Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Szymon Ś. (Zimon) 0302152611

Turnieje

Sezon #2
Sezon #3
Sezon #4
Sezon #5

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Szymon Ś. (Zimon) 0302152611 (ELO: 943) vs. reszta świata

TURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYE
OGÓŁEM5320262512114
TEN SEZON933103182
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Mateusz Z. (MateMatyk)030215326410600-15-1500234%
Dawid S. (Venom master)03021512839020-17-1700256%
Piotr T. (-)03021522819097-18-1110255%
Dawid M. (agentx)03021532769950-21-2100343%
Michał S. (Mich)0302152597102620-18220338%
Eryk S. (Zadyma)030215265811180-30-3000627%
Jakub S. (Nikita Chruszczow)030215100210550-7-700134%
Rafał K. (-)030215325275390920075%
Maciej K. (Hiruma)030215227910670-7-700133%
Piotr B. (UnicroN)030111639089930-191140256%
Marcin L. (MarcinX)030111512312330-3-300116%
Paweł Z. (Agreel)030215249910460-6-600136%
Szymon W. (Finest)030215270710400-6-600136%
Bartosz C. (Whisper)03021512719490-7-700149%
Kamil S. (Hollo)030215106398210-14-410244%
Adrian G. (Secior)030215258510151001010040%
Jakub K. (Evres)030215263410020-28-2800442%
Rafał G. (Tranqui45)030215076385790910062%
Adrian N. (-)99990000009931001010043%
Kamil K. (Cienisty)030215264611210-9-900226%
Maciej M. (LazyFairy)03021541389701001010046%
Hubert S. (Los)0302152426105011-7410135%
Jerzy B. (Yuri)030215250111280-10-1000226%
Łukasz D. (Azroohh)03021540919821001010044%
Mateusz W. (Othello)030215266011200-8-800227%
Michał B. (-)030111520810050-6-600141%
Daniel G. (Gizmo)0302151014100411-17-610341%
Krzysztof A. (Illidan)0301115980116737-33430922%
Tomasz J. (Kanashimi Tomo)030111375312630-2-200114%
Michał P. (Elefesel)03021541409741001011046%
Kamil K. (kuros)0301113631116313-7610222%
Szymon B. (Kali)030215165113550-9-90039%
Wojciech K. (-)03021510879651101110047%
Jaroslaw W. (Grimm)03021511129960-6-600142%
Wiktor P. (Ironiczny)030215094696410-13-310247%
Piotr M. (Tyson)030215324199810-5510142%
Jakub Z. (Icarus)0302151075108163-253860531%
Tomasz J. (Viamortis)030111362010750-10-1000232%
Adrian G. (-)030215120986539-42-370461%
Mikołaj D. (Miki)030111601113550-9-90059%
Michał S. (misieks301)030215368110050-6-600141%
Michał W. (Quentim)0302150751106010101034%
Adam D. (SaSuKe)03021510999191601620053%
Maciej K. (MatiasK96)03021541148931001010057%
Mateusz W. (Nomaf)03021543229970-7-700142%
Łukasz D. (Shadowcain)0302151759104680810036%
Mariusz Z. (OkazakiQq)030215110111880-17-1700420%
Filip P. (Vardøger)030215333711840-10-1000220%
Filip M. (Fifi)030111557511660-4-400122%
Jacek W. (Jacollo)030215102610058-8010141%
Ryszard P. (Rysnig)030111621799730-62430142%
Maurycy P. (ak1r4)030215163712030-7-700218%
Bartosz S. (Zeref)03021531299650-8-800147%
Johannes S. (-)030395960010040-7-700141%
Damian S. (Sakadetsu)03021515529851001010044%
Maximilian S. (-)030926298110060-7-700141%
Paweł M. (Mizuk)03031994399320-7-700152%
Bernard G. (Benger)0303199441113212-21-910525%
Dawid D. (Razmus)030215282911950-3-300119%
Zofia K. (-)03021542619531001010049%
Wojciech W. (-)030215392493790910051%
Wojciech P. (Vattghern)03021542129600-7-700148%
Łukasz B. (SandoRo)03021541999700-13-1300246%
Jakub B. (Entelarmer)030111649810670-4-400133%
Jakub C. (Korni)030004409013210-5-500510%
Remigiusz K. (Izorist)030111428510830-3-300131%
Martin M. (-)03021546529851101110044%
Lech K. (Leo)030111583211070-4-400128%
Alan R. (Alan)030319953710660-9-900233%
Szymon G. (Szpilman)03021546419561001010048%
Marcin P. (Viet)030215231610681201210033%
Michał C. (-)030319848193317-61120151%
Igor F. (-)99990000819891101110043%
Fryderyk B. (Masamune)03021546399660-6-600147%
Dariusz K. (Darek)03031982479621001010047%
Krzysztof S. (-)030215429791590910054%
Michał G. (Alphadramon)03031996969991001010042%
Krzysztof M. (Lincoln)030215257310580-3-300134%
Jan W. (Yano)030215472510410-11-1100236%
Mateusz R. (Mufinek)030215422490990910055%
Rafał M. (Samanthar)030215133298320201044%
Rafał W. (Sachi)030111652310360-6-600137%
Marek N. (MarkBass)03021547519581001010048%
Wojciech S. (wsmbwsmb)0302153423101130301040%
Jan S. (smokaczka)030215341196000001048%
Erol K. (-)999900009410140-6-600140%
Michal M. (-)99990000959931001010043%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (0)
WŁASNA DUSZA: STRACONA
POSIADA JĄ:
Mikołaj D. (Miki)
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
#N/A 1 0 1 0 3 25% 2017-10-01
Pendulum Magician 7 0 9 3 12 42% 2017-12-09
Paleozoic Frog 1 0 3 0 3 50% 2017-05-27
Paleozoic 11 0 11 0 25 31% 2017-05-28
Lunalight 1 0 0 0 3 0% 2016-07-09
Kozmo 2 0 4 0 6 40% 2016-06-04
Magician 5 1 11 0 9 55% 2016-04-10
PSY-Frame 11 1 12 2 22 36% 2017-01-07
Karakuri 1 0 0 0 2 0% 2015-09-05
Aquaactress 1 0 1 0 2 34% 2015-08-15
Melodious 7 0 6 0 17 27% 2015-11-07
Geargia 5 0 4 0 17 20% 2015-09-19

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
#N/A #N/A 1 1 0 0 100%
#N/A ABC 2 0 0 2 0%
#N/A Trickstar 1 0 0 1 0%
Aquaactress Ritual Beast 1 0 0 1 0%
Aquaactress U.A. 1 1 0 0 100%
Aquaactress Yang Zing 1 0 0 1 0%
Geargia Burning Abyss 1 0 0 1 0%
Geargia Evilswarm 1 0 0 1 0%
Geargia Evol 2 0 0 2 0%
Geargia GigaVise 1 1 0 0 100%
Geargia HERO 5 1 0 4 20%
Geargia Infernoid 1 0 0 1 0%
Geargia Magical Explosion FTK 1 1 0 0 100%
Geargia Nekroz 1 0 0 1 0%
Geargia Noble Knight 1 0 0 1 0%
Geargia Shaddoll 1 0 0 1 0%
Geargia Spellcaster Burn 1 1 0 0 100%
Geargia Tellarknight 3 0 0 3 0%
Geargia U. A. 1 0 0 1 0%
Geargia Yosenju 1 0 0 1 0%
Karakuri Ghostrick 1 0 0 1 0%
Karakuri Synchron 1 0 0 1 0%
Kozmo HERO 1 0 0 1 0%
Kozmo Magician 1 1 0 0 100%
Kozmo Monarch 4 0 0 4 0%
Kozmo Performapal Dracoslayer 1 0 0 1 0%
Kozmo Raidraptor 1 1 0 0 100%
Kozmo Speedroid 1 1 0 0 100%
Kozmo Tempest Magician FTK 1 1 0 0 100%
Lunalight Burning Abyss 1 0 0 1 0%
Lunalight Gimmick Puppet 1 0 0 1 0%
Lunalight Majespecter 1 0 0 1 0%
Magician Batteryman 1 1 0 0 100%
Magician Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Magician Burning Abyss Phantom Knights 1 0 0 1 0%
Magician Buster Blader 1 1 0 0 100%
Magician Chicken FTK 1 0 0 1 0%
Magician Cyber Dragon 1 1 0 0 100%
Magician D/D 1 1 0 0 100%
Magician HERO 1 1 0 0 100%
Magician Igknight 1 1 0 0 100%
Magician Kozmo 2 0 0 2 0%
Magician Magician 4 3 0 1 75%
Magician Majespecter 1 0 0 1 0%
Magician Monarch 2 0 0 2 0%
Magician Performapal Performage 1 0 0 1 0%
Magician Synchron 1 1 0 0 100%
Melodious #N/A 1 1 0 0 100%
Melodious Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Melodious D-HERO 1 0 0 1 0%
Melodious Dark World 1 0 0 1 0%
Melodious Frog Monarch 1 0 0 1 0%
Melodious Frog Tribute Stun 1 0 0 1 0%
Melodious HERO 1 0 0 1 0%
Melodious Machina Geargia 1 1 0 0 100%
Melodious Machine Gadget 1 0 0 1 0%
Melodious Obidience Beast 1 1 0 0 100%
Melodious Qliphort 4 0 0 4 0%
Melodious Red-Eyes 1 0 0 1 0%
Melodious Ritual Beast 1 1 0 0 100%
Melodious Shaddoll 2 0 0 2 0%
Melodious Tellarknight 1 0 0 1 0%
Melodious Volcanic 1 0 0 1 0%
Melodious Yosenju 2 0 0 2 0%
Paleozoic ABC 2 0 0 2 0%
Paleozoic Battlin' Boxer 1 1 0 0 100%
Paleozoic Blue-Eyes 6 3 0 3 50%
Paleozoic D/D 3 1 0 2 34%
Paleozoic Dark Magician 1 0 0 1 0%
Paleozoic Fluffal 1 0 0 1 0%
Paleozoic HERO 1 0 0 1 0%
Paleozoic Kozmo 1 1 0 0 100%
Paleozoic Kozmo Zoodiac 1 0 0 1 0%
Paleozoic Majespecter 1 0 0 1 0%
Paleozoic Mermail 1 0 0 1 0%
Paleozoic Metalfoes 2 0 0 2 0%
Paleozoic Paleozoic 3 0 0 3 0%
Paleozoic Predaplant 1 1 0 0 100%
Paleozoic Subterror 2 2 0 0 100%
Paleozoic Tellarknight 1 1 0 0 100%
Paleozoic True Draco 1 0 0 1 0%
Paleozoic True Draco HERO 1 0 0 1 0%
Paleozoic Zoodiac 1 1 0 0 100%
Paleozoic Zoodiac HERO 1 0 0 1 0%
Paleozoic Zoodiac Kaiju 1 0 0 1 0%
Paleozoic Zoodiac Kozmo 2 0 0 2 0%
Paleozoic Zoodiac Metalfoes 1 0 0 1 0%
Paleozoic Frog Dinomist 1 1 0 0 100%
Paleozoic Frog Dinosaur True King 2 1 0 1 50%
Paleozoic Frog Lightsworn 1 1 0 0 100%
Paleozoic Frog Metalfoes Dinosaur 1 0 0 1 0%
Paleozoic Frog Zoodiac True Draco 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician ABC 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician Blue-Eyes 3 2 0 1 67%
Pendulum Magician Cyberdark 1 1 0 0 100%
Pendulum Magician Cyberse 1 1 0 0 100%
Pendulum Magician Dark Magician 1 1 0 0 100%
Pendulum Magician Dinosaur 3 1 0 2 34%
Pendulum Magician HERO 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician Kozmo 1 1 0 0 100%
Pendulum Magician Paleozoic 1 0 1 0 34%
Pendulum Magician Paleozoic Frog 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician Pendulum Magician 3 0 0 3 0%
Pendulum Magician Shinobird 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician Subterror 1 0 1 0 34%
Pendulum Magician Trickstar 1 1 0 0 100%
Pendulum Magician True Draco Dinosaur 1 0 1 0 34%
Pendulum Magician True Draco Invoked 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician True Draco Invoked Spellbook 1 1 0 0 100%
Pendulum Magician Zoodiac 1 0 0 1 0%
PSY-Frame #N/A 1 0 1 0 34%
PSY-Frame Battlin' Boxer 1 0 0 1 0%
PSY-Frame Blue-Eyes 4 2 0 2 50%
PSY-Frame Bujin 1 0 0 1 0%
PSY-Frame Burning Abyss 1 0 0 1 0%
PSY-Frame Burning Abyss Phantom Knights 1 0 0 1 0%
PSY-Frame Ghostrick 2 1 0 1 50%
PSY-Frame HERO 4 2 0 2 50%
PSY-Frame Infernoid 1 0 1 0 34%
PSY-Frame Kozmo 4 0 0 4 0%
PSY-Frame Lunalight 1 1 0 0 100%
PSY-Frame Magician 2 1 0 1 50%
PSY-Frame Mermail 1 0 0 1 0%
PSY-Frame Monarch 6 1 0 5 17%
PSY-Frame Monarch Exodia 1 1 0 0 100%
PSY-Frame Performage 1 1 0 0 100%
PSY-Frame Speedroid 1 0 0 1 0%
PSY-Frame Tellarknight 1 1 0 0 100%
PSY-Frame Traptrix HERO 1 1 0 0 100%
PSY-Frame Yang Zing 1 0 0 1 0%