Wątek: [TCG] Next Weekly Shonen Jump Subscription Promo  (Przeczytany 668 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[TCG] Next Weekly Shonen Jump Subscription Promo
« dnia: 16 Lipiec, 2014, 02:00:10 »
0
Kolejne wybory karty promo które będzie dostępne dla subskrybentów Shonen Jumpa

Dowiedzieliśmy się też jak w tcg będą nazywać się Entermatey


Do wyboru są:

Santa Claws (Satan Claus)
Spoiler
Number S39: Utopia Prime (Number S39: Utopia One)
Spoiler
Geargiauger
Spoiler
Ebon Illusion Magician (Dark Magician of Illusions)
Spoiler
Performapal Silver Claw  (Entermate Silver Claw)
Spoiler


Oczywiście nazwy mogą ulec jeszcze zmianie, ale raczej się tak nie stanie.

Link to głosowania:

http://shonenjump.viz.com/node/2221


« Ostatnia zmiana: 16 Lipiec, 2014, 07:51:34 wysłana przez Flasher »
--------------------------------------------------
Have & Want
--------------------------------------------------

Flasher

Odp: [TCG] Next Weekly Shonen Jump Subscription Promo
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Lipiec, 2014, 07:52:50 »
0
Performapal....perform pal...zamiast Entermate ... bo co? uznali ze ludziom bedzie sie kojarzyc z ENTER .. MATE? jakies nie ten teges? Performapal.... nie bylo czasem takiego pokemona? ;D
Inteligent tym się różni od nieinteligenta, że nie obraża się o żarty, rozumie żarty i lubi żarty. /Władysław Bartoszewski/

Regis

Odp: [TCG] Next Weekly Shonen Jump Subscription Promo
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Lipiec, 2014, 09:06:51 »
0
Bałem się, że te Entermate'y zmienią i się wyobawiałem :(

Ta nowa nazwa to pedaliada.

Odp: [TCG] Next Weekly Shonen Jump Subscription Promo
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Lipiec, 2014, 09:24:02 »
0
Ta Utopia ma 2510 ataku? Poważnie?
Sua Sponte

Flasher

Odp: [TCG] Next Weekly Shonen Jump Subscription Promo
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Lipiec, 2014, 09:57:53 »
0
Ta Utopia ma 2510 ataku? Poważnie?

W anime miala 2501 no bo Utopia ONE
Inteligent tym się różni od nieinteligenta, że nie obraża się o żarty, rozumie żarty i lubi żarty. /Władysław Bartoszewski/

Drewko

Odp: [TCG] Next Weekly Shonen Jump Subscription Promo
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Lipiec, 2014, 11:27:28 »
0
Ta Utopia ma 2510 ataku? Poważnie?

W mandze miala 2501 no bo Utopia ONE

Fixed.

A co do nazwy Entermatów w US to pfrryy... good job Konami, jak zwykle xD
"Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

 

Podobne tematy Yu-Gi-Oh!

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
988 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Luty, 2014, 07:47:48
wysłana przez Flasher
8 Odpowiedzi
901 Wyświetleń