Wątek: Audycja tematyczna o Yu-Gi-Oh! 5D's w Radiu Anime24  (Przeczytany 1126 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Flasher

+6
Zapraszamy na audycje radiową poświęconą serii Yu-Gi-Oh ze szczególnym naciskiem za jej okres najdojrzalszy czyli ... card games on motorcycles.

Nasz znany i lubiany Yusei będzie bohaterem tego radiowego show. Rozmowa toczyć się będzie również o innych protagonistach jak i stanie naszej polskiej sceny YGO.

Naszym przedstawicielem będzie Mundek. Brawa dla niego za chęci i czas. Obecnie ogląda jeszcze raz wszystkie odcinki 5D's by być na świeżo i przygotowuje sie do soboty. Wszelkie sensowne uwagi co i jak poruszyć mile widziane w tym temacie. Osobiście trzymam kciuki za Mundka i wierzę, że kto jak kto ale on da radę temu wyzwaniu.

Radio nie jest byle jakie bo ma wielu słuchaczy i jest naprawde na tematy nam bliskie. Może owocem tego słuchowiska będzie powiększenie naszej nieskromnie skromnej sceny i frekwencji na turniejach.

Nastrojcie swoje internetowe odbiorniki i wyczekujcie.

Cytat: SandoRo
Z cyklu audycji tematycznych chciałbym wam przedstawić jedną z moich ulubionych serii anime : Yu-Gi-Oh! 5D’s.
W dalekiej przyszłości po wyczynach Yugi Mutou Domino City stało się cieniem swojej dawnej potęgi. Lecz po latach narodziło się na nowo jako Neo Domino City. Jednakże nadal pozostał bezlitosny podział na bogatych i biednych, wypełnianie tej luki okazuje się praktycznie nie możliwe. Neo Domino zawdzięcza swój rozwój dzięki popularnej grze karcianej Duel Monsters i wprowadza nową formułę pojedynku „Riding Duels” ! W tej o to przyszłości spotykamy Yusei Fudou, młodego człowieka, który żyje na granicy prawa, tak aby przetrwać w odizolowanej części miasta. Jego początkowym celem jest wydostanie się z Satellite  i spotkanie się ze starym towarzyszem…
Moim gościem specjalnym będzie Mundek jeden z czołowych pro-duelistów :) który opowie nam co nieco także o turniejach Yu-Gi-Oh !
Serdecznie zapraszam na godzinę 20.00 w tą sobotę (10.05 ) – Sandro

source: http://radioanime24.com/audycja-tematyczna-o-yu-gi-oh/

mundek

Kuźwa, jak ja jestem czołowy "pro-duelist".... Ten tytuł wymyślił sobie SandoRo, ja do tego palucha nie przyłożyłem. No nic, trza tylko lekko gardło wyleczyć, ogarnąć resztę 5d'sa i do usłyszenia w sobotę:)

ak1r4

Powodzenia :)

SandoRo

Mundek rozmawialiśmy przecież :D I pytałem cię o różne rzeczy  między innymi o turniejach bo chciałem wiedzieź na czym stoję ^ ^ I jak Cię zapytałem czy można cię określić jako '' pro-duelista'' powiedziałeś wyraźne '' tak ''xd Więc przyłożyłeś się do tego trochę  :) Choć nie powiem dla mnie jesteś zawodowcem bo masz 5 krotne większe  elo w DN niż ja xd :D

Flasher

« Ostatnia zmiana: 12 Maj, 2014, 23:52:47 Izorist »

Izorist

tylko u mnie tak zrywa głos mundka i Sandoro? ;/
dobra, posłuchałem dalej i już wiem o co chodzi ;x
« Ostatnia zmiana: 13 Maj, 2014, 02:05:08 Izorist »

Flasher

Trzeba troszke wytrzymac bo mieli problemy techniczne ;] ale potem jest ok

SandoRo

Z związku z kłopotami technicznymi które nagle czasie audycji wystąpiły miałem nadzieję że nagranie jest w miarę.    Z góry przepraszam za jakość. Podziękowania dla Mundka który poświecił trochę czasu. Po audycji dostałem parę odezw na pw więc myślę że audycja wypadła całkiem nieźle :)

Link sponsorowany
 

Podobne tematy Yu-Gi-Oh!

  Temat / Zaczęty przez Ostatnio
Ostatnio 06 Wrzesień, 2014, 19:06:23
Flasher
Ostatnio 28 Kwiecień, 2015, 21:56:28
Hiruma