Yu-Gi-Oh! Polska Ranking

Profil gracza Marcin L. (MarcinX) 0301115123

Turnieje

Sezon #1
Sezon #2
Sezon #3
Sezon #4

Pomarańczowa ramka oznacza, że dany turniej jest brany pod uwagę przy sumowaniu punktów do rankingu

Marcin L. (MarcinX) 0301115123 (ELO: 1233) vs. reszta świata

TURNIEJÓWRUNDZWYCIĘSTWREMISÓWPRZEGRANYCHBYE
OGÓŁEM33131904316
TEN SEZON265010
VSCOSSYELO+-BILANSWinsDrawsLoses%
Bartłomiej Ś. (Lampart)0301116266120527-151230254%
Patrycjusz B. (Puczman)0301113985104590911075%
Wojciech N. (Puszczyk)03011152719641401420082%
Rafał M. (Samanthar)03021513329761301320081%
Raymond Z. (Ray)03011162299491201220084%
Łukasz S. (Blast)0300035444113927-27040363%
Andrzej R. (-)030111646297780810081%
Bartosz M. (Nitro)0302150848107440-291160371%
Grzegorz G. (Goro)030111647410830-15-1500270%
Robert W. (Robe3)030215137010550-9-900174%
Lech K. (Leo)030111583211046-26-2010368%
Andrzej S. (Andrzej)03031995019900-9-900180%
Dominik K. (Minik)03031994909821601620081%
Joachim K. (Kaiser)0301114163101270710078%
Maciej P. (Bahamut)030215077510111801840078%
Łukasz S. (Alias)0301115074110443-212270268%
Konrad O. (Bowlin)03021508979861201220081%
Patryk A. (Poter)03021524389470-10-1000184%
Michał D. (D3b3T)0302152463106860610072%
Przemysław B. (Światowy)030215232811010-8-800168%
Piotr K. (Dreezo)030111514798760610080%
Tomasz J. (Kanashimi Tomo)0301113753122324-17730251%
Mikołaj D. (Miki)030111601113022702730040%
Maciej D. (bombek)0301115306103060610076%
Michał S. (Mich)030215259710261001020077%
Krzysztof A. (Illidan)0301115980112160610066%
Kamil S. (Speicher)03011165599940-10-1000180%
Przemysław S. (Soul)0301114933127430301044%
Piotr M. (Tyson)0302153241102060610077%
Kacper S. (Kuzuryu Daimyojin)030215216911351101120064%
Dawid D. (Razmus)030215282911960-11-1100155%
Kamil K. (Argus205)03021506419981001020079%
Gabryś L. (G)030003546810430-14-1401175%
Kamil K. (Cienisty)0302152646112960610065%
Mateusz W. (Othello)030215266011201201220066%
Rafał D. (KtoPyta)03021508859571501540083%
Patryk K. (Chichotek)0301115746102915-11430176%
Angelika D. (Vkito)030215079994090920084%
Wojciech S. (Wojtas)0300967007101250510078%
Krzysztof D. (-)030111633998240410081%
Kamil K. (kuros)0301113631116413-9420160%
Remigiusz M. (Panda)0301114982113540410064%
Michał P. (Hunt)0301115807119250510056%
Artur S. (Flasher)0303199415118070710058%
Jakub C. (Korni)030004409013400-8-800135%
Krzysztof B. (-)030111513599440410080%
Marek C. (Maras)0302150139116450510060%
Filip P. (Vardøger)030215333711596-11-510160%
Jędrzej J. (ArchJ)030215065399312-13-130180%
Michał S. (misieks301)030215368110051201230079%
Szymon Ś. (Zimon)030215261190130310087%
Jonasz P. (jona)030215002911600-1-101060%
Sebastian S. (-)030087962510490-12-1200174%
Artur P. (Wolv)0301115868105950510073%
Jakub K. (naq_one)0302152719108160610071%
Tomasz J. (Viamortis)0301113620109750510069%
Hubert S. (Lost)0302152426107350510072%
Jakub K. (Evres)0302152634100230310079%
Maksymilian D. (-)030215078792420210086%
Bernard G. (Benger)030319944110740-11-1100171%
% to szansa wygrania z tą osobą w pojedynku (kalkulowane na podstawie ELO)
Posiadane dusze (1)
WŁASNA DUSZA: OBECNA
Historia duszy


Skuteczność gry

Talia Turniejów TOP1 Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność Ostatnio
Performapal Dracoslayer 2 1 5 0 1 84% 2016-07-23
Performapal Performage 1 1 3 0 0 100% 2016-02-06
Magician 1 1 2 0 0 100% 2016-01-09
Nekroz 4 2 13 1 4 75% 2015-10-17
Tellarknight 7 2 21 0 7 75% 2015-04-18
Lightsworn 2 1 4 1 2 62% 2014-07-13
Dragon Ruler 6 1 17 1 7 70% 2014-10-11
Evilswarm 1 1 3 0 0 100% 2014-03-23
T.G. 1 0 4 0 1 80% 2014-02-08
#N/A 4 2 10 0 4 72% 2014-10-09
Inzektor 4 0 8 1 5 60% 2013-12-15

Skuteczność przeciwko napotkanym taliom

Talia gracza Przeciwko Spotkań Wygrane Remisy Przegrane Skuteczność
#N/A #N/A 7 5 0 2 72%
#N/A Agent 1 1 0 0 100%
#N/A Blackwing 1 1 0 0 100%
#N/A Blue-Eyes 1 1 0 0 100%
#N/A Fire King 2 1 0 1 50%
#N/A Infernity 1 0 0 1 0%
#N/A Raccoon 1 1 0 0 100%
Dragon Ruler #N/A 4 4 0 0 100%
Dragon Ruler Archfiend 1 0 0 1 0%
Dragon Ruler Artifact Constellar 1 0 0 1 0%
Dragon Ruler Artifact Traptrix 1 0 1 0 34%
Dragon Ruler Blackwing 2 2 0 0 100%
Dragon Ruler Bujin 2 1 0 1 50%
Dragon Ruler Constellar 1 1 0 0 100%
Dragon Ruler Dark World 1 1 0 0 100%
Dragon Ruler Fire Fist 2 0 0 2 0%
Dragon Ruler Fire King 2 2 0 0 100%
Dragon Ruler Hieratic Ruler 1 1 0 0 100%
Dragon Ruler Infernity 1 1 0 0 100%
Dragon Ruler Mermail 3 3 0 0 100%
Dragon Ruler Noble Knight 1 1 0 0 100%
Dragon Ruler Scrap 1 0 0 1 0%
Dragon Ruler Yang Zing 1 0 0 1 0%
Evilswarm #N/A 2 2 0 0 100%
Evilswarm Fire King 1 1 0 0 100%
Inzektor #N/A 4 3 0 1 75%
Inzektor Archfiend 1 0 0 1 0%
Inzektor Dragon Ruler 1 1 0 0 100%
Inzektor Fire Fist 1 0 0 1 0%
Inzektor Fire King 2 2 0 0 100%
Inzektor Infernity 1 0 0 1 0%
Inzektor Mermail 2 1 1 0 67%
Inzektor Monarch 1 0 0 1 0%
Inzektor Worm 1 1 0 0 100%
Lightsworn Des Frog 1 0 1 0 34%
Lightsworn Lightsworn 2 2 0 0 100%
Lightsworn Machina Gadget 1 0 0 1 0%
Lightsworn Madolche 1 1 0 0 100%
Lightsworn Star Seraph 1 1 0 0 100%
Lightsworn Traptrix Plant 1 0 0 1 0%
Magician U.A. 1 1 0 0 100%
Magician Yang Zing 1 1 0 0 100%
Nekroz Des Frog 1 0 0 1 0%
Nekroz Fire Fist 1 1 0 0 100%
Nekroz Geargia 1 1 0 0 100%
Nekroz HERO 2 1 0 1 50%
Nekroz Nekroz 4 2 0 2 50%
Nekroz Qliphort 2 2 0 0 100%
Nekroz Shaddoll 2 1 1 0 67%
Nekroz Tellarknight 3 3 0 0 100%
Nekroz Tribute Stun 1 1 0 0 100%
Nekroz Yang Zing 1 1 0 0 100%
Performapal Dracoslayer Kozmo 1 0 0 1 0%
Performapal Dracoslayer Magician 1 1 0 0 100%
Performapal Dracoslayer Monarch 2 2 0 0 100%
Performapal Dracoslayer Synchro 1 1 0 0 100%
Performapal Dracoslayer Yang Zing 1 1 0 0 100%
Performapal Performage Monarch 1 1 0 0 100%
Performapal Performage Qliphort 1 1 0 0 100%
Performapal Performage Yosenju 1 1 0 0 100%
T.G. Fire Fist 1 1 0 0 100%
T.G. Fire King 2 1 0 1 50%
T.G. Gravekeeper 1 1 0 0 100%
T.G. Hunder 1 1 0 0 100%
Tellarknight #N/A 2 2 0 0 100%
Tellarknight Burning Abyss 4 3 0 1 75%
Tellarknight Chain Beat 1 1 0 0 100%
Tellarknight Chain Burn 1 1 0 0 100%
Tellarknight Chaos 1 1 0 0 100%
Tellarknight Fire Fist 1 1 0 0 100%
Tellarknight Fire King 1 1 0 0 100%
Tellarknight HERO 3 1 0 2 34%
Tellarknight Lightsworn 1 1 0 0 100%
Tellarknight Madolche 1 1 0 0 100%
Tellarknight Qliphort 4 3 0 1 75%
Tellarknight Scrap 2 2 0 0 100%
Tellarknight Tellarknight 4 2 0 2 50%
Tellarknight Volcanic 1 1 0 0 100%
Tellarknight Yang Zing 1 0 0 1 0%