Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Zasady i rulingi / Odp: Triamidy fieldy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kanashimi Tomo dnia Dzisiaj o 10:31:55 »
Tomo ale to ciągle są zmiany atk\def Obcych kart. A ten boost Sphinx dostać powinien z własnego efektu a nie innej karty...

Uni... Czytałem Sphinxa i wiem, że chodzi o boost z fieldów na grave... Rzucasz gale'a/apocalypse na Kartę boostującą swój atak jakimkolwiek sposobem (field, własny efekt, modyfikacje ataku a'la Tragoedia z "?") dalej następuje freeze. "Becomes" w True Draco trapie jest słowem kluczem, atak STAJE się PERMAMENTNIE konkretną wartością, a bonusy (continuous bonusy!) wpływające na kartę w momencie "zamrożenia" nie zadziałają (Np. United We Stand, summon dodatkowego stwora nie zmienia siły).

Jezeli ktoś nie zerknął w temat podany przeze mnie wcześniej (lenistwo) to przedstawiam z tamtąd screena z podobnej sprawy. Podpunkt no.3 z Gachi GachiW skrócie :
Sphinx ma 4k
Efekt Apocalypse czyni atak Triamidy 2k atk
Ubywa fielda w grave, atak się nie zmienia
2
Zasady i rulingi / Odp: Triamidy fieldy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez UnicroN dnia Dzisiaj o 09:21:26 »
Tomo ale to ciągle są zmiany atk\def Obcych kart. A ten boost Sphinx dostać powinien z własnego efektu a nie innej karty...
3
Zasady i rulingi / Odp: Triamidy fieldy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kanashimi Tomo dnia Dzisiaj o 03:45:49 »
1. Halve, 2k ataku. Nawet jak zniknie field to atak dalej bedzie 2k, npbo następuje tzw. "Freeze" ataku, czyli modulatory ataku nie są już brane pod uwagę. Tragoedia vs BW Gale

http://yugioh.pl/zasady-i-rulingi/star-seraph-sentry-vs-tragoedia/
4
Turnieje i inne imprezy / Odp: Kryptonim "Tincan, czyli puszka" [2017-08-26] Wrocław
« Ostatnia wiadomość wysłana przez DuszekWiluszek dnia Dzisiaj o 02:57:16 »
@Marik126p

2 Trade-In znajdą się :)

PW.
5
Anime i Manga / Odp: Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery) Manga
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kamiru dnia Wczoraj o 21:55:15 »
Doszło do lekkiego opóźnienia, ale wreszcie otrzymaliśmy informacje dotyczące najnowszego, już 25 rozdziału mangi Arc-V i nie powiem osobiście jestem bardzo z nich zadowolony :D. Oczywiście nie mogę zacząć od niczego innego jak od nowych przedstawicieli archetypu D/D używanych przez Reijiego, a są to odpowiednio D/D Cold Golem i D/D Greedy Golem (dla przyjaciół Pan Predator), które zaskakująco okazują się być Trap Monsterami (Yuto nie jesteś już sam) :P. Lecz to nie wszystko, nie można zapomnieć o Isaacu i o kolejnych dwóch jego kartach czyli o Mirror Imagine Reflector 1 i Mirror Imagine Catadioptricker 7. Również w tym miejscu warto nadmienić że ujawniony został jeden z efektów Mirror Imagine Secondary 9, którego poznaliśmy już w poprzednim chapterze ;). Po tym wszystkim nasuwa mi się na myśl tylko jedno pytanie. Czyżby nasz młody Akaba starał się naśladować Yuyę jak i jego counterparty w kwestii ich styl gry i czy może to oznaczać że podobnie jak jego odpowiednik z anime tak samo i on będzie władać wszystkimi metodami przywoływań? Osobiście nie miałbym nic przeciwko xD.

D/D Cold Golem i D/D Greedy Golem
Mirror Imagine Reflector 1 i Mirror Imagine Catadioptricker 7

Źródło: YGO Organization
6
Zasady i rulingi / Odp: Triamidy fieldy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kali dnia Wczoraj o 21:34:55 »
1. halvuje current atak, wiec jak ma 4k, halv 2000, no i ubywa 1 fielda = 1500, halv apocalypse jest permanentny
2. przez to ze fortress to cont efekt i przy resolvie cl1 slumbera będzie już face up na polu to tiramid jest chroniony i opp nie wezwie kaiju przez to że kondycja zniszczenia moba nie została spełniona
7
Zasady i rulingi / Triamidy fieldy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez UnicroN dnia Wczoraj o 21:14:52 »
Mam pytanie a nawet 2 co do ich niektorych efektów i jak sie rozwiązują :


1. Triamid Sphinx jego efekt mówi, że dostaje 500atk i def za kazdego Triamid Fielda w GY. Sytuacja jest, ze są 3 fieldy w GY więc ma 4000atk. AktywowNy został efekt True Draco Apocalypse więc ma 2000atk. Nowy battle phase. Mam 2 fieldy w GY. I pytanie. Czy Sphinx bedzie mial dalej 2000atk czy 3000?

2. Mam na polu Triamid Master. Opp aktywuje przy swoim pustym polu Interrupted Kaiju Slumber. Ja chain efektu Mastera do zmiany fielda i wrzucam field Triamid Fortress które broni przed zniszczeniem efektami moje triamidy. Czy field uchroni przed zniszczeniem Mastera czy nie zdąży?

8
Anime i Manga / Odp: Yu-Gi-Oh! VRAINS (możliwe spoilery) Anime
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Regis dnia Wczoraj o 19:40:14 »
Odpowiem krótko- owszem xD
9
Anime i Manga / Odp: Yu-Gi-Oh! VRAINS (możliwe spoilery) Anime
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kamiru dnia Wczoraj o 17:25:43 »
Założę się drogi Regisie że po prostu chcesz zobaczyć ładną cosplayerkę Ghost Girl odtwarzającą scenę zaprezentowaną w poniższym spoilerze (Sharon Stone style) :P. A wracając do tematu, jak informuje nas Organizacja niedawno doszło do zmiany na pozycji Chief Directora w ekipie zajmującej się tworzeniem VRAINS, niejaki Asano Katsuya zastąpił na owym stanowisku Hosoda Masahiro. Na tą chwilę powód tej roszady nie jest znany, ale chodzą pogłoski że jakość animacji za starego dyrektora nie spełniała ustalonych standardów, co w ostateczności mogło być powodem jego zwolnienia. I tak od odcinka 14 można zaobserwować znaczącą poprawę w tym aspekcie objawiającą się choćby poprzez nową oprawę towarzyszącą przywoływaniu Link Monsterów :D.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Źródło: YGO Organization
10
Wiadomości i nowości / Extreme Force TCGEXFO
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kanashimi Tomo dnia Wczoraj o 09:57:29 »

Nadchodzi nowa armia Cyverse monsterów, a wśród nich potęga znana jako Excode Talker, którego moc będzie potrzebna w twoim Extra Decku. Przygotuj się, już w lutym przybędą do TCG.

Premiera : 2 luty 2018Źródło : SUXcode Talker
Strony: [1] 2 3 ... 10