Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Mikołaj D. (Miki) 0301116011

Turnieje

Sezon #1
Sezon #2
Sezon #3
Sezon #4
Sezon #5

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Mikołaj D. (Miki) 0301116011 (ELO: 1339) vs. reszta świata

TURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYE
OGÓŁEM9441731113867
TEN SEZON31310120
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Tomasz J. (Kanashimi Tomo)0301113753123856-322490364%
Jakub B. (Entelarmer)0301116498106747-42581483%
Michał H. (-)0301116058100080810088%
Szymon B. (Kali)0302151651133537-125-88511451%
Maciej K. (Hiruma)030215227910673503560083%
Krzysztof B. (-)03011151359941001020088%
Piotr Z. (lightdeck)030111625411279-31-2210477%
Michał M. (Michał)03021501909931101120088%
Marek C. (Maras)030215013911641401420073%
Oskar R. (Belizariusz)0302150017120380810069%
Jan W. (j4)030215055511361401421076%
Wojciech H. (Armed7)0301116280107135-211460282%
Piotr L. (-)030111606095460610090%
Przemysław B. (Światowy)0302152328110122-81430180%
Szymon G. (mundek)0301116547108470710081%
Michał P. (Hunt)0301115807121318-11730167%
Filip M. (Fifi)0301115575116626-38-1252373%
Przemysław T. (Blacks)0301116511105770710084%
Łukasz S. (Alias)0301115074110412-9330179%
Michał D. (D3b3T)0302152463106818-12640183%
Mariusz N. (Kehen)030215015283650510095%
Maurycy P. (ak1r4)0302151637119238-45-770470%
Jonasz P. (jona)0302150029116011-22-1120274%
Artur S. (Flasher)030319941511405-18-1310276%
Lech K. (Leo)030111583210967-10-320180%
Grzegorz G. (Goro)030111647410830-8-800181%
Rafał W. (Sachi)030111652310000-10-1000188%
Jan B. (Machina)030111602297660610089%
Mikołaj Ż. (Kijanka)0302151723111022-17541179%
Łukasz D. (Shadowcain)030215175910431201230085%
Wojciech R. (filanke)030111609510121501530087%
Jakub C. (Korni)0300044090136473-343993446%
Raymond Z. (Ray)030111622994980820090%
Marcin L. (MarcinX)030111512312330-27-2700365%
Wojciech N. (Puszczyk)030111527196460610090%
Bartłomiej Ś. (Lampart)0301116266120514-26-1220368%
Krzysztof M. (Lincoln)0302152573113022-13960177%
Tomasz P. (Dżimi)030215252410609-23-1440283%
Szymon B. (West)0302152550104790920084%
Marcin P. (Viet)030215231611072502580079%
Jerzy B. (Yuri)0302152501113923-51-2870476%
Paweł Z. (Agreel)0302152499104690920084%
Marcin Z. (-)0301116242100190920087%
Kamil S. (Speicher)03011165599943-11-810188%
Mateusz G. (-)0301595493101960610086%
Janis J. (-)0301106503102580820086%
Krzysztof A. (Illidan)030111598011561801840074%
Michał N. (-)999900001497950510089%
Kamil K. (kuros)0301113631117263-1449131172%
Bogdan K. (Deodatus)030215337497240410089%
Paweł N. (Nowik)030111603410851101120081%
Patryk A. (Poter)030215243894740410091%
Tomasz J. (Viamortis)0301113620107558058150082%
Piotr K. (Dreezo)030111514798780820088%
Jakub J. (-)030215331396280820090%
Damian P. (Początkujący)030215230496030310090%
Michał S. (Mich)0302152597102630310086%
Michał S. (misieks301)0302153681100540410087%
Mateusz Z. (MateMatyk)030215326410601001030083%
Patryk K. (Chichotek)030111574610290-13-1300186%
Wojciech S. (Wojtas)0300967007101240410087%
Alan R. (Alan)0303199537105130310084%
Remigiusz M. (Panda)030111498211447-12-520175%
Kacper D. (Sergio)030320133110654-13-910183%
Rafał K. (-)030215325275760660097%
Filip P. (Vardøger)0302153337116528-50-2280473%
Piotr T. (-)030215228190960630092%
Łukasz S. (Blast)030003544411390-12-1200176%
Maciej P. (Bahamut)0302150775102730310086%
Angelika D. (Vkito)030215079994030310091%
Piotr M. (Tyson)0302153241100560620087%
Krzysztof D. (-)030111633998230310089%
Piotr B. (UnicroN)030111639087870750093%
Karol G. (kouji)030111378996130310090%
Leo R. (-)0302150934104440410085%
Marek B. (Stefan)030215302110441001030085%
Marijus L. (zmariuz)030365715510270-13-1300186%
Mateusz J. (JeyJ)030215303293220210091%
Jakub S. (Nikita Chruszczow)030215100210550-26-2600284%
Dawid S. (Venom master)030215128390230310093%
Hubert S. (Lost)0302152426107310-14-430182%
Dawid D. (Razmus)0302152829119650510069%
Konrad P. (posen)0302150960101530310087%
Meerten K. (-)0302239530104630310084%
Gerard Z. (KoU)0302153044100720210087%
Mateusz O. (DMcTue)0302154311108020210082%
Natan P. (-)030149727298120210089%
Jacek W. (Jacollo)0302151026100580840087%
Mariusz Z. (OkazakiQq)0302151101118944044100070%
Robert W. (Robe3)0302151370104320210085%
Mateusz W. (Nomaf)030215432299780840088%
Szymon Ś. (Zimon)030215261189090950093%
Patryk S. (rincewind93)030111361894020210091%
Michał W. (Quentim)030215075110360-6-601085%
Eryk S. (Zadyma)0302152658111850510078%
Radosław W. (Radzik)030215433493020210091%
Jakub Z. (Icarus)0302151075105250520084%
Kacper S. (Kuzuryu Daimyojin)030215216911615-22-1710274%
Dawid M. (agentx)0302153276100950520087%
Bernard G. (Benger)0303199441113618-41451076%
Paweł M. (Mizuk)030319943993220210091%
Michał C. (Czarny Iwan)030111435884010110095%
Dominik K. (Minik)03031994909822-14-1210189%
Kamil M. (Limak)020027797911558-24-1620274%
Szymon Z. (GieHa)0302152536101690930087%
Michał P. (Elefesel)030215414097410110089%
Maciej M. (LazyFairy)030215413897050520089%
Adam P. (Adaś)030215485910470-19-1901184%
Jorg M. (-)030011426710740-13-1300182%
Bartłomiej B. (chaisab)030215420192230310092%
Lukasz B. (SandoRo)030215419993860630091%
Remigiusz K. (Izorist)0301114285113040410077%
Seweryn T. (SewerSnake)030215466493420210091%
Ryszard P. (Rysnig)030111621796730310089%
Łukasz K. (Mugetsu)030215416396840420089%
Wojciech P. (Vattghern)030215421295720210090%
Jan W. (Yano)0302154725100580840087%
Maciej K. (Devil)030319978293520210091%
Paweł P. (splawik90)030215446810596-14-820183%
Damian S. (Sakadetsu)030215155298540420088%
Krzysztof S. (-)030215429791520210092%
Sebastian J. (shiro242)0303199745104420210085%
Piotr G. (azhai)030215417594040420091%
Krzysztof M. (DuszekWiluszek)0303198064102520210086%
Przemysław B. (Raviael)03021512589500-14-1400190%
Krzysztof J. (Zaklinejszyn)030319972194420210091%
Maciej K. (MatiasK96)030215411493520210091%
Daniel G. (Gizmo)0302151014100320210087%
Sijing Y. (-)0303005584106430310083%
Manuel M. (-)0303046049106630310083%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (72)
Dawid M. (agentx)
Patryk A. (Poter)
Marcin Z. (-)
Rafał M. (Samanthar)
Wojciech B. (dark blade)
Łukasz D. (Shadowcain)
Mariusz S. (-)
Patryk S. (rincewind93)
Jan B. (Machina)
Jakub J. (-)
Rafał G. (Tranqui45)
Raymond Z. (Ray)
Mateusz J. (JeyJ)
Krzysztof J. (-)
Rafał D. (KtoPyta)
Krzysztof B. (-)
Krzysztof D. (-)
Michał G. (-)
Mateusz K. (-)
Adam Z. (Szinigami Jr.)
Grzegorz N. (Itachi)
Martins I. (-)
Szymon Ś. (Zimon)
Wojciech S. (Wojtas)
Lukasz K. (-)
Piotr B. (UnicroN)
Adrian G. (-)
Przemysław S. (-)
Sijing Y. (-)
Piotr M. (Tyson)
Sebastian A. (-)
Wojciech S. (Snela)
Arkadiusz S. (Rantthar)
Jakub K. (Evres)
Mateusz W. (Nomaf)
Patryk B. (-)
Dawid B. (MrDisaster)
Janusz O. (JPCannon)
Monika K. (Nekochi)
Piotr P. (-)
Tomasz Z. (Cyfry)
Przemysław K. (-)
Paweł N. (Elbem)
Palazzo M. (-)
Karolis Z. (-)
Rafał M. (-)
Krzysztof S. (-)
Michał N. (-)
Bartłomiej B. (chaisab)
Michał S. (Mich)
Krzysztof S. (-)
Zofia K. (-)
Wojciech P. (Vattghern)
Ka-Ming L. (-)
Wojciech W. (-)
Daniel G. (Gizmo)
Filip K. (-)
Bernard G. (Benger)
Tomasz J. (Viamortis)
Łukasz K. (Mugetsu)
Przemysław B. (Światowy)
Robert Ś. (-)
Krzysztof J. (Zaklinejszyn)
Dawid P. (-)
Mateusz P. (Nimrod)
Paweł P. (splawik90)
Jedrzej S. (TupTupek)
Krzysztof A. (Illidan)
Igor F. (-)
Julian S. (sekend)
Remigiusz M. (Panda)
WŁASNA DUSZA: OBECNA
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
Invoked True Draco 1 0 2 0 1 67% 2017-08-12
Zoodiac True Draco 3 2 15 2 2 83% 2017-08-12
Zoodiac Subterror 1 0 3 0 1 75% 2017-05-09
Infernoid Zoodiac 2 1 6 1 1 80% 2017-05-06
Zoodiac 4 2 11 0 4 74% 2017-05-14
Zoodiac Kaiju 1 1 5 0 0 100% 2017-02-11
ABC 8 3 21 1 11 65% 2017-02-05
Blue-Eyes 6 2 23 1 4 84% 2016-10-15
Burning Abyss Phantom Knights 2 1 6 0 1 86% 2016-08-14
#N/A 4 1 11 0 3 79% 2016-12-27
Performapal Pendulum 1 0 3 0 2 60% 2016-04-10
Performapal Performage 3 3 11 1 0 95% 2016-01-31
Magician 2 1 7 1 1 82% 2016-01-10
Performage Shaddoll 1 1 5 0 0 100% 2015-10-17
Kozmo 14 4 44 3 15 73% 2016-06-19
Nekroz 9 3 36 1 7 83% 2015-09-19
Qliphort 5 2 19 0 6 76% 2015-02-07
Shaddoll Abyss 1 1 4 0 0 100% 2014-11-09
Burning Abyss 1 0 3 0 1 75% 2014-10-11
Tellarknight 3 1 10 0 2 84% 2014-10-18
Sylvan 1 1 5 0 0 100% 2014-08-09
Geargia 1 1 4 0 0 100% 2014-06-21
Artifact Traptrix 2 0 7 0 3 70% 2014-06-14
Mermail 4 0 10 0 6 63% 2014-07-19
Noble Knight 1 0 3 0 1 75% 2014-03-08
Fire Fist 5 0 12 0 9 58% 2014-03-29
Dragon Ruler 8 3 25 2 5 81% 2014-05-17

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
#N/A #N/A 10 8 0 2 80%
#N/A ABC 2 1 0 1 50%
#N/A Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
#N/A Metalfoes 1 1 0 0 100%
ABC #N/A 2 2 0 0 100%
ABC ABC 11 3 1 7 31%
ABC Blackwing 1 1 0 0 100%
ABC Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
ABC Burning Abyss 1 1 0 0 100%
ABC D/D 2 1 0 1 50%
ABC Dark Magician 1 1 0 0 100%
ABC Darklord 1 0 0 1 0%
ABC Felgrand 1 1 0 0 100%
ABC Fluffal 1 1 0 0 100%
ABC HERO 1 1 0 0 100%
ABC Kozmo 1 1 0 0 100%
ABC Metalfoes 5 4 0 1 80%
ABC Monarch 2 2 0 0 100%
ABC Paleozoic 1 1 0 0 100%
ABC SPYRAL 1 0 0 1 0%
Artifact Traptrix #N/A 3 3 0 0 100%
Artifact Traptrix Archfiend 1 1 0 0 100%
Artifact Traptrix Artifact Constellar 1 0 0 1 0%
Artifact Traptrix Geargia 2 0 0 2 0%
Artifact Traptrix Infernity 1 1 0 0 100%
Artifact Traptrix Noble Knight 1 1 0 0 100%
Artifact Traptrix Sylvan 1 1 0 0 100%
Blue-Eyes Blue-Eyes 2 1 0 1 50%
Blue-Eyes Burning Abyss 1 1 0 0 100%
Blue-Eyes Burning Abyss Phantom Knights 2 1 0 1 50%
Blue-Eyes Buster Blader 1 1 0 0 100%
Blue-Eyes Chain Burn 1 1 0 0 100%
Blue-Eyes D/D 2 2 0 0 100%
Blue-Eyes Kozmo 4 4 0 0 100%
Blue-Eyes Metalfoes 2 2 0 0 100%
Blue-Eyes Monarch 4 4 0 0 100%
Blue-Eyes Pendulum Magician 1 1 0 0 100%
Blue-Eyes Performapal 1 0 0 1 0%
Blue-Eyes Performapal Dracoslayer 2 2 0 0 100%
Blue-Eyes Phantom Knights 2 1 1 0 67%
Blue-Eyes PSY-Frame 1 1 0 0 100%
Blue-Eyes Train Shaddoll 1 0 0 1 0%
Blue-Eyes Yosenju 1 1 0 0 100%
Burning Abyss #N/A 2 2 0 0 100%
Burning Abyss Fire Fist 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Tellarknight 1 0 0 1 0%
Burning Abyss Phantom Knights Burning Abyss 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Phantom Knights Fluffal 1 1 0 0 100%
Burning Abyss Phantom Knights Kozmo 2 2 0 0 100%
Burning Abyss Phantom Knights Monarch 2 1 0 1 50%
Burning Abyss Phantom Knights Tellarknight 1 1 0 0 100%
Dragon Ruler #N/A 2 2 0 0 100%
Dragon Ruler Archfiend 3 2 1 0 78%
Dragon Ruler Battlin' Boxer 2 2 0 0 100%
Dragon Ruler Blackwing 3 3 0 0 100%
Dragon Ruler Bujin 1 1 0 0 100%
Dragon Ruler Chaos Dragon 1 1 0 0 100%
Dragon Ruler Constellar 4 3 0 1 75%
Dragon Ruler Dragon Ruler 3 0 0 3 0%
Dragon Ruler Evilswarm 1 0 0 1 0%
Dragon Ruler Fire Fist 3 3 0 0 100%
Dragon Ruler Fire King 1 1 0 0 100%
Dragon Ruler Gadget 1 1 0 0 100%
Dragon Ruler Gravekeeper 1 1 0 0 100%
Dragon Ruler Hand Control 1 1 0 0 100%
Dragon Ruler Mermail 2 2 0 0 100%
Dragon Ruler Morphotronic Fortress 1 1 0 0 100%
Dragon Ruler Six Samurai 1 1 0 0 100%
Dragon Ruler T.G. 1 0 1 0 34%
Fire Fist #N/A 1 1 0 0 100%
Fire Fist Archfiend 1 0 0 1 0%
Fire Fist Battlin' Boxer 1 0 0 1 0%
Fire Fist Bujin 4 1 0 3 25%
Fire Fist Chain Burn 1 1 0 0 100%
Fire Fist Chaos 1 0 0 1 0%
Fire Fist Cyber Dragon 1 1 0 0 100%
Fire Fist Dark World 2 2 0 0 100%
Fire Fist Fire Fist 3 1 0 2 34%
Fire Fist Fire King 1 0 0 1 0%
Fire Fist Geargia 1 1 0 0 100%
Fire Fist Infernity 1 1 0 0 100%
Fire Fist Inzektor 1 1 0 0 100%
Fire Fist Noble Knight 1 1 0 0 100%
Fire Fist Sylvan 1 1 0 0 100%
Geargia #N/A 4 4 0 0 100%
Infernoid Zoodiac #N/A 1 1 0 0 100%
Infernoid Zoodiac ABC 1 1 0 0 100%
Infernoid Zoodiac Invoked Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Infernoid Zoodiac Raidraptor 1 0 0 1 0%
Infernoid Zoodiac Zoodiac 2 2 0 0 100%
Infernoid Zoodiac Zoodiac Kozmo 1 0 1 0 34%
Infernoid Zoodiac Zoodiac Metalfoes 1 1 0 0 100%
Invoked True Draco #N/A 1 1 0 0 100%
Invoked True Draco Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Invoked True Draco True King Dinosaur Yang Zing 1 0 0 1 0%
Kozmo #N/A 3 2 0 1 67%
Kozmo Bujin 1 1 0 0 100%
Kozmo Burning Abyss 2 2 0 0 100%
Kozmo Burning Abyss Phantom Knights 1 0 0 1 0%
Kozmo Buster Blader 1 1 0 0 100%
Kozmo Clownblade 2 2 0 0 100%
Kozmo D/D 3 2 0 1 67%
Kozmo Fluffal 2 2 0 0 100%
Kozmo Gem-Knight Madolche 1 1 0 0 100%
Kozmo HERO 1 1 0 0 100%
Kozmo Infernoid 1 1 0 0 100%
Kozmo Kozmo 5 2 0 3 40%
Kozmo Magician 2 2 0 0 100%
Kozmo Majespecter 1 1 0 0 100%
Kozmo Mermail 4 3 1 0 84%
Kozmo Monarch 8 4 1 3 55%
Kozmo Nekroz 3 1 0 2 34%
Kozmo Performapal Dracoslayer 2 0 1 1 17%
Kozmo Performapal Pendulum 1 1 0 0 100%
Kozmo Performapal Performage 1 1 0 0 100%
Kozmo Phantom Knight 1 0 0 1 0%
Kozmo PSY-Frame 3 3 0 0 100%
Kozmo Qliphort 3 2 0 1 67%
Kozmo Shaddoll Fluffal 1 1 0 0 100%
Kozmo Shiranui 1 1 0 0 100%
Kozmo Superheavy Samurai 1 1 0 0 100%
Kozmo Tellarknight 4 3 0 1 75%
Kozmo Volcanic 1 1 0 0 100%
Kozmo Zombie 2 2 0 0 100%
Magician Batteryman 1 1 0 0 100%
Magician Infernoid 1 0 1 0 34%
Magician Magician 3 2 0 1 67%
Magician Pendulum Infernity 1 1 0 0 100%
Magician PSY-Frame 1 1 0 0 100%
Magician Qliphort 1 1 0 0 100%
Magician Tellarknight 1 1 0 0 100%
Mermail Anti-Meta 1 1 0 0 100%
Mermail Bujin 1 0 0 1 0%
Mermail Constellar 1 1 0 0 100%
Mermail Dark World 1 1 0 0 100%
Mermail Dragon Ruler 1 0 0 1 0%
Mermail Evilswarm 1 1 0 0 100%
Mermail Fire Fist 2 1 0 1 50%
Mermail Fire King 1 1 0 0 100%
Mermail Frog Monarch 1 1 0 0 100%
Mermail Geargia 1 1 0 0 100%
Mermail Gravekeeper 1 1 0 0 100%
Mermail Hunder 1 0 0 1 0%
Mermail Madolche 1 0 0 1 0%
Mermail Monarch 1 1 0 0 100%
Mermail X-Saber 1 0 0 1 0%
Nekroz #N/A 3 3 0 0 100%
Nekroz Archfiend 1 1 0 0 100%
Nekroz Burning Abyss 1 1 0 0 100%
Nekroz Evol 1 1 0 0 100%
Nekroz HERO 3 2 0 1 67%
Nekroz Kozmo 1 0 0 1 0%
Nekroz Nekroz 9 7 1 1 82%
Nekroz Noble Knight 1 1 0 0 100%
Nekroz Qliphort 7 6 0 1 86%
Nekroz Shaddoll 3 3 0 0 100%
Nekroz Tellarknight 9 9 0 0 100%
Nekroz Traptrix Hand 1 1 0 0 100%
Nekroz Volcanic 1 0 0 1 0%
Nekroz Yosenju 3 1 0 2 34%
Noble Knight Archfiend 1 1 0 0 100%
Noble Knight Cyber Dragon 1 1 0 0 100%
Noble Knight Fire Fist 1 0 0 1 0%
Noble Knight Infernity 1 1 0 0 100%
Performage Shaddoll #N/A 1 1 0 0 100%
Performage Shaddoll Nekroz 1 1 0 0 100%
Performage Shaddoll Qliphort 1 1 0 0 100%
Performage Shaddoll Shaddoll 1 1 0 0 100%
Performage Shaddoll Yosenju 1 1 0 0 100%
Performapal Pendulum Burning Abyss Phantom Knights 1 0 0 1 0%
Performapal Pendulum Kozmo 1 1 0 0 100%
Performapal Pendulum Monarch 1 0 0 1 0%
Performapal Pendulum Ritual Beast 1 1 0 0 100%
Performapal Pendulum Speedroid 1 1 0 0 100%
Performapal Performage Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
Performapal Performage Fluffal 1 1 0 0 100%
Performapal Performage HERO 1 1 0 0 100%
Performapal Performage Kozmo 2 2 0 0 100%
Performapal Performage Majespecter 1 1 0 0 100%
Performapal Performage Monarch 1 1 0 0 100%
Performapal Performage Nekroz 1 1 0 0 100%
Performapal Performage Performapal Performage 3 2 1 0 78%
Performapal Performage Synchron Speedroid 1 1 0 0 100%
Qliphort Burning Abyss 2 1 0 1 50%
Qliphort Chain Burn 1 1 0 0 100%
Qliphort Chaos 1 1 0 0 100%
Qliphort Cyber Dragon 1 1 0 0 100%
Qliphort Dark World 1 1 0 0 100%
Qliphort Fire King 1 1 0 0 100%
Qliphort Geargia 1 1 0 0 100%
Qliphort Harpie 1 0 0 1 0%
Qliphort Lightsworn 1 1 0 0 100%
Qliphort Noble Knight 1 1 0 0 100%
Qliphort Qliphort 3 2 0 1 67%
Qliphort Scrap 1 0 0 1 0%
Qliphort Shaddoll 1 1 0 0 100%
Qliphort Synchron 1 1 0 0 100%
Qliphort Tellarknight 5 4 0 1 80%
Qliphort Volcanic 1 0 0 1 0%
Qliphort Yang Zing 2 2 0 0 100%
Shaddoll Abyss Bujin 1 1 0 0 100%
Shaddoll Abyss Chain Burn 1 1 0 0 100%
Shaddoll Abyss Geargia 1 1 0 0 100%
Shaddoll Abyss Lightsworn 1 1 0 0 100%
Sylvan Archfiend 1 1 0 0 100%
Sylvan Artifact Traptrix 1 1 0 0 100%
Sylvan Bujin 1 1 0 0 100%
Sylvan Geargia 1 1 0 0 100%
Sylvan Sylvan 1 1 0 0 100%
Tellarknight #N/A 4 4 0 0 100%
Tellarknight Archfiend 1 0 0 1 0%
Tellarknight Dragon 1 1 0 0 100%
Tellarknight Fire King 1 1 0 0 100%
Tellarknight Geargia 2 2 0 0 100%
Tellarknight Lightsworn 1 1 0 0 100%
Tellarknight Shaddoll 1 1 0 0 100%
Tellarknight Tellarknight 1 0 0 1 0%
Zoodiac #N/A 1 1 0 0 100%
Zoodiac Cyber Dragon 1 1 0 0 100%
Zoodiac HERO 2 2 0 0 100%
Zoodiac Paleozoic 1 1 0 0 100%
Zoodiac Raidraptor 1 1 0 0 100%
Zoodiac Shaddoll Burning Abyss 1 0 0 1 0%
Zoodiac Shinobird 1 1 0 0 100%
Zoodiac Zoodiac 3 2 0 1 67%
Zoodiac Zoodiac Kaiju 1 0 0 1 0%
Zoodiac Zoodiac Metalfoes 1 1 0 0 100%
Zoodiac Zoodiac Shaddoll 1 0 0 1 0%
Zoodiac Zoodiac True Draco 1 1 0 0 100%
Zoodiac Kaiju D/D 1 1 0 0 100%
Zoodiac Kaiju Phantom Knights Burning Abyss 1 1 0 0 100%
Zoodiac Kaiju SPYRAL 1 1 0 0 100%
Zoodiac Kaiju Zoodiac Kaiju 2 2 0 0 100%
Zoodiac Subterror #N/A 1 1 0 0 100%
Zoodiac Subterror Dinosaur 2 2 0 0 100%
Zoodiac Subterror Zoodiac True Draco 1 0 0 1 0%
Zoodiac True Draco #N/A 1 1 0 0 100%
Zoodiac True Draco D/D 1 1 0 0 100%
Zoodiac True Draco Dinosaur True King 2 1 0 1 50%
Zoodiac True Draco Dinosaur True King Zoodiac 1 1 0 0 100%
Zoodiac True Draco Paleozoic Frog 1 1 0 0 100%
Zoodiac True Draco Raidraptor Lyrilusc 1 1 0 0 100%
Zoodiac True Draco True Draco Zoodiac 1 1 0 0 100%
Zoodiac True Draco True King Dinosaur 2 2 0 0 100%
Zoodiac True Draco Zoodiac 2 2 0 0 100%
Zoodiac True Draco Zoodiac Kozmo 1 1 0 0 100%
Zoodiac True Draco Zoodiac True Draco 6 3 2 1 62%