Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Paweł M. (Mizuk) 0303199439

Turnieje

Sezon #3
Sezon #4

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Paweł M. (Mizuk) 0303199439 (ELO: 931) vs. reszta świata

TURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYE
OGÓŁEM1039120261
TEN SEZON72880191
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Krzysztof A. (Illidan)030111598011210-17-1700325%
Mikołaj D. (Miki)030111601113020-2-200111%
Bernard G. (Benger)0303199441107420-18220331%
Adrian G. (-)03021512097924-12-810169%
Raymond Z. (Ray)03011162299490-9-900147%
Rafał M. (-)030215138110110-7-700139%
Arkadiusz L. (-)030215317893880810049%
Gabryś L. (G)030003546810430-7-700134%
Jan S. (smokaczka)030215341191680810052%
Łukasz M. (Matys)0302153571106910-12-210231%
Robert W. (Robe3)030215137010550-7-700133%
Wojtek S. (wsmbwsmb)03021534239780-8-800143%
Mariusz Z. (OkazakiQq)030215110111930-6-600118%
Szymon Ś. (Zimon)030215261190170710054%
Jakub Z. (Icarus)0302151075100280810040%
Filip M. (Fifi)030111557511920-3-300118%
Dawid S. (-)999900006297190910044%
Ryszard P. (Rysnig)03011162179670-7-700145%
Jakub O. (kubus12374)030215468889280810056%
Jakub C. (Korni)030004409013400-2-20019%
Maciej P. (Bahamut)030215077510110-7-700139%
Tomasz P. (Dżimi)030215252410600-7-700132%
Łukasz K. (Mugetsu)030215416396880810045%
Mateusz K. (-)030215470198590910042%
Jerzy B. (Yuri)030215250111200-5-500125%
Przemysław A. (Szefo09)03021536189950-7-700141%
Michał W. (Quentim)030215075110290-7-700136%
Konrad O. (Bowlin)03021508979860-8-800142%
Konrad O. (Yugi MODO)03021540418920-10-1000156%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (0)
WŁASNA DUSZA: STRACONA
POSIADA JĄ:
Jakub C. (Korni)
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
Burning Abyss Phantom Knights 1 0 2 0 3 40% 2016-11-26
Burning Abyss 3 0 3 0 8 28% 2016-07-24
Dinomist 3 0 5 0 5 50% 2016-09-25
Mermail 3 0 2 0 10 17% 2017-03-18

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
Burning Abyss Blue-Eyes 3 1 0 2 34%
Burning Abyss Burning Abyss 1 0 0 1 0%
Burning Abyss Ghostrick 1 0 0 1 0%
Burning Abyss HERO 1 0 0 1 0%
Burning Abyss Kozmo 1 0 0 1 0%
Burning Abyss Lunalight 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Majespecter 1 0 0 1 0%
Burning Abyss Performapal Dracoslayer 1 0 0 1 0%
Burning Abyss Speedroid 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Phantom Knights Felgrand 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Phantom Knights HERO 1 0 0 1 0%
Burning Abyss Phantom Knights Lunalight 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Phantom Knights Metalfoes 1 0 0 1 0%
Burning Abyss Phantom Knights PSY-Frame 1 0 0 1 0%
Dinomist Blackwing 1 0 0 1 0%
Dinomist Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Dinomist Geargia 1 1 0 0 100%
Dinomist Kozmo 2 1 0 1 50%
Dinomist Lightsworn 1 1 0 0 100%
Dinomist Metalfoes 1 0 0 1 0%
Dinomist Monarch 2 0 0 2 0%
Dinomist Raidraptor 1 1 0 0 100%
Mermail Banish Control 1 0 0 1 0%
Mermail HERO 1 0 0 1 0%
Mermail Infernoid 1 0 0 1 0%
Mermail Kozmo 1 0 0 1 0%
Mermail Lightsworn 1 0 0 1 0%
Mermail Lunalight 1 0 0 1 0%
Mermail Magician 2 0 0 2 0%
Mermail Monarch 1 0 0 1 0%
Mermail Synchron 1 1 0 0 100%
Mermail Zombie 2 1 0 1 50%