Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Adam P. (Adaś) 0302154859

Turnieje

Sezon #3
Sezon #4

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Adam P. (Adaś) 0302154859 (ELO: 1053) vs. reszta świata

TURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYE
OGÓŁEM732155120
TEN SEZON000000
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Julian S. (sekend)030215136810441601620051%
Dawid D. (Razmus)0302152829119613-6711131%
Paweł N. (Elbem)03011157229151701730069%
Michał P. (Hunt)030111580712010-14-1400330%
Jakub N. (Dunkoro)030215306810962-14-1201244%
Damian P. (-)030111560194680810065%
Bartosz S. (Zeref)03021531299176-9-310169%
Dominik K. (Minik)030319949098280810060%
Kamil M. (Limak)020027797911550-7-700136%
Mikołaj D. (Miki)030111601113291901911017%
Piotr M. (Jack Frost)030215014110590-8-800149%
Jerzy B. (Yuri)030215250111201001010040%
Kamil S. (Speicher)03011165599948-9-110158%
Remigiusz K. (Izorist)030111428511220-7-700140%
Maximilian S. (-)030926298110060-1-101057%
Jakub C. (Korni)030004409013500-3-300115%
Piotr C. (peterek)0301115416105690910050%
Łukasz D. (Shadowcain)030215175910580-1-101049%
Kacper S. (Kuzuryu Daimyojin)030215216911491101110037%
Przemysław B. (Raviael)030215125894850510065%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (0)
WŁASNA DUSZA: STRACONA
POSIADA JĄ:
Szymon B. (Kali)
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
Monarch 7 0 15 5 12 53% 2016-06-25

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
Monarch Blackwing 1 0 0 1 0%
Monarch Burning Abyss 1 1 0 0 100%
Monarch Burning Abyss Phantom Knights 2 0 0 2 0%
Monarch Dinomist 1 1 0 0 100%
Monarch Gem-Knight Madolche 1 0 0 1 0%
Monarch HERO 1 1 0 0 100%
Monarch Infernoid 2 2 0 0 100%
Monarch Kozmo 2 1 1 0 67%
Monarch Magician 1 1 0 0 100%
Monarch Monarch 12 2 4 6 28%
Monarch Pendulum Magician 1 1 0 0 100%
Monarch Performapal Dracoslayer 4 2 0 2 50%
Monarch Raidraptor 1 1 0 0 100%
Monarch Shiranui 1 1 0 0 100%
Monarch Speedroid 1 1 0 0 100%