEa albo zgarniania nagród z draftu na turnieju są niesprawiedliwe. Nie można nikogo w taki sposób faworyzować, już pomijając że ciężko byłoby to zrealizować w sposób techniczny: co gdyby dwie osoby zażyczyły sobie bye w r1 na jednym turnieju?

Rock

Odp: [luźny pomysł] HAZARD!!!!
« #2 13 Lipiec, 2017, 23:05:55 »
0
Jeśli ma być hazard to hazard, ale były by problemy:
Raz na miesiąc możemy zakupić żetony(4 bo są 4 tygodnie) za cenę boosterka. Ileś tam żetonów upoważnia do wypłaty kasy w postaci boosterka. Tutaj rodzi się problem. Kto będzie przetrzymywał wpisowe oraz kto będzie to uczciwie wydzielał karcioły.

Dlatego hajs nie przejdzie. Aczkolwiek commony? why not :) za X commonów dostajesz żeton na ten tydzień który możesz wykorzystać.  po zebraniu iluś tam żetonów można wypłacać losowe karcioły wpłacane by móc grać ;) Commony można byłoby odebrać na turniejach, lub osobiście.

Viet

Odp: [luźny pomysł] HAZARD!!!!
« #3 14 Lipiec, 2017, 08:21:48 »
+1
To już lepiej w pokera grać jak lubisz hazard  :P

Wojas021

Odp: [luźny pomysł] HAZARD!!!!
« #4 15 Lipiec, 2017, 10:32:10 »
+1
Wspieraj STS by w końcu naprawili swoje serwery i obstawiaj mecze :D

Oma

Odp: [luźny pomysł] HAZARD!!!!
« #5 15 Lipiec, 2017, 21:00:57 »
0
Hazard bez pieniędzy jest jak życie bez yugioh - puste.
Moim zdaniem żetony powinny być płatne. np robisz przelew i za każdą złotówkę 1 żeton. Potem obstawiasz mecze i zdobywasz żetony. Jak uzbierasz dużo to wypłacasz.

MateMatyk

Odp: [luźny pomysł] HAZARD!!!!
« #6 15 Lipiec, 2017, 21:22:51 »
0
Od czegoś takiego to by podatek odprowadzać trzeba było na pewno :P

Yano

Odp: [luźny pomysł] HAZARD!!!!
« #7 16 Lipiec, 2017, 00:12:57 »
0
Nie tylko podatek, ale również mieć zgodę odpowiedniego urzędu. Jeśli biorą w tym udział pieniądze lub jest to jakakolwiek gra hazardowa to musi być zgłoszona. To jest pierwszy powód, dla którego to nie przejdzie. Drugim jest ingerencja w MMR osób, która naruszy system naliczania. Zrobi się z tego bajzel plus jak Matma zauważył będzie to niesprawiedliwe.
Ja bym proponował pobawić się Rogue deckami i zrobić raz na jakiś czas turka, na którego meta będzie miała zakaz wstępu, czyli tier 1, tier 2, tier 3 nie grałyby, a byłyby same rogue decki. Zwycięzcy takiego turka możnaby dać jakąś obramówkę w stylu "król rogali" albo czymś innym, a dodatkowo nie uderza to w MMR w żaden negatywny sposób.

Link sponsorowany