Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Piotr M. (Tyson) 0302153241

Turnieje

Sezon #2
Sezon #3
Sezon #4

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Piotr M. (Tyson) 0302153241 (ELO: 1020) vs. reszta świata

TURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYE
OGÓŁEM2080410372
TEN SEZON142011
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Remigiusz K. (Izorist)030111428511400-6-600133%
Marcin L. (MarcinX)030111512312330-6-600123%
Krystian K. (Geralt)030215323991880810064%
Artur S. (Flasher)030319941511800-6-600128%
Dawid P. (Frank2)03021513079930-8-800154%
Ryszard P. (Rysnig)03011162179678-13-510258%
Krzysztof A. (Illidan)0301115980112119-21-220336%
Mikołaj D. (Miki)030111601113020-6-600216%
Bartosz C. (Whisper)030215127194990910060%
Remigiusz M. (Panda)030111498211350-13-1300234%
Rafał K. (-)030215325275570720082%
Adam M. (Cienias)030215334995980810059%
Kamil K. (kuros)030111363111640-23-2300430%
Adam D. (SaSuKe)03021510999193903960064%
Kamil S. (Hollo)03021510639820-8-800155%
Daniel G. (-)999900004299190910054%
Maciej K. (Hiruma)030215227910678-8010143%
Hubert S. (Lost)030215242610730-9-900142%
Mathijs S. (-)030020333198390910055%
Marek C. (Maras)030215013911640-4-400130%
Kacper D. (Sergio)030320133110740-7-700142%
Jakub K. (naq_one)030215271910810-5-500141%
Dawid S. (Venom master)030215128394380810061%
Szymon Ś. (sharksis)0302153484102690910049%
Jakub S. (Nikita Chruszczow)0302151002105590910045%
Daniel G. (Gizmo)03021510149791401420056%
Filip P. (Vardøger)0302153337115910-14-410231%
Łukasz D. (Shadowcain)030215175910580-10-1000145%
Marcel W. (-)030215119710150-8-800151%
Wiktor P. (Ironiczny)030215094696426-91740158%
Dawid C. (-)030215104094270710061%
Jakub Z. (Icarus)0302151075100270710053%
Mariusz Z. (OkazakiQq)030215110111930-27-2700327%
Szymon Ś. (Zimon)03021526119015-10-510166%
Adrian G. (-)03021512097921201230079%
Jakub B. (Entelarmer)030111649810670-7-700143%
Mateusz W. (Nomaf)030215432299760610053%
Jacek W. (Jacollo)030215102698060610056%
Marcin P. (Viet)030215231611266-9-310135%
Piotr B. (UnicroN)03011163908811001020069%
Michał P. (Elefesel)030215414097460610057%
Michał C. (Czarny Iwan)030111435884040410074%
Kamil M. (Limak)0200277979111280810037%
Filip M. (Fifi)030111557511920-5-500127%
Tomasz P. (Dżimi)030215252410600-9-900144%
Bernard G. (Benger)030319944110740-6-600142%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (0)
WŁASNA DUSZA: STRACONA
POSIADA JĄ:
Mikołaj D. (Miki)
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
Raidraptor 1 0 2 0 1 67% 2016-07-30
Bujin 3 1 7 0 3 70% 2015-09-19
Tellarknight 13 2 30 0 25 55% 2016-06-04
#N/A 2 0 1 0 5 17% 2015-03-01
Star Seraph 1 0 1 0 3 25% 2014-07-05

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
#N/A #N/A 3 1 0 2 34%
#N/A HERO 1 0 0 1 0%
#N/A Qliphort 1 0 0 1 0%
#N/A Shaddoll 1 0 0 1 0%
Bujin #N/A 1 1 0 0 100%
Bujin Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Bujin Ghostrick 1 1 0 0 100%
Bujin Igknight 1 1 0 0 100%
Bujin Nekroz 1 1 0 0 100%
Bujin Noble Knight 2 1 0 1 50%
Bujin Raidraptor 1 1 0 0 100%
Bujin Tellarknight 1 0 0 1 0%
Bujin Yang Zing 1 0 0 1 0%
Raidraptor Kozmo 1 0 0 1 0%
Raidraptor Magician 1 1 0 0 100%
Raidraptor Monarch 1 1 0 0 100%
Star Seraph Blackwing 1 0 0 1 0%
Star Seraph Bujin 1 0 0 1 0%
Star Seraph Lightsworn 2 1 0 1 50%
Tellarknight #N/A 4 4 0 0 100%
Tellarknight Aroma 1 1 0 0 100%
Tellarknight Battlin' Boxer 1 1 0 0 100%
Tellarknight Blackwing 2 2 0 0 100%
Tellarknight Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Tellarknight Burning Abyss 1 1 0 0 100%
Tellarknight Counter Fairy 1 0 0 1 0%
Tellarknight D/D 1 0 0 1 0%
Tellarknight Dragunity 2 1 0 1 50%
Tellarknight Fluffal 1 1 0 0 100%
Tellarknight Gem-Knight Madolche 1 1 0 0 100%
Tellarknight HERO 4 3 0 1 75%
Tellarknight Infernoid 1 0 0 1 0%
Tellarknight Kozmo 3 0 0 3 0%
Tellarknight Magician 1 1 0 0 100%
Tellarknight Majespecter 3 0 0 3 0%
Tellarknight Melodious 1 1 0 0 100%
Tellarknight Mermail 1 0 0 1 0%
Tellarknight Monarch 1 0 0 1 0%
Tellarknight Nekroz 4 3 0 1 75%
Tellarknight Performage 1 1 0 0 100%
Tellarknight Performapal Performage 1 0 0 1 0%
Tellarknight PSY-Frame 2 0 0 2 0%
Tellarknight Qliphort 1 0 0 1 0%
Tellarknight Ritual Beast 2 0 0 2 0%
Tellarknight Shaddoll 4 4 0 0 100%
Tellarknight Superheavy Samurai 1 1 0 0 100%
Tellarknight Tellarknight 3 1 0 2 34%
Tellarknight Tempest Magician FTK 1 1 0 0 100%
Tellarknight U. A. 1 1 0 0 100%
Tellarknight Yang Zing 1 0 0 1 0%
Tellarknight Yosenju 2 0 0 2 0%