Wątek: [OCG][SECE] Secrets of Evolution  (Przeczytany 8301 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kanashimi Tomo

Odp: [OCG] Secrets of Evolution
« Odpowiedź #125 dnia: 12 Luty, 2015, 08:59:02 »
0
Carrot Man... czytałem to bez obejrzenia zawartości spoilera i przypomniałem sobie te nazwy podróbek z bazaru xDDD

Widząc nowego "Great Old One" aż chce się powiedzieć, że teoria spiskowa braku Nodena i spółki w World Superstars raczej będzie prawdą :3
“Play interests me very much," said Hermann: "but I am not in the position to sacrifice the necessary in the hope of winning the superfluous.” - Alexander Pushkin

Drewko

Odp: [OCG] Secrets of Evolution
« Odpowiedź #126 dnia: 12 Luty, 2015, 09:07:41 »
0
Noden i reszta będą w Superstarsach bo już inne koreańskie promosy są potwierdzone. Zejdźcie ludzie na ziemię.
A 2 Rhino w polu tworzą coś podobnego do Wattlocka, supcio. Jeszcze brakuje coś do ochrony przed targetowaniem i mamy "f**k you" deck.
"Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

Kanashimi Tomo

Odp: [OCG] Secrets of Evolution
« Odpowiedź #127 dnia: 12 Luty, 2015, 09:24:14 »
0
Um, Drewko plz wyślij mi na priv/CFY potwierdzenie Nodena w Superstarsach xD Jak na razie widzę, że nie ma nic o Nodenie, a jedna koreańska promka nie zmienia tego. Polecam zapoznać się z teorią doktora Kamiru ;D

Spoiler
Jest 55 importów, a 50 miejsc w boosterze. Noden i spółka (support) to 5 kart : Elder Entity Norden Old Entity Chthugua Outer Entity Nyarla Outer Entity Azathot Forbidden Trapezohedron. Czyli mamy kandydatów do pozostawienia na lodzie? ;D


Chcę Cubena. Dam kumplowi, maniakowi kostek ;D
« Ostatnia zmiana: 12 Luty, 2015, 09:46:16 wysłana przez Fallen Angel Tomo »
“Play interests me very much," said Hermann: "but I am not in the position to sacrifice the necessary in the hope of winning the superfluous.” - Alexander Pushkin

Regis

  • Wielki, zły i brzydki.
  • *
  • 1 741 760
Odp: [OCG] Secrets of Evolution
« Odpowiedź #128 dnia: 12 Luty, 2015, 09:51:17 »
0
A nie 60 przez przypadek od Vallianta do Next Challengers? 4x10 Japanskich + 4x5 Koreańskich?

Co nie zmienia faktu, że jest 50 miejsc i napewno wszystkich importów nie bedzie, więc skoncz chrzanić Drewko.


Edit:
AHhh mój błąd- w LVALU było tylko 5 jp exclusiveów, czyli Tomo ma racje :P

« Ostatnia zmiana: 12 Luty, 2015, 09:53:01 wysłana przez Regis »

 

Podobne tematy Yu-Gi-Oh!

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
56 Odpowiedzi
5176 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Styczeń, 2015, 17:43:24
wysłana przez Kanashimi Tomo
15 Odpowiedzi
1495 Wyświetleń