Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Wojciech P. (Vattghern) 0302154212

Turnieje

Sezon #4
Sezon #5
Sezon #6

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Wojciech P. (Vattghern) 0302154212 (ELO: 1053) vs. reszta świata

TURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYE
OGÓŁEM2397401533
TEN SEZON1457281271
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Mateusz Z. (MateMatyk)030215326412040-25-2500430%
Mateusz W. (Nomaf)03021543229970-8-800158%
Rafał K. (-)03021532527598-24-1620284%
Szymon B. (Kali)030215165113800-10-1000513%
Mateusz R. (Mufinek)030215422491725-71830169%
Łukasz D. (Shadowcain)030215175910640-14-1400248%
Kamil K. (kuros)0301113631116411-4710135%
Piotr G. (azhai)0302154175108326-71930146%
Piotr B. (UnicroN)030111639094220-101030165%
Maciej M. (LazyFairy)030215413895390910064%
Mariusz Z. (OkazakiQq)030215110112320-22-2200726%
Filip P. (Vardøger)0302153337119812-16-410430%
Bernard G. (Benger)0303199441119123-91420231%
Maurycy P. (ak1r4)030215163712460-7-700225%
Jacek W. (Jacollo)0302151026100510-7310157%
Łukasz K. (Mugetsu)03021541639541801820064%
Mikołaj D. (Miki)030111601114080-3-300211%
Szymon Z. (GieHa)030215253610160-6-600155%
Jakub C. (Korni)030004409013260-2-200117%
Szymon Ś. (Zimon)030215261110251501520054%
Jakub B. (Entelarmer)030111649811010-5-500143%
Karol B. (Promis)030319976995290910064%
Marcin P. (Viet)030215231610609-11-210249%
Rafał G. (Tranqui45)03021507638570-11-1100176%
Łukasz B. (SandoRo)0302154199103517-16120253%
Maciej K. (MatiasK96)030215411491915-8720168%
Bartłomiej B. (chaisab)030215420192280810068%
Krzysztof M. (DuszekWiluszek)030319806411330-7-700139%
Sebastian J. (Shiroo)0303199745118113-8510132%
Tomasz J. (Kanashimi Tomo)030111375312480-6-600225%
Jan W. (Yano)030215472511519-6310136%
Erol S. (-)99990000919940-7-700158%
Joanna S. (Madolche)03031985539332302330067%
Bartosz T. (Aligatur)030319899397980810060%
Tomasz K. (LonelyBanana)030319854196870710062%
Jerzy B. (Yuri)030215250111420-5-500137%
Jan G. (banan253)030320125687050510074%
Remigiusz M. (Panda)030111498211870-4-400132%
Szymon K. (don_chaka)03032010619200-1-101068%
Mateusz K. (Matikers)0303201270101380810056%
Jakub J. (Bucherlord)030320132991470710069%
Max K. (-)030320068792070710068%
Filip G. (-)0303201109100170710057%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (1)
Filip G. (-)
WŁASNA DUSZA: STRACONA
POSIADA JĄ:
Mikołaj D. (Miki)
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
Six Samurai 1 0 2 0 2 50% 2018-05-19
Cyber Dragon 10 0 23 1 18 56% 2018-09-15
#N/A 3 0 2 0 8 20% 2017-06-19
Dark Magician 9 0 13 0 25 35% 2018-08-04

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
#N/A #N/A 4 1 0 3 25%
#N/A ABC Lightsworn 1 1 0 0 100%
#N/A Kozmo 1 0 0 1 0%
#N/A Monarch 1 0 0 1 0%
#N/A True Draco Invoked 1 0 0 1 0%
#N/A Yosenju 1 0 0 1 0%
#N/A Zoodiac 1 0 0 1 0%
Cyber Dragon #N/A 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon Altergeist 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon Burning Abyss 1 0 0 1 0%
Cyber Dragon Burning Abyss Phantom Knight 1 0 0 1 0%
Cyber Dragon Buster Blader 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon Chain Burn 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon Cubic 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon D/D 2 2 0 0 100%
Cyber Dragon Destiny HERO 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon Fluffal 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon Fluffal True Draco 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon Gouki 2 1 0 1 50%
Cyber Dragon Graydle 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon Gren Maju 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon Invoked Blue-Eyes 1 0 0 1 0%
Cyber Dragon Invoked True Draco 1 0 0 1 0%
Cyber Dragon Magical Musket 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon Mekk-Knight Invoked 1 0 0 1 0%
Cyber Dragon Metaphys 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon Paleozoic 1 0 0 1 0%
Cyber Dragon Pendulum Magician 6 2 1 3 39%
Cyber Dragon Sky Striker 2 1 0 1 50%
Cyber Dragon Sky Striker Invoked 1 0 0 1 0%
Cyber Dragon SPYRAL 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon Superheavy Samurai 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon Trickstar 2 1 0 1 50%
Cyber Dragon Trickstar Invoked 1 0 0 1 0%
Cyber Dragon True Draco Metalfoes 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon True King Dinosaur 2 0 0 2 0%
Cyber Dragon Zoodiac Kozmo 1 0 0 1 0%
Cyber Dragon Zoodiac True Draco 1 0 0 1 0%
Dark Magician #N/A 3 3 0 0 100%
Dark Magician ABC 4 0 0 4 0%
Dark Magician Altergeist 1 0 0 1 0%
Dark Magician Blackwing 1 1 0 0 100%
Dark Magician Blue-Eyes 1 0 0 1 0%
Dark Magician Burning Abyss Phantom Knights 1 0 0 1 0%
Dark Magician Chain Burn 1 0 0 1 0%
Dark Magician D/D 1 0 0 1 0%
Dark Magician Dark Magician 1 0 0 1 0%
Dark Magician Dinomist 1 0 0 1 0%
Dark Magician Felgrand 1 1 0 0 100%
Dark Magician Kozmo 2 1 0 1 50%
Dark Magician Majespecter 1 1 0 0 100%
Dark Magician Metalfoes 2 0 0 2 0%
Dark Magician Metalfoes ABC 1 0 0 1 0%
Dark Magician Monarch 3 0 0 3 0%
Dark Magician Paleozoic 2 1 0 1 50%
Dark Magician Pendulum Magician 3 1 0 2 34%
Dark Magician Pendulum Majespecter 1 1 0 0 100%
Dark Magician Shiranui 1 1 0 0 100%
Dark Magician Sky Striker 1 1 0 0 100%
Dark Magician SPYRAL 1 0 0 1 0%
Dark Magician The Weather 1 1 0 0 100%
Dark Magician Train Shaddoll 1 0 0 1 0%
Dark Magician Trickstar 1 0 0 1 0%
Dark Magician World Chalice 1 0 0 1 0%
Six Samurai ABC 1 0 0 1 0%
Six Samurai Lair Infernoid 1 0 0 1 0%
Six Samurai Madolche 1 1 0 0 100%
Six Samurai World Chalice 1 1 0 0 100%