Yu-Gi-Oh! TCG Polska

Serce Kart => Wiadomości i nowości => Wątek zaczęty przez: Raviael w 02 Sierpień, 2018, 01:25:04

Tytuł: [TCG] Speed Duel Format & Speed Duel Starter Decks
Wiadomość wysłana przez: Raviael w 02 Sierpień, 2018, 01:25:04
A więc stało się. Speed Duele wychodzą z ekranów telefonów i stają się nowym formatem w YGO. 30 listopada w TCG (!) pojawią się dwa pudełka Speed Duel Starter Deck, każde zawierające trzy talie. Oto skład:

Speed Duel Starter Decks: Destiny Masters:

1 20-kartowa talia Yami Yugi
1 20-kartowa talia Ishizu Ishtar
1 20-kartowa talia Pegasus
9 Kart Skillów (po 3 dla każdej postaci)
3 karty Ultra Rare z alternatywną grafiką

Speed Duel Starter Decks: Duelists of Tomorrow:

1 20-kartowa talia Seto Kaiba
1 20-kartowa talia Mai Valentine
1 23-kartowa talia Joey Wheeler
9 Kart Skillów (po 3 dla każdej postaci)
3 karty Ultra Rare z alternatywną grafiką

Ze szczegółów wiadomo na pewno, że do gry przemycona zostanie mechanika skillów znana z Duel Links. Oprócz tego w Speed Duelach będzie można używać tylko kart opatrzonych specjalnym symbolem oznaczającym ich legalność w formacie. Tych samych kart będzie można jednak używać w zwykłych rozgrywkach.

Źródło: Szybcy i wściekli (http://ygorganization.com/thepowerofthepastvsthepossibilityoftomorrow/)

Jakie zmiany przyniesie wprowadzenie nowego formatu? Jakie będą jego zasady? Czy będzie to kopiuj-wklej z Duel Links, czy doczekamy się czegoś nowego? Czy oprócz starterów pojawią się też boostery? Czy konami pójdzie po rozum do głowy? Czy uratuje grę? Czy format wyleczy raka? Możemy się tylko domyślać. ;)
Tytuł: Odp: [TCG] Speed Duel Format & Speed Duel Starter Decks
Wiadomość wysłana przez: KoU w 02 Sierpień, 2018, 01:32:50
Oh my goddness, shut up and take my money  <3
Oby ludzie do tego się znaleźli i oby były specjalne eventy + boosterki do tego :D
Tytuł: Odp: [TCG] Speed Duel Format & Speed Duel Starter Decks
Wiadomość wysłana przez: Raviael w 02 Sierpień, 2018, 01:35:29
Dodatkowe info na bazie rzeczy, które nie są dostępne zwykłym śmiertelnikom. Cena detaliczna Starterów do Speed Duel równa będzie cenie SDków, czyli okolice 40 zł za zestaw 3 talii.   ;)
Tytuł: Odp: [TCG] Speed Duel Format & Speed Duel Starter Decks
Wiadomość wysłana przez: Lisek w 02 Sierpień, 2018, 06:39:21
Już się garnę :3 pewnie zakupię, szkoda, że trzeba czekać do listopada.
Pegasus Deck luv <3
Tytuł: Odp: [TCG] Speed Duel Format & Speed Duel Starter Decks
Wiadomość wysłana przez: Izorist w 02 Sierpień, 2018, 10:08:57
Oczywiście że konami nie pójdzie po rozum do głowy tylko robią kolejny skok na hajs - inaczej można by używać wydrukowanych już kart z takimi samymi efektami xd
Tytuł: Odp: [TCG] Speed Duel Format & Speed Duel Starter Decks
Wiadomość wysłana przez: Lampart w 02 Sierpień, 2018, 10:35:38
Tutaj trochę stanę w ich obronie. Przy rozwoju gry powiedzmy puli 1000-1500 kart jak gracz miałby rozróżniać czy dana karta jest legalna w formacie?  Szczególnie że boostery z linksow zawierają kart z różnych serii.
Tytuł: Odp: [TCG] Speed Duel Format & Speed Duel Starter Decks
Wiadomość wysłana przez: Izorist w 02 Sierpień, 2018, 10:40:31
Tutaj trochę stanę w ich obronie. Przy rozwoju gry powiedzmy puli 1000-1500 kart jak gracz miałby rozróżniać czy dana karta jest legalna w formacie?  Szczególnie że boostery z linksow zawierają kart z różnych serii.
No racja. Jednak wciąż ciężko pozbyć się wrażenia, że odgrzewają kotleta i pakują go w nowe pudełko ;/