Wątek: Krakowska Liga  (Przeczytany 16666 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MarcinX

Krakowska Liga
« 06 Październik, 2014, 18:44:10 »
Witajcie,
mam zaszczyt zaprosić was na cotygodniową ligę w Krakowie, odbywającą się w Dragonusie na rondzie Mogilskim. Da nam to wszystkim możliwość grania na wysokim poziomie dużo częściej, więcej możliwości na kreatywne budowanie nowych talii, ale także ciągłe doskonalanie swojego ulubionego archetypu. Turnieje te nie będą tak wielkie jak weekendowe ale niech was to nie zmyli, są tak samo oficjalne.
Przedstawiam wam przełom w Polskim Yugim, po raz pierwszy w Polsce oddaje wam oficjalne i w pełni raportowane cotygodniowe turnieje w których zdobywacie punkty aby najlepszy został Mistrzem Krakowa.

Co daje Ci ten tytuł? Na początek zniżkę na weekendowe turnieje w Krakowie w wysokości 5zł + maty jeśli Dragonusowi jakieś zostaną. W przyszłości będzie zdecydowanie więcej!
Ile to wszystko kosztuje? Otóż wejście na turniej kosztuje każdorazowo 5zł i za te pieniądze kupujemy boostery z których robimy draft. Całość ma na celu dostępność dla młodszych - mniej zamożnych graczy, a także aby cotygodniowe turnieje nie zrujnowały Twojej kieszeni.
Kiedy się to odbywa? Na Ligowe turnieje zapraszam w każdy Czwartek o 16:30. Wiem, że niektórzy mogą się spóźnić przez korki i inne nieprzewidziane sytuacje, dlatego gdy potrzebujesz więcej czasu to dajesz mi wcześniej znać i czekamy specjalnie na Ciebie nawet do 17!
Jak liczone są punkty? Każdy turniej spełniający minimalną liczbę uczestników jest raportowany na oficjalny ranking turniejowy na tym forum i punkty z tych turniejów liczą się do ogólnej klasyfikacji z której wyciągamy zwycięzcę. Liga zaczyna się z każdą nową banlistą, czyli trwa w przybliżeniu 3 miesiące.

Naturalnie nie we wszystkie czwartki liga się będzie odbywać, w niektórych sytuacjach będzie ona odwołana (np. święta) i stosowna informacja pojawi się na tym forum oraz na grupie na Facebooku.
Chcesz się bliżej poznać tą karciankę? nie trafisz na lepszy moment, przyjdź a opowiemy Ci o wszystkim i podpowiemy czym grać i jak grać.
Jeśli macie jakieś uwagi, propozycje czy po prostu chcecie skomentować pomysł to śmiało piszcie.

Pozdrawiam i zapraszam już od najbliższego czwartku!

Szybkie podsumowanie:

Gdzie? Dragonus ul. Lubomirskiego 49

Kiedy? Każdy Czwartek od 16:30

Za ile? Koszt to jedynie 5zł!


Kto Pyta

Odp: Krakowska Liga
« #1 06 Październik, 2014, 19:25:52 »
zapisuje się

Chichotek

Odp: Krakowska Liga
« #2 06 Październik, 2014, 19:26:23 »
W ten czwartek już startuje?

MarcinX

Odp: Krakowska Liga
« #3 06 Październik, 2014, 19:49:24 »
tak jest, już w ten czwartek. Zapisywać się nie trzeba, wystarczy przychodzić ;)

Kto Pyta

Odp: Krakowska Liga
« #4 08 Październik, 2014, 17:46:32 »
a czy jest  potrzebna deck lista???

MarcinX

Odp: Krakowska Liga
« #5 08 Październik, 2014, 20:53:41 »
nie jest potrzebna decklista ;)

Link sponsorowany