Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Szymon K. (don_chaka) 0303201061

Turnieje

Sezon #5
Sezon #6

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Szymon K. (don_chaka) 0303201061 (ELO: 925) vs. reszta świata

TURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYE
OGÓŁEM938103241
TEN SEZON938103241
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Jakub Z. (Icarus)030215107511540-14-1400321%
Adrian G. (-)03021512098867-11-410156%
Szymon Ś. (Zimon)030215261110280-23-2300336%
Michał C. (-)03031984819897-16-910241%
Aleksander L. (Liander)03032010859950-8-800140%
Ryszard P. (Rysnig)030111621710030-7-700139%
Dawid C. (-)03021510409490-17-1700247%
Piotr D. (-)03032012078462402430061%
Jakub K. (kkolodziej)03031983218611301320059%
Piotr M. (Tyson)030215324110090-7-700138%
Paweł P. (splawik90)030215446811860-3-300118%
Jakub P. (-)999900010197090910044%
Konrad O. (Bowlin)030215089710420-6-600134%
Paweł M. (Mizuk)030319943991100002052%
Mateusz F. (hidan)030215469011670-3-300120%
Jedrzej S. (TupTupek)030319821196090910045%
Marcin P. (Viet)030215231610340-6-600135%
Wojciech P. (Vattghern)0302154212100510101039%
Jens T. (-)030088790810000-7-700139%
Ronny M. (-)03016870719870-7-700141%
Mateusz K. (Matikers)0303201270101790910037%
Bernard G. (Benger)030319944111850-4-400118%
Jan H. (Anoteuss)03031985778930-10-1000155%
Mateusz Z. (MateMatyk)030215326411290-4-400124%
Szymon B. (Kali)030215165113470-1-10018%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (0)
WŁASNA DUSZA: STRACONA
POSIADA JĄ:
Paweł P. (splawik90)
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
D/D 2 0 2 0 5 29% 2018-06-30
#N/A 1 0 2 0 2 50% 2018-04-28
Pendulum Magician 6 0 6 3 17 27% 2018-06-03

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
#N/A #N/A 2 2 0 0 100%
#N/A Pendulum Magician 1 0 0 1 0%
#N/A Superheavy Samurai 1 0 0 1 0%
D/D Altergeist 1 0 0 1 0%
D/D Elementsaber 1 1 0 0 100%
D/D Paleozoic Dinosaur 3 0 0 3 0%
D/D Trickstar 1 1 0 0 100%
D/D Trickstar Sky Striker 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician Altergeist 2 0 0 2 0%
Pendulum Magician Blue-Eyes 2 0 0 2 0%
Pendulum Magician Cyber Dragon 2 1 1 0 67%
Pendulum Magician Elementsaber 1 1 0 0 100%
Pendulum Magician F.A. 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician Gouki 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician Gouki Knightmare 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician Gren Maju 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician Mermail 1 0 1 0 34%
Pendulum Magician Monarch 1 1 0 0 100%
Pendulum Magician Odd-Eyes Magician 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician Paleozoic Dinosaur 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician Paleozoic Frog 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician Pendulum Magician 3 1 0 2 34%
Pendulum Magician Red-Eyes 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician Sekka Mermail 1 0 1 0 34%
Pendulum Magician SPYRAL 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician Tindangle 1 1 0 0 100%
Pendulum Magician Trickstar Sky Striker 1 1 0 0 100%
Pendulum Magician True Draco Invoked 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician World Chalice 1 0 0 1 0%