Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Szymon Ś. (Zimon) 0302152611

Turnieje

Sezon #2
Sezon #3
Sezon #4
Sezon #5

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Szymon Ś. (Zimon) 0302152611 (ELO: 890) vs. reszta świata

TURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYE
OGÓŁEM4617652210814
TEN SEZON270052
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Mateusz Z. (MateMatyk)030215326410640-15-1500227%
Dawid S. (Venom master)03021512839430-17-1700242%
Piotr T. (-)03021522819097-18-1110247%
Dawid M. (agentx)030215327610090-21-2100334%
Michał S. (Mich)0302152597102620-18220331%
Eryk S. (Zadyma)030215265811180-30-3000621%
Jakub S. (Nikita Chruszczow)030215100210550-7-700128%
Rafał K. (-)030215325275890920068%
Maciej K. (Hiruma)030215227910670-7-700127%
Piotr B. (UnicroN)030111639090730-191140248%
Marcin L. (MarcinX)030111512312330-3-300112%
Paweł Z. (Agreel)030215249910420-6-600129%
Szymon W. (Finest)030215270710400-6-600130%
Bartosz C. (Whisper)03021512719490-7-700142%
Kamil S. (Hollo)030215106398210-14-410237%
Adrian G. (Secior)030215258510151001010033%
Jakub K. (Evres)030215263410020-28-2800434%
Rafał G. (Tranqui45)030215076386190910054%
Adrian N. (-)99990000009931001010036%
Kamil K. (Cienisty)030215264611210-9-900221%
Maciej M. (LazyFairy)03021541389701001010039%
Hubert S. (Lost)030215242610730-7-700126%
Jerzy B. (Yuri)030215250111200-10-1000221%
Łukasz D. (Azroohh)03021540919821001010037%
Mateusz W. (Othello)030215266011200-8-800221%
Michał B. (-)030111520810050-6-600134%
Daniel G. (Gizmo)0302151014100311-17-610334%
Krzysztof A. (Illidan)0301115980116411-30-1910817%
Tomasz J. (Kanashimi Tomo)030111375312210-2-200113%
Michał P. (Elefesel)03021541409741001011038%
Kamil K. (kuros)0301113631117213-7610216%
Szymon B. (Kali)030215165113380-9-90037%
Wojciech K. (-)03021510879651101110039%
Jaroslaw W. (Grimm)03021511129960-6-600135%
Wiktor P. (Ironiczny)030215094696410-13-310240%
Piotr M. (Tyson)0302153241100510-5510134%
Jakub Z. (Icarus)0302151075101138-132540233%
Tomasz J. (Viamortis)030111362010750-10-1000226%
Adrian G. (-)030215120984139-32770357%
Mikołaj D. (Miki)030111601113290-9-90057%
Michał S. (misieks301)030215368110050-6-600134%
Michał W. (Quentim)0302150751104110101030%
Adam D. (SaSuKe)03021510999191601620046%
Maciej K. (MatiasK96)03021541149381001010043%
Mateusz W. (Nomaf)03021543229970-7-700135%
Łukasz D. (Shadowcain)0302151759105880810028%
Mariusz Z. (OkazakiQq)030215110111910-14-1400315%
Filip P. (Vardøger)030215333711540-10-1000218%
Filip M. (Fifi)030111557511970-4-400115%
Jacek W. (Jacollo)030215102610078-8010134%
Ryszard P. (Rysnig)030111621796730-62430139%
Maurycy P. (ak1r4)030215163711920-7-700215%
Bartosz S. (Zeref)03021531299170-8-800146%
Johannes S. (-)030395960010040-7-700134%
Damian S. (Sakadetsu)03021515529851001010037%
Maximilian S. (-)030926298110060-7-700134%
Paweł M. (Mizuk)03031994399330-7-700144%
Bernard G. (Benger)0303199441107812-21-910525%
Dawid D. (Razmus)030215282911960-3-300115%
Zofia K. (-)03021542619531001010041%
Wojciech W. (-)030215392493790910043%
Wojciech P. (Vattghern)03021542129440-7-700142%
Lukasz B. (SandoRo)03021541999570-6-600140%
Jakub B. (Entelarmer)030111649810670-4-400127%
Jakub C. (Korni)030004409013500-3-30037%
Remigiusz K. (Izorist)030111428511220-3-300121%
Martin M. (-)03021546529851101110037%
Lech K. (Leo)030111583210980-4-400123%
Alan R. (Alan)030319953710600-9-900227%
Szymon G. (Szpilman)03021546419561001010041%
Marcin P. (Viet)030215231611141201210022%
Michal C. (-)99990000689850-6-600137%
Igor F. (-)99990000819891101110036%
Fryderyk B. (Masamune)03021546399710-6-600139%
Dariusz K. (Darek)03031982479621001010040%
Krzysztof S. (-)030215429791590910046%
Michał G. (Alphadramon)03031996969991001010035%
Krzysztof M. (Lincoln)030215257311440-3-300119%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (0)
WŁASNA DUSZA: STRACONA
POSIADA JĄ:
Mikołaj D. (Miki)
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
Pendulum Magician 1 0 0 0 2 0% 2017-06-07
Paleozoic Frog 1 0 3 0 3 50% 2017-05-27
Paleozoic 11 0 11 0 25 31% 2017-05-28
Lunalight 1 0 0 0 3 0% 2016-07-09
Kozmo 2 0 4 0 6 40% 2016-06-04
Magician 5 1 11 0 9 55% 2016-04-10
PSY-Frame 11 1 12 2 22 36% 2017-01-07
Karakuri 1 0 0 0 2 0% 2015-09-05
Aquaactress 1 0 1 0 2 34% 2015-08-15
Melodious 7 0 6 0 17 27% 2015-11-07
Geargia 5 0 4 0 17 20% 2015-09-19

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
Aquaactress Ritual Beast 1 0 0 1 0%
Aquaactress U.A. 1 1 0 0 100%
Aquaactress Yang Zing 1 0 0 1 0%
Geargia Burning Abyss 1 0 0 1 0%
Geargia Evilswarm 1 0 0 1 0%
Geargia Evol 2 0 0 2 0%
Geargia GigaVise 1 1 0 0 100%
Geargia HERO 5 1 0 4 20%
Geargia Infernoid 1 0 0 1 0%
Geargia Magical Explosion FTK 1 1 0 0 100%
Geargia Nekroz 1 0 0 1 0%
Geargia Noble Knight 1 0 0 1 0%
Geargia Shaddoll 1 0 0 1 0%
Geargia Spellcaster Burn 1 1 0 0 100%
Geargia Tellarknight 3 0 0 3 0%
Geargia U. A. 1 0 0 1 0%
Geargia Yosenju 1 0 0 1 0%
Karakuri Ghostrick 1 0 0 1 0%
Karakuri Synchron 1 0 0 1 0%
Kozmo HERO 1 0 0 1 0%
Kozmo Magician 1 1 0 0 100%
Kozmo Monarch 4 0 0 4 0%
Kozmo Performapal Dracoslayer 1 0 0 1 0%
Kozmo Raidraptor 1 1 0 0 100%
Kozmo Speedroid 1 1 0 0 100%
Kozmo Tempest Magician FTK 1 1 0 0 100%
Lunalight Burning Abyss 1 0 0 1 0%
Lunalight Gimmick Puppet 1 0 0 1 0%
Lunalight Majespecter 1 0 0 1 0%
Magician Batteryman 1 1 0 0 100%
Magician Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Magician Burning Abyss Phantom Knights 1 0 0 1 0%
Magician Buster Blader 1 1 0 0 100%
Magician Chicken FTK 1 0 0 1 0%
Magician Cyber Dragon 1 1 0 0 100%
Magician D/D 1 1 0 0 100%
Magician HERO 1 1 0 0 100%
Magician Igknight 1 1 0 0 100%
Magician Kozmo 2 0 0 2 0%
Magician Magician 4 3 0 1 75%
Magician Majespecter 1 0 0 1 0%
Magician Monarch 2 0 0 2 0%
Magician Performapal Performage 1 0 0 1 0%
Magician Synchron 1 1 0 0 100%
Melodious #N/A 1 1 0 0 100%
Melodious Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Melodious D-HERO 1 0 0 1 0%
Melodious Dark World 1 0 0 1 0%
Melodious Frog Monarch 1 0 0 1 0%
Melodious Frog Tribute Stun 1 0 0 1 0%
Melodious HERO 1 0 0 1 0%
Melodious Machina Geargia 1 1 0 0 100%
Melodious Machine Gadget 1 0 0 1 0%
Melodious Obidience Beast 1 1 0 0 100%
Melodious Qliphort 4 0 0 4 0%
Melodious Red-Eyes 1 0 0 1 0%
Melodious Ritual Beast 1 1 0 0 100%
Melodious Shaddoll 2 0 0 2 0%
Melodious Tellarknight 1 0 0 1 0%
Melodious Volcanic 1 0 0 1 0%
Melodious Yosenju 2 0 0 2 0%
Paleozoic ABC 2 0 0 2 0%
Paleozoic Battlin' Boxer 1 1 0 0 100%
Paleozoic Blue-Eyes 6 3 0 3 50%
Paleozoic D/D 3 1 0 2 34%
Paleozoic Dark Magician 1 0 0 1 0%
Paleozoic Fluffal 1 0 0 1 0%
Paleozoic HERO 1 0 0 1 0%
Paleozoic Kozmo 1 1 0 0 100%
Paleozoic Kozmo Zoodiac 1 0 0 1 0%
Paleozoic Majespecter 1 0 0 1 0%
Paleozoic Mermail 1 0 0 1 0%
Paleozoic Metalfoes 2 0 0 2 0%
Paleozoic Paleozoic 3 0 0 3 0%
Paleozoic Predaplant 1 1 0 0 100%
Paleozoic Subterror 2 2 0 0 100%
Paleozoic Tellarknight 1 1 0 0 100%
Paleozoic True Draco 1 0 0 1 0%
Paleozoic True Draco HERO 1 0 0 1 0%
Paleozoic Zoodiac 1 1 0 0 100%
Paleozoic Zoodiac HERO 1 0 0 1 0%
Paleozoic Zoodiac Kaiju 1 0 0 1 0%
Paleozoic Zoodiac Kozmo 2 0 0 2 0%
Paleozoic Zoodiac Metalfoes 1 0 0 1 0%
Paleozoic Frog Dinomist 1 1 0 0 100%
Paleozoic Frog Dinosaur True King 2 1 0 1 50%
Paleozoic Frog Lightsworn 1 1 0 0 100%
Paleozoic Frog Metalfoes Dinosaur 1 0 0 1 0%
Paleozoic Frog Zoodiac True Draco 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician Dinosaur 1 0 0 1 0%
Pendulum Magician Zoodiac 1 0 0 1 0%
PSY-Frame #N/A 1 0 1 0 34%
PSY-Frame Battlin' Boxer 1 0 0 1 0%
PSY-Frame Blue-Eyes 4 2 0 2 50%
PSY-Frame Bujin 1 0 0 1 0%
PSY-Frame Burning Abyss 1 0 0 1 0%
PSY-Frame Burning Abyss Phantom Knights 1 0 0 1 0%
PSY-Frame Ghostrick 2 1 0 1 50%
PSY-Frame HERO 4 2 0 2 50%
PSY-Frame Infernoid 1 0 1 0 34%
PSY-Frame Kozmo 4 0 0 4 0%
PSY-Frame Lunalight 1 1 0 0 100%
PSY-Frame Magician 2 1 0 1 50%
PSY-Frame Mermail 1 0 0 1 0%
PSY-Frame Monarch 6 1 0 5 17%
PSY-Frame Monarch Exodia 1 1 0 0 100%
PSY-Frame Performage 1 1 0 0 100%
PSY-Frame Speedroid 1 0 0 1 0%
PSY-Frame Tellarknight 1 1 0 0 100%
PSY-Frame Traptrix HERO 1 1 0 0 100%
PSY-Frame Yang Zing 1 0 0 1 0%