Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Szymon K. (don_chaka) 0303201061

Turnieje

Sezon #5
Sezon #6

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Szymon K. (don_chaka) 0303201061 (ELO: 938) vs. reszta świata

TURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYE
OGÓŁEM73183191
TEN SEZON73183191
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Jakub Z. (Icarus)030215107511530-10-1000222%
Adrian G. (-)03021512098867-11-410157%
Szymon Ś. (Zimon)030215261110050-23-2300340%
Michał C. (-)03031984819527-9-210148%
Aleksander L. (Liander)03032010859950-8-800142%
Ryszard P. (Rysnig)030111621710030-7-700141%
Dawid C. (-)03021510409490-17-1700248%
Piotr D. (-)03032012079121701720054%
Jakub K. (kkolodziej)030319832186170710061%
Piotr M. (Tyson)030215324110090-7-700140%
Paweł P. (splawik90)030215446812090-3-300117%
Jakub P. (-)999900010197090910045%
Konrad O. (Bowlin)030215089710470-6-600135%
Paweł M. (Mizuk)030319943991100002054%
Mateusz F. (hidan)030215469011760-3-300120%
Jedrzej S. (TupTupek)030319821196090910047%
Marcin P. (Viet)030215231610280-6-600137%
Wojciech P. (Vattghern)0302154212100310101041%
Jens T. (-)030088790810000-7-700141%
Ronny M. (-)03016870719870-7-700143%
Mateusz K. (Matikers)030320127099990910041%
Bernard G. (Benger)030319944111420-4-400124%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (0)
WŁASNA DUSZA: STRACONA
POSIADA JĄ:
Paweł P. (splawik90)
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
#N/A 1 0 2 0 2 50% 2018-04-28
Pendulum Magician 6 0 6 3 17 27% 2018-06-03

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
#N/A #N/A 2 2 0 0 100%
#N/A Pendulum Magician 1 0 0 1 0%
#N/A Superheavy Samurai 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician Altergeist 2 0 0 2 0%
Pendulum Magician Blue-Eyes 2 0 0 2 0%
Pendulum Magician Cyber Dragon 2 1 1 0 67%
Pendulum Magician Elementsaber 1 1 0 0 100%
Pendulum Magician F.A. 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician Gouki 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician Gouki Knightmare 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician Gren Maju 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician Mermail 1 0 1 0 34%
Pendulum Magician Monarch 1 1 0 0 100%
Pendulum Magician Odd-Eyes Magician 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician Paleozoic Dinosaur 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician Paleozoic Frog 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician Pendulum Magician 3 1 0 2 34%
Pendulum Magician Red-Eyes 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician Sekka Mermail 1 0 1 0 34%
Pendulum Magician SPYRAL 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician Tindangle 1 1 0 0 100%
Pendulum Magician Trickstar Sky Striker 1 1 0 0 100%
Pendulum Magician True Draco Invoked 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician World Chalice 1 0 0 1 0%