Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Jan D. (Hacker) 0302151260

Turnieje

Sezon #2
Sezon #3
Sezon #4
Sezon #5

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Jan D. (Hacker) 0302151260 (ELO: 930) vs. reszta świata

TURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYE
OGÓŁEM2393250636
TEN SEZON3115060
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Artur S. (Flasher)030319941511230-12-1200325%
Michał C. (Rock)03021522208517-10-310161%
Krystian K. (Geralt)03021532399180-10-1000152%
Paweł N. (Elbem)03011157229189-33-2410452%
Łukasz U. (-)030215308191090910053%
Przemysław B. (Raviael)030215125897030-28230444%
Marek G. (Marik126p)03021522189280-17-1700250%
Jakub K. (Kuballo)03021522068770-9-900158%
Andrzej S. (Andrzej)030319950199010-21-1110341%
Jakub B. (Entelarmer)030111649810720-4-400131%
Szymon Ś. (sharksis)030215348410261001010037%
Dawid S. (Venom master)030215128390290910054%
Eryk S. (Zadyma)030215265811180-6-600125%
Piotr Ś. (FeniX)030111505111450-5-500122%
Marcin P. (Viet)030215231610710-7-700131%
Jakub C. (Korni)030004409013210-8-800410%
Przemysław M. (Cloud)030111577184290910062%
Piotr M. (Jack Frost)030215014110590-7-700132%
Filip M. (Fifi)030111557511660-9-900320%
Alan R. (Alan)0303199537105810-6410132%
Szymon G. (mundek)0301116547105412-8410233%
Wojciech S. (Snela)030215310510010-6-600140%
Lech K. (Leo)0301115832111411-4710126%
Remigiusz K. (Izorist)0301114285109013-12110328%
Łukasz G. (grabczas)03021524879750-7-700144%
Mateusz W. (Nomaf)03021543229970-6-600140%
Łukasz M. (Matys)030215357110690-5-500131%
Julian S. (sekend)0302151368106434-52930132%
Jakub N. (Dunkoro)030215306810960-22-2200528%
Michał P. (Hunt)030111580711680-11-1100320%
Jerzy B. (Yuri)030215250111430-16-1600423%
Bartosz S. (Zeref)03021531299651001010045%
Kamil M. (Limak)020027797911551201210021%
Marek B. (Stefan)030215302110361101110035%
Patryk B. (brzezik)0302154823114610-10010222%
Damian P. (-)03011156019460-6-600148%
Adam G. (-)030319963510060-5-500139%
Emilian B. (-)99990000759891101110042%
Gerard Z. (KoU)03021530449960-6-600141%
Szymon G. (Szpilman)03021546419561101110046%
Fryderyk B. (Masamune)03021546399661101110045%
Kacper S. (Kuzuryu Daimyojin)030215216911560-3-300121%
Paweł P. (splawik90)030215446812170-3-300116%
Kamil K. (-)030215481188880810056%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (0)
WŁASNA DUSZA: STRACONA
POSIADA JĄ:
Paweł P. (splawik90)
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
ABC 2 0 3 0 5 38% 2018-03-10
Raidraptor 1 0 2 0 1 67% 2017-10-28
Magician 7 0 6 0 22 22% 2016-05-21
Yosenju 12 0 14 0 30 32% 2017-05-20
Pendulum 1 0 0 0 4 0% 2015-01-31

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
ABC #N/A 1 1 0 0 100%
ABC ABC 2 1 0 1 50%
ABC Lightsworn 1 1 0 0 100%
ABC Pendulum Magician 2 0 0 2 0%
ABC Trickstar 2 0 0 2 0%
Magician Anti-Meta 1 0 0 1 0%
Magician Burn 1 0 0 1 0%
Magician Burning Abyss 1 0 0 1 0%
Magician Dinomist 3 0 0 3 0%
Magician HERO 2 1 0 1 50%
Magician Infernoid 2 0 0 2 0%
Magician Madolche 1 1 0 0 100%
Magician Magician 1 0 0 1 0%
Magician Monarch 5 1 0 4 20%
Magician Performapal Dracoslayer 1 0 0 1 0%
Magician Performapal Performage 2 1 0 1 50%
Magician Qliphort 1 0 0 1 0%
Magician Raidraptor 1 0 0 1 0%
Magician Superheavy Samurai 1 1 0 0 100%
Magician Tellarknight 3 1 0 2 34%
Magician Yosenju 2 0 0 2 0%
Pendulum Burning Abyss 1 0 0 1 0%
Pendulum Evilswarm 1 0 0 1 0%
Pendulum Geargia 1 0 0 1 0%
Pendulum Water 1 0 0 1 0%
Raidraptor Infernoid 1 1 0 0 100%
Raidraptor Metalfoes 1 1 0 0 100%
Raidraptor SPYRAL 1 0 0 1 0%
Yosenju Agent 3 1 0 2 34%
Yosenju Archfiend 1 0 0 1 0%
Yosenju Barrier Statue 1 1 0 0 100%
Yosenju Battlin' Boxer 2 0 0 2 0%
Yosenju Blackwing 1 1 0 0 100%
Yosenju Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Yosenju Burning Abyss 3 1 0 2 34%
Yosenju Chain Burn 1 0 0 1 0%
Yosenju Dark Magician 1 0 0 1 0%
Yosenju Flower Cardian 1 1 0 0 100%
Yosenju HERO 3 2 0 1 67%
Yosenju Infernoid 1 1 0 0 100%
Yosenju Invoked Windwitch 1 0 0 1 0%
Yosenju Lightsworn 1 0 0 1 0%
Yosenju Majespecter 1 0 0 1 0%
Yosenju Monarch 2 2 0 0 100%
Yosenju Nekroz 3 0 0 3 0%
Yosenju PSY-Frame 1 0 0 1 0%
Yosenju Qliphort 2 0 0 2 0%
Yosenju Raidraptor 1 1 0 0 100%
Yosenju Ritual Beast 2 0 0 2 0%
Yosenju Shaddoll 2 0 0 2 0%
Yosenju Synchron 1 1 0 0 100%
Yosenju Tellarknight 4 0 0 4 0%
Yosenju U. A. 1 1 0 0 100%
Yosenju U.A. 1 0 0 1 0%
Yosenju U.A. Speedroid 1 0 0 1 0%
Yosenju Yosenju 1 0 0 1 0%