Wątek: Legitness check + pricing  (Przeczytany 634 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Imosama

Legitness check + pricing
« 01 Wrzesień, 2020, 15:22:19 »
0
Dzień dobry!

Robiłem ostatnio porządki i znalazłem trochę karcioszek, których już raczej używać nie będę, a szkoda żeby się kurzyły.
Prosiłbym o pomoc odnośnie jednej karty - Exodia, The Forbidden One. Posiadam takową kopię z packa LOB (niestety unlimited), nie jestem pewien czy ta karta jest oryginalna, dla mnie wygląda OK ale wolałbym się upewnić.
Zdjęcia:
https://imgur.com/a/AZOxfcf

Ponadto chciałbym zadać kolejne pytanie. Jak kierować się cenami odnośnie kart i gdzie najlepiej je sprzedawać. Przeglądałem ceny na TCGplayer i z tamtych informacji wynika, że mój El Shaddoll Construct (ultimate rare, 1st ed, DUEA) może być warty ~40$, Dante z tego samego packa ~20$, i parę innych.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc ^^

P.S. Zacząłem się ostatnio interesować na nowo YuGiOh i znalazłem informacje, że następny pack będzie zawierać karty do Shaddoll decków. W zwiazku z tym przetrzymać przez moment Constructa, czy nie zwracać na to uwagi bo deck raczej do mety nie wróci?

Pozdrawiam w ten deszczowy dzień!

MateMatyk

Odp: Legitness check + pricing
« #1 01 Wrzesień, 2020, 15:30:21 »
0
Karta ma trochę dziwne kolory, ale to pewnie przez starość, pod innymi względami wszystko jest ok.

Wyznacznikiem cen w Europie jest tylko i wyłącznie CardMarket. Amerykańskie ceny często nijak mają się do naszego rynku.

Imosama

Odp: Legitness check + pricing
« #2 01 Wrzesień, 2020, 15:38:24 »
0
Dzięki! Rozumiem że karty lepiej sprzedawać na CardMarket? A co z Ebay'em ? Allegro u nas niestety leży pod względem kart, a na OLX jest wysyp starych podrabianych kart sprzedawanych w bulku jako oryginały. Wysyłka do US rozumiem nie jest warta tego ekstra grosza ? :D

Link sponsorowany