Wątek: Mistrzostwa Polski 2013 Łódź - Raport  (Przeczytany 1233 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Izorist

Mistrzostwa Polski 2013 Łódź - Raport
« dnia: 04 Sierpień, 2013, 17:21:14 »
+4
Top16:
  • Przemysław "Soul" Strzałka
  • Bartłomiej "Lampart" Świeboda
  • Piotr "Lightdeck" Zieliński
  • Jarosław "Jar" Pajor
  • Filip "Fifczak" Michta
  • Szymon "Khalidov" Biniszewski
  • Artur "Wilczy" Prokosz
  • Remigiusz "Nocturn" Machula
  • Audris Avots
  • Krzysztof "Kiris" Bziuk
  • Marcin "MarcinX" Lenart
  • Wojciech Heleniak
  • Piotr Kąkol
  • Łukasz "Blast" Strukowski
  • Massimiliano "Modena" Palazzo
  • Andris Sveics

Wykres mety ogólnej:

Wykres mety Top16:


Decklisty:

1. Przemysław Strzałka

Spoiler
Monster: [29]
3 Blaster, Dragon Ruler of Infernos
3 Redox, Dragon Ruler of Boulders
3 Tidal, Dragon Ruler of Waterfalls
3 Tempest, Dragon Ruler of Storms
2 Burner, Dragon Ruler of Sparks
2 Reactan, Dragon Ruler of Pebbles
2 Stream, Dragon Ruler of Droplets
2 Lightning, Dragon Ruler of Drafts
1 Flamvell Guard
1 Light and Darkness Dragon
1 Eclipse Wyvern
3 Maxx "C"
3 Effect Veiler

Spell: [12]
3 Super Rejuvenation
3 Sacred Sword of Seven Stars
2 Gold Sarcophagus
1 Heavy Storm
1 Monster Reborn
1 Dark Hole
1 Card Destruction

Extra Deck: [15]
3 Mecha Phantom Beast Dracossack
2 Number 11: Big Eye
1 Gaia Dragon, the Thunder Charger
1 Mermail Abyssgaios
1 Crimson Blader
1 Thought Ruler Archfiend
1 Scrap Dragon
1 Colossal Fighter
1 Ancient Sacred Wyvern
1 Black Rose Dragon
1 Armory Arm
1 Maestroke the Symphony Djinn

Side Deck: [15]
2 Tsukuyomi
1 Exploder Dragon
1 Neo-Spacian Grand Mole
3 Royal Decree
2 Mystical Space Typhoon
2 Forbidden Chalice
1 Light and Darkness Dragon
1 Eclipse Wyvern
2 Eradicator Epidemic Virus

2. Bartłomiej Świeboda

Spoiler
Monster: [19]
1 Dark Armed Dragon
2 Rescue Rabbit
2 Effect Veiler
3 Evilswarm Castor
3 Evilswarm Mandragora
2 Evilswarm Thunderbird
3 Evilswarm Heliotrope
3 Evilswarm Kerykeion

Spell: [11]
2 Mystical Space Typhoon
2 Forbidden Dress
3 Infestation Pandemic
1 Monster Reborn
1 Heavy Storm
1 Reinforcement of the Army
1 Dark Hole

Trap: [12]
3 Compulsory Evacuation Device
1 Infestation Infection
1 Solemn Warning
1 Solemn Judgment
2 Bottomless Trap Hole
2 Torrential Tribute
2 Safe Zone

Extra Deck: [15]
3 Evilswarm Ophion
1 Evilswarm Thanatos
1 Evilswarm Ouroboros
2 Evilswarm Bahamut
1 Evilswarm Nightmare
1 Maestroke the Symphony Djin
1 Gem-Knight Pearl
1 Number 16: Shock Master
1 Gagaga Cowboy
1 Photon Papilloperative
1 Abyss Dweller
1 Ally of Justice Catastor

Side Deck: [15]
2 Thunder King Rai-Oh
1 Mystical space Typhoon
3 Soul Drain
3 Eradicator Epidemic Virus
2 Dark Illlusion
2 Gozen Match
2 Maxx "C"

3. Piotr Zieliński

Spoiler
Monster: [33]
3 Blaster, Dragon Ruler of Infernos
3 Redox, Dragon Ruler of Boulders
3 Tidal, Dragon Ruler of Waterfalls
3 Tempest, Dragon Ruler of Storms
2 Burner, Dragon Ruler of Sparks
2 Reactan, Dragon Ruler of Pebbles
2 Stream, Dragon Ruler of Droplets
2 Lightning, Dragon Ruler of Drafts
3 Maxx "C"
3 Effect Veiler
3 Exploder Dragon
2 Penguin Soldier
1 Red-Eyes Darkness Metal Dragon
1 Gorz the Emissary of Darkness

Spell: [10]
3 Super Rejuvenation
2 Sacred Sword of Seven Stars
3 Gold Sarcophagus
1 Heavy Storm
1 Dark Hole

Extra Deck: [15]
3 Mecha Phantom Beast Dracossack
1 Number 11: Big Eye
1 Gaia Dragon, the Thunder Charger
1 Number 7: Lucky Straight
1 Mermail Abyssgaios
1 Crimson Blader
1 Scrap Dragon
1 Black Rose Dragon
1 Armory Arm
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Ally of Justice Catastor
1 Red Dragon Archfiend
1 Stardust Dragon

Side Deck: [15]
3 Mystical Space Typhoon
2 Light and Darkness Dragon
3 Eclipse Wyvern
3 Eradicator Epidemic Virus
1 Return from the Different Dimension
1 Monster Reborn
1 Breakthrough Skill
1 Messenger of Peace

4. Jarosław Pajor

Spoiler
Monster: [19]
1 Dark Armed Dragon
2 Rescue Rabbit
2 Effect Veiler
3 Evilswarm Castor
3 Evilswarm Mandragora
2 Evilswarm Thunderbird
3 Evilswarm Heliotrope
3 Evilswarm Kerykeion

Spell: [11]
2 Mystical Space Typhoon
2 Forbidden Dress
3 Infestation Pandemic
1 Monster Reborn
1 Heavy Storm
1 Reinforcement of the Army
1 Dark Hole

Trap: [11]
2 Compulsory Evacuation Device
1 Infestation Infection
1 Solemn Warning
1 Solemn Judgment
2 Bottomless Trap Hole
2 Torrential Tribute
1 Safe Zone
1 Dark Illusion

Extra Deck: [15]
3 Evilswarm Ophion
1 Evilswarm Thanatos
1 Evilswarm Ouroboros
2 Evilswarm Bahamut
1 Evilswarm Nightmare
1 Maestroke the Symphony Djin
1 Gem-Knight Pearl
1 Number 16 Shock Master
1 Gagaga Cowboy
1 Photon Papilloperative
1 Abyss Dweller
1 Ally of Justice Catastor

Side Deck: [14]
2 Thunder King Rai-Oh
1 Maxx "C"
1 Evilswarm Azzathoth
2 Droll & Lock Bird
1 Mystical space Typhoon
2 Soul Drain
2 Eradicator Epidemic Virus
1 Dark Illlusion
2 Gozen Match

5. Filip Michta

Spoiler
Monster: [17]
3 Karakuri Komachi mdl 224 "Ninishi"
3 Karakuri Strategist mdl 248 "Nishipachi"
3 Karakuri Merchant mdl 177 "Inashichi"
2 Karakuri Ninja mdl 919 "Kuick"
3 Solar Wind Jammer
2 Spirit Reaper
1 Karakuri Watchdog mdl 313 "Saizan"

Spell: [15]
2 Karakuri Cash Cache
2 Karakuri Anatomy
2 Machine Duplication
3 Instant Fusion
1 Dark Hole
2 Mystical Space Typhoon
1 Heavy Storm
1 Pot of Avarice
1 Monster Reborn

Trap: [8]
1 Mirror Force
1 Bottomless Trap Hole
2 Compulsory Evacuation Device
1 Fiendish Chain
1 Starlight Road
1 Solemn Judgment
1 Solemn Warning

Extra Deck: [15]
1 Wind-Up Zenmaines
1 Maestroke the Symphony Djinn
2 Cyber Saurus
1 Ally of Justice Catastor
1 Naturia Beast
1 Naturia Barkion
1 Black Rose Dragon
2 Karakuri Shogun mdl 00 "Burei"
2 Karakuri Steel Shogun 00X "Bureido"
1 Colossal Fighter
1 Scrap Dragon
1 Stardust Dragon

Side Deck: [15]
1 Mystical Space Typhoon
2 System Down
2 Effect Veiler
2 Puppet Plant
3 Macro Cosmos
2 Shadow-Imprisoning Mirror
3 Gozen Match

6. Szymon Binieszewski

Spoiler
Monster: [19]
2 Rescue Rabbit
3 Evilswarm Heliotrope
3 Evilswarm Castor
3 Evilswarm Thunderbird
3 Evilswarm Kerykeion
2 Evilswarm Mandragora
2 Maxx "C"
1 Dark Armed Dragon

Spell: [9]
2 Infestation Pandemic
2 Mystical Space Typhoon
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
1 Heavy Storm
1 Forbidden Dress
1 Reinforcement of the Army

Trap: [13]
3 Compulsory Evacuation Device
2 Dimensional Prison
2 Bottomless Trap Hole
2 Torrential Tribute
1 Solemn Judment
1 Solemn Warning
1 Safe Zone
1 Infestation Infection

Extra Deck: [15]
3 Evilswarm Ophion
2 Evilswarm Bahamut
1 Evilswarm Ouroboros
1 Evilswarm Thanatos
1 Evilswarm Nightmare
1 Gem-Knight Pearl
1 Number 39: Utopia
1 Number 16: Shock Master
1 Photon Papilloperative
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Lavalval Chain
1 Daigusto Emeral

Side Deck: [15]
2 Thunder King Rai-Oh
3 Zombie World
1 Mystical Space Typhoon
3 Eradicator Epidemic Virus
2 Imperial Iron Wall
2 Gozen Match
2 Macro Cosmos

7. Artur Prokosz

Spoiler
Monster: [15]
3 Brotherhood of the Fire Fist - Bear
1 Brotherhood of the Fire Fist - Buffalo
3 Brotherhood of the Fire Fist - Dragon
2 Brotherhood of the Fire Fist - Gorilla
2 Effect Veiler
2 Maxx "C"
2 Reborn Tengu

Spell: [15]
1 Book of Moon
1 Dark Hole
3 Fire Formation - Tenki
2 Fire Formation - Tensu
2 Forbidden Lance
1 Heavy Storm
1 Monster Reborn
2 Mystical Space Typhoon
2 Pot of Duality

Trap: [10]
2 Bottomless Trap Hole
3 Compulsory Evacuation Device
3 Fire Formation - Tensen
1 Solemn Judgment
1 Solemn Warning

Extra Deck: [15]
1 Ally of Justice Catastor
1 Abyss Dweller
2 Brotherhood of the Fire Fist - Cardinal
2 Brotherhood of the Fire Fist - Tiger King
1 Diamond Dire Wolf
1 Gagaga Cowboy
1 Gem-Knight Pearl
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Number 16: Shock Master
1 Number 39: Utopia
1 Number 91: Thunder Spark Dragon
1 Photon Papilloperative
1 Steelswarm Roach

8. Remigiusz Machula

Spoiler
Monster: [29]
3 Blaster, Dragon Ruler of Infernos
3 Redox, Dragon Ruler of Boulders
3 Tidal, Dragon Ruler of Waterfalls
3 Tempest, Dragon Ruler of Storms
2 Burner, Dragon Ruler of Sparks
2 Reactan, Dragon Ruler of Pebbles
1 Stream, Dragon Ruler of Droplets
2 Lightning, Dragon Ruler of Drafts
1 Flamvell Guard
1 Dragunity Corsesca
1 Yamata Dragon
3 Maxx "C"
3 Effect Veiler
1 Debis Dragon

Spell: [11]
3 Super Rejuvenation
1 Sacred Sword of Seven Stars
3 Gold Sarcophagus
1 Heavy Storm
1 Monster Reborn
2 Forbidden Lance

Trap: [1]
1 Return from Different Dimmension

Extra Deck: [15]
1 Mecha Phantom Beast Dracossack
2 Number 11: Big Eye
1 Gaia Dragon, the Thunder Charger
1 Mermail Abyssgaios
1 Number 7: Lucky Straight
1 Exploder Dragonwing
1 Stardust Dragon
1 Crimson Blader
1 Thought Ruler Archfiend
1 Scrap Dragon
1 Colossal Fighter
1 Ancient Sacred Wyvern
1 Black Rose Dragon
1 Maestroke the Symphony Djinn

Side Deck: [15]
2 Tsukuyomi
1 Exploder Dragon
2 Mystical Space Typhoon
2 Forbidden Chalice
3 Eradicator Epidemic Virus
1 Swift Scarecrow
2 Morphing Jar #2
2 Vanity Ruler

Reszta decklist z TOP16

Raport:
Spoiler
Siedzę właśnie w pociągu to przy okazji napiszę jakiś raport.

W piątek pociąg do Wrocławia (uciekła mi przesiadka w Opolu), zmęczony i zły poszedłem jeszcze do Feniksa, żeby zabrać karty Wilczego, coby Soul dalej wierzył, że go nie będzie xP
Krótka drzemka, Szwagier podrzucił mnie na busa, znaleźliśmy Leo i jedziem na Łódź.

W Łodzi pod Mac'iem małe yugijo, spotkania z kilkoma jeszcze wczorajszymi osobami, potem śniadanie w Mac'u, zebrałą się ekipa, patrze na zegarek, już prawie 10, no to lecę do GLa.

Przed wejściem miły pan z ISA'y, po chwili pojawił się też Marcel i pan Andrzej. Szybkie ogarnięcie sali, rejestracja, CZYTANIE WASZYCH NIECZYTELNYCH DECKLIST xD (tu pozdrowienia dla Modeny, rozszyfrowanie tych włoskich kart było nielada wyzwaniem, gdy je wczoraj przepisywałem, w dodatku nie posegregowane M/S/T, grazie). Jeśli będę sędziował w przyszłym roku dam wam możliwość wysłania decklist na maila, to wam druknę.

Muszę przyznać, że wiedza dot. YGO u Polaków jest na całkiem niezłym poziomie, niestety nie mogę powiedzieć tego o zagranicznych, którzy się pojawili, albo nie znali wielu podstaw, albo rulesharkowali, a niektórzy nawet nie potrafili się pogodzić z decyzją sędziego, mówiąc, że nie jestem dla nich autorytetem (pozdro Igors, z pochodzenia Rusek).

Obecność tak licznej grupy spoza Polski spowodowała, że głównie rozmawiałem po angielsku, bodajże Akira w pewnym momencie nawet zwątpił, czy jestem Polakiem, i zaczął do mnie mówić po angielsku xD

Z tego co na razie wiem dałem tylko jeden zły ruling, bo nie doczytałem karty. No i nie jestem pewien tego Double Game Lossa, ale biorąc pod uwagę to jak Kiris rulesharkował, to stwierdzam że to była dobra decyzja ;)

Dzięki Wrocławskiej części NEXTu, która towarzyszyła mi w podróży. Dzięki CRSowi za pogawędki w przerwach. Panu Andrzejowi za śwetną współpracę (może za rok zobaczycie mnie w tej samej roli).

Szczerze mówiąc to nabiegałem się jak głupi, chcąc by wszystko było jak najlepiej, mam nadzieję, że wam się podobało (tutaj pozdro dla Kaliego, po tych MP chyba nawzajem się doceniliśmy ;) )

W nagrodę za robotę dostałem boxa Abyss Rising, tak długo czekałem, że go otworzyłem, fajny drop był.

Deckprofile:




Zdjęcia:
Profil GameLordu na FB
« Ostatnia zmiana: 07 Sierpień, 2015, 14:16:11 wysłana przez Izorist »

 

Podobne tematy Yu-Gi-Oh!

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
81 Odpowiedzi
7067 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Maj, 2014, 01:56:35
wysłana przez Kehen
43 Odpowiedzi
4955 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Czerwiec, 2014, 13:09:31
wysłana przez Izorist
99 Odpowiedzi
5964 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Czerwiec, 2015, 01:19:11
wysłana przez Tasse
43 Odpowiedzi
2697 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Czerwiec, 2015, 17:36:28
wysłana przez Viamortis
60 Odpowiedzi
4555 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Czerwiec, 2016, 06:27:25
wysłana przez Limak