Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Wojciech P. (Vattghern) 0302154212

Turnieje

Sezon #4
Sezon #5

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Wojciech P. (Vattghern) 0302154212 (ELO: 1003) vs. reszta świata

TURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYE
OGÓŁEM2085321493
TEN SEZON1145201231
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Mateusz Z. (MateMatyk)030215326411000-20-2000336%
Mateusz W. (Nomaf)03021543229970-8-800151%
Rafał K. (-)03021532527598-24-1620280%
Szymon B. (Kali)030215165113900-8-800410%
Mateusz R. (Mufinek)030215422490925-71830163%
Łukasz D. (Shadowcain)030215175910250-14-1400247%
Kamil K. (kuros)030111363111630-4-400128%
Piotr G. (azhai)0302154175102317-71020147%
Piotr B. (UnicroN)030111639094713-10320158%
Maciej M. (LazyFairy)030215413895390910057%
Mariusz Z. (OkazakiQq)030215110112320-22-2200721%
Filip P. (Vardøger)030215333711910-12-1200325%
Bernard G. (Benger)0303199441116623-91420228%
Maurycy P. (ak1r4)030215163712230-7-700222%
Jacek W. (Jacollo)0302151026100510-7310150%
Łukasz K. (Mugetsu)03021541639741801820054%
Mikołaj D. (Miki)030111601114000-3-30029%
Szymon Z. (GieHa)030215253610160-6-600148%
Jakub C. (Korni)030004409013350-2-200113%
Szymon Ś. (Zimon)030215261110051501520050%
Jakub B. (Entelarmer)030111649811040-5-500136%
Karol B. (Promis)030319976995290910057%
Marcin P. (Viet)030215231610299-4510146%
Rafał G. (Tranqui45)03021507638570-11-1100170%
Łukasz B. (SandoRo)0302154199105017-16120243%
Maciej K. (MatiasK96)030215411489714-8620165%
Bartłomiej B. (chaisab)030215420192280810061%
Krzysztof M. (DuszekWiluszek)030319806411330-7-700132%
Sebastian J. (Shiroo)0303199745117813-8510127%
Tomasz J. (Kanashimi Tomo)030111375312320-6-600221%
Jan W. (Yano)030215472510699-6310141%
Erol S. (-)99990000919940-7-700151%
Joanna S. (Madolche)03031985539431601620059%
Bartosz T. (Aligatur)030319899396880810055%
Tomasz K. (LonelyBanana)030319854193270710060%
Jerzy B. (Yuri)030215250111420-5-500131%
Jan G. (banan253)030320125686550510069%
Remigiusz M. (Panda)030111498212040-4-400124%
Szymon K. (don_chaka)03032010619380-1-101059%
Mateusz K. (Matikers)030320127097080810055%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (0)
WŁASNA DUSZA: STRACONA
POSIADA JĄ:
Mikołaj D. (Miki)
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
Six Samurai 1 0 2 0 2 50% 2018-05-19
Cyber Dragon 8 0 17 1 16 51% 2018-06-02
#N/A 3 0 2 0 8 20% 2017-06-19
Dark Magician 8 0 11 0 23 33% 2017-11-25

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
#N/A #N/A 4 1 0 3 25%
#N/A ABC Lightsworn 1 1 0 0 100%
#N/A Kozmo 1 0 0 1 0%
#N/A Monarch 1 0 0 1 0%
#N/A True Draco Invoked 1 0 0 1 0%
#N/A Yosenju 1 0 0 1 0%
#N/A Zoodiac 1 0 0 1 0%
Cyber Dragon #N/A 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon Burning Abyss 1 0 0 1 0%
Cyber Dragon Buster Blader 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon Chain Burn 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon D/D 2 2 0 0 100%
Cyber Dragon Fluffal 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon Fluffal True Draco 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon Gouki 1 0 0 1 0%
Cyber Dragon Graydle 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon Invoked Blue-Eyes 1 0 0 1 0%
Cyber Dragon Invoked True Draco 1 0 0 1 0%
Cyber Dragon Magical Musket 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon Mekk-Knight Invoked 1 0 0 1 0%
Cyber Dragon Metaphys 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon Paleozoic 1 0 0 1 0%
Cyber Dragon Pendulum Magician 6 2 1 3 39%
Cyber Dragon Sky Striker 1 0 0 1 0%
Cyber Dragon SPYRAL 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon Superheavy Samurai 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon Trickstar 2 1 0 1 50%
Cyber Dragon Trickstar Invoked 1 0 0 1 0%
Cyber Dragon True Draco Metalfoes 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon True King Dinosaur 2 0 0 2 0%
Cyber Dragon Zoodiac Kozmo 1 0 0 1 0%
Cyber Dragon Zoodiac True Draco 1 0 0 1 0%
Dark Magician #N/A 3 3 0 0 100%
Dark Magician ABC 4 0 0 4 0%
Dark Magician Blackwing 1 1 0 0 100%
Dark Magician Blue-Eyes 1 0 0 1 0%
Dark Magician Burning Abyss Phantom Knights 1 0 0 1 0%
Dark Magician Chain Burn 1 0 0 1 0%
Dark Magician D/D 1 0 0 1 0%
Dark Magician Dark Magician 1 0 0 1 0%
Dark Magician Dinomist 1 0 0 1 0%
Dark Magician Felgrand 1 1 0 0 100%
Dark Magician Kozmo 2 1 0 1 50%
Dark Magician Majespecter 1 1 0 0 100%
Dark Magician Metalfoes 2 0 0 2 0%
Dark Magician Metalfoes ABC 1 0 0 1 0%
Dark Magician Monarch 3 0 0 3 0%
Dark Magician Paleozoic 2 1 0 1 50%
Dark Magician Pendulum Magician 3 1 0 2 34%
Dark Magician Pendulum Majespecter 1 1 0 0 100%
Dark Magician Shiranui 1 1 0 0 100%
Dark Magician SPYRAL 1 0 0 1 0%
Dark Magician Train Shaddoll 1 0 0 1 0%
Dark Magician Trickstar 1 0 0 1 0%
Six Samurai ABC 1 0 0 1 0%
Six Samurai Lair Infernoid 1 0 0 1 0%
Six Samurai Madolche 1 1 0 0 100%
Six Samurai World Chalice 1 1 0 0 100%