Wątek: Gdzie kupić karty?  (Przeczytany 1631 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Panda

Gdzie kupić karty?
« dnia: 08 Sierpień, 2013, 12:56:44 »
Miejsca, gdzie można zaopatrzyć się w asortyment Yu-Gi-Oh! na terenie nadmorskiego kurortu kolorowych smoków.


JA
Zamówienia zbieram na bieżąco, a ich realizacja następuje bezpośrednio razem z zamówieniem nagród, co daje wam praktycznie 100% pewność, że dojdzie to na czas turnieju (jeżeli będzie dostępny towar) i nie obarczy dodatkowymi kosztami przesyłki. Istnieje możliwość złożenia zamówienia na już, po pokryciu kosztów przesyłki. Nagrody zamawiane są bezpośrednio od naszego dystrybutora (www.isa.pl), tak więc tam należy kierować swe kroki w celu sprawdzenia kosztów i dostępności towaru. Często sam wypytuje ludzi czy nie potrzebują czegoś tydzień przed złożeniem zamówienia (2tygodnie przed turniejem) za pośrednictwem naszej grupy na facebooku, więc nie musicie się obawiać, że zapomnicie złożyć zamówienia ;)
Wymagana przedpłata.
www.rebel.pl
ul. Matejki 6, Gdańsk
Przy kupnie bezpośrednio w sklepie, warto wspomnieć, że całe zamówienie jest na konto: Nocturn_ (tak, z tym podkreślnikiem na końcu). Otrzymacie w ten sposób zniżkę, która na dzień dzisiejszy wynosi 10%.
W przypadku, gdybyście chcieli złożyć zamówienie i otrzymać zniżkę, należy skontaktować się z właścicielem konta, czyli mną :)
Zniżka dotyczy CAŁEGO asortymentu sklepu rebel, nie tylko yu-gi-oh!
www.shaga.pl
ul.Morska 173, Gdynia
Sklep ten z racji średniej sprzedaży kolorowych smoków nie trzyma ich regularnie na stanie, jednakże nie jest dla nich przeszkodą aby zamówić tobie to, czego potrzebujesz. Zarówno jeśli chodzi o karty, jak również koszulki czy też pudełka. Mają też masę miejsce do grania ;)


Jeżeli znacie jakieś miejsca, gdzie można kupić karty na terenie trójmiasta, to bardzo proszę o kontakt.