Wątek: [TCG] Legendary Hero Decks  (Przeczytany 3039 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Razmus

[TCG] Legendary Hero Decks
« 15 Czerwiec, 2018, 20:50:37 »
+2
I kolejne nowe karty, 3 znane nam archetypy dostaną masę reprintów i trochę nowych kart w formie grywalnych, od razu po wyjęciu z pudełka, talii!


Legendary Hero DecksFulfill Your Destiny!
Talia będzie opierać się na Destiny HERO Aster Phoenixa, ale same "HERO" dostaną 2 nowe linki monstery, jeden z nich to Xtra HERO Wonder Driver, a drugi jest nieznany, ale wiadomo, że ma wysoki atak oraz jest link 3, który pokazuje strzałkami tylko na nasze pole!

Return of the Aesir!
Talia opierająca się na archetypie "Aesir" i wzywaniu trzech Bogów: Thora, Lokiego i Odyna. Nowy "Nordic" Link Monster, który pomoże temu archetypowi wzywać synchro, a extra będzie pełne lvl 10 synchro monsterów, w tym Ascension Sky Dragon, karty, która była wcześniej ukryta za prawie niezniszczalnym paywallem!

The Phantom Knights Strike Back!
Talia Yuto "Phantom Knights" jest ostatnią talią w tym dodatku. Będzie tutaj mieć premierę nowy trap jak i "Phantom Knight" Link, który setuje trapy prosto z talii i może zniszczyć dowolną kartę na polu w momencie gdy DARK Xyz jest wezwany w pole na które obecnie wskazuje!

Date premiery: 5 października 2018 roku
Set zawiera 3 talie
Każda z tali składa się z 50 kart
10 kart w każdej talii to karty w extra decku, a reszta to main deck
Każda talia zawiera 5 kart Ultra Rare i 45 kart Common

Źródło: WINCYJ HEROSUFFFF!!!111oneoneone
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwiec, 2018, 23:22:28 Razmus »

Odp: [TCG] Legendary Hero Decks
« #1 15 Czerwiec, 2018, 23:30:27 »
0
Coś tak czułem, że przy okazji Shadows of Valhalla dostaniemy coś z nordicami. Szkoda, że Odin, Loki i Thor są takimi medicore bossami :< Ale tak to myślę, że to kolejny fajny produkt dla casual playerów. Zdecydowanie zawsze wolałem D-Hero

Illidan

Odp: [TCG] Legendary Hero Decks
« #2 16 Czerwiec, 2018, 09:58:31 »
+1
Fajnie by było gdybyśmy w przeciwieństwie do ostatniego takiego setu, dostali więcej jak 1 nowa kartę na deck, bo na ten moment wynika, że będą 3 importy OCG i 3 nowe  karty

Odp: [TCG] Legendary Hero Decks
« #3 16 Czerwiec, 2018, 11:20:42 »
0
Na co nordicom link, skoro Main jest niegrywalny... Tu trzeba DUŻO kart, żeby coś z tym zrobić.

Odp: [TCG] Legendary Hero Decks
« #4 16 Czerwiec, 2018, 11:27:44 »
0
Jeżeli hero link będzię składał się z 2+ hero i będzie summonował hero z decku to będzię to lepsza wersja decku od tej z isoldami gdzie musisz grać mase brickujących equipów.

Icarus

Odp: [TCG] Legendary Hero Decks
« #5 16 Czerwiec, 2018, 11:45:15 »
0
A ja z kolei liczę że przestaną robić linki typu izolda, które robią summon, bo to zło  3:)

Illidan

Odp: [TCG] Legendary Hero Decks
« #6 16 Czerwiec, 2018, 12:15:45 »
0
Jeżeli hero link będzię składał się z 2+ hero i będzie summonował hero z decku to będzię to lepsza wersja decku od tej z isoldami gdzie musisz grać mase brickujących equipów.

Wiesz jak będzie ten link 3 miał takie wymaganie to słabo bo albo wpuścisz 3 hero albo będziesz musiał iść zawsze po Xtra HERO Wonder Driver by go zrobić.  Ja wolałbym

2+ Warrior including 1 or more "HERO"

bo w efekcie pozwoli nam to grać kilka dodatkowych kart poprawiających deck

 


Odp: [TCG] Legendary Hero Decks
« #7 16 Czerwiec, 2018, 13:25:45 »
0
2+ hero link 3 robisz z jednej karty ;p. Ale fakt isolda w trakcie to dodatkowy battle trick w turze oppa więc 2+ warrior monster including hero byłoby lepsze.

Razmus

Odp: [TCG] Legendary Hero Decks
« #8 19 Czerwiec, 2018, 13:38:24 »
0
Mały update, Konami doprecyzowało i link monster dla nordyckich Bogów jest "Nordic" Link Monsterem, więc nadzieje na Crystron Glassfiber w tym dodatku spadły do 0 :<

Razmus

Odp: [TCG] Legendary Hero Decks
« #9 21 Czerwiec, 2018, 23:22:58 »
+1
UPDATE. W pierwszym poście dodałem box arta tego dodatku i widać na nim 3 nowe potworki ;)

Razmus

Odp: [TCG] Legendary Hero Decks
« #10 22 Wrzesień, 2018, 19:19:28 »
0
Xtra HERO Dread Decimator

DARK Warrior / Link Effect

LINK-3 ATK2500
2+ “HERO” monsters
This card, also any “HERO” monsters it points to gains 100 ATK for each “HERO” monster with different names in your GY. If this card attacks a Defence Position monster, inflict piercing battle damage.

The Phantom Knights of Rusty Bardiche
Link 3 DARK Warrior Link Effect Monster
ATK 2100
Links: Bottom Left, Bottom Right, Right
Materials: 2+ DARK Monsters
During your Main Phase: You can send 1 “The Phantom Knights” monster from your Deck to the GY, then Set 1 “Phantom Knights” Spell/Trap directly from your Deck to your Spell & Trap Zone. If a DARK Xyz Monster(s) is Special Summoned to a zone(s) this card points to, while this monster is on the field (except during the Damage Step): You can target 1 card on the field; destroy it. You can only use each effect of “The Phantom Knights of Rusty Bardiche” once per turn. Cannot be used as Link Material.

Gullveig of the Nordic Ascendant
Link 1 LIGHT Fairy Link Effect Monster
ATK 800
Link Arrow: Bottom Left
1 Level 5 or lower “Nordic” monster
If this card is Link Summoned: You can banish up to 3 cards from your hand and/or field, and if you do, Special Summon that many “Nordic” monsters from your Deck in Defense Position, also for the rest of this turn, you cannot Special Summon monsters, except “Aesir” monsters, nor Normal Summon/Set any monsters. You can only use this effect of “Gullveig of the Nordic Ascendant” once per turn. While this card points to an “Aesir” monster, your opponent cannot target that monster with card effects, also monsters your opponent controls cannot target this card for attacks.

Importy z OCG:
Xtra HERO Wonder Driver
The Phantom Knights of Mist Claws

Reprinty:
The Phantom Knights of Break Sword
Leviair the Sea Dragon
Ascension Sky Dragon
Twin Twisters
Tanngrisnir of the Nordic Beasts
Kagemucha Knight
Destiny HERO - Disk Commander
Coral Dragon
Dante, Traveler of the Burning Abyss
Foolish Burial
Monster Reborn
Mask Change
Destiny Draw
Destiny HERO - Malicious
Destiny HERO - Diamond Dude
Cockadoodledoo
Junk Forward
Rescue Ferret
Dark Hole
Soul Charge
Number 86: Heroic Champion - Rhongomyniad
Nordic Relic Brisingamen
Nordic Relic Laevateinn
Nordic Relic Gungnir
Nordic Relic Megingjord
« Ostatnia zmiana: 23 Wrzesień, 2018, 19:24:05 Razmus »

Odp: [TCG] Legendary Hero Decks
« #11 23 Wrzesień, 2018, 16:47:31 »
0
Chryste jaki ten link nordiców jest słaby xD Znaczy patrząc na to, że deck ma ROTE w formie trapa to i tak dobra karta w tej skali, ale nadal tragedia xD Przynajmniej reprinty ratują.
« Ostatnia zmiana: 23 Wrzesień, 2018, 17:55:51 Yano »

Jacollo

Odp: [TCG] Legendary Hero Decks
« #12 24 Wrzesień, 2018, 10:34:43 »
0
Link do Nordica wygląda całkiem nieźle. Gdyby nie fakt, że grając go jesteś zmuszony do wezwania Aesira, które nie są takie dobre.... Gdyby nie To, to Nordic mógłby byś ciekawym Link deckiem...

Edit by nie spamić. Tak jak wspomniałem wyżej, link jest ciągnięty w dół z powodu restrykcji. Gdyby nie fakt, że po użyciu efektu możesz wzywać TYLKO Aesiry to Nordic stałby się ciekawym Link deckiem. W żadnym wypadku nie byłby to tier, ale dałoby się tym grać. Jednak potrafię zrozumieć Ķonami, które chce zachować styl gry/plan gry jaki Nordic miał od samego początku czyli wzywanie Aesirów. Niestety nie są to dobre synchro, głównie dlatego, że działają tylko w swojej turze. Gdyby ich efekty zamienić na quick effect to byłyby zdecydowanie lepsze, ale niestety...
« Ostatnia zmiana: 25 Wrzesień, 2018, 08:43:25 Jacollo »

Odp: [TCG] Legendary Hero Decks
« #13 24 Wrzesień, 2018, 11:20:24 »
0
Zwłaszcza, że dobrego monstera do tego dostaniemy dopiero w SOFU. Tego co plusuje z bycia zbanishowanym przez nordica.

Odp: [TCG] Legendary Hero Decks
« #14 24 Wrzesień, 2018, 14:15:07 »
+1
Słaby? To archetyp jest słaby, sam link jest przeboski. Z jednej karty summon dowolnego boga + ochrona przed targetowaniem dla niego i do tego ta ochrona nie może być zabita przed bogiem w walce, bo najpierw muszą zabić jego. Serio, nie wiem, co jeszcze mogli zrobić. Jedyne, co go stopuje, to fakt, jak bardzo jest podatny na negację, ale nawet tu nie ma tragedii, bo banish nie jest kosztem (pozdro ten lv 2 do Yang Zingów, który miał podobny efekt).

Z normal summonu macie nietargetowalne 4000 + 800 chronione przed walką w polu. Biorę w ciemno.
« Ostatnia zmiana: 24 Wrzesień, 2018, 14:16:44 Chris Cornell »

Odp: [TCG] Legendary Hero Decks
« #15 24 Wrzesień, 2018, 14:43:35 »
0
Ale te bossy nic nie robią w turze oppa, a bycie klocem 4k który nie robi disrupta to bardzo słaby wyznacznik karty. Cały archetyp musiałby dostać overhaul żeby być grywalnym. ROTA w formie trapa to porażka. Te bossy nawet nie były dobre w czasach kiedy wyszły. Fajnie jest sobie to powzywać, sęk w tym że mogliby dodać do tego coś w stylu Assault Mode dla bogów. Tak, by mieli efekty którymi można oppowi przeszkadzać w jego turze. Theme decku jest bardzo fajny, link też pozwala łatwo wrzucać te rzeczy na pole ale muszą dostać jakieś trapy/spelle/cokolwiek co pozwala zatruwać przeciwnikowi życie w jego turze.

Odp: [TCG] Legendary Hero Decks
« #16 24 Wrzesień, 2018, 14:47:39 »
0
Czyli reasumując, twierdzisz, że archetyp ma ciulowe karty (co każdy wie), a pomstujesz na linka, że jest słaby. Nie, link jest tak mocny, jak tylko się dało, biorąc pod uwagę możliwości. To same nordiki są tak przestarzałe, że potrzebowałyby z pięciu nowych kart, w tym przynajmniej jednego boga, żeby dało się tym grać. Jednym linkiem nie naprawisz beznadziejnego archetypu.

Odp: [TCG] Legendary Hero Decks
« #17 24 Wrzesień, 2018, 19:31:02 »
0
Ten archetyp nawet w swojej erze był za wolny. Właściwie to już wystarczyłoby dać im drugiego linka, który też zapewnia protekcję (albo pozwala na jakąś interkację w turze oppa) ale odnawia zasoby. Coś w stylu jak podmieniają się ze sobą kagari i shizuku, tylko nordicowo. Jedna pozwala wzywać, a druga recykluje zbanishowane zasoby. W zasadzie to jest duża bolączka tego decku, bo o ile pamiętam to nie ma jak tego odzyskiwać archetypowymi kartami.

Poza tym czasami wystarczy 1 karta, ale taka na serio dobra. Spójrz na spyrala jakim był przeciętniakiem dopóki nie dostał helixa.

Illidan

Odp: [TCG] Legendary Hero Decks
« #18 24 Wrzesień, 2018, 21:22:30 »
0
Spyral nigdy nie miał przeciętnych kart, popatrz na te efekty, gdzie mało kiedy jest jakiś Once per turn lub restrykcja godna uwagi. Helix po prostu dopełnił resztę i zapewnił łatwy dostęp do zasobów. Jakby on się nie pojawił prędzej czy później wyszło by coś co innego i tak połamało ten deck, bo od samego początku był w nim na to potencjał.  Natomiast Nordicowi nawet by taki helix nie pomógł.
     

Odp: [TCG] Legendary Hero Decks
« #19 24 Wrzesień, 2018, 21:34:19 »
+3
Kiepskie porównanie. Spyral bez Helixa był słaby, ale miał jakimś tam ceiling, od biedy dało się tym grać. Nordiki są niegrywalne. I sorry, ale tak z czystego porównania efektów, bez patrzenia w kontekst, ten link jest o wiele mocniejszy od Helixa. W ogóle mało jest tak pogiętych linków, gdyby tylko patrzeć na tekst w próżni i nie brać pod uwagę innych kart z archetypu i mety.

Czy ja wiem, czy nordic był taki słaby w swojej erze... Bez wszechobecnego removalu nie było tak łatwo zdjąć Tanngnjostra, który wszedł w bp, a w następnej miałeś łatwe synchro 7 (ile ja gier wygrałem Ancient Sacred Wyvern!), 8 albo 10. Caius i Ryko też wtedy były całkiem mocnymi kartami, a same Nordiki działały też jako engine w Plancie (top deck) po łatwe lv 7 i 8 synchro. Żadna meta, ale grać się tym dało przy odrobinie pomyślunku.

Kanashimi Tomo

Odp: [TCG] Legendary Hero Decks
« #20 25 Wrzesień, 2018, 07:06:52 »
+2
Tym bardziej, że sam Soul widział w Nordic Beastach wystarczająco, by w tamtych czasach napisać o nich arta. Z Chrisem muszę sie zgodzić, trzeba było grać w tamtych czasach, aby zrozumieć, że dzisiejsze YGO=/=dawne YGO

Razmus

Odp: [TCG] Legendary Hero Decks
« #21 28 Wrzesień, 2018, 17:17:54 »
0
No i jest cały spoiler ;)
Odp: [TCG] Legendary Hero Decks
« #22 28 Wrzesień, 2018, 18:26:30 »
0
kupuję to :D

tomeczkoo

Odp: [TCG] Legendary Hero Decks
« #23 28 Wrzesień, 2018, 18:57:44 »
+1
1. The Phantom Knights of Rusty Bardiche
2. The Phantom Knights of Ancient Cloak
3. The Phantom Knights of Ancient Cloak
4. The Phantom Knights of Silent Boots
5. The Phantom Knights of Silent Boots
6. The Phantom Knights of Ragged Gloves
7. The Phantom Knights of Ragged Gloves
8. The Phantom Knights of Cloven Helm
9. The Phantom Knights of Cloven Helm
10. The Phantom Knights of Fragile Armor
11. The Phantom Knights of Fragile Armor
12. Armageddon Knight
13. Blue Mountain Butterspy
14. Rescue Ferret
15. Junk Forward
16. Kagemucha Knight
17. Cockadoodledoo
18. Effect Veiler
19. The Phantom Knights' Rank-Up-Magic Launch
20. The Phantom Knights' Rank-Up-Magic Launch
21. Phantom Knights' Spear
22. Dark Hole
23. Monster Reborn
24. Foolish Burial
25. Reinforcement of the Army
26. Dark Eruption
27. Twin Twisters
28. Phantom Knights' Fog Blade
29. Phantom Knights' Sword
30. Phantom Knights' Sword
31. Phantom Knights' Wing
32. Phantom Knights' Wing
33. The Phantom Knights of Shadow Veil
34. The Phantom Knights of Shadow Veil
35. The Phantom Knights of Shade Brigandine
36. The Phantom Knights of Dark Gauntlets
37. The Phantom Knights of Tomb Shield
38. The Phantom Knights of Lost Vambrace
39. The Phantom Knights of Wrong Magnetring
40. The Phantom Knights of Wrong Magnetring
41. The Phantom Knights of Mist Claws
42. The Phantom Knights of Break Sword
43. The Phantom Knights of Cursed Javelin
44. Dark Rebellion Xyz Dragon
45. Dark Requiem Xyz Dragon
46. Evilswarm Nightmare
47. Evilswarm Thanatos
48. Number 86: Heroic Champion - Rhongomyniad
49. Leviair the Sea Dragon
50. Dante, Traveler of the Burning Abyss


1. Xtra HERO Dread Decimator
2. Destiny HERO - Dogma
3. Destiny HERO - Plasma
4. Destiny HERO - Dreadmaster
5. Destiny HERO - Malicious
6. Destiny HERO - Malicious
7. Destiny HERO - Celestial
8. Destiny HERO - Diamond Dude
9. Destiny HERO - Dread Servant
10. Destiny HERO - Disk Commander
11. Destiny HERO - Dark Angel
12. Destiny HERO - Dynatag
13. Destiny HERO - Drilldark
14. Destiny HERO - Drilldark
15. Destiny HERO - Decider
16. Destiny HERO - Dreamer
17. D Cubed
18. D Cubed
19. D Cubed
20. Elemental HERO Shadow Mist
21. Elemental HERO Blazeman
22. Destiny Draw
23. Destiny Draw
24. Over Destiny
25. Over Destiny
26. Clock Tower Prison
27. Dark City
28. Mask Change
29. Mask Change
30. Polymerization
31. Polymerization
32. Monster Reborn
33. Magical Stone Excavation
34. Terraforming
35. Terraforming
36. A Feather of the Phoenix
37. Destiny Signal
38. D - Time
39. Eternal Dread
40. Eternal Dread
41. D-Fusion
42. Destiny End Dragoon
43. Destiny HERO - Dusktopia
44. Destiny HERO - Dusktopia
45. Destiny HERO - Dystopia
46. Destiny HERO - Dystopia
47. Destiny HERO - Dangerous
48. Masked HERO Dark Law
49. Masked HERO Anki
50. Xtra HERO Wonder Driver


1. Solemn Authority
2. Thor, Lord of the Aesir
3. Loki, Lord of the Aesir
4. Odin, Father of the Aesir
5. Leo, the Keeper of the Sacred Tree
6. Ascension Sky Dragon
7. Beelzeus of the Diabolic Dragons
8. Beelze of the Diabolic Dragons
9. Scrap Dragon
10. Coral Dragon
« Ostatnia zmiana: 28 Wrzesień, 2018, 22:18:14 tomeczkoo »

Kali

Odp: [TCG] Legendary Hero Decks
« #24 28 Wrzesień, 2018, 18:58:49 »
0
sporo dobrych reprintów, dobry pomysł dla początkujących

Link sponsorowany
 

Podobne tematy Yu-Gi-Oh!

  Temat / Zaczęty przez Ostatnio
Ostatnio 13 Listopad, 2015, 15:21:28
Kanashimi Tomo
Ostatnio 06 Listopad, 2015, 13:49:45
Drainy
Ostatnio 01 Lipiec, 2016, 15:10:23
Kanashimi Tomo
Ostatnio 04 Październik, 2016, 15:49:04
Zeref
Ostatnio 27 Wrzesień, 2017, 10:42:34
Vattghern