Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Wojciech P. (Vattghern) 0302154212

Turnieje

Sezon #4
Sezon #5

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Wojciech P. (Vattghern) 0302154212 (ELO: 960) vs. reszta świata

TURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYE
OGÓŁEM1561210382
TEN SEZON62190120
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Mateusz Z. (MateMatyk)030215326410600-14-1400236%
Mateusz W. (Nomaf)03021543229970-8-800145%
Rafał K. (-)03021532527538-24-1620277%
Szymon B. (Kali)030215165113500-7-700310%
Mateusz R. (Mufinek)030215422490925-71830157%
Łukasz D. (Shadowcain)030215175910660-8-800135%
Kamil K. (kuros)030111363111720-4-400123%
Piotr G. (azhai)03021541759478-7110152%
Piotr B. (UnicroN)030111639090913-10320157%
Maciej M. (LazyFairy)030215413897090910049%
Mariusz Z. (OkazakiQq)030215110111740-16-1600523%
Filip P. (Vardøger)030215333711940-8-800221%
Bernard G. (Benger)0303199441112712-9310228%
Maurycy P. (ak1r4)030215163712030-7-700220%
Jacek W. (Jacollo)0302151026100510-7310144%
Łukasz K. (Mugetsu)03021541639681801820049%
Mikołaj D. (Miki)030111601113550-2-20019%
Szymon Z. (GieHa)030215253610160-6-600142%
Jakub C. (Korni)030004409013260-2-200111%
Szymon Ś. (Zimon)030215261193570710054%
Jakub B. (Entelarmer)030111649810670-5-500135%
Karol B. (Promis)030319976995290910051%
Marcin P. (Viet)030215231610700-4-400135%
Rafał G. (Tranqui45)03021507638570-11-1100164%
Łukasz B. (SandoRo)030215419997017-8920149%
Maciej K. (MatiasK96)03021541149118-8010157%
Bartłomiej B. (chaisab)030215420192280810055%
Krzysztof M. (DuszekWiluszek)030319806410240-7-700141%
Sebastian J. (shiro242)030319974510950-8-800131%
Tomasz J. (Kanashimi Tomo)030111375312630-6-600215%
Jan W. (Yano)0302154725103590910039%
Erol S. (-)99990000919940-7-700145%
Joanna S. (Madolche)030319855397390910048%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (0)
WŁASNA DUSZA: STRACONA
POSIADA JĄ:
Mikołaj D. (Miki)
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
Cyber Dragon 4 0 8 0 7 54% 2017-08-12
#N/A 3 0 2 0 8 20% 2017-06-19
Dark Magician 8 0 11 0 23 33% 2017-11-25

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
#N/A #N/A 4 1 0 3 25%
#N/A ABC Lightsworn 1 1 0 0 100%
#N/A Kozmo 1 0 0 1 0%
#N/A Monarch 1 0 0 1 0%
#N/A True Draco Invoked 1 0 0 1 0%
#N/A Yosenju 1 0 0 1 0%
#N/A Zoodiac 1 0 0 1 0%
Cyber Dragon Buster Blader 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon Chain Burn 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon D/D 2 2 0 0 100%
Cyber Dragon Fluffal 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon Fluffal True Draco 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon Invoked Blue-Eyes 1 0 0 1 0%
Cyber Dragon Invoked True Draco 1 0 0 1 0%
Cyber Dragon Paleozoic 1 0 0 1 0%
Cyber Dragon Superheavy Samurai 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon True Draco Metalfoes 1 1 0 0 100%
Cyber Dragon True King Dinosaur 2 0 0 2 0%
Cyber Dragon Zoodiac Kozmo 1 0 0 1 0%
Cyber Dragon Zoodiac True Draco 1 0 0 1 0%
Dark Magician #N/A 3 3 0 0 100%
Dark Magician ABC 4 0 0 4 0%
Dark Magician Blackwing 1 1 0 0 100%
Dark Magician Blue-Eyes 1 0 0 1 0%
Dark Magician Burning Abyss Phantom Knights 1 0 0 1 0%
Dark Magician Chain Burn 1 0 0 1 0%
Dark Magician D/D 1 0 0 1 0%
Dark Magician Dark Magician 1 0 0 1 0%
Dark Magician Dinomist 1 0 0 1 0%
Dark Magician Felgrand 1 1 0 0 100%
Dark Magician Kozmo 2 1 0 1 50%
Dark Magician Majespecter 1 1 0 0 100%
Dark Magician Metalfoes 2 0 0 2 0%
Dark Magician Metalfoes ABC 1 0 0 1 0%
Dark Magician Monarch 3 0 0 3 0%
Dark Magician Paleozoic 2 1 0 1 50%
Dark Magician Pendulum Magician 3 1 0 2 34%
Dark Magician Pendulum Majespecter 1 1 0 0 100%
Dark Magician Shiranui 1 1 0 0 100%
Dark Magician SPYRAL 1 0 0 1 0%
Dark Magician Train Shaddoll 1 0 0 1 0%
Dark Magician Trickstar 1 0 0 1 0%