Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Jan D. (Hacker) 0302151260

Turnieje

Sezon #2
Sezon #3
Sezon #4

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Jan D. (Hacker) 0302151260 (ELO: 899) vs. reszta świata

TURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYE
OGÓŁEM2082200576
TEN SEZON000000
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Artur S. (Flasher)030319941511400-12-1200320%
Michał C. (Rock)03021522208650-10-1000155%
Krystian K. (Geralt)03021532399180-10-1000147%
Paweł N. (Elbem)03011157229339-33-2410445%
Łukasz U. (-)030215308191090910048%
Przemysław B. (Raviael)030215125895030-28230443%
Marek G. (Marik126p)03021522189280-17-1700246%
Jakub K. (Kuballo)03021522068770-9-900153%
Andrzej S. (Andrzej)030319950199010-21-1110337%
Jakub B. (Entelarmer)030111649810670-4-400128%
Szymon Ś. (sharksis)030215348410261001010032%
Dawid S. (Venom master)030215128390290910050%
Eryk S. (Zadyma)030215265811180-6-600122%
Piotr Ś. (FeniX)030111505111450-5-500120%
Marcin P. (Viet)030215231611070-7-700123%
Jakub C. (Korni)030004409013640-6-60036%
Przemysław M. (Cloud)030111577184690910058%
Piotr M. (Jack Frost)030215014110590-7-700128%
Filip M. (Fifi)030111557511660-9-900318%
Alan R. (Alan)0303199537105110-6410129%
Szymon G. (mundek)030111654710840-8-800226%
Wojciech S. (Snela)030215310510010-6-600136%
Lech K. (Leo)0301115832109611-4710124%
Remigiusz K. (Izorist)0301114285113013-12110321%
Łukasz G. (grabczas)03021524879750-7-700139%
Mateusz W. (Nomaf)03021543229970-6-600136%
Łukasz M. (Matys)030215357110690-5-500127%
Julian S. (sekend)0302151368106311-5610128%
Jakub N. (Dunkoro)030215306810960-22-2200524%
Michał P. (Hunt)030111580712130-8-800214%
Jerzy B. (Yuri)030215250111390-9-900220%
Bartosz S. (Zeref)03021531299171001010047%
Kamil M. (Limak)020027797911551201210019%
Marek B. (Stefan)030215302110441101110030%
Patryk B. (brzezik)0302154823101410-6410134%
Damian P. (-)03011156019460-6-600143%
Adam G. (-)030319963510060-5-500135%
Emilian B. (-)99990000759891101110037%
Gerard Z. (KoU)030215304410070-6-600135%
Szymon G. (Szpilman)03021546419561101110042%
Fryderyk B. (Masamune)03021546399661101110040%
Kacper S. (Kuzuryu Daimyojin)030215216911610-3-300118%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (1)
Marcin S. (Micro90)
WŁASNA DUSZA: STRACONA
POSIADA JĄ:
Lech K. (Leo)
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
Magician 7 0 6 0 22 22% 2016-05-21
Yosenju 12 0 14 0 30 32% 2017-05-20
Pendulum 1 0 0 0 4 0% 2015-01-31

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
Magician Anti-Meta 1 0 0 1 0%
Magician Burn 1 0 0 1 0%
Magician Burning Abyss 1 0 0 1 0%
Magician Dinomist 3 0 0 3 0%
Magician HERO 2 1 0 1 50%
Magician Infernoid 2 0 0 2 0%
Magician Madolche 1 1 0 0 100%
Magician Magician 1 0 0 1 0%
Magician Monarch 5 1 0 4 20%
Magician Performapal Dracoslayer 1 0 0 1 0%
Magician Performapal Performage 2 1 0 1 50%
Magician Qliphort 1 0 0 1 0%
Magician Raidraptor 1 0 0 1 0%
Magician Superheavy Samurai 1 1 0 0 100%
Magician Tellarknight 3 1 0 2 34%
Magician Yosenju 2 0 0 2 0%
Pendulum Burning Abyss 1 0 0 1 0%
Pendulum Evilswarm 1 0 0 1 0%
Pendulum Geargia 1 0 0 1 0%
Pendulum Water 1 0 0 1 0%
Yosenju Agent 3 1 0 2 34%
Yosenju Archfiend 1 0 0 1 0%
Yosenju Barrier Statue 1 1 0 0 100%
Yosenju Battlin' Boxer 2 0 0 2 0%
Yosenju Blackwing 1 1 0 0 100%
Yosenju Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Yosenju Burning Abyss 3 1 0 2 34%
Yosenju Chain Burn 1 0 0 1 0%
Yosenju Dark Magician 1 0 0 1 0%
Yosenju Flower Cardian 1 1 0 0 100%
Yosenju HERO 3 2 0 1 67%
Yosenju Infernoid 1 1 0 0 100%
Yosenju Invoked Windwitch 1 0 0 1 0%
Yosenju Lightsworn 1 0 0 1 0%
Yosenju Majespecter 1 0 0 1 0%
Yosenju Monarch 2 2 0 0 100%
Yosenju Nekroz 3 0 0 3 0%
Yosenju PSY-Frame 1 0 0 1 0%
Yosenju Qliphort 2 0 0 2 0%
Yosenju Raidraptor 1 1 0 0 100%
Yosenju Ritual Beast 2 0 0 2 0%
Yosenju Shaddoll 2 0 0 2 0%
Yosenju Synchron 1 1 0 0 100%
Yosenju Tellarknight 4 0 0 4 0%
Yosenju U. A. 1 1 0 0 100%
Yosenju U.A. 1 0 0 1 0%
Yosenju U.A. Speedroid 1 0 0 1 0%
Yosenju Yosenju 1 0 0 1 0%