Wątek: Miki Raport - YCS  (Przeczytany 467 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Miki Raport - YCS
« dnia: 24 Luty, 2014, 18:44:37 »
+8
Miki Raporcik- pierwszy oddddd chyba pierwszy;p

Wyjazd 14.55 z Centralnego. O 14 spotkaliśmy się z Akira i Kalim w macu na centralnym gdzie już zaczęły się pierwszy próby cheatowania Kaliego. Czyli jak okraść Akirę z frytek :) kali zakupił jakieś pół maka do pociągu. Jakieś 40 min po opuszczeniu centralnego nasz pociąg miał postój jako że jeden z wagonów zaczął się palić:O . I pierwsza myśl ok pożar + PKP jako wynik daje nie małe atrakcje. Reszta podróży minęła raczej spokojnie nie licząc straszenia ludzi rozmową o kartach jeden pan podziękował za nasze towarzystwo.

Pierwsza runda zaczęła się na głównym w Berlinie, gdzie oczywiście wiedzieliśmy na jaki mamy iść autobus i do jakiej stacji dojechać niestety tu nasza wiedza się kończyła. Po kilku rundkach po dworcu mamy nasz przystanek i M41. - Jest dobrze. Niestety po dojeździe do naszego przystanku i informacji że "dalej to już rzut beretem" zaczynają się schody. Kilka rozmów z przechodnimi i JUŻ idziemy w złym kierunku xD tu wielkie podziękowania należą się Kaliemu który przytakiwał panu który pytał nas o ulice i rzucił jakąś przykładową nazwę. Kali szybko powiedział o tak tak- oczywiście wymieniona ulica miała się nijak do adresu naszego hotelu. Po kilku telefonach do Wilka i informacji że mamy iść wzdłuż rzeki by mieć ją po lewej stronie nadal nie mamy pojęcia gdzie jesteśmy xD- po obu stronach rzeki był chodnik. Na szczęście po kilku minutach próby zatrzymania niemca i nie ustającemu rozbawieniu Akiry na moje komentarze udało nam się złapać Niemca z GPS-em xD. Od tego momentu było już dobrze po 10 minutach trafiliśmy na miejsce oraz do naszego pokoju.

YCS Main Event

Udało nam się zapisać obejść vendorów i innych dziwnych atrakcji typu Utopia. Usiedliśmy i zaczęło się czekanie na początek 1 rundy. W czasie czekania zaczęły się moje pierwsze wymiany na niemieckiej ziemi czyli sprzedanie maty
z Ghosttrikiem za 45 Euro. Po tym przeszyliśmy się z akira po sali gdzie kupiłem mate z Ghostrikiem za 30 Euro xD.

Runda1 - Bujin 1-2 table 502
Pierwsza gra dla mnie szybko płynnie Bujin nawet nie odebrał mi 100 życia. Gra 2 i 3 wyglądały delikatnie inaczej.... Jako że ostatnio Bujiny zaczęły sidować 3 Decree wrzuciłem do maina dusta. Bujina zaczyna wrzuca yamato 4 sety i puszcza gre. Dopieram 5 s/t i beara. Bear w pada w BTH robię 5 setów 3 trapy i 2 mst. End Phase opp odpala 2 blind mst iiiiiiiiii trafia 2 moje mst..... dopiera kartę odpala Decree od tego momentu gra przestała wyglądać na coś co mogłem wygrać. Gra trzecia wyrówna do pewnego momentu czyli położenia kaiser colosseum i Decree oczywiście mst były w ostaniach 15 kartach decku. Terminacja mam na ręku wolfbarka i kilka martwych trapów opp yamato ale już bez outtów. Runda zero dokłada 2 kaiser colosseum. Draw i jest mst... o jedno Colosseum za dużo..... lose ale niemiec dostał warna za illegal play

Runda 2 - Inzektor 2-0 Table 532
Po 2 blind mst z poprzedniej rundy optymizm mnie opuścił. Przychodzę do mojego stolika i widzę gościa z mata z YSC i już widzę następna ciekawą grę. Nieszczęście było to tylko "Inzektor" G1 i G2 były całkiem łatwe w 1 straciłem 700 hp w drugiej 2k za warning. G1 bear 4 sety szybki win. W G2 po bth które zrobił -2 dla oppa gra stała się całkiem prosta. Po g1 warning czekał tylko i wyłącznie dla DAD-a

Runda 3 - WATT 2-0 Table 349
To był strasznie dziwny mecz.... dostaje jakiś strasznie ********** setup ważek która maja wywalone na ataki i efekty po dłużej wymianie s/t udało mi się wezwać Tiger kinga i zanegować małe g***a.. G2 była STRASZNA....... po side okazało się za watt prócz 3 ważek które maja wywalone posiada nie maly zestaw trapów czyli 3 dark briby, 3 black horny, 3 fiendish chainy. Zaczynając od 2 tury próbowałem wrzucić w pole Tiger Kinga i odpalić efekt. 1 dostał z warniga 2 z blackhorna, excition blackhorn, cardynal fiendish chain, w między czasie moje 2 mst i dark hole zadziałały jak małe hobanki dzięki Drak Bribe. Na 5 min przed terminacja po odpaleniu tenki stwierdziłem że został mi już tylko 1 ccd i 1 wolfbark oraz kilka s/t. Ostatni wolfbark dostał fiendish chainy ale tym razem udało mi się dochainować lance. Wolfbarka zamieniłem na Emerala którego 2 lanca obroniła przed kolejnym fiendishem. Udało mi się wrócic do extra 2 tiger kingi i 1 wolfbarka do decku. i 2 tury później dzięki temu że opp miał 2 martwe fiendish chainy i za mało miejsca wezwać króla tygrysa i wygrać.

Runda 4 Mermail 2:1 table 189
Gra typu mam wszystko kiedy trzeba. Sama gra była raczej nudna tzn opp próbował ale mu nie wychodziła. 3 razy tidal wpadł w prisona. w 3 grze miałem Dwellera na polu lance i prisona. Opp zagrywa dark hole chain lancy. Opp zadowolony wzywa linde atak a tu prison. Więcej razy się już nie uśmiechał. Jak to niemiec próbował mnie cheatować. Sytuacja mam na polu Rai-oha i 2/3 tisy atack raiohem w linde. Opp wzywa pike odpala efekt i chce zagrać BTS na mojego raioha w dmg stp.. i kolejny 3 call JUDGE!

Runda 5 Fire King table 56
Kolejny bywalec YCS który założył się że zrobi 3 topy w sezoenie Fire kingiem. Przegrana kostka przegrana gra dzięki warningowi i BTH u opp na polu. Druga gra to jeden z moich najlepszych zagrań. Zaczynam dobieram 5 s/t w tym full house. Summon CCD dobieram 2 PoD-y i koniec. Przeciwnik wrzuca tenki po yakszę która dostaje BTH setuje 4 i koniec. Draw dobieram beara, zagrywam poda pokazuje 3 karty w tym full house warning i cos. Dobieram warninga na rękę. Set beara i set 2 poda jako ostatni T/S. End phase gość odpala mst na mój ostatni set czyli PoD chain full house rozwalam mst/ tenki i 3 sety. Po resolvie jak opp zobaczył że nie był to warning a PoD poddał grę.
Zaczął mnie pytać czy pomyliłem sety i po tym jak stwierdziłem że nie bo chciałem mst wyciągną wywiązała się która rozmowa typu skąd jestem i po kilka zdaniach stwierdził że poddałby mi grę ale się założył. 3 gra dobrałem 2 wolfbarki beara i maxx-a i chyba lance. G3 była powolnym konaniem.


Round 6 Evillswarm table 188 2-1
Z tej gry pamiętam jedynie veiler na prawie każdego kery mst na infestacje trapa oraz fakt że opp nie potrafił setować karty przynajmniej kilku z nich.. Oraz w G3 po wyprowadzeniu przewagi 4 kart. Opp wzywa Exctiona odpala efekt i wpada w Starlighta który po raz kolejny ratował mnie z opresji(2 overworked, exction, full house) i poddana gra.

Round 7 Hieratic ruller table 181 1-2 drop choć powianiem grać dalej
G1 dla mnie stun Roachem i 2 prisony na 2 rullery oraz lance do wingbeata. G2 draw 3 potworów ccd i 2 lanc. G3 jedna z najbardziej wyrównanych gier w ten weekend. zostało mi 900 życia opp ma 2100 i  1 seta oraz stardusta na polu. dopieram wolfbark summon efekt i już na złożenie 101 po grę dostaje warning opp zostaje na 100.................


DROP

Kilka kolejnych tradów i powrót do hotelu i na "pyszną" turecka pizze na talerzu o średnicy 28 cm piwko żarty spać.

Day 2 opisałbym jako uj nie ogłoszenia. Razem z akira po zapisie na YSC trial i czekanie pod główną sceną jak było info nie dotarliśmy na 1 rundę i drop. Choć po raz kolejny powinniśmy zostać i grać. Poszliśmy zapisać się na Giant Card na 13.00 po czym wsiąkłem na trady z Niemcami by odebrać majątek naszego dziadka.

Podsumowanie i wniąski końcowe bo pisać mi się już nie chce.
-Starlight stardust sooooo gut. 4 razy jak sidowałem starlighta to uratował mi dupsko i wgyrał grę.
- Full Houls OP SHIT i love it
- FF jak dostaje 2 i więcej potów na rękę może iść na next game
- TE OGŁOSZENIA......
- 101 z boostra zawsze dobra
- Jak trade to tylko z Niemcami xD
- nie ma jak otwieranie 120 boosterów LVAL:)

Wielkie podziękowania dla całej ekipy:))) kiedy następny??
« Ostatnia zmiana: 07 Sierpień, 2015, 14:20:16 wysłana przez Izorist »

This is where the fun begins!

Kali

Odp: Miki Raport - YCS
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Luty, 2014, 22:19:43 »
0
kiedy nastepny? we londynie qwa

 

Podobne tematy Yu-Gi-Oh!

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
9 Odpowiedzi
1255 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Luty, 2014, 00:16:23
wysłana przez Puczman
40 Odpowiedzi
4142 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Czerwiec, 2018, 01:12:34
wysłana przez Razmus
9 Odpowiedzi
372 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Grudzień, 2016, 15:57:37
wysłana przez Illidan
6 Odpowiedzi
479 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Marzec, 2017, 15:51:30
wysłana przez Kali
4 Odpowiedzi
524 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Listopad, 2017, 18:56:49
wysłana przez Izorist