Wątek: [OCG] V-JUMP Promos : Firewall Dragon (Alt.Art) + Link Disciple  (Przeczytany 313 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kanashimi Tomo

[OCG] V-JUMP Promos : Firewall Dragon (Alt.Art) + Link Disciple
« dnia: 18 Kwiecień, 2017, 12:45:44 »
0
OCG świętuje już nowy format, w którym to kartą dającą duże możliwości Combo, i nie tylko, jest Firewall Dragon! Jak najlepiej jest uczcić siłę karty ważnej dla anime i karcianki? Dać jej alternate arta! Jak to wygląda? Proszę!


Firewall Dragon (Alternate Art)



Dodatkowo V-Jump wspomina o karcie zwanej Link Disciple, której szczegóły poznamy na dniach. Na ten czas musimy się zadowolić wyglądem karty i różnorakimi spekulacjami.


Lewy dolny róg, widzicie? ^^'



Źródło : W1ND0W5 + F1R3W4LL = Artwork Update ;DD
« Ostatnia zmiana: 19 Kwiecień, 2017, 01:12:16 wysłana przez Kanashimi Tomo »
“Play interests me very much," said Hermann: "but I am not in the position to sacrifice the necessary in the hope of winning the superfluous.” - Alexander Pushkin

Odp: [OCG] V-JUMP Promos : Firewall Dragon (Alt.Art) + Nieznana karta
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Kwiecień, 2017, 15:47:55 »
0
To chyba link-1 ze strzałką ustawioną tak, jak u tej tarantuli ze startera, ale najbardziej mnie zastanawia to, że karta nie ma jeszcze miesiąca, a już jej dają alternatywne arty... Ja wiem, że promocja i w ogóle, ale czy tylko mnie to wygląda trochę na wciskanie na siłę?
Raphèl mai amècche zabì almi!
"Nie znam się na p***doleniu głupot, ale chyba p***dolicie głupoty." - Leo, 17.04.2017

Odp: [OCG] V-JUMP Promos : Firewall Dragon (Alt.Art) + Nieznana karta
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Kwiecień, 2017, 16:35:36 »
0
Alternatywny art w ciągu miesiąca?
Jak dla mnie lecą na kasę, łatwiej jest dać alternatywny art niż zrobić nową kartę  ???
Anyway they are sick bastards

Kanashimi Tomo

Odp: [OCG] V-JUMP Promos : Firewall Dragon (Alt.Art) + Link Disciple
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Maj, 2017, 08:16:22 »
0
         
     
VJMP-EN132 Link Disciple
LINK-1 LIGHT Cyberse-Type Link Effect Monster
ATK 500
Link: 1
Link Arrow: Down
Link Materials: 1 Level 4 or lower Cyberse-Type Monster
You can only use the effect of this card’s name once per turn.
(1) Tribute 1 monster at this card’s Link Point; Draw 1 card, then place 1 card from your hand on the bottom of your Deck.
   
“Play interests me very much," said Hermann: "but I am not in the position to sacrifice the necessary in the hope of winning the superfluous.” - Alexander Pushkin

Drewko

Odp: [OCG] V-JUMP Promos : Firewall Dragon (Alt.Art) + Link Disciple
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Maj, 2017, 12:18:21 »
0
Przecież to już nie pierwszy raz że na początku nowej serii wydają Alternate Art dla jednej z kart. RDA, Terrorbyte i..uumm... coś w Arc-V miało tak samo, nie pamiętam. To jest ta sama sytuacja i raczej już tradycja.. Link Disciple raczej średniak, chociaż pewnie znajdzie się sposób by abusować jego effect.
"Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

 

Podobne tematy Yu-Gi-Oh!

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
544 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Marzec, 2014, 17:34:13
wysłana przez Chris Cornell
0 Odpowiedzi
294 Wyświetleń