Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Raporty i relacje / Odp: Sneak Peek Cybernetic Horizon + ADV 2018-07-22Katowice
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nimrod dnia Dzisiaj o 18:20:28 »
Jako, że piękna pogoda nadeszła akurat wtedy, kiedy mnie skończył się urlop, popełnię post:

Primo - Mistrz Peace na banie, a ludzie wciąż dostają napadu syndromu stresu pourazowego w kontakcie z True Draco.

Second - Przez Zolirexa zdarzenia losowe musiałem grać bez Evenly, co skończyło się wrzucaniem do side'a kart znalezionych w starter decku z linkuriboh. XD

Tertio - Niektórzy ludzie mówią, że prawdziwe zwycięstwo to wygrać z samym sobą. Mylą się. Prawdziwe zwycięstwo to wygrać z Bengerem.

Runda 1, vs. MarkBass, SPYRAL

Obydwie gry zaczął od "handtrap w secie pass". Ja obydwie gry zacząłem z Amano. Dodajcie dwa do dwóch. 2:0

Runda 2, vs. Benger, Gouki

W pierwszej grze grzmotnąłem Infinite Impermanence w Firewalla, kiedy po raz pierwszy odpalił się jego efekt. Benger wiedział już, czym gram, więc sprytnie zabezpieczył się, colinkując Knightmare Mermaid , Knightmare Cerberus i Knightmare Goblin. Wstawiłem Ignisa i zacząłem bić, po czym Diagram pozwalał, ale nie dobrałem żadnych floodów ani dysrupcji, więc w kolejnej turze dokończył combo. W G2 doszedł mi mój spicy tech na dzień dzisiejszy, czyli Dragonoid Generator, szybko ochrzczony "jednokartowym Metaltronem". Odporne na efekty potworów i spelli ciało z 3000 ATK sprawiło, że Benger trochę się zaniepokoił, zwłaszcza kiedy dodałem do niego Dinomighta. W swojej turze rzucił mi Ashką na efekt tego drugiego, po czym wstawił duet Firewalla i Topologic Gumblar Dragona, przy okazji zbijając atak Dinomighta do 0 z efektu Underclock Takera. Planował rozbić się Gumblarem o Metaltrona, wezwać dodatkowego potwora z efektu Firewalla i pojechać mnie obydwoma. Na jego nieszczęście Metaltron po zniszczeniu odpalił swój efekt i wezwał Superheavy Samurai Steam Train King, któremu zabrakło konkurencji. W G3 wystawił Neo-Spacian Aqua Dolphina, do którego efektu dochainowałem Cherries, wywalając mu Firewalla. Ponieważ jedynym pozostałym potworem w mojej ręce była Maidenka, sam musiał stracić LP. Zrobił Invokera, ale rzuciłem na jego efekt Wieczną Nietrwałość. W swojej turze wezwałem Maidenkę i zacząłem bić, a jemu nie starczyło już kart w ręce, żeby od nowa rozkręcić combo. 2:1

Runda 3, vs. Samanthar, 60-kartowe Predaplant Dino (?!?)

Dzisiejszy zwycięzca z dziwnym wynalazkiem. Wygrałem kostkę i nie dobrałem absolutnie niczego. Sama postawił Overtex Qoatlus i jednego z performage'y, zbijając mnie do 3800. W swojej turze znów nie dobrałem niczego. Przez chwilę bawiłem się w mindgamesy, wysadzając sobie rzeczy Apokalipsą i baitując Overtexa Anti-spellem, ale na dłuższą metę nie mogłem wygrać bez potworów ani dobierajek. W G2 dobrałem w pierwszej turze wszystkie trzy Card of Demise :D Skończyło się na dwóch Majesty Maiden, the True Dracocaster, Diagramie, TK Return i Apokalipsie. Samanthar zaczął od normal summonu Oviraptora. Grzecznie poprosiłem, aby na tym skończył. Nie posłuchał i dodał UCT, po czym wszedł w battle phase. Chciałem skorzystać z TK Return, aby wezwać z GY Metaltrona, ale zbanishował go calledem. Wobec tego wysadziłem Apokalipsą TK Return, niszcząc UCT. Wobec tego Samanthar przychylił się do mojej poprzedniej prośby i skończył z gołym Oviraptorem w polu. Ponieważ nie poprosił mnie o nic w zamian, wbiłem mu OTK. Ostatnią grę zaczęliśmy już blisko terminacji, co mój przeciwnik wykorzystał, wbijając trochę damage'a i bunkrując się po swojej stronie pola na ostatnie sekundy. 1:2

Runda 4, vs. Quarin, Paleofrog

Dowiedziałem się dzisiaj, że żaby są pozbawione jakiegokolwiek OPT i można jednego Swap Froga nawet po 3 razy odpalać. W pierwszej grze zrobiłem Metaltrona ze wszystkich rodzajów kart. Quarin musiał dostawić TOTALNIE NIEŻABOWITE do dwóch Mistar Boyów, aby się przez niego przebić, a następnie stracić jednego z nich, aby zanegować efekt mojego potwora, który niechybnie wpuściłby ciuchcię. To wyprztykało jego zasoby niemal do cna, tak że musiałem tylko później dobić Dinomightem. W G2 prawie wbił mi OTK żabami, ale podwójna apokalipsa mnie ocaliła z 100 punktami życia. Ponownie miał jednak w polu podwójnego boya, żabę, Dupe Froga w defie oraz cośtam jeszcze. W swojej turze wezwałem amano i aktywowałem Raigeki*. XD Pomimo tej chamskiej zagrywki nie miałem już jak dalej pociągnąć ofensywy, więc kiedy Amano wrócił na rękę, to w następnej turze Quarin mógłby mnie zwykłym roninem. W G3 znowu terminacja w turze przeciwnika, a do tego lekki brick z mojej strony i było po mnie. 1:2

*Tu nastąpił pełen niedowierzanie jęk "ale jak to, na Gravie też...?". Ameno. Ameno. Ameno Iwato. Iwato, Ameno. Ameno.

Najlepszym momentem (przynajmniej z mojego punktu widzenia) była sytuacja, kiedy Sachi oglądał mój pojedynek z Bengerem: w momencie zadeklarowania samobójczego ataku Gumblarem, obaj równocześnie unieśliśmy brwi ze zdziwienia. W momencie położenia przeze mnie na macie Train Kinga, wykonałem gest szarpania za linkę i oznajmiliśmy nadchodzący wpierdol wspólnym okrzykiem "Ciuu-ciuuu!!!". Benger spojrzał na nas spode łba i najprawdopodobniej w tamtym momencie spisał nas w myślach na straty jako osoby ludzkie pozbawione RiGCzu.
2
Anime i Manga / Odp: Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery) Manga
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kamiru dnia Dzisiaj o 18:00:29 »
W tym miesiącu w odróżnieniu od poprzedniego jednak dotarło do nas kilka przecieków, dotyczących przyszłego rozdziału mangi Arc-V, lecz chyba nie tylko ja liczyłem na coś więcej niż ujawnienie efektów Enter-Mate Miss Director i Enter-Mate Odd-Eyes Butlera :/. Jednak postanowiłem wstrzymać się z publikacją tak mało ważnych informacji i jak możecie zobaczyć poniżej się to opłaciło xD. Nie tylko możemy spodziewać się powrotu Clear Wing Fast Dragon w Scale 36, ale także Starving Venemy Dragona, którego nie wiedząc czemu autorzy narysowali jako Starving Venemy Lethal Dose Dragon :D. Jakiś czas temu zdarzyła się podobna sytuacja chociażby z Frightfur Bone Diver (zła skala w pierwszym druku), którą jednak szybko naprawiono przy wydaniu tomu, co pewnie i tutaj zostanie zrobione ;).

Venemy czy Nievenemy oto jest pytanie

Źródło: YGO Organization
3
Raporty i relacje / Sneak Peek Cybernetic Horizon + ADV 2018-07-22Katowice
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Benger dnia Dzisiaj o 10:00:02 »
Temat raportowy turnieju [2018-07-22] [Katowice] Sneak Peek Cybernetic Horizon + ADV
4
Turnieje i inne imprezy / Fun Tournament [2018-07-28] Kraków
« Ostatnia wiadomość wysłana przez KtoPyta dnia Dzisiaj o 08:32:50 »

Wiem, że są LLDS. Dla tych, którym by się tam nie chciało jechać daję alternatywę zagrania zwykłego (może śmiesznego) local'a oraz może zagrajmy wszyscy fun taliami. Będzie ciekawie ^-^ Także zapraszam i widzimy się w dniu turnieju ;)
It's Time to Duel!

Miejsce: ,,Hex" ul.Generała Józefa Dwernickiego 5

Data: 28 Lipiec SOBOTA

Rozpoczęcie zapisów: 11:00

Planowany Start: 11:15-20

Wpisowe: 20 zł

Nagrody: Draft z najnowszego dodatku

Decklisty:Pod koniec turnieju będę spisywał kto czym grał ---> Banlista

Format: Advanced Constructed

W razie jakiegoś problemu podaję swój numer telefonu: 698337472
5
Raporty i relacje / Odp: Local Legend Duelist Series Qualifier + Sneak Peek 2018-07-21ŁódźLLDS
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MateMatyk dnia Wczoraj o 23:57:59 »
Po raz pierwszy miałem okazję być w Gamelordzie, i poza kiblem raczej pozytywne wrażenie xD
Na turnieju grałem Altergeistem. Niestety tylko 12 osób, w tym aż 10 przyjezdnych. Mimo to, bardzo fajna atmosfera.

R1 vs Daniel (jak pomyliłem to przepraszam) (BA) 2-0
G1 wstawił Dante z bardzo słabym millem i potem na nim Beatę, ale dostał na jej efekt Infinite Impermanence, a potem została cofnięta do extra, resztę gry już wygrywałem na zasoby. Game 2 Ghost Reaper & Winter Cherries na Dante, Traveler of the Burning Abyss.

R2 vs Kali (SS Trickstar) 2-0
Wygrana kostka + floody i raczej szybkie G1, G2 dłuższe, ale dosyć dobre otwarcie u mnie + znowu floody i Kali nie miał jak grać.

R3 vs Yano (SS ABC) 1-1
G1 brick, ale wybroniłem się dzięki Altergeist Kunquery aż do dobrania czegoś co pozwoliło mi zacząć grać i się rozkręcić, a potem gra dla mnie. G2 trwała ok. 25 minut do terminacji, Yano zdążył wypstrykać się już z wszystkich trzech ABC-Dragon Buster, wciąż jednak miał opcje na linki i Borreload Dragon w polu, ja zaś sporo zasobów, ciężko więc powiedzieć jak gra by się skończyła gdyby był czas toczyć ją do końca.

R4 vs Xari (Pendulum Magician) 2-0
G1 średni start u przeciwnika, udało mi się wygrać na zasoby ostatecznie. G2 Ghost Reaper & Winter Cherries na Heavymetalfoes Electrumite i floody.

Tiery ustawiły mnie wyżej, ale generalnie to wygraliśmy wspólnie z Yano - gratsy dla niego :D Co więcej mogę napisać, przyjeżdżajcie na turnieje bo dobra zabawa i w porządku nagrody, mimo że tym za regionalki zdecydowanie nie dorównują. Dzięki dla tych kto wpadł, i do zobaczenia w Warszawie (a może we Wrocławiu :DD)
6
Raporty i relacje / Odp: Local Legend Duelist Series Qualifier + Sneak Peek 2018-07-21ŁódźLLDS
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Yano dnia Wczoraj o 21:00:00 »
Na sneaku nie byłem, ale za to załapałem się na LLDS z ziomeczkami. Wyjechaliśmy rano z Grodziska z Kalim, Vietem i Matmą. Dzisiaj sobie zagrałem ABC Strikers go 2nd. Z początku na playtestach strasznie mi to cegliło, ale ostatecznie dało mi profity.

R1: vs Blue-Eyes (nie pamiętam nicku kolegi ale kojarzę go z MPków przez koszulki głównie)
Dałem mu iść pierwszemu bo wygrałem kostkę. Dostał Ash Blossom, a potem Drolla i za bardzo się nie pokręcił, ale tutaj ja miałem bricka. Troszkę się pogrindowaliśmy w G1, a potem oberwał Evenly Matched i pozamiatałem Busterem. W G2 zaczął i odpalił mi na horneta Rivalry of Warlords. Wiedziałem, że jestem w głębokiej ale postanowiłem coś porobić, bo sam był pod imperial orderem, a potem jeszcze dostał anti-spella na twarz. Rozbiłem się tokenem o Blue-eyesa i broniłem potem literkami. Wpadł Buster i pozamiatał.

1:0

R2: vs Gouki (Benger)
Za bardzo nie mógł się bawić. Najpierw Callem zanegował mi ash, ale potem Droll zrobił swoje. Troszkę się pogrindowaliśmy i gra dla mnie. W G2 dostał impermanence na isoldę, wstawiłem Kagari, troszkę poplusowałem ale zabrał mi calledem B z Grave. Odwlekło to tylko nieuniknionego Bustera.

2:0

R3: vs Altergeist (Matma)
No G1 cholernie długie grindowanie się. Nawet Rivalry dostałem ale Evenly Matched znowu pozamiatało. Zbiłem go do 1800 LP, ale nie miałem już Busterów a on miał grave setup na silquitousy i manifestację. Scoop i G2, gdzie również się grindowaliśmy, nawet jakieś mindcrushe w multifakera poleciały oraz judgmenty na summon marionetki. Trochę go pobiłem i zastała nas terminacja, a duel zakończył się remisem bo miałem więcej LP.

2:0:1

R4: vs SPYRAL (MarkBass?)
W G1 dostał trzy handtrapy na twarz. Nie mógł nic zrobić, bo jeszcze dostał Cherries na firewalla by mieć pewność że się nie pokręci. G2 dał mi iść pierwszemu, a ja zacząłem się kręcić. Terraforming na który mi walnął drolla, a ja  w odpowiedzi gamma. Koniec końców tłukła go omega i wygrałem, bo leciał na topdecku, a ja lepiej topdeckowałem z engagem.

3:0:1

Skończyliśmy z Matmą z taką samą ilością punktów, ale standingi ustaliły że będę drugi. Zapro obaj mamy, a event oceniam pozytywnie. Z nagród wpadł electrumite, podkładka pod mysz, a i matę przygarnąłem w ramach drużynowej podziałki. Także dziękuję chłopakom z teamu, Kaliemu oraz całej Łódzkiej scenie za wspaniałe wydarzenie. MVP to Gamma, bo nie dość że nie dobierałem Driverów tak często, to jeszcze pozwalała mi robić często omegę i robić oppowi -2.

Beste Decke
Spoiler


PS. Liczyłem na MMA fighta Kaliego z naszym forumowym fighterem z Wioski Ukrytej w Zaspie, ale się zawiodłem. WSTYD! Nie dostałem żadnego fight clubu :<  Iksde
7
Raporty i relacje / Odp: Turniej ADV "Zemsta bez końca" 2018-07-21Wrocław
« Ostatnia wiadomość wysłana przez brzezik dnia Wczoraj o 15:11:40 »
Napisze raport aby temat nie był pusty, myślę, że będzie on mniej więcej na poziomie raportu jak grałem True Draco.

Było na 7, pożyczyłem jednemu z lokalnych solidnie zbudowany Sky Striker ABC, abym nie czuł się niekomfortowo jak będę robić 3-0 i do domu.

Turniej z lekkim opóźnieniem, ale i tak 3 rundy, także nie ma co płakać.

Runda 1

vs Seweryn (Sky Striker ABC)

Los chciał abym trafił na swój pożyczony deck, ale przejdźmy do gier.

G1: Wygrałem kostkę, więc zrobiłem extra linka z Topologic Gumblar Dragon.
G2: Mój przeciwnik zapomniał zapytać jak się sidować, więc zrobiłem pole i go zabiłem.

1-0

Runda 2

vs Hunt (Altergeist)

Los chciał, że zagraliśmy szybciej, więc mieliśmy finał przed czasem :)

G1: Wygrałem kostkę, więc zrobiłem extra linka z Topologic Gumblar Dragon.
G2: Odpaliłem Red Reboot w swojej turze na Personal Spoofing, więc zrobiłem extra linka z Topologic Gumblar Dragon.

2-0

Runda 3

vs Raviel (Mekk-Inv)

G1: Wygrałem kostkę, ale dobrałem cegłę, która będzie podstawą zamku, z którego to dodatku draftowaliśmy.
G2: Zacząłem, więc zrobiłem extra linka z Topologic Gumblar Dragon.
G3: Czułem, że Raviel da mi zacząć, więc zostawiłem Called by the Grave w mainie, w związku z czym zrobiłem extra linka z Topologic Gumblar Dragon.

3-0

Jak wspomniałem szybkie 3-0 i do domu, w związku, że zacząłem budować zamek, Konami dało mi prezent i cały zamek w drafcie czyt. Golden Castle of Stromberg. Jeżeli Razmus go nie chce, to sprzedam go najlepiej na LLDSie, nie chce mi się bawić w pocztę.

Pozdrawiam cieplutko :)
8
Turnieje i inne imprezy / Odp: Local Legend Duelist Series Qualifier [2018-07-21] ŁódźGamelordSneak PeekLLDS
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Icarus dnia Wczoraj o 10:41:20 »
Lista podstawowa zapisanych na sneak:
1. Illidan
2. Crossu
3. Sasuke
4. Ace 89
5. Blaze (Golonka)
6. Yano
7. Benger
8. Ginger

Rezerwowa:
brakNie będzie mnie, przekazuje przeprowadzenie turnieju Krzyśkowi (Illidan)  3:)
9
Raporty i relacje / Cybernetic Horizon 2018-07-21KrakówSneak Peek
« Ostatnia wiadomość wysłana przez KtoPyta dnia Wczoraj o 10:00:04 »
Temat raportowy turnieju [2018-07-21] [Kraków][Sneak Peek] Cybernetic Horizon
10
Raporty i relacje / Sneak Peek "Cybernetic Horizon" 2018-07-21Wrocław
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Raviael dnia Wczoraj o 10:00:03 »
Temat raportowy turnieju [2018-07-21] [Wrocław] Sneak Peek "Cybernetic Horizon"
Strony: [1] 2 3 ... 10