Wątek: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)  (Przeczytany 6894 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« #25 26 Wrzesień, 2017, 22:55:04 »
0
Wszystko wskazywało na to że w Scale 26 noszącym tytuł "Transcendent Duel!" będziemy świadkami szybkiego triumfu Reijiego, ale jak się okazuje twórcy mangi po raz kolejny postanowili nas zaskoczyć :P! Gdy już wydawało się że przywołany przez młodego Akabe D/D/D/D Super-Dimensional Sovereign Emperor Zero Paradox zdoła ostatecznie przełamać niezwykle skuteczną linię obrony Isaaca, doszło do zadziwiającego zwrotu akcji, który ma szansę przechylić szalę zwycięstwa na korzyść imiennika Newtona :D. Teraz pytanie czy jest to tylko i wyłącznie kolejny zabieg mający na celu urozmaicenie owego pojedynku, czy jednak może to nam sugerować że wygranym tego swoistego starcia pomiędzy dwoma naukowcami zostanie ktoś zupełnie inny aniżeli większość z nas obstawiała xD? Na tą chwilę trudno to stwierdzić, więc nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać na odpowiedź, którą mam nadzieje otrzymamy już w następnym rozdziale :).

« Ostatnia zmiana: 28 Luty, 2018, 21:10:00 Kamiru »

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« #26 04 Październik, 2017, 23:00:49 »
0
Dość nietypowo, bo już na początku bieżącego miesiąca otrzymaliśmy pierwszą dawkę informacji związanych z mangą Arc-V, ale w tym przypadku raczej one nie dotyczą Scale 27, lecz kolejnych rozdziałów w których, jak się okazuje będziemy świadkami rewanżowego pojedynku pomiędzy Yuyą (i pewnie Yurim) a Sorą, co oznacza że fani cyrkowych stworków, demonicznych pluszaków i zapewne także drapieżnych roślinek mogą zacząć świętować :D! Szkoda tylko że przy okazji nie zostały ujawnione żadne szczegóły dotyczące starcia Reijim z Isaaciem, no ale co odwlecze to nie uciecze i za około 2 tygodnie dowiemy się czegoś nowego również w tej kwestii :).

Sora kontra Yuya

Źródło: YGO Organization
« Ostatnia zmiana: 14 Październik, 2017, 19:40:13 Kamiru »

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« #27 19 Październik, 2017, 22:55:14 »
0
Po troszkę dłuższym niż zazwyczaj okresie oczekiwania wreszcie otrzymaliśmy pierwszą wzmiankę o Scale 27 :D. Niestety nie jest ona zbytnio obfita w informacje, bo tak na dobrą sprawę dotyczy tylko i wyłącznie dwóch nowych monster efektów należących do D/D/D/D Super-Dimensional Sovereign Emperor Zero Paradoxa, których treść z kolei wydaje się na tyle ciekawa że może zasugerować nam w jaki sposób Reiji zdoła przeciwstawić się bardzo skutecznej (jak do tej pory) strategii obronnej Isaaca xD. Szczerze mówiąc to pewnie nie tylko ja liczyłem na coś więcej, ale z drugiej strony to już ostatni rozdział przedstawiający owy pojedynek, więc raczej trzeba spodziewać się domykania wątków i finalizowania akcji, a nie dalszego ich rozwijania i rozkręcania :). Na to z pewnością przyjdzie pora przy okazji starcia Yuyi z Sorą, którego początku będziemy światkami prawdopodobnie już w przyszłym miesiącu :P.

D/D/D/D Super-Dimensional Sovereign Emperor Zero Paradox z nowymi efektami

Źródło: YGO Organization

PS
Tak się składa że był to mój post numer 100 w tym dziale xD! Jak ten czas zleciał, obym teraz nie wymiękł i dobił tutaj do drugiej, a może nawet i do trzeciej setki :P.
« Ostatnia zmiana: 25 Październik, 2017, 22:00:16 Kamiru »

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« #28 24 Październik, 2017, 23:45:24 »
+1
No i stało się, Scale 27 zatytułowany "Reiji’s Goal!" przyniósł nam zakończenie starcia pomiędzy Reijim a Isaaciem :)! Szczerze mówiąc to nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy, pojedynek na stacji to jedno, ale starcie w przestrzeni kosmicznej to już coś dosłownie nie z tej ziemi :D. Tak, wiem że to była wirtualna rzeczywistość, ale mimo to trzeba pogratulować autorom bogatej wyobraźni lub jak kto woli dobrego dostawcy "towaru" xD. Podsumowując to mimo tych wszystkich stosunkowo dziwnych zabiegów sam pojedynek jednak przypadł mi do gustu, mangowy Reiji udowodnił że nie ustępuje na krok swojemu odpowiednikowi z anime, a Isaac jako chyba jedyna postać w YGO (?) użyła podczas jednego duelu prawie 30 kart z własnego decku, gdy dla porównania młody Akaba wykorzysta w tym czasie zaledwie 1/4 talii :P.

« Ostatnia zmiana: 28 Luty, 2018, 21:10:10 Kamiru »

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« #29 28 Listopad, 2017, 23:05:01 »
0
Tym razem nietypowo bo bez jakichkolwiek wcześniejszych przecieków otrzymujemy kolejny, już 28 chapter mangi Arc-V, noszący tytuł "The Enemy’s Hideout!" :D! Jak można było się spodziewać cały Scale został poświęcony na rozwinięcie fabuły i przygotowanie gruntu pod zapowiedziany już ponad miesiąc temu pojedynek pomiędzy Yuyą a Sorą :). Lecz mimo tego dość fillerowego wydźwięku całego rozdziału było w nim kilka cieszących oczy momentów, jak chociażby powrót pozostałych Yu counterpartów, czy też "epicka" scena z jego początku ze Scarf-kunem w roli głównej (przedmiot legenda) xD.

Karty, które pojawiły się w tym chapterze:
« Ostatnia zmiana: 28 Luty, 2018, 21:10:22 Kamiru »

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« #30 16 Grudzień, 2017, 17:15:11 »
0
Po jednomiesięcznej przerwie wracają do nas zapowiedzi najnowszego Scale mangi, które tym razem już na 100% potwierdzają nam początek starcia pomiędzy Yuyą a Sorą :D! Opierając się o wizerunki dwóch ujawnionych kart (po jednej dla każdej ze stron) możemy obstawiać że będziemy świadkami duelu na wodzie lub co ciekawsze, pod wodą, ale nawet i to w perspektywie niedawno ukończonego pojedynku w wirtualnej przestrzeni kosmicznej chyba już nikogo nie zszokuje xD.

Frightfur Sadmarine i Enter-Mate Mer☆Maid

Źródło: YGO Organization
« Ostatnia zmiana: 20 Luty, 2018, 23:10:35 Kamiru »

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« #31 08 Styczeń, 2018, 21:45:42 »
0
Po zdecydowanie za długiej przerwie spowodowanej najpierw świąteczno-noworoczną zawieruchą, a później małymi problemami technicznymi na forum (wielkie podziękowania dla Flashera za szybką reakcje i naprawę owych usterek), wreszcie mam przyjemność zaprezentować w tym miejscu kolejny, już 29 chapter mangi Arc-V zatytułowany "Memory Duel!" :D. Jak można było wywnioskować z treści mojej poprzedniej wiadomości będziemy tutaj świadkami początku podwodnego pojedynku Yuyi z Sorą, rozgrywanego w dość interesującym otoczeniu baniek zawierających w sobie skrawki wspomnień między innymi naszego miłośnika do niedawna pluszaków, a teraz już (wybuchowego) plastiku xD!

Karty, które pojawiły się w tym chapterze:
« Ostatnia zmiana: 28 Luty, 2018, 21:10:29 Kamiru »

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« #32 18 Styczeń, 2018, 19:55:43 »
+1
Tym razem bez jakichkolwiek opóźnień i związanych z nimi wymówek mam przyjemność zaprezentować kolejną dawkę kart z najnowszego, już 30 rozdziału mangi Arc-V :D! I tak ten miesiąc ma nam do zaoferowania aż cztery nowe potwory Sory, które swoją aparycją tylko potwierdzają że Frightfur Sadmarine nie był jednorazowym odskokiem od słodkich pluszaków, ale zapowiedzią całkowitej zmiany designu decku naszego miłośnika lizaków na bardziej groteskową i upiorną, co mi osobiście bardzo przypadło do gustu xD. Szkoda tylko że cenzura w TCG kompletnie zrujnuje nazewnictwo tych trupich zabawek piratów :/.

Frightfur Bone Diver i Frightfur Claw Pirate
Frightfur Meister i Dangerous Frightfur Nightmary

Źródło: YGO Organization
« Ostatnia zmiana: 20 Luty, 2018, 23:20:11 Kamiru »

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« #33 18 Styczeń, 2018, 20:41:08 »
0
Nie mogę się doczekać tego chaptera xd

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« #34 23 Styczeń, 2018, 23:00:07 »
+1
Wczoraj forum postanowiło sobie troszkę "odpocząć", więc publikacja najnowszego rozdziału mangi Arc-V, noszącego tytuł "The World Sora Wants!" musiała zostać na chwilkę odroczona, ale jestem przekonany że po jego lekturze, podobnie jak ja stwierdzicie iż warto było dłużej na niego poczekać :D. W sumie po przeczytaniu tego chaptera to szkoda mi tylko braku w nim nowych Performapali i Predaplantów, miejmy nadzieje że w przyszłym miesiącu oba te archetypy (a w szczególności ten drugi) dostaną podobną ilość supportu od autorów co pirackie pluszaki Sory w Scale 29 i 30 xD.

« Ostatnia zmiana: 28 Luty, 2018, 21:10:39 Kamiru »

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« #35 18 Luty, 2018, 18:15:38 »
0
Tradycyjnie jak co miesiąc o tej porze pojawiły się nowe przecieki dotyczące kolejnej, tym razem już 31 odsłony mangi Arc-V :). I jak po nich widać moja prośba z powyższej wiadomości została przez autorów wysłuchana i w ten oto sposób Predaplanty oficjalnie dołączają do grona Yu archetypów posiadających pendulumy (jeszcze tylko PK brakuje) xD! Lecz to nie wszystko, gdyż poza Predaplant Spider Orchid Yuri zaprezentuje nam również ulepszoną wersję Starving Venemy Dragona, która według najnowszych informacji ma powstać z połączenia trzech Odd-Eyes (bądź DARK) monsterów :D.

Predaplant Spider Orchid i Starving Venemy Lethal Dose Dragon

Źródło: YGO Organization
« Ostatnia zmiana: 20 Luty, 2018, 23:30:15 Kamiru »

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« #36 27 Luty, 2018, 17:15:12 »
+1
Inaczej niż zazwyczaj bo nie w poniedziałek, a dopiero we wtorek został nam ujawniony kolejny, tym razem noszący numer 31 rozdział mangi Arc-V :D. A w owym chapterze zatytułowany "Satisfaction and Resignation!" jesteśmy świadkami powolnego przechylania się szali zwycięstwa na stronę Yuriego (i Yuyi), który kilkoma przemyślanymi zagraniami, ostatecznie sfinalizowanymi wystawieniem potężnego Starving Venemy Lethal Dose Dragona przyparł biednego Sorę do przysłowiowego muru xD. Teraz pytanie, czy nasz miłośnik pluszaków zdoła się z tej beznadziejnej sytuacji wykaraskać, czy jednak w przyszłym miesiącu ujrzymy jego koniec :)?

« Ostatnia zmiana: 28 Luty, 2018, 21:10:49 Kamiru »

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« #37 26 Marzec, 2018, 22:55:19 »
0
Jeśli ktoś obstawiał że brak jakichkolwiek przecieków w bieżącym miesiącu może oznaczać poświęcenie niemal całego najnowszego chaptera na rozwój fabuły to podobnie jak ja miał dobrego nosa xD. Oczywiście Scale 32 noszący tytuł "What Adam Saw!" nie ograniczył się wyłącznie do zakończenia wątku pojedynku Yuyi i Yuriego z Sorą, ale dodatkowo, za pośrednictwem wielce interesującej rozmowy pomiędzy Adamem a Reijim, rzucił nam zupełnie nowe światło na dotąd tajemniczą istotę samego Genesis Omega Dragona (w skrócie G.O.D.) :D. W sumie po lekturze tego rozdziału jedyne czego mi szkoda to fakt raczej już pewnego zniknięcia z tej historii Sawatariego i Shuna, co bez wątpienia będzie równać się z ich nieobecnością w przyszłych duelach :/.

Karty, które pojawiły się w tym chapterze:

PS
Również w tym miejscu chciałbym przypomnieć o niedawnej premierze w USA trzeciego tomu mangi Arc-V, zawierającego w sobie kartę kolejnego przedstawiciela archetypu D/D, a mianowicie D/D/D Destiny King Zero Laplace :).
Angielska okładka Volume 3
« Ostatnia zmiana: 28 Marzec, 2018, 23:40:49 Kamiru »

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« #38 19 Kwiecień, 2018, 17:25:52 »
0
Można powiedzieć że zeszły miesiąc "poskąpił" nam spoilerów dotyczących kolejnego rozdziału mangi Arc-V za co w obecnym zostaliśmy w pełni przeproszeni podwójną dawką informacji, opiewającą łącznie na rekordowe 12 nieznanych wcześniej kart xD! I w ten oto sposób poznajemy następnych czterech cyrkowych cudaków od Yuyi i aż pięciu przedstawicieli nowego, mocno związanego z tematyką biblijną archetypu, należącego do tajemniczej Eve :D. Ale to nie wszystko, gdyż podobnie jak w anime, tak i w mandze będziemy mieli okazję ujrzeć trzy extradeckowe monstery nawiązujące swoją ogólną aparycją do różnych antagonistów (czy też ich decków) z poprzednich serii YGO, lecz w tym przypadku nie będą to używane przez Reijiego ewolucje D/D/D Doom King Armageddona, tylko potwory które wyżej wspomniana ukochana Adama przywoła w najbliższym chapterze :).

Enter-Mate Odd-Eyes Valet i Enter-Mate Odd-Eyes Butler
Enter-Mate Miss Director i Smoke Mosquito
Mystic Heaven Gate i Mystic Hell Gate
Mystic Factor Melchior, Mystic Factor Caspar i Mystic Factor Balthazar

Phantasm Emperor Trilojig, Timelord Progenitor Vulgate i No. XX Infinity Dark Hope

Źródło: YGO OrganizationYGO Organization
« Ostatnia zmiana: 10 Maj, 2018, 22:25:25 Kamiru »

Regis

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« #39 23 Kwiecień, 2018, 20:56:25 »
0
No nie powiem- Fusion Phantasm, Synchro Timelord i Xyz Number bardzo mnie zaskoczyły. Fanservice pełną gębą

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« #40 24 Kwiecień, 2018, 21:40:30 »
0
Troszkę później niż zazwyczaj, ale wreszcie otrzymaliśmy najnowszy, już 33 rozdział mangi Arc-V, zatytułowany "Eve's True Skills!" :D! W którym to do tej pory wycofana i raczej statyczna Eve ukazuje Yuyi swoje zupełnie inne oblicze, przypominające damskiego odpowiednika Zarca (z lekką domieszką Reijiego z anime), co bez wątpienia zapowiada nam na prawdę interesujący i pewnie długi pojedynek pomiędzy nią a naszym protagonistą z niewątpliwym udziałem dawno niewidzianego w akcji Yuto :). W sumie jedyne nad czym ubolewam po lekturze tego chaptera to brak rozwinięcia wątku Adama i jego rozmowy z młodym Akabą, no ale niemal na pewno, za jakiś czas przeczytamy o tym coś więcej xD.

« Ostatnia zmiana: 10 Maj, 2018, 22:45:45 Kamiru »

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« #41 19 Maj, 2018, 15:00:17 »
0
Po bardzo obfitych zeszłomiesięcznych spoilerach widać że tym razem przyszła pora na troszkę skromniejszą dawkę informacji, dotyczących nadchodzącego rozdziału mangi Arc-V :). I tak poza paroma dodatkowymi efektami dla kilku potworów poznanych w poprzednim chapterze (Mosquito, Trilojig i Dark Hope), zostaje nam ujawniona zaledwie jedna nowa karta, a mianowicie związany z Dark Anthelion Dragonem spell o nazwie XYZ Wings ;). Ale to nie wszystko, ponieważ mam jeszcze dla was pewien skan niespodziankę, który chyba nareszcie wyjaśnił nam jakie relacje łączyły dawniej Yuyę i jego counterpary (oni byli b****i) :D.

XYZ Wings
Yuya z rodzinką

Źródło: YGO Organization
« Ostatnia zmiana: 28 Maj, 2018, 22:40:35 Kamiru »

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« #42 21 Maj, 2018, 22:40:10 »
0
Jak można było wywnioskować z treści mojej poprzedniej wiadomości w Scale 34, noszącym tytuł "Challenge the Legends!" akcja skupia się w głównej mierze na postaci Yuto, co pewnie nie tylko mnie bardzo ucieszyło :D. Jednak radość z tego faktu szybko minęła ponieważ po zaledwie jednej turze na placu boju nasz wcześniej wspomniany właściciel Dark Anthelion Dragona niestety musiał ustąpić miejsca swojemu pendulumowemu bratu :/. Miejmy teraz nadzieje że to nie był jedyny wkład Xyz counterparta Yuyi w ten pojedynek i że jeszcze go w nim ujrzymy, najlepiej z nowymi PK u boku :).

« Ostatnia zmiana: 28 Maj, 2018, 22:40:45 Kamiru »

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« #43 25 Czerwiec, 2018, 23:40:15 »
+1
Po braku jakichkolwiek informacji dotyczących nadchodzącego rozdziału mangi Arc-V, jak i dość zaskakującym zakończeniu ostatniego chaptera, pewnie większość dobrze obstawiła że Scale 35, zatytułowany "The Four Brothers' Bond!" zostanie w dużej mierze poświęcony na rozwój fabuły :). I nie powiem, historia owych czterech braci Yu to w mojej opinii jeden z lepszych wątków przedstawionych w całym YGO i przynajmniej mi wcale nie jest szkoda tego że przez taki obrót spraw pojedynek Yuyi z Eve potrwa prawdopodobnie troszkę dłużej aniżeli część z nas zapewne by chciała :D.

Karty, które pojawiły się w tym chapterze:
Akaba Leo i Sakaki Yusho
Genesis Omega Dragon
« Ostatnia zmiana: 15 Wrzesień, 2018, 22:05:20 Kamiru »

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« #44 22 Lipiec, 2018, 18:00:29 »
0
W tym miesiącu w odróżnieniu od poprzedniego jednak dotarło do nas kilka przecieków dotyczących przyszłego rozdziału mangi Arc-V, lecz chyba nie tylko ja liczyłem na coś więcej niż jedynie ujawnienie efektów Enter-Mate Miss DirectorEnter-Mate Odd-Eyes Butlera :/. Dlatego postanowiłem wstrzymać się z publikacją tak mało ważnych informacji, co w końcowym rozrachunku ostatecznie popłaciło :D. I tak możemy spodziewać się powrotu w Scale 36 zarówno Clear Wing Fast Dragona, jak i Starving Venemy Dragona, którego z niewiadomych przyczyn autorzy w owym chapterze przedstawili jako Starving Venemy Lethal Dose Dragona xD. Miejmy nadzieje że owy błąd, podobnie jak niedawna sytuacja ze złą skalą Frightfur Bone Divera, zostanie w odpowiednim czasie skorygowany :).

Venemy czy Nievenemy oto jest pytanie

Źródło: YGO Organization
« Ostatnia zmiana: 15 Wrzesień, 2018, 22:05:30 Kamiru »

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« #45 24 Lipiec, 2018, 20:40:20 »
0
No i stało się, po praktycznie dwóch miesiącach poświęconych na przedstawienie nam przeszłości Yu braci w Scale 36 noszącym tytuł "The Power of Bonds!" wreszcie powracamy do pojedynku Yuyi z Eve :)! I o dziwo tym razem to nie nasza tajemnicza ukochana Adama zdominowała swego oponenta lecz to młody Sakaki z pomocą swoich alter ego i ich smoków przyparł ową biedaczkę do przysłowiowego muru :P. Teraz tylko pytanie w jaki sposób zareaguje na taki obrót spraw przeciwniczka naszego protagonisty i czy w ogóle będzie w stanie tego dokonać :D?

« Ostatnia zmiana: 15 Wrzesień, 2018, 22:05:40 Kamiru »

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« #46 18 Sierpień, 2018, 17:55:15 »
0
Długo trwało oczekiwanie, ale wreszcie doczekamy się dnia w którym Genesis Omega Dragon przestanie być tylko i wyłącznie elementem fabuły mangowego odpowiednika serii Arc-V i stanie się realnym graczem na fabularnej scenie owej odsłony YGO :D! Oczywiście dojdzie do tego już w najbliższym rozdziale, w którym to poza debiutem wyżej wspomnianego niszczycielskiego smoka poznamy również efekty takich kart jak chociażby Enter-Mate Odd-Eyes Valet, czy też Mystic Hell Gate :).

Genesis Omega Dragon
Enter-Mate Odd-Eyes Valet i Mystic Hell Gate z nowymi efektami

Źródło: YGO Organization
« Ostatnia zmiana: 15 Wrzesień, 2018, 22:10:30 Kamiru »

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« #47 27 Sierpień, 2018, 19:55:21 »
0
Z lekkim poślizgiem, ale wreszcie trafił do nas kolejny rozdział mangi Arc-V, tym razem noszący numer 37, zatytułowany "The Cause of Everything!" :). W którym to jesteśmy świadkami, kto wie możliwe że początku finalnego starcia naszego protagonisty z prawdopodobnie głównym antagonistą całej serii, a mianowicie złowrogim i niszczycielskim Genesis Omega Dragonem :D.

« Ostatnia zmiana: 15 Wrzesień, 2018, 22:10:40 Kamiru »

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« #48 20 Wrzesień, 2018, 19:15:05 »
0
Wygląda na to że Genesis Omega Dragon to nie jedyny tchnięty boskim aspektem potwór pojawiający się w mangowej wersji serii Arc-V, ponieważ w tym miesiącu ujrzymy kolejnego takowego stwora :). Można powiedzieć że będzie to odpowiedź Yuyi i jego braci na pojawienie się na polu walki wyżej wspomnianego złowrogiego smoka, a owym nowym asem w rękach naszego protagonisty ma być niejaki All-Eyes Phantom Dragon :D.

God-Eyes Phantom Dragon

Źródło: YGO Organization
« Ostatnia zmiana: 18 Październik, 2018, 22:55:10 Kamiru »

Koyako

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« #49 20 Wrzesień, 2018, 21:07:28 »
0
Boskooki Fantomowy Smok... dobry odpowiednik Omega Smoka Genezy. Widać, że to będzie starcie bogów. Teraz niech jeszcze stworzą 'dobrą' wersję Najwyższego Króla Z-ARC'a (w końcu Z-ARC powstał w wyniku połączenia 4 Smoków Wymiarów i niegodziwej ambicji Zarc'a, więc jest to 'skorumpowana' wersja) i mamy wszystkich odpowiedników.

Link sponsorowany