3   Kucharz, Jakub (0302152634)     6   6444555    Frog Tribute Stun
4   Świercz, Szymon (0302152611) 3   3555444       Melodious
5   Goraj, Adrian (0302152585)     3   3333592    Machina Geargia
6   Mochol, Mateusz (0302152671)  0   666407        Cyber Dragon

Drugi wakacyjny turniej bardzo udany. Nowi gracze dopisali, a meta nam się nieco zmieniła i mamy ciekawe decki.
Najlepsza karta z draftu: Jakiś błyszczący crap(Unexpected Dai) (jak zwykle nic ciekawego)
Grałem Yosenju i tym razem drugie miejsce, więc still bardzo ok. Od siebie dodam, że Nekrozy są spoko, a gracze Ritual Beastów powinni dostać specjalne miejsce w piekle, bo granie przeciwko temu czemuś to mordęga i najnudniejsze chwile życia.
Gratuluję wszystkim graczom i dzięki za świetne duele oraz niesamowitą atmosferę!
Kolejny turniej zapewne jeszcze w lipcu!
« Ostatnia zmiana: 05 Lipiec, 2015, 19:11:57 Mich »

Zadyma

Odp: [Kielce] Wakacyjny Oddech - RAPORT
« #1 28 Czerwiec, 2015, 17:42:20 »
+3
Turniej bardzo udany tylko drop słaby :( 1st place jest więc całkiem ok. Teraz zaczynając od początku:

Wstałem o 6:00 ponieważ o 7:20 miałem wyjazd z Szymonem i moją dziewczyną. Pojechał załatwić sprawy po czym pograliśmy troche w YGO w McDonald :3 Mecze takie srednie ale z dobrym nastrojem jedziemy na miejsce.

vs Mich Yosenju 2:0
G1 Nic nowego się nie wydarzyło niepokojącego, zaczynam bo rzuciłem 12 XD i wystawiam Cannahawk +4 sety banishujac Lare. Tura oppa BoM na Kama 1, Kama 2 niszczy mojego cannahawka i na End Phase aktywuje śmiało Ambusha. Teraz to w sumie czysta formalność rozkręciłem się, mimo że dostałem Secret Move na mojego tag outa. I Dmg przeciwnik nic ciekawego i gra.
G2 Zaczyna opp od set 2( chyba były 2 XD ) i Necrovalley. Ja na to Elder+Cannahawk tak bardzo skilled XD widząc Necrovalley wyszukałem 2x Steeds co pomogło mi wygrać na Tsujika dostał Veiler i to już była formalność.

1:0

vs Cyber Dragon 2:0
G1 Zaczynam od Cannahawk po czym banishuje tamera. Ginie po ataku Cyber Dragona moj canna i idzie ambush po pleye. Rozkręcam się bardzo szybko i przeciewnik z 9000 życia dostaje OTK ( miał zasetowanego Mirror Force ale moj Delfinek go przywrócił na rękę :3 )
G2 Przeciwnik wystawia Cyber Valley i oddaje ruch, mi akurat udało się otworzyć nawet nieźle co mi dało search jednej karty. Steeds w secie oraz MST i Wiretap na potencjalny backrow oraz Trap Stuna, kontrola pola i gra.

2:0

vs Frog Tribute Stune 2:0

G1 Finał rozpoczął się ciekawie poniważ nie rozpocząłem z niczym ciekawym summon cannahawk, set Soul Charge, BoM'a oraz MST :/ Następna runda summon Rampengu i robimy soul charge playa który rozkręcił mnie już na dobre i dałem rade :3.
G2 Otwieram dziadowo -.- 3x Rampengu, 1x Cannahawk, 1x Ambush i coś tam jeszcze no to myśle chyba przegrałem,ale cóż gram przeciwnik wystawia mi Vanity's fienda po czasie ale dostaje raigeki które dobrałem z topa XD, następny był problem Duży Mobius który zniszczył set3 i Gorz który miał całkiem spory atk ,ale zrobiłem dwa razy eff Apelio małego podbijając każdego potka o 1000 ATK i przebiłem się a reszta to formalność :3

3:0 Było ok, nieźle otwierałem mimo że nie grałem Teleportów. Tutaj deckprofile :

Secior

« #2 28 Czerwiec, 2015, 18:18:15 »
+1
Zakończyłem swój debiut na naszej niedużej świętokrzyskiej scenie na 5tym miejscu. Nie oczekiwałem zbyt wiele, byleby nie być ostatnim, a to sie akurat udało. Niedużo pamiętam z moich gier (postaram się na przyszłość więcej zapamiętać :P )

vs Zimon (Melodious) 0:2

W obu grach na samym początku zostałem zablokowany przez special summonowane Aria the Melodious DivaElegy the Melodious Diva. Nie udało mi się znaleźć odpowiedzi i przegrałem gładko.

0:1

vs Mich (Yosenju) 1:2

Dość wyrównane gry, chociaż im dłużej one trwały tym wydawało się, że Mich zdobywał przewagę. Raz chyba mnie uratował Mirror Force przed jego Kamami i to wygrało grę. W 2óch pozostałych trochę jednak zabrakło.

0:2

vs JuicySlacker (Cyber Dragon) 2:1

Ostatni mecz, który udało się jednak wygrać. Pierwszą grę przegrałem po tym jak przeciwnik zabrał mi fielda swoim Chimeratech Fortress Dragon. Niestety mój własny Number 85: Crazy Box tylko mnie dobił. W kolejnych udało mi się wygrać, ale to raczej za sprawą tego, że przeciwnikowi zupełnie nie dochodziło, niż przez to żebym robił jakieś świetne playe.

1:2

Podsumowując, ogólnie jestem zadowolony. Przyjemna atmosfera, nie ma żadnych spin. Bardzo miło się gra, spędziłem parę fajnych godzin w fajnym towarzystwie #noregrets. Po turnieju graliśmy sobie jeszcze na luzie i w jednej grze z Michem na jego Torrential Tribute udało mi się odpowiedzieć Starlight Road'em i cała sala wpadła w szał :D