Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Paweł M. (Mizuk) 0303199439

Turnieje

Sezon #3
Sezon #4
Sezon #5

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Paweł M. (Mizuk) 0303199439 (ELO: 932) vs. reszta świata

TURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYE
OGÓŁEM1246150301
TEN SEZON273040
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Krzysztof A. (Illidan)030111598011410-17-1700323%
Mikołaj D. (Miki)030111601113390-2-20019%
Bernard G. (Benger)0303199441110520-23-320427%
Adrian G. (-)03021512098424-12-810163%
Raymond Z. (Ray)03011162299490-9-900148%
Rafał M. (-)030215138110110-7-700139%
Arkadiusz L. (-)03021531789051601620054%
Gabryś L. (G)030003546810430-7-700135%
Jan S. (smokaczka)030215341193080810050%
Łukasz M. (Matys)0302153571106910-12-210231%
Robert W. (Robe3)0302151370104311-7410135%
Wojciech S. (wsmbwsmb)030215342310190-15-1500238%
Mariusz Z. (OkazakiQq)030215110112160-6-600116%
Szymon Ś. (Zimon)030215261189970710055%
Jakub Z. (Icarus)0302151075112180810025%
Filip M. (Fifi)030111557511660-3-300121%
Dawid S. (-)999900006297190910044%
Ryszard P. (Rysnig)03011162179670-7-700145%
Jakub O. (Zolirex)03021546889531501520047%
Jakub C. (Korni)030004409013560-2-20018%
Maciej P. (Bahamut)030215077510250-7-700137%
Tomasz P. (Dżimi)030215252410600-7-700132%
Łukasz K. (Mugetsu)030215416396880810045%
Mateusz K. (-)030215470198590910042%
Jerzy B. (Yuri)030215250111250-5-500125%
Przemysław A. (Szefo09)030215361810460-7-700134%
Michał W. (Quentim)030215075110360-7-700135%
Konrad O. (Bowlin)03021508979600-8-800146%
Konrad O. (Yugi MODO)03021540418920-10-1000156%
Mateusz F. (hidan)030215469011350-6-600124%
Mateusz P. (Nimrod)03021535829840-7-700143%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (0)
WŁASNA DUSZA: STRACONA
POSIADA JĄ:
Jakub C. (Korni)
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
Phantasm Spiral 2 0 3 0 4 43% 2017-07-02
Burning Abyss Phantom Knights 1 0 2 0 3 40% 2016-11-26
Burning Abyss 3 0 3 0 8 28% 2016-07-24
Dinomist 3 0 5 0 5 50% 2016-09-25
Mermail 3 0 2 0 10 17% 2017-03-18

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
Burning Abyss Blue-Eyes 3 1 0 2 34%
Burning Abyss Burning Abyss 1 0 0 1 0%
Burning Abyss Ghostrick 1 0 0 1 0%
Burning Abyss HERO 1 0 0 1 0%
Burning Abyss Kozmo 1 0 0 1 0%
Burning Abyss Lunalight 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Majespecter 1 0 0 1 0%
Burning Abyss Performapal Dracoslayer 1 0 0 1 0%
Burning Abyss Speedroid 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Phantom Knights Felgrand 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Phantom Knights HERO 1 0 0 1 0%
Burning Abyss Phantom Knights Lunalight 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Phantom Knights Metalfoes 1 0 0 1 0%
Burning Abyss Phantom Knights PSY-Frame 1 0 0 1 0%
Dinomist Blackwing 1 0 0 1 0%
Dinomist Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Dinomist Geargia 1 1 0 0 100%
Dinomist Kozmo 2 1 0 1 50%
Dinomist Lightsworn 1 1 0 0 100%
Dinomist Metalfoes 1 0 0 1 0%
Dinomist Monarch 2 0 0 2 0%
Dinomist Raidraptor 1 1 0 0 100%
Mermail Banish Control 1 0 0 1 0%
Mermail HERO 1 0 0 1 0%
Mermail Infernoid 1 0 0 1 0%
Mermail Kozmo 1 0 0 1 0%
Mermail Lightsworn 1 0 0 1 0%
Mermail Lunalight 1 0 0 1 0%
Mermail Magician 2 0 0 2 0%
Mermail Monarch 1 0 0 1 0%
Mermail Synchron 1 1 0 0 100%
Mermail Zombie 2 1 0 1 50%
Phantasm Spiral Metalfoes Dinosaur 1 0 0 1 0%
Phantasm Spiral Phantom Knights Burning Abyss 1 1 0 0 100%
Phantasm Spiral Spellbook 1 1 0 0 100%
Phantasm Spiral Subterror 1 0 0 1 0%
Phantasm Spiral Synchron 1 1 0 0 100%
Phantasm Spiral Zombie 1 0 0 1 0%
Phantasm Spiral Zoodiac Kozmo 1 0 0 1 0%