Yu-Gi-Oh! TCG Polska

Serce Kart => Wiadomości i nowości => Wątek zaczęty przez: Razmus w 21 Marzec, 2020, 06:36:18

Tytuł: [TCG][OP13] OTS Tournament Pack 13
Wiadomość wysłana przez: Razmus w 21 Marzec, 2020, 06:36:18
Turniejów może i na razie nie ma, ale nie przeszkadza to Konami w zapowiedzeniu kolejnego OTS! Gotowi na kolejne, piękne reprinty? ;DD

OTS Tournament Pack 13

(https://i.imgur.com/sfRYnvg.png?1)

Premiera: Na razie brak daty

Dodatek zawiera 26 kart, a w tym:
- 13 kart Common,
- 10 kart Super Rare,
- 3 karty Ultimate Rare.

Pierwsze poznane karty to:
- Book of Moon Ultimate Rare
- Scrap Golem Super Rare
- Where Arf Thou? Super Rare
- Generaider Token

Poza nimi dostaniemy też przedruki kart w wyższej rzadkości dla SPYRAL'a oraz Traptrix'a

Żródło: Dodatek turniejowy bez turniejów ;x (https://ygorganization.com/ots-tournament-pack-13/)
Tytuł: Odp: [TCG][OP13] OTS Tournament Pack 13
Wiadomość wysłana przez: Razmus w 16 Maj, 2020, 11:03:12
Pełna lista kart:

Ultimate Rare:
Traptrix Rafflesia
Abyss Dweller
Book of Moon

Super Rare:
Deep Sea Diva
Scrap Golem
SPYRAL GEAR - Drone
ABC-Dragon Buster
Crystal Wing Synchro Dragon
Junk Speeder
Bahamut Shark
Where Arf Thou?
SPYRAL MISSION - Rescue

Common:
Goblin King
The Lady in Wight
Dimension Fortress Weapon
Spore
Formula Synchron
Goyo Defender
Ultimaya Tzolkin
Muddy Mudragon
Xyz Unit
Bottomless Trap Hole
Dimensional Prison
Gravity Collapse
Floodgate Trap Hole
Generaider Token
Tytuł: Odp: [TCG][OP13] OTS Tournament Pack 13
Wiadomość wysłana przez: MateMatyk w 16 Maj, 2020, 13:32:28
IMO co najwyżej przeciętny jak na OTS Pack, szczególnie pod względem commonów, z których większość jest niegrywalna, a w superkach aż 3 sloty to rarity upgrade martwego już SPYRALa. Ultimate'y niby fajne na pierwszy rzut oka, ale z drugiej strony to Book of Moon jest po prostu przestarzały i przez to niegrywalny w dzisiejszych czasach, a dwie pozostałe karty jako 1ofy nie mają raczej szans osiągać dobrych cen, więc może się okazać że to jest z najmniej opłacalnych do ryzykowania otwierania OTSów od dawna. Chociaż takiego Abyss Dweller na Ulti to bym grał ;)
Tytuł: Odp: [TCG][OP13] OTS Tournament Pack 13
Wiadomość wysłana przez: Icarus w 16 Maj, 2020, 21:43:38
Czy Rafflesie się teraz widuje?
Tytuł: Odp: [TCG][OP13] OTS Tournament Pack 13
Wiadomość wysłana przez: brzezik w 17 Maj, 2020, 00:21:29
Tak w jego archetypowym decku
Tytuł: Odp: [TCG][OP13] OTS Tournament Pack 13
Wiadomość wysłana przez: MateMatyk w 17 Maj, 2020, 00:44:36
Czy Rafflesie się teraz widuje?

Widziałem na DB że ludzie grali, bo Gravedigger's Trap Hole z nowego dodatku to nawet niezła karta.
Tytuł: Odp: [TCG][OP13] OTS Tournament Pack 13
Wiadomość wysłana przez: Yano w 17 Maj, 2020, 03:41:54
Rafflesie mogą grać warzywni gracze Salamangreaty by kontrować nibiru i nie przegrać od niego. Gravedigger pozwala zanegować kamyk, a z tym cybersem który zmienia się w czwórkę łatwo jest ją wpuścić przed 5 summonem. Chociaż mogliby dać przedruk Gogogo gigasa na tym commonie. Idealnie by pasowało do OTS bo rarka stoi 3 euro sztuka angielska.
Tytuł: Odp: [TCG][OP13] OTS Tournament Pack 13
Wiadomość wysłana przez: Oma w 17 Maj, 2020, 11:38:07
(...) ale z drugiej strony to Book of Moon jest po prostu przestarzały i przez to niegrywalny w dzisiejszych czasach (...)
Ja gram Book of Moon w Ghostricku. Więc jest dalej grywalne.
Tytuł: Odp: [TCG][OP13] OTS Tournament Pack 13
Wiadomość wysłana przez: Yano w 17 Maj, 2020, 18:40:51
Mogli dać w commonach Appointer of the Red Lotus albo w superkach.
Tytuł: Odp: [TCG][OP13] OTS Tournament Pack 13
Wiadomość wysłana przez: Kali w 17 Maj, 2020, 23:12:54
ludzie próbowali grać BoMa w tym formacie, ale po prostu jest masa innych kart które robią to co BoM tylko lepiej :D a i tak najbardziej prestiżowym BoMem zawsze będzie CP super rarka. Dweller ładny, Rafflesia średnio grywalna, Traptrix jest ok ale nie powala. Oby Tzolkin nie był oznaką że needlefiber przeżyje banliste