Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Piotr M. (Tyson) 0302153241

Turnieje

Sezon #2
Sezon #3
Sezon #4
Sezon #5

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Piotr M. (Tyson) 0302153241 (ELO: 1016) vs. reszta świata

TURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYE
OGÓŁEM27109531524
TEN SEZON62391122
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Remigiusz K. (Izorist)030111428510870-6-600140%
Marcin L. (MarcinX)030111512312330-6-600122%
Krystian K. (Geralt)030215323991880810064%
Artur S. (Flasher)030319941511350-6-600134%
Dawid P. (Frank2)03021513079760-8-800156%
Ryszard P. (Rysnig)030111621710038-13-510252%
Krzysztof A. (Illidan)0301115980118819-21-220327%
Mikołaj D. (Miki)030111601113840-6-600211%
Bartosz C. (Whisper)030215127194990910060%
Remigiusz M. (Panda)030111498212140-13-1300224%
Rafał K. (-)030215325275970720081%
Adam M. (Cienias)030215334995980810058%
Kamil K. (kuros)030111363111630-23-2300430%
Adam D. (SaSuKe)03021510999193903960064%
Kamil S. (Hollo)03021510639820-8-800155%
Daniel G. (-)999900004299190910054%
Maciej K. (Hiruma)030215227910678-8010143%
Hubert S. (Los)030215242610500-9-900145%
Mathijs S. (-)030020333198390910055%
Marek C. (Maras)030215013911640-4-400130%
Kacper D. (Sergio)030320133110650-7-700143%
Jakub K. (naq_one)030215271910810-5-500141%
Dawid S. (Venom master)030215128390280810066%
Szymon Ś. (sharksis)0302153484102690910049%
Jakub S. (Nikita Chruszczow)0302151002105590910044%
Daniel G. (Gizmo)030215101410041401420052%
Filip P. (Vardøger)0302153337119110-14-410227%
Łukasz D. (Shadowcain)030215175910140-10-1000150%
Marcel W. (-)030215119710060-8-800151%
Wiktor P. (Ironiczny)030215094696426-91740157%
Dawid C. (-)03021510409492002030060%
Jakub Z. (Icarus)030215107511217-12-510235%
Mariusz Z. (OkazakiQq)030215110112210-35-3500524%
Szymon Ś. (Zimon)03021526119985-10-510153%
Adrian G. (-)030215120988612-12030168%
Jakub B. (Entelarmer)030111649810940-7-700139%
Mateusz W. (Nomaf)030215432299760610053%
Jacek W. (Jacollo)030215102610056-9-310152%
Marcin P. (Viet)030215231610347-15-811247%
Piotr B. (UnicroN)030111639094710-10020160%
Michał P. (Elefesel)030215414095960610058%
Michał C. (Czarny Iwan)030111435884040410073%
Kamil M. (Limak)0200277979115580810031%
Filip M. (Fifi)030111557511660-5-500130%
Tomasz P. (Dżimi)030215252410450-9-900146%
Bernard G. (Benger)030319944111110-6-600137%
Kevin P. (-)030319835792460610063%
Michael T. (-)030323286398770710054%
Sijing Y. (-)030300558410640-8-800143%
Szymon B. (Kali)030215165113780-6-600311%
Jakub O. (Zolirex)0302154688100350510052%
Radosław S. (-)030319900199680810053%
Jan W. (Yano)0302154725110090910038%
Szymon N. (-)999900009695680810059%
Piotr G. (azhai)030215417510390-8-800147%
Joanna S. (Madolche)030319855394370710060%
Piotr D. (-)030320120798280810055%
Jakub K. (kkolodziej)030319832190260610066%
Michał C. (-)03031984819340-10-1000162%
Szymon K. (don_chaka)030320106194270710060%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (0)
WŁASNA DUSZA: STRACONA
POSIADA JĄ:
Mikołaj D. (Miki)
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
Altergeist 3 0 7 1 5 57% 2018-05-12
Cyberse 1 0 0 0 3 0% 2017-11-14
Raidraptor 1 0 2 0 1 67% 2016-07-30
Bujin 3 1 7 0 3 70% 2015-09-19
Tellarknight 16 2 35 0 31 54% 2017-12-10
#N/A 2 0 1 0 5 17% 2015-03-01
Star Seraph 1 0 1 0 3 25% 2014-07-05

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
#N/A #N/A 3 1 0 2 34%
#N/A HERO 1 0 0 1 0%
#N/A Qliphort 1 0 0 1 0%
#N/A Shaddoll 1 0 0 1 0%
Altergeist #N/A 3 3 0 0 100%
Altergeist Dinosaur 2 0 0 2 0%
Altergeist Monarch 1 0 0 1 0%
Altergeist Pendulum Magician 3 2 0 1 67%
Altergeist Red-Eyes 1 1 0 0 100%
Altergeist SPYRAL 1 0 0 1 0%
Altergeist Superheavy Samurai 1 1 0 0 100%
Altergeist World Chalice 1 0 1 0 34%
Bujin #N/A 1 1 0 0 100%
Bujin Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Bujin Ghostrick 1 1 0 0 100%
Bujin Igknight 1 1 0 0 100%
Bujin Nekroz 1 1 0 0 100%
Bujin Noble Knight 2 1 0 1 50%
Bujin Raidraptor 1 1 0 0 100%
Bujin Tellarknight 1 0 0 1 0%
Bujin Yang Zing 1 0 0 1 0%
Cyberse #N/A 1 0 0 1 0%
Cyberse Trickstar 1 0 0 1 0%
Cyberse World Chalice 1 0 0 1 0%
Raidraptor Kozmo 1 0 0 1 0%
Raidraptor Magician 1 1 0 0 100%
Raidraptor Monarch 1 1 0 0 100%
Star Seraph Blackwing 1 0 0 1 0%
Star Seraph Bujin 1 0 0 1 0%
Star Seraph Lightsworn 2 1 0 1 50%
Tellarknight #N/A 4 4 0 0 100%
Tellarknight Aroma 1 1 0 0 100%
Tellarknight Battlin' Boxer 1 1 0 0 100%
Tellarknight Blackwing 2 2 0 0 100%
Tellarknight Blue-Eyes 2 1 0 1 50%
Tellarknight Burning Abyss 1 1 0 0 100%
Tellarknight Buster Blader 1 0 0 1 0%
Tellarknight Counter Fairy 1 0 0 1 0%
Tellarknight Cyber Dragon 1 1 0 0 100%
Tellarknight D/D 1 0 0 1 0%
Tellarknight Dinosaur True King Zoodiac 1 0 0 1 0%
Tellarknight Dragunity 2 1 0 1 50%
Tellarknight Fluffal 1 1 0 0 100%
Tellarknight Fluffal Zoodiac 1 1 0 0 100%
Tellarknight Gem-Knight Madolche 1 1 0 0 100%
Tellarknight Gouki Rokket 1 1 0 0 100%
Tellarknight HERO 4 3 0 1 75%
Tellarknight Infernoid 1 0 0 1 0%
Tellarknight Kozmo 3 0 0 3 0%
Tellarknight Magician 1 1 0 0 100%
Tellarknight Majespecter 3 0 0 3 0%
Tellarknight Melodious 1 1 0 0 100%
Tellarknight Mermail 1 0 0 1 0%
Tellarknight Monarch 1 0 0 1 0%
Tellarknight Nekroz 4 3 0 1 75%
Tellarknight Paleozoic Frog 1 1 0 0 100%
Tellarknight Performage 1 1 0 0 100%
Tellarknight Performapal Performage 1 0 0 1 0%
Tellarknight PSY-Frame 2 0 0 2 0%
Tellarknight Qliphort 1 0 0 1 0%
Tellarknight Ritual Beast 2 0 0 2 0%
Tellarknight Shaddoll 4 4 0 0 100%
Tellarknight Superheavy Samurai 1 1 0 0 100%
Tellarknight Tellarknight 3 1 0 2 34%
Tellarknight Tempest Magician FTK 1 1 0 0 100%
Tellarknight Trickstar 1 0 0 1 0%
Tellarknight U. A. 1 1 0 0 100%
Tellarknight Yang Zing 1 0 0 1 0%
Tellarknight Yosenju 2 0 0 2 0%
Tellarknight Yosenju Zoodiac 1 1 0 0 100%
Tellarknight Zoodiac True Draco 2 0 0 2 0%