Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Wojciech P. (Vattghern) 0302154212

Turnieje

Sezon #4

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Wojciech P. (Vattghern) 0302154212 (ELO: 955) vs. reszta świata

TURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYE
OGÓŁEM940120262
TEN SEZON940120262
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Mateusz Z. (MateMatyk)030215326410780-14-1400233%
Mateusz W. (Nomaf)03021543229970-8-800144%
Rafał K. (-)03021532527550-24-2400276%
Szymon B. (Kali)030215165113290-5-500210%
Mateusz R. (Mufinek)030215422493318-71120153%
Łukasz D. (Shadowcain)030215175910580-8-800136%
Kamil K. (kuros)030111363111640-4-400123%
Piotr G. (azhai)03021541759350-7-700153%
Piotr B. (UnicroN)03011163908816-10-410160%
Maciej M. (LazyFairy)030215413897090910048%
Mariusz Z. (OkazakiQq)030215110111930-9-900320%
Filip P. (Vardøger)030215333711590-8-800224%
Bernard G. (Benger)0303199441107412-4810134%
Maurycy P. (ak1r4)030215163711960-4-400120%
Jacek W. (Jacollo)03021510269800-7-700146%
Łukasz K. (Mugetsu)03021541639681801820048%
Mikołaj D. (Miki)030111601113020-2-200112%
Szymon Z. (GieHa)030215253610160-6-600141%
Jakub C. (Korni)030004409013400-2-200110%
Szymon Ś. (Zimon)030215261190170710058%
Jakub B. (Entelarmer)030111649810670-5-500134%
Karol B. (Promis)030319976995290910050%
Marcin P. (Viet)030215231611260-4-400127%
Rafał G. (Tranqui45)03021507638610-11-1100163%
Lukasz B. (SandoRo)030215419996190910049%
Maciej K. (MatiasK96)030215411493880810052%
Bartłomiej B. (chaisab)030215420192280810055%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (0)
WŁASNA DUSZA: STRACONA
POSIADA JĄ:
Mikołaj D. (Miki)
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
Cyber Dragon 1 0 3 0 1 75% 2017-04-08
#N/A 2 0 1 0 6 15% 2017-03-28
Dark Magician 6 0 8 0 19 30% 2017-01-22

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
#N/A #N/A 4 1 0 3 25%
#N/A Kozmo 1 0 0 1 0%
#N/A Monarch 1 0 0 1 0%
#N/A Zoodiac 1 0 0 1 0%
Cyber Dragon Chain Burn 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon Fluffal 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon Paleozoic 1 0 0 1 0%
Cyber Dragon Superheavy Samurai 1 1 0 0 100%
Dark Magician #N/A 2 2 0 0 100%
Dark Magician ABC 4 0 0 4 0%
Dark Magician Blackwing 1 1 0 0 100%
Dark Magician Blue-Eyes 1 0 0 1 0%
Dark Magician Burning Abyss Phantom Knights 1 0 0 1 0%
Dark Magician Chain Burn 1 0 0 1 0%
Dark Magician D/D 1 0 0 1 0%
Dark Magician Dark Magician 1 0 0 1 0%
Dark Magician Dinomist 1 0 0 1 0%
Dark Magician Felgrand 1 1 0 0 100%
Dark Magician Kozmo 2 1 0 1 50%
Dark Magician Majespecter 1 1 0 0 100%
Dark Magician Metalfoes 2 0 0 2 0%
Dark Magician Metalfoes ABC 1 0 0 1 0%
Dark Magician Monarch 3 0 0 3 0%
Dark Magician Paleozoic 1 1 0 0 100%
Dark Magician Pendulum Magician 1 0 0 1 0%
Dark Magician Pendulum Majespecter 1 1 0 0 100%
Dark Magician Train Shaddoll 1 0 0 1 0%