Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Wojciech P. (Vattghern) 0302154212

Turnieje

Sezon #4
Sezon #5

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Wojciech P. (Vattghern) 0302154212 (ELO: 944) vs. reszta świata

TURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYE
OGÓŁEM1044130292
TEN SEZON141030
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Mateusz Z. (MateMatyk)030215326410640-14-1400233%
Mateusz W. (Nomaf)03021543229970-8-800142%
Rafał K. (-)03021532527584-24-2010274%
Szymon B. (Kali)030215165113380-5-50029%
Mateusz R. (Mufinek)030215422493318-71120152%
Łukasz D. (Shadowcain)030215175910580-8-800134%
Kamil K. (kuros)030111363111720-4-400121%
Piotr G. (azhai)03021541759350-7-700151%
Piotr B. (UnicroN)03011163909076-10-410155%
Maciej M. (LazyFairy)030215413897090910046%
Mariusz Z. (OkazakiQq)030215110111910-9-900319%
Filip P. (Vardøger)030215333711540-8-800223%
Bernard G. (Benger)0303199441107812-9310232%
Maurycy P. (ak1r4)030215163711920-7-700219%
Jacek W. (Jacollo)030215102610070-7-700141%
Łukasz K. (Mugetsu)03021541639681801820047%
Mikołaj D. (Miki)030111601113290-2-200110%
Szymon Z. (GieHa)030215253610160-6-600140%
Jakub C. (Korni)030004409013500-2-20019%
Szymon Ś. (Zimon)030215261189070710058%
Jakub B. (Entelarmer)030111649810670-5-500133%
Karol B. (Promis)030319976995290910049%
Marcin P. (Viet)030215231611140-4-400127%
Rafał G. (Tranqui45)03021507638610-11-1100162%
Lukasz B. (SandoRo)030215419995790910048%
Maciej K. (MatiasK96)030215411493880810051%
Bartłomiej B. (chaisab)030215420192280810053%
Krzysztof M. (DuszekWiluszek)030319806410040-7-700141%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (0)
WŁASNA DUSZA: STRACONA
POSIADA JĄ:
Mikołaj D. (Miki)
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
Cyber Dragon 2 0 4 0 4 50% 2017-06-10
#N/A 2 0 1 0 6 15% 2017-03-28
Dark Magician 6 0 8 0 19 30% 2017-01-22

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
#N/A #N/A 4 1 0 3 25%
#N/A Kozmo 1 0 0 1 0%
#N/A Monarch 1 0 0 1 0%
#N/A Zoodiac 1 0 0 1 0%
Cyber Dragon Chain Burn 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon D/D 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon Fluffal 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon Invoked Blue-Eyes 1 0 0 1 0%
Cyber Dragon Paleozoic 1 0 0 1 0%
Cyber Dragon Superheavy Samurai 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon True King Dinosaur 1 0 0 1 0%
Cyber Dragon Zoodiac Kozmo 1 0 0 1 0%
Dark Magician #N/A 2 2 0 0 100%
Dark Magician ABC 4 0 0 4 0%
Dark Magician Blackwing 1 1 0 0 100%
Dark Magician Blue-Eyes 1 0 0 1 0%
Dark Magician Burning Abyss Phantom Knights 1 0 0 1 0%
Dark Magician Chain Burn 1 0 0 1 0%
Dark Magician D/D 1 0 0 1 0%
Dark Magician Dark Magician 1 0 0 1 0%
Dark Magician Dinomist 1 0 0 1 0%
Dark Magician Felgrand 1 1 0 0 100%
Dark Magician Kozmo 2 1 0 1 50%
Dark Magician Majespecter 1 1 0 0 100%
Dark Magician Metalfoes 2 0 0 2 0%
Dark Magician Metalfoes ABC 1 0 0 1 0%
Dark Magician Monarch 3 0 0 3 0%
Dark Magician Paleozoic 1 1 0 0 100%
Dark Magician Pendulum Magician 1 0 0 1 0%
Dark Magician Pendulum Majespecter 1 1 0 0 100%
Dark Magician Train Shaddoll 1 0 0 1 0%