Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Oskar U. (Oskarro) 0302150078

Turnieje

Sezon #1
Sezon #2

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Oskar U. (Oskarro) 0302150078 (ELO: 945) vs. reszta świata

TURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYE
OGÓŁEM52360161
TEN SEZON000000
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Przemysław S. (Soul)030111493312740-7-700113%
Mikołaj R. (Rambo)03021500809800-8-800145%
Dominik K. (Minik)03031994909829-8110145%
Przemysław M. (Cloud)03011157718410-16-1600265%
Dariusz G. (Messerschmitt)030111531810480-6-600136%
Jonasz P. (jona)030215002911600-7-700122%
Marek B. (-)030215016497190910046%
Marek C. (Maras)030215013911640-7-700122%
Karol Z. (Szinigami)03021517619560-8-800148%
Remigiusz K. (Izorist)030111428510870-4-400131%
Andrzej S. (Andrzej)03031995019900-16-1600244%
Michał P. (Hunt)030111580711980-5-500119%
Piotr M. (Jack Frost)0302150141105990910034%
Dawid D. (Razmus)030215282911611001010022%
Artur S. (Flasher)030319941511350-5-500125%
Patryk K. (Chichotek)030111574610290-6-600138%
Alan R. (Alan)030319953710580-7-700134%
Mateusz J. (JeyJ)030215303293290910052%
Szymon J. (IScreamToo)030215321597590910046%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (0)
WŁASNA DUSZA: STRACONA
POSIADA JĄ:
Jakub C. (Korni)
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
Wind-Up Utopia 1 0 2 0 3 40% 2014-12-13
Utopia 3 0 4 0 9 31% 2014-10-25
#N/A 1 0 0 0 4 0% 2013-10-26

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
#N/A #N/A 3 0 0 3 0%
#N/A Dragon Ruler 1 0 0 1 0%
Utopia Agent 1 0 0 1 0%
Utopia Archfiend 1 1 0 0 100%
Utopia Blackwing 1 0 0 1 0%
Utopia Bujin 1 0 0 1 0%
Utopia Burning Abyss 1 0 0 1 0%
Utopia Constellar 1 0 0 1 0%
Utopia Geargia 1 0 0 1 0%
Utopia Hunder 1 0 0 1 0%
Utopia Infernity 1 0 0 1 0%
Utopia Machina Gadget 1 1 0 0 100%
Utopia Shaddoll Abyss 1 0 0 1 0%
Utopia Sylvan 1 1 0 0 100%
Utopia Utopia 1 1 0 0 100%
Wind-Up Utopia Dragon Ruler 1 1 0 0 100%
Wind-Up Utopia Hunder 1 0 0 1 0%
Wind-Up Utopia Lightsworn 1 1 0 0 100%
Wind-Up Utopia Noble Knight 1 0 0 1 0%
Wind-Up Utopia Scrap 1 0 0 1 0%